A jednak! Zwrot opłat za konto dla uczestników promocji Toyota Banku z premią 140 zł

Zakończona

Toyota Bank kolejny raz pokazuje, że słucha swoich klientów. W trwającej właśnie promocji bank rozdaje 140 zł dla nowych oraz 70 zł dla obecnych klientów za założenie dwóch lokat. Problem w tym, że w poprzednich akcjach promocyjnych do (zdecydowanie niższej) premii dokładane było również zwolnienie z opłat miesięcznych za konto, co też wypunktowaliście w komentarzach do wpisu. Na szczęście to już przeszłość – dzięki dzisiejszej zmianie regulaminu promocji wszyscy uczestniczy będą mogli zostać zwolnieni z większości opłat :)

140 zł + 50 zł za założenie Konta Jedynego i dwóch lokat w promocji Toyota Banku

20 zł na opłaty w zamian za utrzymanie lokat

Zgodnie z postanowieniami regulaminu uczestnik promocji będzie mógł otrzymać jednorazowy zwrot opłat za konto w wysokości 20 zł. Aby go jednak otrzymać konieczne będzie utrzymanie Lokaty Sprint na 180 dni oraz Lokaty Plus na 9 miesięcy aż do dnia ich zapadalności.

O co chodzi? Premia (140 zł dla nowych i 70 zł dla obecnych klientów) jest przyznawana za utrzymanie lokat nie przez cały okres, ale tylko przez 90 dni. Oznacza to, że możemy je po tym terminie zerwać i zgarnąć premię, choć stracić naliczone do tej pory odsetki.

Jeśli natomiast zdecydujemy się na utrzymanie lokat aż do końca, to organizator promocji przekaże nam dodatkowe 20 zł przelewem na aktywne Konto Jedyne do 25.01.2019. Oznacza to, że zwrócone nam zostaną niemal wszystkie poniesione opłaty! :)

Na koniec przypomnę, że Konto Jedyne kosztuje 2,49 zł miesięcznie. Z opłaty można być zwolnionym, jeśli wykonamy operacje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 400 zł miesięcznie. Oprócz tego w drugiej edycji promocji „Zarabiaj z duetem korzyści” możemy zgarnąć nawet 140 zł premii – wystarczy, że ulokujemy w banku minimum 8000 zł na dwóch lokatach.

O szczegółach promocji pisałem w artykule: 140 zł dla nowych i 70 zł dla obecnych klientów Toyota Bank. Zachęcam do jego przeglądnięcia, bo cała promocja jest tam dokładnie prześwietlona.

Dodatkowe 50 zł od LiveSmarter!

20 zł „na opłaty” to jednak nie wszystko. Od dzisiaj startujemy bowiem z szybką promocją, w której możecie zyskać dodatkowe 50 zł premii – razem do zgarnięcia jest więc aż 140 + 50 + 20 zł = 210 zł! No i ewentualne odsetki od lokat :)

Jak zgarnąć dodatkowe 50 zł? Wystarczy przystąpić do promocji jako nowy klient oraz… spełnić jej warunki. Istotne, aby wniosek złożyć za pomocą tego linku (lub innego dostępnego na blogu) najpóźniej do 23.02.2018. Sama umowa może zostać podpisana później.

Ostatnim krokiem będzie podesłanie swoich danych do odbioru bonu Sodexo o wartości 50 zł. Musicie tego dokonać poprzez ten formularz.

Aktualizacja (17.02, 12:00): WOW, to była szybka promocja! Pula promocyjnych wniosków (z premią 50 zł) została wyczerpana. Ale ciągle możesz złożyć wniosek i zgarnąć standardowe 140 + 20 zł od Toyota Bank :)

Pula dodatkowych bonów wynosi 50 sztuk. Poinformuję was o jej wyczerpaniu aktualizując niniejszy wpis. Warto więc się śpieszyć, bo nie zdziwię się, jeśli wyczerpie się jeszcze przed końcem promocji! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Szkoda ze sodexo dla nowych ktorzy i tak dostaną wiecej.

  Herman Odpowiedz
 • Wiecie co takie kombinowane szemrane dodawane 20 zł na zwroty które trza pilnować to nie jest warte tych pieniędzy . Już wolę ulokować pieniądze gdzieś gdzie one faktycznie solidnie procentują niż tutaj co chwilę płacić te ponad 2 zł bo i tak trzeba będzie ich kilka razy zapłacić . Wypisuje się z tych szemranych promocji i beznadziejnej strony WWW serwisu bankowego

  Ok Odpowiedz
 • czyli nie trzeba nic robić na koncie i będzie pobierania opłata miesięczna (2,49zł) która będzie zwrócona w styczniu 2019 (20zł) ?

  K+M+B Odpowiedz
  • Cześć opłaty . Oraz za styczeń i luty niestety nigdzie nie zwróci

   Ok
  • Dzięki @OK!
   Będę nowy klientem czyli 11miesięcy lub 12 licząc luty opłat 2,49/m – 20zł jeśli zamknę konto w styczniu?
   Kombinują…

   K+M+B
  • Jeszcze dojdzie okres wypowiedzenia, czyli do końca lutego 2019.

   Nie pamiętam, ale bardzo możliwe, że opłaty nie będzie w 1 miesiącu.

   Generalnie trzeba przyjąć, że bank odda jakieś 2/3 opłat – co i tak nie jest złym wynikiem (głównie z perspektywy nowych klientów) – wyjdzie jakieś 140 + ew. 50 + 20 – 10 = 200 zł na plusie (oraz odsetki).

   Michał
  • Mam wrażenie, że ludzi tutaj boli już sam fakt, że muszą te opłaty ponosić, niż realna kwota kosztów tego konta, bo ona przy zwrocie 20 zł jest raczej minimalna…

   abc
  • nooo coś w tym jest, lepsza była wcześniejsza promocja z co miesięcznym zwrotem,

   MichalKato
 • No i co z tym saldem? Wciąż obowiązuje? czyli jak skończymy tą lokatę na 3000 to i tak musimy tam trzymać środki?

  K+M+B Odpowiedz
  • Aby dostać premię trzeba utrzymać obie lokaty przez 90 dni.
   Aby dodatkowo otrzymać zwrot opłat trzeba utrzymać obie lokat to ich końca, tj. lokatę 180 dniową przez 180 dni, a lokatę 9-miesięczną – przez 9 miesięcy. Oczywiście po zakończeniu danej lokaty pieniądze możemy wycofać/zrobić z nimi co chcemy :)

   Michał
  • Dzięki. Teraz jest jasno.

   K+M+B
 • Czy zwrot opłat (20 zł) zależy od kwoty poboru? Tj. jeżeli przez większość okresu będę spełniał wymóg bezpłatności, a tylko za dwie miesiące pobiorą mi opłatę to również otrzymam 20 zł czy tylko 2 x 2,49 zł?

  Mahyn Odpowiedz
  • Na chłopski rozum „zwrot” dotyczy czegoś, co się wcześniej wydało, ale w regulaminie nie widzę żadnych konkretów, i na podstawie doświadczeń z bankami przypuszczam, że równie dobrze temu „zwrotowi” nie muszą przeszkadzać wcześniejsze zwykłe zwroty 2,49. Może pomóc telefon na teleparty, ale to też do końca nie przesądza.
   Dla mnie wadą tego „zwrotu” jest zapis w regulaminie, że mają go wydać dopiero „25.01.2019”.

   iks
  • teleparty nic nie będzie wiedzieć, bo to nie Toyota jest organizatorem promocji.

   Generalnie 20 zł dostaje się za utrzymanie lokat do końca. Jest to bardziej (w cudzysłowie) „na opłaty”, niż na opłaty :)

   Michał
 • Jak ktoś będzie wyrabiał obrót kartą to też dostanie 20 zł?
  Promo z Sodexo dla tych którzy teraz założą konto, tym co założyli parę dni temu przepadło?

  rychu75 Odpowiedz
  • 1. Wszystko wskazuje na to, że wtedy też się dostanie 20 zł :)
   2. Na LiveSmarter nie wykluczam osób, które były najszybsze :)

   Michał
 • Czy osobom, które już wcześniej przystąpiły do promocji także przysługuje prawo do zwrotów opłaty za konto?

  tynk Odpowiedz
 • Mane, tekel, fares.
  Wszystko powysyłałem akuratnie w/g instrukcji. Chociaż to skomplikowane. O tych 2 dychach to nawet nie wiem w którym z nasłanych PDF szukać. No i Agora domaga się wkoło Wojtek jakiegoś potwierdzenia chociaż Bank już przysłał potwierdzenie złożenia wniosku…

  Bufon Odpowiedz
 • Do zwrotów 2,49 za płatności 400zł nie ma wykluczeń mcc?

  iks Odpowiedz
 • Witam,
  czy osoba która założyła w zeszłym tygodniu konto z linku livesmarter też załapie się na bon sodexo?

  Brzydok Odpowiedz
 • Ech tam. Dla starych klientów zysk minimalnie wyższy niż w lokatach w idea na 3%.
  Nie wiem czy jest sens się w to pchać.

  Imię Odpowiedz
  • Mi wyszlo ok. 3.8% przy pominieciu oplat i tych 20zl. Czy dla 8k oplaca sie tak kombinowac to nie wiem.

   keton
 • Formularz na dodatkowe 50 zł wypełnia się po złożeniu wniosku czy po spełnieniu warunków promocji?

  junoumi Odpowiedz
 • Jeśli ktoś się zastanawia nad przystąpieniem, to polecam się śpieszyć – jest szansa, że będę musiał zamknąć pulę już jutro

  Michał Odpowiedz
 • Niestety 14.03 konczy mi sie lokata na 5k, czyli musialbym te srodki przechowac na koncie jeszcze przez kilka dni praktycznie bez odsetek. W sumie zysk w stosunku do lokat 3% to raptem ze 30zl na czysto, przy zalozeniu ze dorzuca te 20zl za rok. Nie wiem czy tak bardzo sie to oplaca dla starych. Moze za kilka miesiecy beda lokaty nieco lepiej oprocentowane, ale na 3.75% raczej nie ma co liczyc i to od teraz. Troche meczy mnie to ciagle uzeranie sie z reklamacjami, bo maja straszny bajzel w Toyocie/Agorze.

  keton Odpowiedz
  • W tabeli oprocentowania jest coś takiego jak dwudniowy MocnyProcent, z którego pokrętnego opisu wydedukowałem, że powinien dawać 1%.

   Iks
 • Jak ciężko potem jest zamknąć to konto? 2,49zł/mc za konto to tak średnio. Jako że to bank internetowy, to można zamknąć je z poziomu panelu / przez telefon, czy trzeba się pogimnastykować?
  Druga sprawa, żeby się upewnić, w sumie to logiczne, ale lepiej jednak :>. Obecnie mam tam Konto Click, dawno założone, nie z agory ani żadnej promocji. Oczywiście jestem nowym klientem według regulaminu, prawda?

  drakerc Odpowiedz
  • Według regulaminu tak, jesteś nowym klientem, bo nie masz Konta Jedynego.

   Konto można zamknąć listownie.

   Michał
  • Mailem też zamkniesz…sprawdzone, zwracają nawet proporcjonalnie część opłaty za ostatni miesiąc.

   abc
 • @Michał czy dalej w Toyota Bank trzeba listownie zamykać konto? Bo to dodatkowy koszt za list polecony. Drugie pytanie gwoli ścisłości, rozumiem, że aby dostać bon sodexo 50 zł wystarczy utrzymać lokaty przez 90 dni tylko? Nie widzę raczej sensu blokować tak długo środków na niskim % nawet pomimo bonusu 20 zł :/

  slayer Odpowiedz
  • Tak, poleconym i tak, do 50 zł wystarczy utrzymać przez 90 dni (aby również zgarnąć premie na start)

   Michał
  • Nie tylko poleconym, pojawiła się „niedawno” opcja zamknięcia poprzez skan wysłany drogą elektroniczną. Wystarczy zapytać przez skrzynkę w bankowości internetowej i podadzą, jakie aktualnie obowiązują możliwości zamknięć.

   hazzan
 • Jak jazdy porządny organizator promocji poinformujesz o skończonej puli 50sztuk?

  Kacper Odpowiedz
  • aktualizując wpis, co też właśnie uczyniłem :)

   Dodam, że każdy kto zapisał się przez formularz do godziny 12:00 otrzyma nagrodę (o ile oczywiście spełni warunki).

   Michał
 • czy są jeszcze dostępne bony?

  psihund Odpowiedz
 • Zdążyłem złożyć wniosek przed 12 w sobotę za pomocą linku z artykułu, pozostawiłem puste pola w miejscu, gdzie wpisuje się dane i kod polecającego – chciałbym upewnić się, czy jest to prawidłowe ?

  cfty Odpowiedz
 • Dziękuję bardzo za odpowiedź

  cfty Odpowiedz
 • Pojawiła się premia od Agory. Przepraszam z góry za bezczelne pytanie- te bony SODEXO to kiedy?

  Bufon Odpowiedz
 • Właśnie odebrałem bon z LS :)

  Artur Odpowiedz
 • Też dzięki serdeczne za bon. Wystarczy na litra. Ogórki przezornie zakisiłem już wcześniej.

  Bufon Odpowiedz
 • I ja się dołączam do podziękowań:)

  Mahyn Odpowiedz
 • Kojarzy z Was ktoś jak to jest ze zwrotem 20 zł za opłaty? Ja zapamiętałem że jak do stycznia, lutego czy marca utrzymam konto to mi zwrócą 20 zł z tytułu opłat, ale nie pamiętam szczegółów dlatego pytam. Poza tym Mi i żonie wciąż zawracają 2,49 choć nie regularnie, nie wiem dlaczego. Macie podobnie z tymi zwrotami. Skończyły mi się lokaty i czas zwijać żagle niema tu już co szukać. Ostatnia zagadka to owe 20 zł. Tylko czy dadzą je w sytuacji gdy i tak zwracają 2,49….. Dziwny bank.

  jojo Odpowiedz
  • Zwracaja 2,49 bo masz lokaty na conajmniej 2500 zl. 20 zl oddadza 21 stycznia 2019 jako rekompensata za wymuszenie zalozenia konta do promocyjnych lokat, a wtedy obowiazywala jeszcze stara toip z wydawaniem 400 zl karta. Zmiany na plus :)

   aaaa
 • Tylko czy;
  Właśnie zerwałem ostatnie lokaty (na 3k). Teraz zaczną pobierać?
  Mam zamiar poczekać do tego stycznia ale skoro zwracali po 2,49 zwrócą i 20 zł?
  Teraz już nie wiem czy zamykać konto czy jeszcze coś od nich wyszarpię?
  A nie było tak że założenie jakiejś lokaty daje zwrot 20 zł. ? Coś kojarzę że na jakąś lokatę się skusiłem, ale nijak nie pamiętam co to było….

  jojo Odpowiedz
  • @ jojo , co do wątpliwości o 20zł to wystarczy przeczytać opis do tej promocji :)
   żeby nie pobierali opłat za konto… a własciwie je zwracali bo pobierają zawsze… to musisz mieć średniomiesięczne saldo lokat 2,5k lub konta 1k

   Herman
  • @Herman czyli, żeby dostać zwrot 20zł to trzeba mieć aktywne konto + jeśli lokaty nam się skończyły to warto trzymać na koncie 1000zl, żeby przez okres do 25 stycznia nie naliczali opłaty 2,49 za miesiąc?

   ceglaaa
  • W sumie to trzymanie 1000 zł bez oprocentowania a płacenie 2,49 wychodzi prawie na zero:) ale myśle że warto utrzymać konto, ja utrzymam, wybrałem opcje z trzymaniem 1000zł na koncie, i będzie sobie tam leżeć aż do zamkniecia i sami przeleją po zamknięciu konta, dzięki temu będą musieli oddać wszystkie opłaty co do grosza :)

   Herman
  • trzymajac u nich 1000 zl tracisz pół grosza dziennie w porownaniu z lokata 3,9% w idea banku

   aaaa
 • Czyli w moim przypadku zamykać? Nie mam już na co liczyć?

  Podkreślam że coś kojarzę że z jakiegoś powodu założyłem jeszcze lokatę u nich. Nie wiem czy chodziło o jeszcze jakąś premię czy o owy zwrot.

  jojo Odpowiedz
 • @Herman tylko jeszcze kojarzę że mieli pobierać a potem jednorazowo zwrócić w styczniu. Mi zwracają co miesiąc. Raz czy dwa nie zwrócili ale totalnie to już olewam.

  jojo Odpowiedz
  • Jeśli lokaty które otwierałeś w opisywanej promocji miałeś do końca to zwrot dostaniesz. Jesli je zerwałeś to w sumie nie ma już po co trzymać konta.

   Herman
 • @Herman konto mam tu od III 2017. Przez ten czas miałem tu tylko lokaty za które dawali bonus. Dziś ostatnie się SKOŃCZYŁY więc nie zerwałem. Zatem w moim przypadku to nie ta promocja opisana w artykule powyżej. Łakomić się na te złudne 20 zł czy zamykać?

  jojo Odpowiedz
  • Dopisek 20 zl jest w regulamie promocji „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2”, zaktualizowanym 23 lutego 2018. Pierwsza wersja z 30 stycznia byla bez tego dopisku. Warunkow bylo bardzo duzo do spelnienia, sam musisz sprawdzic czy sie kwalifikujesz.

   aaaa
 • Czy ktoś już widział 20zł „za opłaty” w tej promocji?

  Kurt Odpowiedz
 • Jest zwrot 20zł. Wypłaciła Agora.

  Kurt Odpowiedz
 • Faktycznie, ja też dostałam. To co czekamy na następną promcję czy zamykamy?

  Monika Odpowiedz
 • Ja już wysłałem wypowiedzenie. Niestety mam już dość tego banku. Irytujące są te zawiłości, konieczność gimnastykowania się poprzez logowania, uzupełniania danych itd. Tym bardziej że w ostatnim czasie nastała zupełna cisza co do sensownych promocji. No chyba że…. Pomarzyć można :)

  jojo Odpowiedz
 • „Dodam jednocześnie, że chcielibyśmy poznać przyczynę chęci zakończenia współpracy. Prosimy o wiadomość zwrotną z podaniem powodu, dla którego Pan zamknąć konto.
  Proszę o poświęcenie chwili na przekazanie nam swoich uwag. Pana sugestia pomoże nam dostosować ofertę do potrzeb Klientów.”
  *******
  I co im tu napisać ???

  jojo Odpowiedz
 • Czy jest ktoś kto spełnił warunki a jeszcze nie dostał 2 dych premii? U mnie 6x premia wpłynęła ale jeden członek rodziny nie dostał. Do 25-go jest jeszcze czas ale chciałbym się zorientować czy wypłacili jednorazowo czy transzami. Słowem: czekać czy już pisać reklamację.

  Waldemar Odpowiedz
 • @Waldemar
  @Michał
  U mnie za duet lokat 2 ja dostałam ale mąż za duet lokat 3 jeszcze nie dostał. Czekamy do 25-go stycznia.

  Beata2 Odpowiedz
 • no niestety do mnie premia nie dotarła , a jak u was ?

  Michał Odpowiedz
 • U mnie za duetlokat3 mąż dostał wczoraj. I w poniedziałek pisze wypowiedzenie konta. Tyle. Niech wiedzą.

  Beata2 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy