„Gigapremia”, czyli 350 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z bardzo wysoką premią na start. Tym razem w zamian za założenie darmowego rachunku osobistego możemy zgarnąć 200 zł premii w gotówce oraz 150 zł do wykorzystania na Allegro :)

350 zł gigapremia od BNP Paribas

Gigapremia od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.03.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.04.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

350 zł w trzech ratach

Tytułowa nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz:

 • wykonanie min. 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub GOmobile w kwietniu 2021
 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł w kwietniu 2021
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł również w kwietniu 2021

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to bank ma na myśli standardowe przelewy typu Elixir (np. na swoje konto w innym banku).

W przypadku transakcji kartą chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach lub internecie – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności kartą, tj. transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to sprawdź stronę jakimcc.pl.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

A jak zgarnąć kolejne 100 zł w gotówce? Wystarczy, że spełniliśmy powyższe warunki oraz, dodatkowo, w maju 2021 spełnimy je ponownie – czyli wykonamy 3 przelewy, transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł oraz wpływy na min. 1000 zł.

Ostatnia nagroda, czyli 150 zł w formie karty podarunkowej Allegro, trafi do nas pod warunkiem, że ponownie spełnimy powyższe warunki – ale tylko razem w czerwcu 2021.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość mailowa o zgarnięciu każdej z nagród trafi do nas, odpowiednio, do: 21.05, 25.06, 25.07.2021. W pierwszym mailu zostaniemy poproszeni o uzupełnienie danych do przelewu – musimy to zrobić najpóźniej 26.05.2021, aby przelew trafił do nas 31.05.2021. Kolejny otrzymamy miesiąc później, a kartę podarunkową Allegro – do końca lipca (tym razem SMSem na telefon komórkowy).

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Chciałbym zwrócić uwagę na kwestię transakcji, bo przy poprzedniej promocji kosztowało mnie to 100 zł. Niestety, do puli transakcji nie wlicza się opłacenie zakupów na allegro. Wynika to z regulaminu:

  17) Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

  Niestety, zabrakło mi ostatnio kilkunastu zł do osiągnięcia regulaminowej kwoty :(

  Paweł Odpowiedz
  • Zalicza się Allegro, pod warunkiem opłacenia kartą, a nie przez pay by link (Przelewy24 itp)

   Michał
 • Jak to jest z tą umową ramową?. Mam kredytówkę, a więc dostęp do serwisu on-line. Pytanie czy mogę wziąć udział w promocji za założenie konta?

  MICHAŁ Odpowiedz
  • Biorę udział już w drugiej promocji konta (nie tej akurat, ale to raczej nie ma znaczenia) mając cały czas kredytówkę i premie wpadają bez problemu.

   Hasz
  • Hasz rozumiem że można złożyć normalnie wniosek mając kartę kredytową z dostępem online? tylko chyba odrzuci albo coś się nie powiedzie.

   bolek
  • W promocji „Bankowo zasłuchani” przeszło bez problemu.

   hasz
  • Ok dzięki Hasz

   bolek
  • Przypominam, że zgodnie z regulaminem „Umowa ramowa” to inna umowa w przypadku produktów depozytowych i kredytowych. Innymi słowy bank nie wyklucza kogoś z promocji konta osobistego, jeśli ma kartę kredytową.

   Michał
 • żeby założyć konto to trzeba im wysyłać skan dowodu?

  mac66 Odpowiedz
 • Jaki bank ma najwięcej promocji i najkrótszy okres karencji ?

  Bogdan Odpowiedz
  • właśnie ten, czemu pytasz skoro widzisz, że jest tylko 12m karencji i co chwile odpalana promocja?

   abc
  • >>>czemu pytasz
   Bo wg mnie stoi to w sprzeczności z ciągłymi narzekaniami na ten bank.
   Chyba powinno być odwrotnie…

   Bogdan
  • A co ma wspólnego ilość promocji z ciągłymi problemami z bankiem? Nie myl dwóch rzeczy

   Andy59
  • Dokładnie. Bank robiący dużo promocji, ale ciągle trzeba u nich pisać reklamacje. :-)

   jaceny
  • Promocje OK, ale obsługa klienta to masakra, infolinia nic nie wie, no i ciągłe pisanie odwołań, bo coś im „nie pykło”.

   Dario
 • Czy w umowie powinna widnieć informacja, że bierzemy udział w promocji? Bo nie pamiętam czy Paribas pisze o tym, czy wystarczy że zmieścimy się w puli ;)

  klaudi Odpowiedz
  • W umowie nic o tym nie ma – istotne jest potwierdzenie rejestracji w promocji i założenie konta z wygenerowanego linka promocyjnego

   Michał
  • A co jeśli na końcu wyskoczyła informacja, że nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o otwarcie konta i proszą by iść do banku?
   Czy zadziała?
   (Drugi raz nie można się zarejestrować, ponieważ wyskakuje, że dane są już wykorzystane)

   S_1
  • Można zadzwonić aby anulowali wniosek i złożyć jeszcze raz z kurierem.

   mbo
  • Dane są wykorzystane? A na jakiej podstawie i do czego… :D

   Dario
 • Czy dostęp do bankowości (bez produktów) wyklucza? Dostęp został po posiadaniu konta.
  Ewentualnie co można zrobić.

  Michalxp Odpowiedz
  • Mam dostęp i próbowałem założyć konto ale mi odrzuciło, może powinienem po wypełnieniu formularza założyć konto z bankowości elektronicznej? Tylko czy wtedy będzie w promocji?

   x666
  • Niestety ale sprawdziłem i w bankowości elektronicznej nie ma opcji założenia konta.

   x666
  • Złota zasada w tym banku jest taka, że przy okazji zamykania konta trzeba obowiązkowo zamykać dostęp do e-bankowości, inaczej przy następnej promocji nie można w niej wziąć udziału. Idź do oddziału, zamknij e-dostępy (umowę ramową) i za 30 dni możesz przystępować do promocji (pewnie już kolejnej)

   Ja123
 • Czy da się tu założyć konto wspólne z małżonkiem?
  I jeżeli tak, to czy kwalifikujemy się do promocji jeżeli jednen z małżonków zamknął konto w BNP 6M temu (drugi nie miał ponad rok)?

  AdamKot Odpowiedz
 • Ta „giga” premia jest niższa niż poprzednia promocja, a wzrosły wymagania warunków do spełnienia. Było 400 zł premii w gotówce, 1 tys. zł zasilenia rachunku i 1 transakcja kartą miesięcznie, co dawało zwolnienie z jakichkolwiek opłat. Biorąc pod uwagę przyspieszającą inflację, trudno nazwać tę promocję „giga”.

  Jot Odpowiedz
 • Napiszcie jak ktos dostanie tego maila -bo mial byc do 21-go -wiem ze jeszcze maja 3 dni ale watpie aby to odbywalo sie akurat w ostatnim dniu

  Jarek Odpowiedz
  • Ja dostałam dzisiaj maila z prośbą o uzupełnienie danych do przekazania I nagrody.

   Marta
 • Też dostałem dziś maila z powiadomieniem o zdobyciu pierwszej stówki.

  ptok Odpowiedz
 • u mnie dalej nie ma maila no ale do polnocy maja czas

  Jarek Odpowiedz
  • Pisz reklamację. Ja tez nie otrzymałem maila. Napisałem reklamacje i wkrótce odpisali mi, że 18 maja do mnie wysłali maila. Oczywiście nic nie dostałem. Na szczęście wkleili treść maila, więc dopełniłem formalności.

   sentio
 • Czy ktoś otrzymał już pierwsze 100 po uzupełnieniu danych o koncie?

  TOma Odpowiedz
 • Jest I nagroda:)

  Marta Odpowiedz
 • U mnie też jest :)

  ptok Odpowiedz
 • Dostałem już maila o 2 stówce, oczywiście wypłata stówki do końca czerwca.

  ptok Odpowiedz
 • Dostał ktoś kolejną stówę? Ja maila dostałem o przyznaniu nagrody ,ale wpływu w czerwcu brak …

  TOma Odpowiedz
 • Rozumiem, że dla bezpłatności karty od lipca należy wykonywać 3 transakcje kartą? Czy mogą to być transakcje za pomocą Google Pay? Bo akurat są one potrzebne w promocji „650”

  abc Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał informacje o przyznanie nagrody w postaci kart podarunkowej allegro za spełnienie warunków w czerwcu?

  TOma Odpowiedz
 • prosze napisac jak ktos dostanie bon

  Jarek Odpowiedz
  • Teraz przyszły smsem, piszę „przyszły”, bo fajnie zostały podzielone na dwa : za 50 zł i za 100 zł :)

   Bolo
 • Przyszły. Mogliby chociaż napisać który na 50, a który na 100.

  ptok Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy