7,1% lub 7% dla nowych środków na eKoncie bardzo oszczędnościowym (+650 zł na start!)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na eKoncie bardzo oszczędnościowym. Do zyskania mamy 7,1% w przypadku posiadaczy mKonta Intensive oraz 7% dla eKont – i to aż do 500 000 zł! A jeśli nie mamy jeszcze konta w mBanku, to za jego założenie oferowane jest rekordowe 650 zł. Aż żal nie skorzystać z tego świetnego pakietu!

eKonto oszczędnościowe mBank
Aby skorzystać z promocji należy stać się posiadaczem eKonta bardzo oszczędnościowego. Założyć je możemy poprzez stronę promocji – przy czym wymagane jest uprzednie posiadanie konta osobistego (jeśli go nie mamy, to obecnie możemy zyskać aż 650 zł za jego otwarcie).

Warto dodać, że jeśli mamy już eKonto oszczędnościowe założone w poprzedniej edycji promocji, to musimy poczekać do jej zakończenia:

Jeśli skorzystałeś z promocji na rachunku oszczędnościowym „eKonto bardzo oszczędnościowe” to do promocji „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 2” na nowe środki będziesz mógł przystąpić po zakończeniu obowiązywania promocyjnego oprocentowania promocji rachunku „eKonto bardzo oszczędnościowe”

Teraz wystarczy, że w okresie 15.09 – 10.10 przyniesiemy do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 8.09.2022. Wszystko, co spełni powyższe warunki, zyska 7,1% lub 7% do 500 000 zł przez okres 3 miesięcy od otwarcia rachunku.

Czemu oprocentowania podane są dwa? W ostatnim czasie mBank mocno promuje swój rachunek dla klientów premium, czyli mKonto Intensive. To właśnie jego posiadacze zyskają 7,1%, a posiadacze „zwykłego” eKonta (które bierze udział w promocji 650 zł) – 7%.

Na koniec przypomnę, że bardzo podobne oprocentowanie mBank oferuje również na swoich lokatach na nowe środki.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • w promocji biorą udział nowe środki przelane na nowo otwarte konto oszczędnościowe? Czy może to być przelew ze środków ekonta ?

  Pieter Odpowiedz
 • Chwila, to jest eKonto oszczędnościowe, eKonto bardzo oszczędnościowe i zwykłe konto? I za te pierwsze i trzecie dostaje się po 650 zł? Bo tak wynika z pierwszych akapitów…

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy