600 zł moneybacku za założenie VeloKonta + 50 zł z polecenia

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja rewelacyjnej promocji VeloBanku. Do zgarnięcia mamy 600 zł moneybacku oraz 50 zł w programie poleceń. A do tego aż 7% na koncie oszczędnościowym.

650 zł od VeloBanku

Promocja „Witaj w VeloBanku”

A jak zyskać za założenie VeloKonta? Wystarczy, że będziemy nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała konta osobistego od 31.12.2022.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 30.04.2024 otworzymy VeloKonto wraz z VeloSkarbonką oraz udzielimy zgód marketingowych na:

 • użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego
 • otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną
 • prowadzenie marketingu

Co dalej? Teraz wystarczy, że będziemy wykonywać płatności w sklepach i internecie kartą lub BLIKiem, a bank zwróci nam 10% ich wartości. Zgodnie z regulaminem premiowane będą transakcje wykonane w ciągu sześciu cykli po 30 dni każdy następujących po dniu przystąpienia do promocji. W każdym cyklu mamy do zdobycia 100 zł, a łącznie przez 6. cykli – nawet 600 zł.

Cykle liczymy od dnia założenia konta – przykładowo otwierając konto 26.02 nasz cykl trwa do 26.03, kolejny – do 25.04 itd.

Bank zastrzega również, że wykluczone są zasilenia kont na innych platformach płatniczych (transakcje wykonane w punktach o następujących kodach MCC: 4829 – określającym internetowe przekazy pieniężne, 6012 – określającym instytucje finansowe – towary i usługi). Wszystkie inne transakcje są jak najbardziej OK.

Wypłata zwrotów będzie wykonywana błyskawicznie – w ciągu dwóch dni roboczych środki trafią na VeloSkarbonkę. Co ciekawe zarobimy na niej 6,5% w skali roku do 3000 zł, co jeszcze dodatkowo zwiększa nieco efektywną stawkę moneybacku.

7% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając promocyjne konto w VeloBanku warto od razu założyć je z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 7% w skali roku aż do 300 000 zł. O szczegółach tej oferty pisałem w osobnym prześwietleniu.

VeloKonto – opłaty. Ile kosztuje?

Zasady prowadzenia nowego VeloKonta są zbliżone do innych banków. Sam rachunek jest darmowy, natomiast zapłacić możemy za kartę oraz wypłaty z bankomatów – jednak wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty (7 zł) za dany miesiąc.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto i kartę mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Wypłaty z bankomatów mamy darmowe z urządzeń sieci Planet Cash. Za pozostałe płacimy 5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy naliczają się wam zwroty na Skarbonkę w ostatnich dniach?

  santech Odpowiedz
 • Czy transfer na revolut nadal działa?

  xemi Odpowiedz
 • Podpięty do tekstu program poleceń skończył się 29.02.2024? Jest już nowy i czy będzie można przez niego się podłączyć?

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Czy odpowiadałeś na pytanie zadane przez xemi ?
  Czy przyjaciel R pomoże przy premii za zwroty?

  miły Wrocławianin Odpowiedz
 • W nowych edycjach rev nie dziala

  Kris Odpowiedz
 • Czy Velo ma dalej ofertę utrzymaniowa po wypowiedzeniu konta?

  Michał Odpowiedz
 • Może ktoś zaraz sprawdzić czy może zalogować się do velo? Nie mogę się zalogować już z 15 min. przez www. Jakaś awaria u nich czy co za licho ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Przepraszamy, coś poszło nie tak

   Nie możemy załadować danych. Spróbuj jeszcze raz wykonać operację lub skorzystaj z aplikacji mobilnej na telefonie.

   Bolo
  • Ja się zalogowałam, ale nie wszystko chodzi jak trzeba.

   BiancaM
  • Ok. mam tak samo czyli zostaję bez grosza przy duszy i czekam aż łaskawie naprawią nie wiadomo kiedy albo idę tam gdzie dają na zeszyt. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy