Nawet 6,9% do 500 000 zł na Lokacie na nowe środki w mBanku (+450 zł na start)

Zakończona

mBank uruchomił kolejną edycję promocju podwyższonego oprocentowania. Osoby, które posiadają mKonto Intensive mogą zyskać 6,9% na 6-miesięcznej Lokacie na nowe środki, a klienci „zwykłego” eKonta – 6,7% w skali roku. W przypadku okresu 3-miesięcznego zgarniemy odpowiednio 6,7% lub 6,5% w skali roku. A nowi klienci mogą dodatkowo zyskać 450 zł na start za założenie eKonta :)

6,9% na lokacie na nowe środki
Aby założyć lokatę konieczne jest przyniesienie nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 1.07.2022. Na szczęście nie musimy przeszukiwać historii transakcji – wszystko dzieje się automatycznie i bank wyliczy nasze saldo po przejściu na wniosek ze strony promocji lokaty

Podstawowe oprocentowanie lokaty to 6,7% (dla opcji półrocznej) lub 6,5% (dla opcji kwartalnej), natomiast posiadacze mKonta Intensive mogą otrzymać o 0,2 pp więcej – czyli 6,9% lub 6,7% w skali roku. Lokata dostępna jest do 16.08.2022 lub do wyczerpania puli lokat (o czym bank poinformuje na stronie promocji). Kwota maksymalna wszystkich lokat to 500 000 zł.

Szczegóły w regulaminach: lokaty 3-miesięcznej i lokaty 6-miesięcznej.

Nie przegap!

Komentarze

 • ma rezerwie obowiązkowej maja stawkę 6,50 dla O/N a sami dają poniżej 6 … dlaczego promujecie te żenujące oferty?

  mohel Odpowiedz
  • Ja w żaden sposób nie promuję tej oferty – po prostu opisuję to, co względnie najlepsze w danym momencie na rynku. Równie dobrze mógłbym spytać po co pisać tak żenujące komentarze? Tak działa ten blog – jeśli cię to nie interesuje to nie korzystaj, ja naprawdę nikogo nie zmuszam do wchodzenia na LiveSmarter. A jednak „parę” osób tu wchodzi…

   Michał
 • Używając linku zamieszczonego w tekście, usiłuję wejść na stronę lokaty na nowe środki, ale nie ma tam opisanej oferty!
  Chyba nie jest możliwe, by pula lokat już wyczerpała się.
  Sprawdzam też na aplikacji i to samo- oferta oprocentowania na lokacie na nowe środki jest rozśmieszająca- 0,5 lub 0,7%.

  Sandra510 Odpowiedz
  • Dziwne cuda, bo rano działało. Co więcej – w regulaminach są link, które… też teraz nie działają. Miejmy nadzieję że po prostu jakaś awaria i wszystko niedługo wróci, bo nie sądzę, aby wycofali taką ofertę tak szybko.

   Michał
  • …a co jeszcze ciekawsze: zmieniły się oprocentowania lokat podane w regulaminie – poczekam aż strona promocji wróci do żywych i zaktualizuję wpis

   Michał
  • Linki już działają i mają jeszcze większe oprocentowanie 6.9/6.7% na 6mcy i 6.7/6.5 na 3 mce

   Jastrząb
  • to czemu Michal nie zmieni tytulu wpisu, jest mylacy obecnie ;)

   Krzychoooo
  • Bo nie siedzę przy komputerze 24h/dobę?

   Michał
 • Dobre info, zerwac sie da taka na 6% i otworzyc na 6.7% bez problemu, kasa wraca na konto i skladasz wniosek przez link np z chatu z ich strony, 0.7% dla duzej sumy robi roznice :D

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Witam przede wszystkim ;) na livesmarter jestem od lat czytając i czasami się udzielając ale bez rejestracji. W końcu jestem zarejestrowany :)

  Do rzeczy
  Dobrze chyba rozumiem, nowe środki wg. regulaminu są badane tylko na dzień zakładania lokaty? Miałem np. na dzień badania 10tys, nic się nie zmieniło do dziś, czyli założyć lokaty nie można. Jednak jak przeleję 10tys. jutro, mogę na nie założyć lokatę, a resztę od razu wycofać gdzieś indziej? Nie widzę w regulaminie czegoś takiego jak np. ostatnio ing, żeby stan był badany na koniec.
  Takie łatwe nowe środki

  Maniu Odpowiedz
  • dokładnie tak działa to z lokatami – badanie jest dokonywane tylko przy zakładaniu, więc można jakiś rachunek „dotankować” a później środki wycofać

   natomiast przy kontach oszczędnościowych taki patent nie przejdzie

   Michał
 • Może ktoś zakładał lokatę i wie jak to wygląda? Czy trzeba posiadać środki na koncie i z nich jest zasilana lokata czy może jest jakiś okres na opłacenie? Pytam bo akurat 14 i 15 sierpnia kończą mi się lokaty w Getin (niestety nienajszczęśliwsze daty na kończenie lokat) i prawdopodobnie dopiero 16 będę w stanie przelać z Getinu do mBanku.

  ms118611 Odpowiedz
  • biora z konta kase wiec musisz przelac np na oszczednosciowe bo z niego tez mozna bezplatnie zalozyc lokate, pamietaj ze getin ma limit 200 000 na przelew przez internet jakbys mial wiecej to w kolejnym dniu mozna, ponoc przez appke jeszcze 50k mozna ale nie jestem pewien.

   Krzychoooo
 • Ja po przejściu do wniosku ze strony lokaty mam tylko opcję półroczną, czyżby wycofali kwartalną?

  Purek Odpowiedz
 • W depozaur brakuje tej lokaty na liście. Ciekawa opcja której nie widziałem gdzie indziej jest przy zakładaniu jeżeli nie mamy nowych środków. Lokatę można założyć a brakującą kwotę nowych środków można przelać w ciągu kilku dni.

  R jak Rakieta Odpowiedz
 • Coś mi nie gra w tytule artykułu. Mogę zarobić dodatkowo 450 na start za ekonto, ale do lokaty trzeba mieć mintensive…

  dario Odpowiedz
 • już sobie doczytałem i się doedukowałem

  dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy