3% do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 3% w skali roku do 400 000 złotych.

3% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

3% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Wraz z rachunkiem musimy założyć (lub już posiadać) dowolne konto osobiste Getin Banku.

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 01.04.2022 – 11.05.2022 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 28.03.2022. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 3% w skali roku do kwoty 400 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z oferty nie możesz skorzysta, jeżeli w okresie od 01.04.2022 r. do 11.05.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego Getin Banku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Za darmo możemy przelewać środki raz w miesiącu, a za kolejny przelew płacimy 9 zł. Co istotne: za darmo możemy również opłacić lokatę terminową z rachunku oszczędnościowego (a chwilę później ją zerwać :)).

Ile kosztuje konto osobiste (Konto Proste Zasady)?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Analogicznie jest z kartą debetową – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków lub 5 zł.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 3,5% min. 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak mam 10k na 1,7% i wpłacę kolejne 8k to te nowe będą oprocentowane na 1,7% czy 3% ?

  Anonymous Odpowiedz
  • Skoro masz 10k na 1,7 %, to promocja była aktywowana w okresie od 25.01 do 21.02 (Edycja 1/2022) i to oprocentowanie promocyjne trwa przez 92 dni, czyli kończy się 26.04-23.05, a z aktualnej promocji (Edycja 4/2022) nie mogą skorzystać klienci, którym w okresie 01.04-11.05 kończy się okres trwania wcześniejszej promocji. Podsumowując, niezależnie ile wpłacisz na EKO, to środki będą oprocentowane na 1,7 % do zakończenia aktualnie trwającej dla Ciebie promocji.

   Robert
  • Dziękuję Ci bardzo za pełną i szczegółową odpowiedź :)
   Cóż nie pozostaje mi nic innego jak wycofać środki do innego banku … :/

   Anonymous
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy