Garmin Venu Sq za wyrobienie karty kredytowej Citibanku (krótka karencja!) + 350 zł za konto osobiste

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku, w ramach której za zawarcie umowy o kartę kredytową możemy zgarnąć zegarek Garmin Venu SQ o oficjalnej wartości 720 zł – i to z mega krótkim okresem karencji. Oprócz tego czeka na nas ewentualne 350 zł za konto osobiste. A jeśli zamiast smartfona wolimy gotówkę i bony, to alternatywnie możemy zyskać aż 900 zł za kartę kredytową Citibanku, ale na nieco bardziej wymagających warunkach.

Garmin Venu SQ za kartę kredytową Citibank

Karta kredytowa z zegarkiem Garmin Venu SQ

Aby skorzystać z promocji ze smartfonem należy być nowym klientem banku, czyli osobą która nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2023. Posiadanie innych produktów banku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku. Nie wybierajmy karty z niższym limitem (bez dokumentów dochodowych) – nie załapiemy się wtedy do promocji, bo dostarczenie dokumentów jest wymagane przez regulamin oferty.

Ale uwaga: warto się śpieszyć, bo w promocji obowiązuje pula zaledwie 200 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu kolejne nie będą premiowane, dlatego w takim wypadku zaktualizuję wpis. Póki takiej informacji nie ma, to można spokojnie składać wnioski.

Aktualizacja (29.06): Ze względu na wyczerpanie puli wniosków promocja została zakończona.

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli aktywować, a następnie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonamy nią płatności, w ciągu jednego miesiąca, na min. 2000 zł. Przykładowo podpisując umowę w czerwcu warunek musimy spełnić w czerwcu lub lipcu lub sierpniu.

Warto dodać, że ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymamy przesyłkę z zegarkiem Garmin Venu Sq, w kolorze Shadow
Gray/Slate. Z doświadczenia wiem, że jest to zazwyczaj znacznie szybciej.

RRSO 24,87% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 24,87% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ten sam okres karencji co w promocji 900+, więc jak ktoś się nie łapał na tamtą, to i na tą się nie załapie.

  Dario Odpowiedz
 • cos sie ze…. albo „banuja” wyjadaczy wisienek – chcialem otwierac jak zwykle online (zawsze dzialalo ) a teraz odrazu odrzuca d.o ,trzeba wzywac kuriera – szkoda bo chciale wziasc udzial ,ale nie mam mozliwosci przyjecia kuriera (praca w delegacji ) u was to samo?

  ziutek Odpowiedz
 • Odpuszcam sobie ten bank. Już dwa razy składałem wnioski i za każdym razem zebrali moje dane, informują, że wkrótce się skontaktują i zero odzewu. Niech spadają

  dariusz2 Odpowiedz
  • Powiem tak @admin jak unieszczasz link afiliacyjny to prosba o kontakt do banku zeby traktowali sprawe powaznie.

   Zakładajac z linku z wpisu @Michał no to tak samo jak Ty – sms i cisza.

   Zakładajac z linku z portali w stylu dawny planet plus oddzwonili w 5 min.

   Anom
 • Citi schodzi ma psy dosyc, ze sa problemy z robieniem przelewow na telefon w usludze Blik (nie od razu sa ksiegowane, pojawiaja sie w histori po kilku dniach) to jeszcze nie przestrzegaja warunkow promocji, regulaminow ktore tworza. Musialem drugi raz skladadac reklamacje do prom.z Citi Kontem, bo nie wyplacili 3 nagrody 120zl za wplyw wynagrodzenia.
  Czy komus jeszcze nie wyplacili i skladal reklamacje.

  Rollo Odpowiedz
  • U mnie ta sama sytuacja. Wpływ z rachunku firmowego dla JDG i premii brak. Reklamacja poszła dzisiaj.

   rob
  • Ja juz zalatwiony wyplacili od razu dwie 3 i 4 nagrode, takze maja troche pietra przed Rzecznikiem, KNF itd.

   Rollo
 • Witam, pierwszy raz zainteresowała mnie ta lokata, niestety nie na max. Pytanie do autora blogu, jak długo taka oferta ma szanse utrzymać się? Wpłacać grosze to czysta strata, ale więcej na raz będę mieć za dłuższy czas, więc dla mnie warto zaczeka ale czy się da???

  Zenek2023 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy