7% dla nowego klienta i 6,5% do 400 tys. zł dla wszystkich na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na swoim Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 6,5% w skali roku do 400 000 złotych – no chyba, że jesteśmy nowy klientem, bo wtedy czeka na nas dodatkowo 7% dla pierwszych 100 000 zł. A przypomnijmy, że jeśli dodatkowo zdecydujemy się na konto osobiste, to za jego założenie zyskamy do 650 zł – i to na świetnych warunkach! :)

7% na koncie oszczędnościowym VeloBanku

7% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Nie musimy już posiadać konta osobistego VeloBanku, jednak warto się nad nim zastanowić – za jego założenie oferowane jest m.in. 600 zł moneybacku oraz 50 zł w programie poleceń.

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 2.04.2024 – 29.04.2024 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 27.03.2024. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 6,5% w skali roku do kwoty 400 000 zł. Z jednym wyjątkiem: nowi klienci (osoby, które nie miały od 31.12.2022 żadnych produktów oszczędnościowych VeloBanku i założyły EKO zdalnie) otrzymają oprocentowanie 7% dla pierwszych 100 000 zł, a 6,5% dla nadwyżki do 400 000 zł.

Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 2.04.2024 r. do 29.04.2024 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego VeloBanku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Nie zapłacimy też nic za przelewy wewnętrzne w banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • 30 marca kończyła mi się poprzednia promocja. 25 marca wyzerowałem wszystkie konta w Velo pod badanie salda (było 27 marca).
  Czy teraz łapię się na tą nową promkę od 2 kwietnia gdy wrócę ze swoimi środkami?

  Darek235 Odpowiedz
 • Edycja 4/2024 trwa w okresie od 2 kwietnia 2024 roku do 29 kwietnia 2024 roku. Nie możecie wziąć udziału w najnowszej edycji promocji, jeżeli w tym okresie kończy się okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania w ramach jednej z poprzednich edycji preferencyjnego oprocentowania, w której braliście udział. W takiej sytuacji będziecie musieli zaczekać do kolejnej tury.

  syfus Odpowiedz
 • Ktos rozkminial czy oplaca sie przystapic do promocji teraz czy poczekac na koniec? Chodzi o to czy latwiej ominac „przeczekanie” jednej edycji w przyszlosci dolaczajac do terazniejszej na poczatku czy na koncu? Biorac pod uwage cyklicznosc i daty wszelkie historycznie pod uwage. Pomijamy procenty jakie mozemy stracic czekajac w innym banku :)

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Daj kasę do Millenium albo Santander na 6% i zrób tak jak Darek z pierwszego posta. Tzn dołącz w ostatni dzień promocji a później wycofaj środki na badanie salda

   MarekCzun
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy