Do 6% moneybacku i nawet 900 zł za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia

Zakończona

Jeździsz sporo po kraju? Płacisz sporo za hotele, paliwo i autostrady? Santander Bank Polska przygotował dla ciebie świetną promocję. Oprócz aż 900 zł premii, którą możemy otrzymać za wszystkie płatności kartą, możliwe jest zgarnięcie dodatkowych 2/4/6% zwrotu za transakcje na stacjach paliw Circle K, spanie w hotelach czy przejazdy autostradą! Wszystko dzięki połączeniu dwóch promocji :)

Santander: Firmowe Konto Godne Polecenia z moneybackiem do 6%

4% moneybacku do 900 zł

Przypomnijmy: aby skorzystać z promocji ze zwrotem nawet 900 zł należy być nowym klientem firmowym Santander Bank Polska – czyli takim, który nie posiadał żadnego rachunku firmowego po 31.03.2019. Posiadanie innych produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki i założymy Firmowe Konto Godne Polecenia (wyrażając przy tym zgody marketingowe), to bank zwróci nam 4% transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez okres 6 miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta. Zastrzeżone jest jedynie, że do wypłaty premii wymagane jest wykonanie przelewu do ZUS lub US na minimum 200 zł w danym miesiącu.

Schemat wypłaty premii w promocji konta firmowego godnego polecenia Santander Bank Polska

Maksymalna kwota moneybacku to 150 zł miesięcznie, a w ciągu całego okresu promocyjnego – 900 zł. O szczegółach promocji pisałem w swoim prześwietleniu.

Dodatkowe 6% za opłaty autostradowe, 4% za hotele i 2% za paliwo!

Co ciekawe powyższą promocję możemy w łatwy sposób połączyć z inną ofertą dla firm. Wystarczy, że przy wnioskowaniu o konto wybierzemy kartą Mastercard Business Debit (oraz nie byliśmy posiadaczem/użytkownikiem żadnego karty debetowej dla firm w Santander w okresie 6 ostatnich miesięcy).

I… to koniec warunków! Teraz wystarczy, że wspomnianą kartą będziemy najzwyczajniej w świecie płacić w odpowiednich miejscach, a bank zwróci nam dodatkowe 2, 4 lub 6% wartości transakcji. I tak:

 • 2% moneybacku otrzymamy za płatności na stacjach paliw Circle K zlokalizowane w Polsce (kod MCC 5541),
 • 4% moneybacku za płatności w hotelach i motelach w Polsce (MCC 7011),
 • 6% moneybacku za transakcje dokonane za przejazdy autostradami na terenie Polski (MCC 4784).

Wypłata premii następuje do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego. Sama promocja trwa natomiast do 31.03.2020 – co oznacza, że zyskać możemy całkiem sporo. Zgodnie z regulaminem promocji limity są bardzo wysokie – do zgarnięcia mamy maksymalnie aż 200 zł miesięcznie (dla hoteli i autostrad), natomiast zwrot za paliwo jest nieograniczony! Jeśli ktoś sporo jeździ służbowo, to ta promocja wydaje się wręcz stworzona dla niego.

Pamiętajmy jedynie o drobnej niedogodności: w związku z tym, że jest to promocja przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, to nie obowiązuje tu zwolnienie z podatku. Uzyskany moneyback powinniśmy więc samodzielnie rozliczyć (czyli zapłacić podatek od zysków, jeśli takie powstaną).

Darmowe prowadzenie konta

Na koniec przypomnę, że otwierając w tej chwili Konto Firmowe Godne Polecenia bank zwolni nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące. Chodzi dokładnie o opłaty za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Admin Michał nie do końca zwroty są nielimitowane bo ” d) Łączna suma korzyści z pkt. b i c nie przekroczy kwoty 200 zł. miesięcznie dla jednej karty biorącej udział w Promocji.”
  A najlepsze jest to że jeśli dobrze rozumiem regulamin to uczestnicy akcji bankiera (1050 zł) również biorą udział w tej promocji gdyż warunkiem jest tylko wzięcie karty Mastercard business debit nie trzeba dodatkowo przystępować do tej promocji – a sama akcja trwa już od 1 kwietnia 2019….

  zenek64 Odpowiedz
  • 1. Racja, poprawiam
   2. Zgadza się – jeśli ktoś wziął udział w promocji 900 zł + wyrobił kartę Mastercard, to automatycznie bierze udział w promocji 2/4/6 ;)

   Michał
 • MCC 5541 to CircleK czy ogolnie paliwo (czyli Orlen i inne takze)?

  ello Odpowiedz
  • ogólnie paliwo ale nawet w regulaminie jest napisane że będą patrzeć nazwę sprzedawcy która musi zawierać człon Circle K – czyli również stacje circle k Express się łapią jeśli mają ten sam MCC

   zenek64
  • Szanowny Panie, pod uwagę będą brane transakcje dokonane na stacjach benzynowych oznaczonych logo sieci Circle K (wyłącznie na terenie Polski), które są również sklasyfikowane jako MCC 5541 (stacje serwisowe z lub bez usług dodatkowych), których nazwa w systemach rozliczeniowych organizacji płatniczych zawiera „Circle K“. Zapraszam do zapoznanai się z regulaminem, w którym odnajdzie Pan listę stacji Circle K. Pozdrawiam, Agata

   Zespół_Santander
 • Czy 4% moneyback ze podstawowej promocji zadziała z R? Czy może w Santanderze jest jakaś dodatkowa prowizja za to? Oczywiście chciałbym robić doładowanie na R?

  Qbaqqku Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy