6,5% do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Getin Bank uruchomił kolejną promocję podwyższonego oprocentowania na swoim Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 6,5% w skali roku do 400 000 złotych.

6,5% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

6,5% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Wraz z rachunkiem musimy założyć (lub już posiadać) dowolne konto osobiste Getin Banku.

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 22.07.2022 – 4.08.2022 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 19.07.2022. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 6,5% w skali roku do kwoty 400 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z oferty nie możesz skorzysta, jeżeli w okresie od 22.07.2022 r. do 4.08.2022 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego Getin Banku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Za darmo możemy przelewać środki raz w miesiącu, a za kolejny przelew płacimy 9 zł. Co istotne: za darmo możemy również opłacić lokatę terminową z rachunku oszczędnościowego (a chwilę później ją zerwać :)).

Ile kosztuje konto osobiste (Konto Proste Zasady)?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Analogicznie jest z kartą debetową – 0 zł po spełnieniu powyższych warunków lub 5 zł.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 3,5% min. 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z promocji można skorzystać do 04.08.2022. Natomiast z Waszych obserwacji co po tym terminie? Wystartuje kolejna edycja czy nie będzie można dołączyć do żadnej edycji promocji?

  Shaggy Odpowiedz
  • To jest 10 edycja w 2022 roku :) średnio prawie 2 edycje na miesiąc :)

   Dzikus
  • Tak wiem że te promocje są cykliczne. Bardziej mi chodziło o to co będzie po 04.08 czy warto czekać i liczyć, że np. od 05.08 będzie wyższy procent na EKO

   Shaggy
  • Wątpię, widać zastój pod tym względem. Doszło w bankach do 7% i teraz spada, bo NBP nie podwyższał stóp (zrobi to dopiero we wrześniu), a i wakacje kredytowe nie sprzyjają temu.

   Ja123
 • Powinna być następna edycja. Może ktoś będzie miał przecieki to więcej lada dzień napisze ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Cześć, od lipca skarbowy ma dostęp do kont bankowych. Czy robicie normalnie przelewy na 50,100 czy tam 200 tys bez problemów i kontroli? Pytam bo zawsze robiłem po max 50tys a teraz nie wiem czy bawić się w dzielenie czy robić na raz.

  golibroda Odpowiedz
 • Ta strona jeszcze działa?

  golibroda Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy