Getin Bank przejęty przez VeloBank – ruszyła przymusowa restrukturyzacja BFG

Dosłownie kilkanaście minut temu Bankowy Fundusz Gwarancyjny poinformował o przymusowej restrukturyzacji Getin Banku, który 3.10.2022 zostanie przejęty przez utworzony przez Fundusz Bank BFG S.A., który docelowo ma działać pod nazwą VeloBank. Co dla nas istotne: wszystkie depozyty, jak i zobowiązania kredytowe, zostaną w całości przeniesione do nowego tworu. Nic nie stracimy (jako oszczędzający).

Koniec Getin Banku

Getin Bank przejęty przez BFG

Jak czytamy w komunikacie:

Transakcja ta ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa depozytów i zachowanie ciągłości obsługi klientów. Stanowi rozwiązanie pozwalające uniknąć negatywnych skutków upadłości GNB, która w przypadku niewdrożenia przymusowej restrukturyzacji byłaby nieunikniona i którą odczuliby klienci tego banku, a także cały sektor bankowy w Polsce.

Spełnia się więc scenariusz, o którym mówiono już od dawna. Co warto jeszcze raz podkreślić: nie mamy tu do czynienia z upadłością, kiedy środki (do 100 000 EUR) musi wypłacić Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Następuje przejęcie (resolution) wszystkich depozytów i kredytów przez inny bank, dlatego osoby posiadające większe oszczędności nic nie tracą (jak w przypadku „zwykłej” upadłości). Stratni są natomiast akcjonariusze i obligatariusze Getin Banku:

Zgodnie z zasadą pokrywania przez właścicieli strat zagrożonego upadłością banku akcje Getin Noble Bank S.A., podobnie jak obligacje podporządkowane zostały umorzone. Zarząd Getin Noble Bank S.A. uległ rozwiązaniu, a kompetencje rady nadzorczej zostały zawieszone. Administratorem GNB został wyznaczony przez BFG pan Paweł Małolepszy. Pracami zarządu nowego banku będzie kierował pan Adam Marciniak

Przejęcie następuje w okolicach weekendu – tak, aby klienci nie mogli podejmować pochopnych decyzji. Scenariusz ten nie jest jednak niczym wyjątkowym – dokładnie tak samo postąpiono w 2017 roku w Hiszpanii, kiedy Banco Popular przejął Santander praktycznie z dnia na dzień. Również identycznie postąpiono dwa lata temu w przypadku innego banku z grupy Czarneckiego – Idea Bank.

Jestem klientem Getin Banku. Co teraz?

Póki co: nic. Nasze depozyty formalnie będą znajdować się w Banku BFG S.A., którego właścicielem od 3 października będzie obok Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG) także System Ochrony Banków Komercyjnych (SOBK), utworzony przez osiem największych banków komercyjnych działających w Polsce. Docelowo nowy twór ma działać pod nazwą VeloBank.

Dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej Getin Banku będzie nadal aktywny. Hasła i loginy pozostają bez zmian. Możemy ciągle korzystać z kart płatniczych, przy czym na dzisiejszą noc zaplanowana jest przerwa techniczna, więc nie wszystko będzie działać (ale tak ma być).

Nie przegap!

Komentarze

 • @maniekkkk
  Ok. Czy dotyczy to także ofert na KO- 8% na 3 m-ce?

  Waldemar Odpowiedz
 • To nie jest żadne spamowanie. Podawałem wiele przykładów, aby był większy wybór i wiedza. O swoją kasę dbam sam i wybacz, ale z gołosłownego komentarza w którym napisałeś o piłapie 400k nie wynikało jasno, którego wariantu to dotyczy. No a teraz jak napisałeś, że jest w komentarzu to spoko.

  Waldemar Odpowiedz
 • Zwrot „…kiedy Banco Popular przejął Santander…” może wprowadzać w błąd. Ktoś może pomyśleć, że Banco Popular przejął Santandera a było odwrotnie :)

  owat Odpowiedz
 • LSP dostępne jest już od 5 tys, jakby ktoś nie wiedział o tym :)

  Lokata Odpowiedz
 • Czy odsetki dopisane dziś do EKO automatyczne uruchamiają mi kolejna edycja EKO?
  Niby jest napisane że nie biorę udziału w żadnej edycji i mogę wziąć udział w promocji 14 edycji, ale czy te groszowe odsetki dopisane nie uruchomiły tego?
  Wolałabym aby nie :-)

  villemo09 Odpowiedz
  • nie, nie uruchamiają
   żeby uruchomić promocję na EKO musisz wpłacić sama środki

   ale nie lepiej właśnie uruchomić ? nie musisz skorzystać w tej chwili, a co potem – to się okaże

   Be@
 • Informacyjnie: Przed 5 minutami, przy przelewie do millenium 10k oferta lokata 8% 2m, lokata 8,3% 4m, 8% konto oszcędnościowe 3m. Na eko nie miałem aktywnej żadnej promocji, dziś przelałem 10k express elixirem do getinu i przy próbie przelewu aktywowałem konto na 8%.

  Zet Odpowiedz
  • Nie wiesz może dlaczego u mnie wyświetla się 7 5 lub 7,8%? Probowałem do różnych banków od wczoraj do dzisiaj. Mam „Konto proste zasady” i „Elastyczne konto oszczędnościowe” z uruchomiona promocją na 7,5 %…

   Przemcio
  • może kwota za mała.
   U mnie działa na % jak wyzej.

   Lucjan
  • Pisałem wiele razy że jest różnie, nie dla każdego jest taka sama oferta. Z moich obserwacji wynika że Ci którzy założyli EKO wcześniej mają lepsze oferty od tych którzy założyli EKO później. Dodatkowo czasem było tak, że po aktywacji EKO jeszcze przez jakiś czas (dzień lub dwa – niepamiętam) można było w zawrotnych dostać ofertę na ko a nie tylko lokaty. Poźniej juz tylko lokaty zawrotne jeśli było juz aktywne EKO.

   TomekW
  • No niestety, tak to działa. Najelpiej mają ci co nie mieli aktywnej promocji na EKO i żadnych lokat. Ale za chwilę w innych bankach będzie te 8%, więc nie ma co płakać

   Ja123
 • Czy założenie lokaty z Elastycznego Konta Oszczędnościowego nie wyczerpuje jednego bezpłatnego przelewu?

  BiancaM Odpowiedz
 • Getin proponuje zawrotne na 8.3% bo mu kasa ucieka. Zastanawiam się tylko kto rozsądny robi przelew w weekend? No chyba ze natychmiastowy ale jaka wtedy kwotę można? Jeśli ktoś chce uciekać to chyba w poniedziałek to zrobi? Pytanie czy wtedy jeszcze zwieksza czy juz bedzie po temacie…

  TomekW Odpowiedz
 • Także aktywowałam przed chwilą KO 8% na 3mce (brak przedtem aktywnej edycji na KO więc potwierdza to powyższe wpisy).
  Z tym że była tam informacja, że promocyjne % będzie obowiązywało od jutra, czyli 02.10.2022.
  Pieniądze nie zostały przeniesione na KO, leżą dalej na ROR.
  I teraz nie wiem, czy muszę sama dziś je przelać na KO, czy poczekać do jutra gdy uruchomi się 8%, a ja przez jeden dzień mogę pieniądze przelać do Getin męża aby przez 1 dzień bezczynnie nie leżały i dały jakiekolwiek odsetki?

  villemo09 Odpowiedz
  • Sama musisz przelać, ale i tak dziś będzie standardowe oprocentowanie. Jak masz możliwość przelać i mieć większe oprocentowanie to przelej na 1 dzień.

   Łuki
 • Dziś skończyła mi się stara promocja na EKO 6% (z której korzystałem tylko 2 dni z 92). Jak sądzicie próbować jutro przelać 10k do 30k expressem z mbanku i mogę liczyć na zawrotne EKO na co najmniej 8% (lokaty mnie nie interesują)? Czy szkoda zachodu i zostać w mbanku na 7%?

  keram7m Odpowiedz
 • Jeśli masz express elixir za darmo albo za niewielką kwotę, to ja bym spróbowała, nie wiadomo, ale można „zaryzykować”.

  villemo09 Odpowiedz
 • Ktoś już wpłacał na KO 8 % , jaki będzie termin końca tych 3 m , gdzieś to pokazuje , 1.01.2023, to będzie jeszcze oprocentowane czy już nie jak założone wczoraj a dzisiaj dopiero ten wyższy procent ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • W nawiązaniu do Pańskiego pytania, zgodnie z zapisami regulaminu oferty, oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące do dnia 1.01.2023. W szczegółach rachunku jest pokazywane obowiązujące oprocentowanie w danym dniu. W okolicach godz. 1:30 system aktualizuje oprocentowanie w przypadku jego zmiany.

   Lokata
  • W nawiązaniu do Pańskiej odpowiedzi wychodzi mi na to , że 92 dzień promocji przypada 31.12.2022. a 01.01.2023. pozostaje już tylko leczyć kaca. Kiedyś zaraz po pierwszej wpłacie na EKO pokazywało mi do kiedy promocja ale tylko przez chwilę zanim strony się nie odświeżyło w szczegółach konta. Póżniej to znika i już do końca promocji nie widać. czyli przed Nowym Rokiem trzeba się ewakuować jak do tej pory bank dostoi w posadach. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Na ile dni dokładnie są te zawrotne: 60 i 120dni ?

  TomekW Odpowiedz
 • @TomekW
  Zawrotne, czyli lokaty na specjalny propcent, oferowane przez Getin Bank dla klientów realizujących przelewy zewnętrzne na kwotę min. 5000 zł bank proponuje zostawienie środków na lokatach/ kontach szczędnościowych na okresy liczone w miesiącach a nie dniach.
  Dla lokat oprocentowanych na 8% czas trwania wynosi 2 miesiące, dla lokat oprocentowanych na 8,3 % czas trwania wynosi 4 m-ce. Dla kont oszczędnościowych bank proponuje 8% na okres 3 m-cy. We wszystkich tych przypadkach maksymalna wielkość lokowanych środków to 400 000. Informacja o wysokości maksymalnej do ulokowania kwoty przychodzi w informacji zwrotnej potwierdzającej realizację dyspozycji- Lokata Specjalny Procent. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje od następnego dnia od akceptacji oferty banku.

  Waldemar Odpowiedz
  • Ale jak od nastepnego dnia od zaakceptowania oferty? Tzn. ze jak chce przelac kase, dostaje propozycje zawrotnej ktorą akceptuje i ja zakładam to pierwszy dzien mam kase nieoprocentowana?

   TomekW
  • @Waldemar, trochę namieszałeś :)

   Bank oferuje LSP na okres liczony w miesiącach, ale nalicza odsetki za każdy dzień trwania depozytu. W zależności od dnia założenia lokaty okres ten może mieć mniej lub więcej dni. Informacja ta jest istotna, jeśli chcesz policzyć ile dokładnie dostaniesz odsetek od lokaty.
   Przykład:
   LSP na 4 miesiące założone 30.09.2022 trwa 122 dni
   LSP na 4 miesiące założone 01.10.2022 trwa 123 dni

   Oprocentowanie LSP obowiązuje od dnia ich założenia.

   Oprocentowanie promocyjne KO obowiązuje dopiero od następnego dnia, ponieważ wymagana jest zmiana oferty KO, a tą system przetwarza w nocy.

   Lokata
  • @TomekW,

   LSP są oprocentowane od pierwszego dnia, także bez stresu.

   Lokata
  • Te dni są istotne ponieważ – jeśli ktoś chce czekać do poniedziałku i wybierze wtedy lokatę 4 miesięczna to według tego co sprawdzam zakończy się ona w piątek – czyli najgorszy dzień bo nie uciekniemy z kasą przez dwa dni. Dobrze kombinuję? No chyba że dadzą takie korzystne oprocentowanie że nawet to nie będzie miało większego znaczenia…

   TomekW
  • A dlaczego nie uciekniesz z kasą w piątek? Lokata kończy się w piątek i ok godz. 1.00 bank stawia środki do Twojej dyspozycji.

   Lokata
  • A ok, źle policzyłem. Czyli poniedziałek może być jeszcze na założenie 4miesięcznej lokaty.

   TomekW
 • Dodam jeszczem, że w zależności od wysokości przelewanej kwoty, bank określa minimalną kwotę LSP. Przy przelewie kwoty 10 000 było to 5k, przy 100k. było 70k. Przy przelewanych 5k nie zwróciłem uwagi jaka jest minimalna kwota proponowanej lokaty.
  Takie działanie ma zapobiec panice wśród klientów banku. Liczą, że przez weekend klienci sobie sprawę przemyślą. Jeżeli w poniedziałek będzie run na wypłatę to proponowane oprocentowanie Lokat Specjalny Procent- powinno być wyższe. I na to po cichu liczę….

  Waldemar Odpowiedz
 • @Lokata
  No hejka, ale napisz mi gdzie i w czym namieszałem? Czego nie rozumiesz?

  Waldemar Odpowiedz
  • Wszystko napisałem pod zdaniem o namieszaniu :)

   Dla mnie wszystko jest jasne, ale TomekW, zrozumiał, że jak założy lokatę LSP to w pierwszym dniu środki są nieoprocentowane.

   Lokata
 • Może trochę wróżenie, ale jak sądzicie; nowy Bank od poniedziałku będzie działał na rzecz utrzymania aktualnej dobrej przecież oferty depozytowej, żeby ścignąć z rynku więcej kasy i sprzedać biznes w jakiejś sensownej cenie (w końcu chcą sprzedać zdrową część byłego GNB); czy raczej obniżą %, żeby obniżyć koszty i w sumie zachęcić wisienkowiczów do zmiany?

  xandi Odpowiedz
 • @Lokata
  Rozumiem narcyzm, ale tego co napisałeś to już nie rozumiem. Warto byłoby, aby to co TomekW zrozumiał napisał on, a nie TY. Napisałeś głupotę, no i zakończmy temat bo szkoda czasu. @Lokata odpuść, nie masz racji.

  Waldemar Odpowiedz
  • Po pierwsze nie zarzucaj mi narcyzmu, bo jestem daleki od tego.
   Po drugie poproszę źródło z notą prawną, że oprocentowanie Lokaty Specjalny Procent obowiązuje od następnego dnia.
   Po trzecie TomekW napisał sam o 19:29

   „Ale jak od nastepnego dnia od zaakceptowania oferty? Tzn. ze jak chce przelac kase, dostaje propozycje zawrotnej ktorą akceptuje i ja zakładam to pierwszy dzien mam kase nieoprocentowana?
   1 października 2022, 18:29 • TomekW „

   Lokata
 • @xandi
  W bardzo zwięzły sposób napisałeś o problemie zawodowych wisienkowiczów. Tylko kto to wie? Napisz do mnie na priv, we wcześniejszych postach znajdziesz adres. Jak zechcesz.!!!!!!!!!!!!!

  Waldemar Odpowiedz
 • Czy ktoś próbował robić dzisiaj przelew z Getinu do innego Banku? Jaki procent proponują na KO a jaki na lokatach?

  Beata2 Odpowiedz
 • @Beata2
  Cisza. Może wszyscy czekają co stanie się w poniedziałek, albo w dniu dzisiejszym brak sensownych propozycji.

  Bogusia Odpowiedz
  • Chyba expresy nie działają dzisiaj , bo wczoraj po 23 już się nie dało i na zwykły eliksir na poniedziałek przekładało. A wczoraj bez zmian 8 i 8,3 % . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Chyba , że ktoś ma w getinie 5 k wolne i spróbuje to niech da znać . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Dzisiaj też 8% i 8,3%.

   BiancaM
  • w getinie chyba zawsze express był dostępny 00:00 – 23:00, a na pewno tak jest teraz w tabeli dostępności, nie wszystkie banki mają to dostępne 24h

   keram7m
 • Akceptując wczoraj 8% na EKO przeksztalcili je dziś w KO !? czemu? Wam także?

  villemo09 Odpowiedz
 • @prawdziwy
  Próbowałam przed chwilą przelew EE z Ca do GB na ror i poszło. Tak więc natychmiastowe działają.

  Beata2 Odpowiedz
 • Myślę (choć aktualnie w GB nie mam nic i cieszę się że ten śmieć w końcu ktoś zaorał) że pogorszenie ofert depo spowoduje lawinowy odpływ środków co tylko może tylko pogorszyć i tak tragiczne wyniki finansowe.

  paolo Odpowiedz
 • Przed chwilą założyłem lokatę LSP 8% na 2 miesiące. LSP zaproponowana przy próbie wysłania przelewu z EKO na Alior i Facto. Oprocentowanie EKO miałem tylko 6,5%.

  Duris Odpowiedz
  • W zasadzie to zdumiewające, że założyciel banków (Idea i Getin) dysponował nagraniem jednoznacznie pogrążającym reprezentantów obecnej ekipy rządzącej, przekazał je prokuraturze i nie wyciągnięto żadnych konsekwencji. Wręcz przeciwnie, sprawa się rozmyła, a bankowe inicjatywy Czarneckiego dobito zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią (a raczej szantażem korupcyjnym). Polska to kraj, gdzie mafia ma swój zalegalizowany status, zwłaszcza w prawie i polityce.

   Adam K.
  • @Adam K.
   A widziałeś/przeglądałeś dane finansowe zarówno Ideii i Getinu?
   Obydwa banki pana C. były bankrutami.

   Ego
  • @Adam K.
   Dobre sobie, ten facet to największy krętacz i kombinator. Chyba wszystkie jego projekty finansowe kończą tak jak Getin.

   Dario
 • Co dzisiaj getin proponuje ,jakieś zmiany ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy przy założeniu KO na 8% są jakieś opłaty za wypłaty w ciągu miesiąca? Na EKO drugi przelew jest już płatny, w regulaminie nie widzę nic o opłatach za kolejne wypłaty z KO.

  paba86 Odpowiedz
 • Czy lokaty Specjalny Procent, Zawrotne trzeba opłacić w tym samym dniu czy jest na to jakiś czas?

  TomekW Odpowiedz
 • Zaakceptowałem Ofertę specjalną 8%/3m na EKO, ale kasy nie wlałem jeszcze na EKO.
  Czy w związku z zapisem regulaminu:
  >>2. Okres trwania Oprocentowania podwyższonego – 3 miesiące kalendarzowe, liczone od dnia następnego po przystąpieniu przez Posiadacza do Oferty Specjalnej.<<,
  że za dziś nie będę miał na 8%, przelać np. do Nest na jeden dzień (może 2 przelewami poniżej 5k, żeby się oferta nie pojawiła, a może to też zbędne) i dopiero jutro zasilić EKO?

  keram7m Odpowiedz
 • @keram7m
  Siemka! Przelej dzis 1gr. Dostaniesz potwierdzenie aktywacji promocji. Dziś ko/eko jest nieoprocentowane, ale 8% od jutra i wtedy dołożysz.

  Waldemar Odpowiedz
  • Cześć, potwierdzenie (w Wiadomościach: „Aktywacja oferty Podwyższamy oprocentowanie”) to ja dostałem od razu po akceptacji oferty bez jej opłacenia w nocy, a kasę wylałem w południe i zaszalałem, bo aż 1zł wpłaciłem na EKO, ale nic już więcej nie pojawiło się. Zobaczymy jutro.

   keram7m
 • Cześć, ja zrobiłem dzisiaj przelew do Getinu z myślą o aktywacji KO na 8% natomiast w momencie próby przelewu zewnętrznego nie otrzymuję żadnej oferty. Czy ktoś z Was miał tęż podobną sytuację? Na datę badania salda nie miałem żadnych środków.
  pozdr.

  Mike1 Odpowiedz
  • Propozycje lokat/KO zawrotnych to nie jest coś stałego i pewnego. Jeden je dostanie, inny nie. Również oprocentowania mogą być różne. Tutaj nie ma żadnych gwarancji otrzymania ich.
   Znaczenie może mieć również fakt (choć nie musi), że nie miałeś tam wcześniej środków i próbowałeś z nimi „uciec”, tylko przelałeś je dopiero teraz.

   Przemysław
  • Albo już zablokowali te zawrotne

   Ja123
  • Nie zablokowali. Sprawdzałem właśnie teraz i u mnie dalej wyskakują.

   Przemysław
  • No to mam jakiegoś pecha… Próbowałem już przelewów do PKO BP, Millennium, CA, Pekao i nic… Zastanawiam się, czy może jest jakieś kryterium blokowania ofert dla osób, które próbują przelewów zewnętrznym w dniu zasilenia konta.

   Mike1
  • Może nie masz wyrażonych zgód na marketing od banku?

   Lokata
  • @Lokata Bingo! Dokładnie chodziło o „Oświadczenie – profilowanie na potrzeby marketingu”. Po wyrażeniu zgody pojawiły mi się oferty. Dzięki za sugestię.

   Mike1
  • Proszę bardzo :)

   Lokata
 • Niech ktoś potwierdzi czy KO tak jak EKO ma tylko 1 przelew wew. za darmo a reszta est płatna 9zl?
  Ma ktoś regulamin tych KO zakładanych teraz w Ofercie specjalnej?
  Gdzie można znaleźć taki zapis?

  villemo09 Odpowiedz
 • To gdzie jest ten nowy bank , jakoś nie widzę , jak dawniej wszystko nadal zielone ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A ja – mimo wielu prób, ani wczoraj ani dzisiaj nie mogę się zalogować do bankowości internetowej. Z aplikacji tego banku nie korzystam. Powinnam się niepokoić?

  BiancaM Odpowiedz
 • Możecie zamówić nowa kartę bankomatowa? Bo ja nie widzę takiej opcji

  Anonimowy Odpowiedz
 • juz nie, zablokowali ta opcje

  villemo09 Odpowiedz
 • Przed chwilą aktywowałem KO na 8%
  Były jeszcze lokaty 8,0 i 8,3 czyli bez zmian

  Pytanie do osób które mają to konto dłużej, da się obejść jeden darmowy przelew/miesiąc zakładając i zaraz zrywając lokatę (jak to było dotychczas na EKO)

  Czero Odpowiedz
 • Czołem Inwestory,

  dziś RPP, pewnikiem stópki w górę.
  Ciekawe co getin vel velo zaproponują na zawrotnych.
  Dziś rano bez mian.

  Lucjan Odpowiedz
 • Czy getin Zawrotne, LSP – proponuje tylko raz? Czy po skorzystaniu z oferty proponuje np. założenie kolejnej?

  TomekW Odpowiedz
  • Po założeniu KO wyskakiwały nadal lokaty na 8 i 8,3 % przez dwa , trzy dni , a dzisiaj nie sprawdzałem . Niech ktoś kto ma możliwość próbuje i daje szybko znać co tam dzisiaj ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Ale to KO zakładałeś z promocji zawrotnej – przy próbie przelewu do innego banku? I potem na następny dzień próbowałeś przelać resztę kasy i nadal miałeś oferty zawrotne, lokaty?

   TomekW
  • I drugie pytanie: czy te zawrotne, LSP proponują na kwotę NIE MNIEJSZĄ niż próbuje się wykonać przelew?

   TomekW
  • Tak KO z promocji zawrotnej i w ten sam dzień i w następne były zawrotne lokaty. Drugie pytanie , tak , od 5k działały .Próbuj i daj znać co teraz proponują ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • 8/8,3 czyli na razie po staremu.
   Dzięki. Proszę jeszcze o odpowiedź czy tak samo działa jeśli mamy już jedną zawrotną lokatę. (LSP) czy da się mieć dwie? Czy proponują drugą na następny dzień np. Czy ktoś tak ma?

   TomekW
  • Tak, proponują na teraz kolejną.

   Bolo
  • Dzis nad ranem proponowali 8/8.3% od kwoty 70k. Rozwiazalem lokate na nowe srodki 7.5% chcialem zamarkowac przelew do innego banku i wskoczyly 3 opcje, dwie lokaty i KO… wybralem 8.3% na 4 miesiace

   Marcel
 • Dzisiaj wyskakuje lokata 8 i 8,3 %. Zależy mi na KO 8%, ale to sie nie pojawia. Nie mam u nich KO czy najpierw powinienem je założyć?

  simrisham Odpowiedz
 • Ktoś wie jaką max kwotę można przelać jednorazowo z Getina expresem ? To będzie expres eliksir czy blue media , czy obie wersje obsługują ? Ktoś ma jakieś doświadczenia ? Do której godziny da się wysłać ? Proszę pilnie o podpowiedzi .xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • @prawdzziwy-xyz
  A co Ciebie tak przypiliło? W Getinie EE są płatne więc rzadko kto korzysta, a w razie potrzeby to wypłata z bankomatu+ przelewy na telefon.

  Waldemar Odpowiedz
  • Nic szczególnego , można spać spokojnie , bo bank chwieje się w posadach tzn. stoi stabilnie . Pytam na przyszłość ile za te 5 zł można przesłać jednorazowo aby papierem nie szeleścić ? xyz

   prawdziwy-xyz
 • EE od 1 do 10 000 zł. Dopiero próbowałem i takie info przy próbie przelewu mniejszej niż 1 zł. A zwykłe działają w normalnych godzinach 3 sesji ?

  , bo o 13:18 pokazuje , że dostarczenie dopiero 10.10. a wcześniej było do 14:30. Ktoś coś próbował przelewać z getina po 30.09. i przechodziły 3 sesje?

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Od 5k zawrotne dzisiaj dalej bez zmian . Ktoś dostał więcej jak 8,3 % ?

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Dla nowych klientów też jest zwrotna na 8% na KO?

  Rawq Odpowiedz
 • W którym momencie pojawia się oferta zwrotna?

  Rawq Odpowiedz
 • W lipcu tego roku bank Millennium zakomunikował, że ze względu na koszt wakacji kredytowych najprawdopodobniej nie będzie w stanie spełniać wszystkich wymogów kapitałowych KNF.

  mBank poinformował natomiast ponad tydzień temu o nowych rezerwach frankowych. – Na razie bank spełnia wszystkie wymogi, ale duża część dotychczasowej nadwyżki kapitałowej została przeznaczona na te rezerwy. Zatem można powiedzieć, że są dwa banki, które idą śladem Getinu. Pierwszy przekracza czerwoną linie, czyli poziom minimalnych wymogów KNF, a drugi zbliża się do niej wielkimi krokami – mówi analityk DM Banku Handlowego.

  Bogusia Odpowiedz
 • Ofert zawrotna na 8,8 % na 5 miesiecy właśnie się pojawiła przy przelewie na 145k do banku nowego!

  Spot Odpowiedz
 • Jakiś bank , skok i kto wie kto tam jeszcze daje więcej teraz niż 8,3 % ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy