Inteligo: 100 zł za założenie konta w XIII edycji programu poleceń „Mam Inteligo”

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja promocji Mam Inteligo. W zamian za polecenie konta osobistego nowemu klientowi zyskać możemy 50 zł, a nowy klient – 100 zł premii. Warunki niezmiennie te same, czyli bardzo łatwe do spełnienia ;)

XIII edycja programu poleceń Inteligo

100 zł za wydanie 210 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji jako nowy klient należy być osobą, która nie posiadała konta Inteligo przez ostatnie 3 lata. Zgodnie z regulaminem jako nowego klienta rozumiemy:

osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont

Aby zgarnąć tytułową premię konieczne jest złożenie wniosku z podaniem kodu polecenia. Należy go wpisać w wyznaczonym polu – inaczej z premii nici. Kod najlepiej uzyskać od znajomego (który zapisze się wcześniej do promocji). Jeśli nie macie nikogo takiego – piszcie do nas przez formularz kontaktowy, pomożemy.
Oprócz tego podczas wnioskowania wymagane jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych.

Kod promocji Mam Inteligo

Po podpisaniu umowy o konto (przez kuriera) konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków promocji: wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł w sklepach oraz co najmniej jednej płatności przy użyciu aplikacji IKO na kwotę min. 10 zł w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Co istotne: w obu przypadkach wyłączone są transakcje w internecie.

Na koniec warto dodać, że promocja podzielona jest na trzy etapy:

 • 1 etap od 24.04 do 23.05.2017
 • 2 etap od 24.05 do 22.06.2017
 • 3 etap od 23.06 do 22.07.2017

Jakie to ma znaczenie? Po pierwsze – do ostatniego dnia całej promocji konieczne jest nie tylko złożenie wniosku o konto, ale również podpisanie umowy. Po drugie – od tego w jakim etapie bierzemy udział zależy, kiedy wypłacona zostanie nasza premia. Teoretycznie bank zrobi to do 75 dni od zakończenia danego etapu, ale w praktyce premie wypłacane są znacznie wcześniej.

Ile kosztuje konto Inteligo?

Konto osobiste Inteligo to jeden z najlepszych rachunków na rynku pod względem (braku) opłat. Sam rachunek jest bowiem darmowy, a zapłacić możemy jedynie za kartę (potrzebą jedynie do spełnienia warunku promocji) – 4 zł. Aby jednak pozbyć się opłaty wystarczy wydać 100 zł miesięcznie – czyli niedużo, jak na dzisiejsze standardy.

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, to darmowe są urządzenia PKO BP oraz BZWBK. Za inne zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę.

50 zł za polecenie konta

W przypadku osób polecających do zdobycia jest 50 zł za każde skuteczne polecenie. Dodatkowo osoby, które polecą najwięcej kont, mogą zyskać 300 zł (za III miejsce), 600 zł (za II miejsce) lub 1000 zł (za I miejsce). Nagrody za polecanie konta są zwolnione z podatku dochodowego, ale w przypadku powstania obowiązku zapłaty podatku organizator dorzuci dodatkową nagrodę na jego pokrycie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Inteligo wymyśla problemy z wzorem podpisu, więc nie róbcie sobie nadziei, że to konto łatwo zamkniecie listem poleconym. Za dużo rypania dla 100zł.

  Iks Odpowiedz
  • Mowisz tak na podstawie swojego doświadczenia czy większej liczby osob? Osobiście nie słyszałem, zeby problem dotyczył dużej liczby osób

   Michał
  • Ja również miałem problemy przy zamknięciu konta. 3 razy wysyłałem wypowiedzenie. Raz nie mogli znaleźć w systemie, drugi raz właśnie wzór podpisu się im nie zgadzał. Udało się za trzecim razem.

   MaRk
  • Ja 2 lata temu zamykałem i problemu nie było — tzn. wprawdzie zadzwonił pan narzekając, że podpis z wzorem niezupełnie zgodny, ale zadał serię standardowych pytań (typu data urodzenia, nazwisko panieńskie matki) i to wystarczyło do zamknięcia — wg mnie OK, za to dla nich wielki plus na zakończenie. Dla kontrastu w mBanku zamknąć mi się nie udało, liczę, że sami zamkną po 10 latach nieużywania…

   Don Quijote de la Mancha
  • W mBanku zamykałeś poprzez bankowość internetową składając tam wniosek?

   Fixer
  • Nie, to było dobrych kilka lat temu, kiedy jeszcze nawet prawdziwych oddziałów nie mieli, a ja zapomniałem hasło do bankowości, do tego przez lata od otwarcia (konto tam założyłem zaraz, gdy rozpoczęli działalność) zmienił mi się też email, adres pocztowy, dowód osobisty i podpis… Więc sytuacja trudna… Otwarli wtedy w centrum handlowym taki niby-oddział, ale nikt tam nie sprawdzał mojej tożsamości czy podpisu ze wzorem, tyle tylko, że przyjęli wypełniony formularz i zaoszczędziłem na poczcie… ale później przysłali pismo, że się dane nie zgadzają…

   Don Quijote de la Mancha
  • Tiaaaa pomarzyć możesz…. Ja zamykałem w MBanku i powołałem się na punkt regulaminu mówiący że po 6 mies. nieużywania bank może konto zamknąć. Zapytałem zatem czy nie można zostawić sobie konta bo i tak zostanie zamknięte w myśl tego punktu. W odpowiedzi usłyszałem że nie jest to zapis obligatoryjny i do niczego bank nie zobowiązuje. Zatem nie licz cud…. Mnie też dziwi dlaczego banki tak bardzo chcą mieć całe mnóstwo nieużywanych kont. Ale widocznie ja wszystkiego nie muszę rozumieć.

   jojo
  • Mówię o własnych problemach z zamykaniem konta inteligo. Z zamknięciem konta mbanku kilka lat temu nie miałem żadnego problemu i bez żadnych listów poleconych.

   Iks
 • Czyli płatność aplikacją IKO również można poprzez tą aplikacje dać jako płatność BLIK i będzie zaliczona płatność jako 10 zł? Oczywiście w sklepach stacjonarnych.

  Fixer Odpowiedz
 • Poproszę kod :)

  Pytka Odpowiedz
 • Adminie a możesz opisać promocje rok abonamentu gratis w plus gsm przy założeniu konta w plus banku

  xxx Odpowiedz
 • Rozumiem, że jak mam konto PKO BP to nie jest tożsame z kontem inteligo? Mogę wtedy skorzystać z promocji jako nowy klient?

  Mateusz Odpowiedz
 • Mam pytanie z serii oczywistych dla Wyjadaczy ale nie dla mnie. Chodzi o to, że jak ja nie posiadam smartfona, tylko zwykły telefon, to aby wykonać płatność blik-iem na 10 zł to mogłabym tą aplikację zainstalować na smartfonie syna, po wykonaniu wymaganej płatności na 10 zł telefonem aplikacje odinstalować, następnie polecić konto synowi, po czym on na tym samym smartfonie zainstaluje sobie tą aplikację jeszcze raz dla siebie i wykona wymaganą płatność na 10 zł żebyśmy oboje otrzymali premie (2×100 + 50)? Czy to się uda?

  Lidia Odpowiedz
  • teoretycznie tak, natomiast pamiętam jakieś telefony z banku, jak dla żony próbowałem zainstalować na swoim telefonie (ostatecznie się zeżliła (żona) i musiałem na jej telefonie zainstalować i nim zapłacić). Chyba dla weryfikacji trzeba jakiś sms wysłać i stąd były problemy

   karampuk
  • ja tak robiłem dla rodziców i wszystko bez problemu

   Andrzej
 • Ktoś kiedyś pisał ( chyba @ Bogdan ) , że trzeba mieć inny nr tel.dla każdej osoby i z stąd mogą być te problemy przy autoryzacji z tym samym nr tel. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Problemy se stwarzacie…. Starter z Virgin na którego rejestrujesz się do promocji, darmowy i jeszcze zasilony 5 zł masz na nim darmowe 300mb i 30 min na m-c darmowo. Wkładasz do smartfona robisz operację i wyciepujesz o ile jeszcze się na coś nie przyda np do kolejnej promocji . Ja dzięki temu nie otrzymuję natarczywych telefonów od banksterów.

  jojo Odpowiedz
 • Jeśli mam już konto PKOBP i używam aplikacji IKO , to po założeniu konta Inteligo będzie ono widoczne w apliakcji jako dodatkowy rachunek? Jak zapłacę BLIKiem skąd aplikacja będzie wiedzieć którego konta użyć? Dalej mam wątpliwości czy jako posiadacz konta PKOBP mogę wziąc udział w tej promocji…

  Mateusz Odpowiedz
 • PKO i Inteligo to 2 różne banki Tak jak Idea i Getin choć oba należą do Czarneckiego.

  jojo Odpowiedz
  • Zły przykład, gdyż Inteligo jest prowadzone przez PKO BP, a Idea Bank nie jest częścią Getin Noble Bank (tylko Getin Holding). Lepszym porównaniem byłyby Alior Bank oraz TMUB.

   Don Quijote de la Mancha
 • Tak czy siak to 2 różne banki i dwie odrębne od siebie promocje z wartym podkreślenia że ta z Inteligo jest znaczne łatwiejsza. Co do Apki to o ile pamiętam jest taka sama ale logowanie jest spod szyldu PKO lub Inteligo.

  jojo Odpowiedz
  • Mam aplikację IKO i nie mam tam do wyboru spod jakiego szyldu się logować. Robi się to tylko raz po instalacji aplikacji i ‚zakładaniu’ konta. Wychodzi na to , że trzeba wyrejestować obecną aplikację i zarejestować nowe konto na ten numer jako INteligo, spełnić warunek promocji i jeśli chcemy używać apki do konta PKOBP jak wcześnie znowu wyrejestwać się izalozyc konto na PKOBP. Chyba, że ktoś zna inny sposób? Bo dwóch tych samych aplikacji na telefonie zainstalowaćsię nie da.

   Mateusz
 • Da ktoś kod ?

  Arkadiusz Odpowiedz
 • Poproszę kod polecający :)

  Bartosz M. Odpowiedz
 • Witam. Poproszę kod polecający.

  Seweryn Odpowiedz
 • Ja rowniez poprosze kod polecajacy :)

  Waltari02 Odpowiedz
 • Jak długo trzeba utrzymać konto w Inteligo?

  Jot Odpowiedz
 • Poproszę o kod :)

  Gregory McGegor Odpowiedz
 • Poproszę kod :)

  Jakkub Odpowiedz
 • Proszę o kod :)

  Zenek Odpowiedz
 • Czy w celu otwarcia rachunku wymagane jest wyrażenie zgód na przetwarzanie danych?

  Gundzi Odpowiedz
 • Poproszę o kod :)
  Admin mnie pominął

  Gregory McGegor Odpowiedz
 • Czy po założeniu konta otrzymujemy kod polecający innym? Gdzie można płacić z wykorzystaniem IKO? Czy mogę w jakiś sposób sprawdzić kiedy rezygnowałem z Inteligo?

  gru Odpowiedz
 • Też poproszę o kod

  Marcin Z> Odpowiedz
 • Michale też poprosze o kod :)

  Maciej Odpowiedz
 • Nie wiem o co ho za każdym razem jak proszę o kod polecający to admin nie wysyła ale wysyła innym użytkownikom ???

  Tutaj trzeba mieć jakieś specjalne względy czy co ???

  Gregory McGegor Odpowiedz
  • Przepraszam – weekend majowy i przeoczyłem – już wysyłam

   PS. Dlatego najlepiej napisać mailowo (przez kontakt) – wtedy nie przeoczę :)

   Michał
  • Nie ogarniam tej strony hehehehehehe
   To gdzie jest ten kod wysłany bo go nigdzie nie widzę.

   Billem Gatesem nie jestem ale wiem gdzie jest Enter na klawiaturze haahahahaha

   Gregory McGegor
  • Dziękuje właśnie doszedł kod.
   Podziękowania dla Admin

   Gregory McGegor
 • Poprosiłbym o kod:)

  Mateusz Odpowiedz
 • Ktoś może potwierdzić, czy przelewy przez sprytnego billa wliczaja sie do promocji Inteligo praz ING? Czy są jakieś inne sposoby na „wyrobienie” miesięcznego obrotu?

  volteq Odpowiedz
 • Poproszę o wysłanie kodu.

  Anna Odpowiedz
 • Wyjaśnijcie mi coś – usunięte są transakcje wykonywane internetowo, a co z tym Sprytynym Billem? Natknąłem się na niego dzisiaj i jeszcze do końca nie rozumiem działania. Takie coś byłoby zaliczane?

  Mateusz Odpowiedz
 • Poproszę o kod

  andzrej02 Odpowiedz
 • „wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł” tzn., że wśród wykonanych transakcji musi być jakaś jedna na kwotę wyższą niż 200 zł? Czy chodzi o to, że może być kilka transakcji poniżej 200 zł, ważne żeby ich suma przekraczała 200 zł? Może trochę głupie pytanie, ale można to dwojako zrozumieć :)

  Klakier Odpowiedz
  • Co najmniej 1 (może być jedna albo kilka) ważne aby minimalnie było to 200zl

   Andrzej
 • Jak długo u Was trwało otwarcie konta?

  Klakier Odpowiedz
  • Wniosek we wtorek 9.05, telefon za ok 1,5 godziny, kurier w piątek 12.05 po 17.00, aktywacja konta w poniedziałek 15.05. ok. godz 12.

   Lidia
  • Dzięki :)

   Klakier
 • @Michał
  Na koniec akcji przyznaj się, czy dostałeś nagrodę dodatkową za największą liczbę poleceń :)

  omen1989 Odpowiedz
 • Sprawdźcie w serwisie, czy macie wyrażone zgody marketingowe, bo ja nie miałam, podobnie zresztą jak w ING. (dane i ustawienia – moje dane) We wniosku raczej na pewno odhaczyłam, może nawet były odhaczone domyślnie ale się nie zapisały.

  Lidia Odpowiedz
  • Ciekawe, przy wypełnianiu wniosku jeśli odhaczyło się jakąś zgodę to zaraz był komunikat o braku możliwości skorzystania z promocji. De facto zgody musiały być, żeby przeszło dalej

   Klakier
 • Czy kartę można zamknąć po spełnieniu warunku obrotu czy trzeba trzymac do wyplaty premii ?

  Jox Odpowiedz
 • Witam czy jeżeli opłacę rachunki na poczcie to zostanie to zaakceptowane ? Rozumiem że to musi być transakcja przynajmniej 200 zł tak?

  Mariusz Odpowiedz
 • Jeśli chodzi o transakcje IKO to może być to kilka transackcji blikiem na łączna kwotę min. 10 zł, czy musi być jedna na minimum 10 zł?

  Konrad Odpowiedz
  • No właśnie, może ktoś by to uściślił?
   1. 200 zł kartą, to ma być 1 transakcja na minimum 200 zł czy mogą być np. 2 transakcje po 100 zł?
   2. Blik 10 zł – jedna na 10 zł, czy mogą być 2 transakcje po 5 zł?

   Klakier
  • 1. wiele transakcji na łącznie 200 zł (czyli minimum jedna transakcja na taka kwotę, ale może być więcej, niż jedna)
   2. tak samo, czyli co najmniej jedna transakcja na łączną kwotę 10 zł = może być więcej niż jedna, byle suma wyniosła 10 zł

   Michał
  • czego nie rozumiecie…
   1) co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (może być 1,2 3…..)o łącznej wartości min. 200 zł w sklepach
   2)co najmniej jednej płatności przy użyciu aplikacji IKO(może być 1,2,3…) na kwotę min. 10 zł.

   Andrzej
 • Premia jest.
  Warunki spełnione do 23.05.
  A do kiedy wypłacają premie za poleconego?

  Konrad Odpowiedz
 • Dostałem dzisiaj 100 zł premii

  Benito Odpowiedz
 • A czy są jakieś przeciwwskazania aby te 200 zł. zapłacić rachunek u „płaza”? Bo już tyle tych promocji nazbierałem, że jedynie czynszem za mieszkanie się ratować mogę – i to awansem za sierpień już:)

  Kac78 Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już 100 zł spełniając warunki do 22 czerwca? U mnie ciągle nic, a to już 57 dni…

  Bartosz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy