Rekordowe 650 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 6,7% na lokacie + 6,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”!

Zakończona

Trwa oferta mBanku z premią w wysokości 450 zł na start. Bank postanowił jednak „dopalić” ofertę i uruchomił dodatkową promocję, dzięki której zyskamy kolejne 200 zł do wydania na Allegro oraz miesiąc usługi Smart gratis. Razem daje nam to rekordowe 650 zł na start, do których możemy dołożyć jeszcze 6,7% na lokacie i 6,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”!

650 zł od mBanku

450 zł w standardzie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste z dedykowanej strony promocji wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to aż 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Problem w tym, że otwarcie „na selfie” jest możliwe tylko przez aplikację mobilną (a nie przez stronę promocji), przez co nie załapiemy się na 200 zł do Allegro. Oznacza to, że realnie należy otworzyć konto przez e-dowód, aby móc walczyć o pełną pulę.

Oprócz tego w miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym należy wykonać min. 8 płatność kartą i/lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie) oraz zapewnić wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Pod pojęciem wpływu rozumiemy tu jednorazowe przelanie min. 1000 zł (nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem) lub ew. wpłaty we wpłatomacie lub w oddziale banku.

Premię 150 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Co ciekawe warunki zgarnięcia kolejnych 100 zł są praktycznie identyczne, jak warunki otwarcia konta na selfie lub e-dowód.
Tu również powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w lutym mamy czas do końca marca). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Oczywiście powyższe warunki możemy spełnić tylko raz, aby zgarnąć łącznie 150 + 100 zł.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł na Allegro

Tak naprawdę wszystkie opisane powyżej wymagania dotyczą standardowej promocji mBanku z premią 450 zł. Jeśli jednak założyliśmy rachunek ze strony promocji i przystąpiliśmy do mOkazji, to… w zasadzie automatycznie spełniliśmy warunki zyskania dodatkowych 200 zł na Allegro. Pokrywają się bowiem one ze standardową promocją, bo bank wymaga tu zapewnienia jednorazowego wpływu min. 1000 zł w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym oraz wykonania min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub kolejnym. A przecież i tak to zrobiliśmy :)

Kod do wykorzystania na Allegro pojawi się w serwisie transakcyjnym, w zakładce mOkazje. Bank udostępni ją do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 100 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 100 zł nasze ;)

6,5% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 6% lub 6,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

6,7% na lokacie

Jeszcze więcej, bo 6,7% na pół roku lub 6,5% na 3 miesiące możemy zyskać na Lokacie na nowe środki. Co ważne – kwota maksymalna to aż 500 000 zł, więc bez problemu ulokujemy nawet grubszą gotówkę.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy da się otworzyć konto na selfie? Nie widzę tej opcji podczas wypełniania wniosku na telefonie

  marcino1234 Odpowiedz
  • Mam ten sam problem, widzę e-dowód tylko

   anita
  • Sprawdziłem i sprawa wygląda następująco. Za pomocą selfie można tylko przez aplikację. Natomiast otwierając konto przez aplikację można się załapać tylko do promocji standardowej (450 zł) bo nie otworzy się ze strony promocji. Także wnioskuję z tego, że niestety do pełnej puli potrzebny jest e-dowód :/

   Michał
 • Czegoś tu nie rozumiem.

  150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód
  100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji
  2 x 50 zł za powtórkę

  To mi daje 350 zł. To skąd się bierze to 450?

  Kansuke Odpowiedz
 • Ja także nie widzę opcji założenia konta poprzez selfie :( a e-dowodu nie posiadam.

  kamil95 Odpowiedz
 • Na stronie promocji jest: 150 zł za otwarcie konta przez e-dowód, ale w regulaminie jest też mowa o otwarciu przez selfie…i jak tu im wierzyć?

  Ja123 Odpowiedz
 • Aby dostać 150zł należy przelać min. 1000zł i wykonać 8 transakcji. Żeby dostać kolejne 100zł należy zrobić to samo. To znaczy że należy przelać 2 razy po 1000zł w ciągu 7 dni czy wystarczy raz i jest to liczone podwójnie?

  Danioo123 Odpowiedz
 • E-dowod, czyli jak to wygląda?
  Myślałam że to na coś wspólnego z aplikacją m-obywatel … ale chyba chodzi o coś innego?

  villemo09 Odpowiedz
 • Dzisiaj rozmawiałem na czacie z mBankiem w innej sprawie, ale chciałem dopytać co z promocją związaną z bonem do Allegro. Konsultant nie posiadał żadnych informacji o bonie Allegro na 200 zł, pomimo że podałem adres strony mBank z tą promocją. Konsultant stwierdził że obecnie mBank nie prowadzi żadnej promocji związanej z Allegro. Twierdzi że to promocja pewnie jakiegoś partnera i mam się z nim kontaktować jeśli chce się coś dowiedzieć na ten temat. Jak to rozumieć? Czy w ogóle można liczyć na bon po spełnieniu warunków?

  Jacek_A Odpowiedz
 • Czy otwierając konto w promocji muszę zamówić fizyczną kartę debetową, czy wystarczy karta wirtualna. W regulaminie promocji nie jest do doprecyzowane.

  AndrzejStekcs Odpowiedz
  • Wg Konsultantów karta wirtualna (eko) również spełnia wymagania promocji. Na plus w takim przypadku jest to, że nie trzeba wydawać nią 350 zł miesięcznie by karta była bezpłatna.

   jmg
  • Przy zakładaniu konta jest napisane że aby skorzystać z promocji nie wolno zapomnieć o zamówienie karty i że może to być kartą Mastercard Mobilna.

   Jacek_A
  • A jeśli chodzi o opłatę to także kartą Mastercard Mobilną trzeba zapłacić 350 zł miesięcznie w celu zwolnienia z opłaty.

   Jacek_A
  • Konsultant twierdził, że karta wirtualna jest bezwarunkowo bezpłatna. Wynika z tego, że albo Mobilna i Wirtualna to dwie różne karty, albo przypisana do danego konta (biorącego udział w tej promocji) jest płatna (gdy nie wyda się nią 350 zł).

   jmg
  • Może i 2 różne, ale w tej promocji dają kartę Mastercard Mobilna (jest to napisane nawet w mailu powitalnym), więc trzeba zrobić obrót 350 zł dla bezpłatności.

   Dario
  • Racja. Wg mBanku, karta Mastercard Mobilna to nie to samo co karta wirtualna. Kartę wirtualną trzeba odrębnie zasilać, a karta mobilna jest co prawda „wirtualna” („elektroniczna”) a nie fizyczna, ale tak samo jak ta fizyczna jest połączona z kontem i środkami na nim. Do jej bezpłatności wymagana jest zapłata minimum 350 zł miesięcznie. W przeciwnym razie 7 zł. Tak to sobie sprytnie wymyślili.

   jmg
  • Wczoraj miałem powitalną rozmowę z Panią z infolinii i potwierdziła że kartą Mastercard Mobilna trzeba wykonać 350 zł obrotu aby zostać zwolnionym z opłaty miesięcznej (poza miesiącem otwarcia eKonta).

   Jacek_A
  • Czy do obrotow karta w mbank zalicza sie zasilenie karty revolut?

   Ola22211
 • Czy wg Was dokonanie 8 przelewów na telefon Blikiem powoduje spełnienie wymogu Promocji dokonania 8 transakcji? Wczoraj jeden z Konsultantów zapewniał mnie, że jak najbardziej tak. Byłaby to świetna wiadomość.

  jmg Odpowiedz
 • Gdzie są te „moje oświadczenia” i zgoda na „mOkazje” ??
  Przrleciakam cały wniosek i nie znalazłam nic takiego….

  Basia Odpowiedz
 • Czy ta promocja łączy się z programem poleceń?

  Angulo Odpowiedz
 • Czy ktoś już otrzymał wypłatę środków? Konto założone 1.07

  Marekx Odpowiedz
 • Dzisiaj wpadło 150+100 zł. Czekam na mOkazję na Allegro. Jak to wygląda. Dostaje jakiś kod, czy specjalny link? A ktoś dostał już w tym już zeszłym miesiącu kod Allegro?

  Jacek_A Odpowiedz
 • Ktoś dostał już te bony allegro? U mnie kaska wpadła, a bonów brak… Nigdzie nie ma nawet o tej promce info :s

  Jacur Odpowiedz
  • U mnie podobnie. Mają czas do poniedziałku, więc czekamy. Proszę o info jak komuś się pojawi bon Allegro.

   Jacek_A
  • Problem polega na tym, że jak nie dotrą to nawet nie wiem jak to zareklamować, bo żadnego regulaminu nie widzę do tych bonów :s W ogóle nie wiem skąd się wzięły te bony w opisie :D

   Jacur
  • No dziwna tą promocja była. Ja zrobiłem zrzut tej strony i jak zakładałem konto i tam była informacja o tym. No nic zobaczymy co będzie. To była promocja chyba zewnętrznej firmy i dlatego nie ma regulaminu na samej stronie mBank.

   Jacek_A
  • A o tym pamiętaliście? Cytat z opisu:

   Pierwszy typ premii to aż 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Problem w tym, że otwarcie „na selfie” jest możliwe tylko przez aplikację mobilną (a nie przez stronę promocji), przez co nie załapiemy się na 200 zł do Allegro.

   —Oznacza to, że realnie należy otworzyć konto przez e-dowód, aby móc walczyć o pełną pulę.

   Ja123
  • Oczywiście, nawet pamiętam jak przykładałem dowód do NFC w telefonie :)

   Jacur
  • A, to ok… :-)

   Ja123
  • A z kodem Allegro ciągle cisza…

   Jacek_A
  • Ja też nie mam żadnego kafelka w mokazjach. Ktoś może udostępnić jakieś informacje, zrzut ekranu lub cokolwiek żeby ruszyć z reklamacją? Bo ja jestem w kropce…

   Jacur
 • Też nic nie mam a 350 zł wpadło na konto. Z chęcią skorzystam z kogoś zrzutu ekranu z promocji 200 zł do allegro

  AdaŁowcaPromocji Odpowiedz
 • https://www.mbank.pl/lp2/2022/c1/indywidualny/konta/standard/allegro/#

  Tutaj jest link do strony z całą promocją razem z bonami Allegro. Na dole strony są informacje dot. bonów. Wydrukowałem ją do pdf i wysyłam reklamację w celu wyjaśnienia ich braku. Wam polecam to samo.

  Jacur Odpowiedz
 • Jest bon ale nie działa;)

  Jacek_A Odpowiedz
 • Teraz patrzę w opis promocji na livesmarter i link jest z rokiem 2021 zamiast 2022. Mogło nas przekierować do promocji bez bonów… Ale poczekam na oficjalną odpowiedź banku…

  https://livesmarter.pl/https://www.mbank.pl/lp2/2021/c1/indywidualny/konta/standard/allegro/

  Jacur Odpowiedz
 • Mi zniknęła w tym momencie z mOkazji:) Ale i tak nie działała…

  Jacek_A Odpowiedz
 • Ok teraz znów się pojawiła mOkazja i wszystko działa, tyle że kod jest ważny tylko 147 dni (a nie jeden rok jak jest w opisie mOkazji).

  Jacek_A Odpowiedz
 • Jest Bon tylko ukryty i potwierdzam, że działa! Trzeba wejść Mokazje i wygląda jak każda inna okazja w aplikacji jest 200 na zakupy allegro i kup online, a jak się to wybierze to jest odbierz voucher. Powodzenia!

  AdaŁowcaPromocji Odpowiedz
 • Pytanie techniczne: jak pobrałem kod do Allegro na 200 zł, który jest ważny rok to mogę sobie zamknąć spokojnie rachunek i ten kod trzymać zapisany w telefonie do wykorzystania na później?

  Jacur Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy