7% do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBanku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na swoim Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. W zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 7% w skali roku do 300 000 złotych oraz 5% dla kolejnych 100 000 zł. A przypomnijmy, że jeśli dodatkowo zdecydujemy się na konto osobiste, to za jego założenie zyskamy do 650 zł – i to na świetnych warunkach! :)

7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

7% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania wymagane jest posiadanie lub założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe. Nie musimy już posiadać konta osobistego VeloBanku, jednak warto się nad nim zastanowić – za jego założenie oferowane jest m.in. 600 zł moneybacku ;)

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Co dalej? Wystarczy, że w okresie 9.10.2023 – 30.10.2023 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 4.10.2023. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 7% w skali roku do kwoty 300 000 zł oraz 5% dla nadwyżki kolejnych 100 000 zł. Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od ulokowania pierwszych nowych środków.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 9.10.2023 r. do 30.10.2023 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to de facto nazwa marketingowa zwykłego konta oszczędnościowego VeloBanku. Oznacza to, że jego prowadzenie nie kosztuje ani grosza. Nie zapłacimy też nic za przelewy wewnętrzne w banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jezeli wykonamy przelew w dniu 30 pazdziernika i srodki dotra na konto w dniu 30/10, to beda one podlegac dodatkowemu oprocentowaniu?

  Pytanie Odpowiedz
  • jak spełnisz warunki promocji to kasę będziesz miał oprocentowaną w październiku przez dwa dni: 30. i 31. przynajmniej ja tak zawsze liczę i zawsze mi się odsetki w velo zgadzają

   adaś
  • Do 30 października musisz wpłacić nowe środki. Jak zdążysz to uruchomisz promocyjne oprocentowanie na 3 miesiące.

   adaś nie zrozumiałeś pytania.

   Odpowiadający
 • Utrzymali 7% dla kolejnej edycji promocji.

  pytanie Odpowiedz
  • Tak, do 23.11 jest 7% do 300tys

   Paweł
  • data badania salda 26 X wg pdf, na stronie nie widze tego info, marketing. Jesli juz mam duze srodki w VELO na 8% jest sens trzymac to konto dalej, zostawilbym je gdyby dali 7%. Ale juz 26 X srodki mialem, takze pewnie zostanie lokata zawrotna a te ostatnio na ile mieliscie i do jakiego banku byl przelew?

   Krzychoooo
  • Ja na szczęście wycowałem wcześniej, ale zastanawiam się czy mi odsetki doliczone 31 nie aktywują promki, a chciałbym to zrobić w ostatnim możliwym dniu.

   Wojtus
  • odsetki o ile pamiętam nie uruchomią nowej promocji

   andrejek343
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy