Nowość! 3% zwrotu od płatności Google Pay i Apple Pay na karcie kredytowej Credit Agricole!

Zakończona

Czy wy również tęsknicie za promocjami bankowymi, w których mogliśmy zyskiwać moneyback za dowolne transakcje kartą? Jeśli tak, to warto skorzystać z najnowszej promocji karty kredytowej Credit Agricole. W zamian za podpisanie umowy i płacenie za pomocą Google Pay lub Apple Pay zyskać możemy aż 3% zwrotu od wszystkich płatności bezgotówkowych! :)

300 zł moneybacku za płatności Apple Pay i Google Pay za kartę kredytową Credit Agricole

Radość działa zbliżeniowo

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała żadnej wymienionej poniżej karty kredytowej Credit Agricole w okresie 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji:

 • Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold,
 • Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver,
 • Credit Agricole Visa Standard/Mastercard Standard

Posiadanie innych produktów (np. konta osobistego, za które można obecnie zgarnąć 200 zł) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 29.02.2020 złożymy promocyjny wniosek o jedną z kart srebrnych lub złotych oraz podpiszemy umowę o kartę. Wraz z umową powinniśmy również podpisać „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”.

Tu dodam, że dochód wymagany do wyrobienia karty Silver to zaledwie 1400 zł netto miesięcznie.

Co dalej? Teraz wystarczy, że naszą kartę kredytową dodamy do portfela Google Pay lub Apple Pay na swoim urządzeniu mobilnym (Android, iOS) i… będziemy płacić za zakupy właśnie w ten sposób. Bank zapłaci nam bowiem aż 3% od wszystkich transakcji dokonanych mobilnie (zbliżeniowo) w sklepach i punktach usługowych, jednak nie więcej, niż 75 zł w ciągu danego kwartału. Oznacza to, że optymalnie będzie wydawać ok. 2500 zł, czyli średnio jakieś 833,33 zł miesięcznie aby uzyskać maksymalną premię.

Bank wypłaci nam bonus do końca miesiąca następującego po zakończeniu danego kwartału. Oznacza to, że pierwszy przelew (w formie uznania rachunku karty) otrzymamy do końca kwietnia, a ostatni – do końca stycznia 2021.

I to tyle! Super łatwe warunki, więc zdecydowanie warto korzystać :)

Ile kosztuje karta kredytowa Credit Agricole?

Wyrobienie srebrnej karty kredytowej nic nie kosztuje, nie ma również opłaty rocznej. Karta może nas jednak kosztować 7,90 zł, ale jeśli wydamy łącznie min. 700 zł miesięcznie (według daty zaksięgowania transakcji), to opłaca nie zostanie pobrana.

W przypadku karty złotej jest inaczej – tam bank pobiera 200 zł opłaty za wydanie karty, a po roku – 200 zł w formie opłaty rocznej. Z opłaty można być jednak zwolnionym – wystarczy, że wykonamy 3 dowolne płatności bezgotówkowe w terminie 30 dni od zawarcia umowy i pierwszy rok mamy za darmo! :)

A co zrobić w drugim roku, aby bank nie pobrał opłaty rocznej? Wystarczy wydać sumarycznie 12 000 zł w poprzednich 12 miesiącach – wtedy opłata jest redukowana do 75 zł, a po wydaniu 18 000 zł – do zera.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy powinno zadziałać jeżeli pomiędzy Google Pay, a kartą kredytową CA będzie jeszcze Curve?

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy wspomaganie obrotów za pomocą „R” będzie tutaj działać?

  Konrad Odpowiedz
 • 3% to niewiele, ale fajnie, że liczone kwartalnie, więc można jakimś większym zakupem nawet jednorazowo to załatwić — choć zakupy za 2,5 kzł robi się raczej internetowo…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • W większych sklepach można często odebrać z płatnością na miejscu, więc to też jakaś opcja :)

   Michał
  • „można jakimś większym zakupem nawet jednorazowo to załatwić ”

   Nie bardzo, bo pobiorą Ci opłatę za kartę w następnych miesiącach tego kwartału jak nie wydasz 700 zł/msc (decyduje data księgowania)

   fireman
  • 1. Dlatego lepiej chyba wybrać Gold.

   2. Tych 700 zł nie trzeba wydawać zbliżeniowo, więc mogą pomóc przyjaciele.

   Don Quijote de la Mancha
  • skąd informacja ze z gold nie trzeba zblizeniowo-szukam w regulaminie i nic nie ma

   Jarek
  • @Jarek, z Gold nie trzeba 700.

   Don Quijote de la Mancha
  • Jeśli na bieżącym wyciągu nie ma obrotu to opłata za ten miesiąc nie jest pobierana.

   Jacek_A
  • może i tak ale miesiecznie i tak trzeba wydać 700zł min

   stalker
 • Czyli jeśli posiadam telefon bez możliwości zbliżeniowego płacenia to odpadam? Liczyłem na to, że internetowe płatności poprzez Google Pay będą wliczane

  Wernyhora Odpowiedz
  • Generalnie chodzi tylko o transakcje wykonane w sklepach „naziemnych”, dokładniej:

   Uczestnik […] otrzyma premię promocyjną w wysokości 3% wartości płatności realizowanych kartą kredytową otrzymaną w czasie Promocji, pod warunkiem, że płatność została wykonana w sklepach lub punktach usługowych, wyposażonych w terminal do płatności zbliżeniowych, z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Pay

   Michał
  • W takim razie nie przejdą płatności Apple Pay lub Google Pay w aplikacji lub online. W Polsce jeszcze niewiele sklepów udostępnia Apple Pay w przeglądarce Safari. Np. Allegro udostępnia Apple Pay w aplikacji, ale nie na stronie

   Paweł Nyczaj
 • Początek roku i koncówka poprzedniego bardzo kiepske, skoro zaglądam z braku laku na takie słabe promocje. Czy zanosi się na poprawę, czy banki przystopowały z jakiegos powodu na dłużej?

  jaceny Odpowiedz
  • Serio? Mi już w styczniu wpadło 665 zł, z promocji z końcówki zeszłego roku, a jeśli nie prześpię żadnego warunku to do końca roku min 2k jeszcze dojdzie. Jestem raczej „starym klientem” w większości banków,a ten rok zapowiada się baardzo owocnie. Tę wisienkę też chętnie zgarnę :)

   klaudi
  • No to pewnie masz firmę? A z tej promocji nie skorzystam bo za dużo zachodu za parę groszy. ja zgarniam jeszcze jakąś kasę za promocje z października, ale od listopada niewiele się dzieje.

   jaceny
 • Czy na poczcie można już płacić Google Pay ? Pytam czy coś się zmieniło bo Urzędy Pocztowe oporne na nowości.

  Romuald Odpowiedz
 • „Nowość” to tak trochę wyrost, bo już miesiąc temu w komentarzach była o tym wzmianka.

  hasz Odpowiedz
  • Od świąt jestem czynnym uczestnikiem tej promocji👍Trzeba tylko pamiętać, żeby płacić w sklepach telefonem, co z przyzwyczajenia do tradycyjnej karty nie zawsze wychodzi😀

   H.
  • Heh, można portfel w innej kieszeni nosić, by sobie w razie czego przypomnieć, że teraz już telefonem…

   Don Quijote de la Mancha
 • Hmmm… max 300zł/rok – czyli tyle samo co w TMUB, tylko tam miesięcznie trzeba wydać 500zł (rocznie 6000zł). A tu rocznie 10 000 zł + dochodzi jeszcze kwestia płacenia GP i dostania w ogóle kolejnej karty kredytowej…
  Chyba jednak się nie zdecyduję, choć właśnie dowiedziałam się że czekają mnie większe wydatki (1500 teraz + 1000 jako druga rata za kilka miesięcy). No i wymarzona wycieczka (wiosna/lato) to też spory koszt…
  Ojjj potrzebuję lepszej promocji ;-)

  Be@ Odpowiedz
 • Oddzwania konsulrant i przepytuje standardowo jak przy kazdej kk czy da sie to jakos wyklikac?

  TomekW Odpowiedz
 • W regulaminie mamy tak: Premia promocyjna za każdy z kwartalnych okresów rozliczeniowych zostanie przekazana przez Bank na rachunek karty kredytowej otrzymanej przez Uczestnika w czasie Promocji.

  A pierwszy kwartalny okres trwa do 31.03. Jeżeli wyrobilbym tą kartę teraz +2 tyg na przesyłkę to de facto zostaja dwa miesiące na wydanie 2500 zł żeby otrzymac 75 zl?

  Anom Odpowiedz
  • tak, a im później się zdecydujesz – tym masz mniej czasu

   Promocja przewiduje cztery okresy rozliczeniowe w następujących terminach:
   I okres rozliczeniowy – od 2 grudnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku,
   II okres rozliczeniowy – od 1 kwietnia do 30 czerwca 2020 roku,
   III okres rozliczeniowy – od 1 lipca do 30 września 2020 roku,
   IV okres rozliczenowy – od 1 października do 31 grudnia 2020 roku.

   Be@
  • Tak. Choć karta powinna przyjść trochę szybciej niż w dwa tygodnie.

   Scorp
 • Oo dzięki @Don Quijote za podpowiedź:) Właśnie 2400 wydali rodzice za hotel (stacjonarnie – GPAY więc się chyba liczy?) a 700 będzie w takim razie za pomocą przyjaciół :) Mam nadzieję, że myślimy o tych samych przyjaciołach :D ?

  Scorp Odpowiedz
 • Ktoś przechodził procedurę? Jaka jest ścieżka? Trzeba przez oddział czy da się telefonicznie wszystko załatwić? Jakie dokumenty i dane chcą?

  Paweł K. Odpowiedz
  • Standardowa ścieżka, wniosek to tylko podanie telefonu. Potem można wszystko telefonicznie – oddzwania konsultant, przepytuje jak przy KK, decyzja jest w trakcie rozmowy, jeśli masz zdolność na „oświadczenie” to od razu zamawia kuriera, który przywiezie umowę (trzeba dostarczyć ksero DO). Ja miałem możliwość wziąć na ‚oświadczenie” ale mam konto w CA z dużymi wpływami. Nie wiem jak u innych.

   pawelko
  • @pawelko, fajne z tym oświadczeniem, tak właśnie myślałem, żeby się wstrzymać, konto VIP założyłem w grudniu, więc luty będzie już trzecim miesiącem, choć pełnych trzech nie będzie, więc nie wiem, czy to coś da…

   A którą kartę brałeś i z jakim limitem?

   Don Quijote de la Mancha
  • Oświadczenie i kurier mimo bycia klientem? Co za bezsens… Darmową pożyczkę z premią zatwierdzało się SMSem w systemie, więc myślałem, że i kk tak się da.

   pws
  • @pws, oświadczenie, nie zaświadczenie! Czyli podczas rozmowy telefonicznej oświadczasz: zarabiam X zł. A że chcą ksero dowodu — cóż, to jeszcze często się zdarza…

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, wiem o tym, użyłem skrótu myślowego, że przy umowie na oświadczenie wymagają jeszcze dodatkowo podpisu przy kurierze i fizycznego skany dowodu, mimo że da się u nich zatwierdzać umowy smsem, a np. w takim Aliorze przy umowie o kk skany dowodu wystarczyło wysłać mailem, a umowę „podpisać” podczas rozmowy telefonicznej, nawet bez smsów.

   pws
  • Inna sprawa, że przecież skany dowodu to oni już mają w większości przypadków, jeśli ktoś ma już u nich konto (nawet teraz przy otwieraniu w apce trzeba wysyłać zdjęcia).

   pws
  • Aha, no dla mnie Alior (TMUB), to pod względem formalności była chyba najtrudniejsza do wyrobienia kk, tylko im musiałem przesyłać wypełnione przez pracodawcę (zleceniodawcę) „Zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych dochodów”, ale bank tak z procedowaniem tego zwlekał, że zaświadczenie im się przeterminowało, więc wtedy wymyślili, żebym im przesłał skany moich umów śmieciowych i PDF z bankowości z tymi wpływami — rzecz w tym, że od lat to wynagrodzenie wpływa właśnie do Aliora, co więcej, z konta firmowego pracodawcy także w Alior! Dla mnie porażka, ale dla 300 zł rocznie warto…
   A zdjęcie dowodu z apki może wymagań bardziej tradycyjnego systemu nie spełniać, musiałem go tak pod kątem ułożyć, by było widać te kolorowe zabezpieczenia, ale przez to sama informacja zrobiła się mniej czytelna… No nic, zobaczymy, ja w lutym i tak będę wnioskował, zresztą muszę wcześniej zmniejszyć te nieszczęsne 60 kzł z Citi…

   Don Quijote de la Mancha
  • No to faktycznie u Ciebie było nieciekawie. Ja pisałem o zwykłym Aliorze, bo w kiedyś w TMUB dostałem kk bez wysyłania czegokolwiek.

   pws
  • Tylko oświadczenie? Mi kazali przynieść zaświadczenie… Ale generalnie poszło szybko i przyjemnie. Za to cuda nie widy wymagali ode mnie w City… otatecznie zrezygnowałem bo za dużo zachodu przez m.in. nieregularne wpływy na konto. Najprostsza procedura była w Santanderze. Klik i masz :D Ale tam duże wpływy miałem przez ostatnie lata

   Scorp
  • @Scorp o jaki limit wnioskowałeś? W oddziale czy na infolinii?

   Anom
  • 3 albo 4k na infolini.

   Scorp
  • 90% banków chciałoby wyłącznie oświadczenie przy 3k zaangażowania kredytowego w danym banku

   Anom
  • W moim przypadku, City i CA chciały zaświadczeń. Tzn City chciał jeszcze dodatkowo wyciągów i/lub pit za poprzedni rok, dlatego zrezygnowałem. Santander na klik, Getin na telefon, BNP na skanowanie dowodu i podpis. Kilka miesięcy wcześniej próbowałem KK w Millenium i z dwa lata temu w mBank, i w ogóle nie chcieli ze mną rozmawiać (choć dochody praktycznie takie same jak teraz). Także pewnie to trochę od szczęścia albo od bankowych algorytmów zależy. Także, w moim przypadku tylko z ostatnich tygodni statystyki wynoszą 60% (3/5) banków chce tylko oświadczenia.

   Scorp
 • Slabiutka ta promocja. Nie dosc ze nic nie daja na start w gotowce to jeszcze takie ograniczenia i warunki. TMUB jest nadal nie do pobicia.

  keton Odpowiedz
  • @keton, jedno nie wyklucza drugiego…

   A na start za kk w CA coś kiedyś dawali?

   Don Quijote de la Mancha
 • Nie pamiętam jakiejkolwiek promocji w CA w związku z posiadaniem KK. Skoro i tak mam tam konto główne to żal nie skorzystać…

  owat Odpowiedz
 • Po jakim czasie od chwili złożenia wniosku dzwonią?

  Romuald Odpowiedz
  • U mnie po 15 minutach.

   adamo
  • Nawet 2 minut nie było. Do karty złotej mimo propozycji z ich strony limitu kredytowego ponad 10 000,- nie obejdzie się bez wizyty w oddziale chyba że wpływają tam pobory, a w moim przypadku tak nie ma

   Andy59
 • Michale – Adminie czy dobrze rozumiem twój zapis wskazany z regulaminu, że można płacić kk wydaną do tej promocji w sklepach oferujących płatność Apple pay, a nie korzystać z płatności telefonem?

  Agnese2a Odpowiedz
  • Znaczy, jeśli Cię dobrze zrozumiałem, chcesz płacić zbliżeniowo telefonem bez telefonu?

   hasz
 • Zbliżeniowo karta kredytowa a nie telefonem . „Uczestnik […] otrzyma premię promocyjną w wysokości 3% wartości płatności realizowanych kartą kredytową otrzymaną w czasie Promocji, pod warunkiem, że płatność została wykonana w sklepach lub punktach usługowych, wyposażonych w terminal do płatności zbliżeniowych, z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Pay”

  Agnese2a Odpowiedz
  • raczej nie dodasz aplikacji Google Pay lub Apple Pay do karty

   kruczi
  • Może @Agnese2a myśli, że aplikacjię Google Pay lub Apple Pay instaluje się na terminalu i wykorzystuje przy płatności kartą plastikową…

   Don Quijote de la Mancha
 • Jestem laikiem akurat w tym temacie

  Agnese2a Odpowiedz
  • Trzeba przyznać, że mogli napisać „[…] pod warunkiem, że płatność została wykonana z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Pay w sklepach lub punktach usługowych, wyposażonych w terminal do płatności zbliżeniowych”…

   Don Quijote de la Mancha
  • 4. Jak działa Promocja
   1) Uczestnik, który spełni warunki opisane w pkt. 3 otrzyma premię promocyjną w wysokości 3% wartości płatności realizowanych kartą kredytową otrzymaną w czasie Promocji, pod warunkiem, że płatność została wykonana w sklepach lub punktach usługowych, wyposażonych w terminal do płatności zbliżeniowych, z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

   Andy59
 • Właśnie podpisałem umowę na poczcie bo byłem poza domem ale fajnie, że kurier jest z poczty i zaawizował przesyłkę po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu tego ze mną:). Umowa już wraca do banku i pozostaje tylko wysłanie przez nich do mnie kopii umowy i samej karty.

  @Don Quijote de la Mancha – mam od kilku lat konto Premium z wpływami ponad 10k, wziąłem kartę Silver bo dla niej warunkiem bezpłatności jest właśnie wpływ 10k na konto w banku. więc mam załatwione 2 pieczenie za jednym razem :). Limit zaproponował konsultant – na oświadczenie do 7500, tyle wziąłem.
  @pws – tak, też mam pożyczkę z premią załatwioną w 10 minut, ale przy KK już trochę więcej niestety wymagają (umowa kurierem + ksero DO). Dobrze, że nie trzeba zaświadczenia, bo za nim na pewno bym nie biegał.

  pawelko Odpowiedz
 • Czy dobrze wnioskuję, że wszystkie kody mcc przechodzą?

  JJ2010 Odpowiedz
 • mam pytanie – czy komukolwiek zaproponowano do karty Gold bezpłatność jej prowadzenia przez rok za wykonanie do miesiąca od podpisania umowy 3 transakcji?

  mike@miki Odpowiedz
 • Ja składałem wniosek o KK Gold w grudniu w oddziale i sam upomniałem się o zwolnienie z opłaty za wydanie karty. Pani pokazała mi później na komputerze, że włącza tą promocję dla mnie. Powiedziała, że jakby naliczyli tą opłatę to mam przyjść do oddziału i oni zgłoszą reklamację na anulowanie opłaty – ponoć były takie przypadki, że opłata była pobierana. Jak dotąd opłaty mi nie pobrali, myślę, że tak już zostanie.

  marcinex72 Odpowiedz
  • dzięki wielkie za info, mojej żonie dziś konsultantka przez telefon o tym nie wspomniała

   mike@miki
 • odnosnie tej oplaty za karte 7,90 zl/mies to jesli karta do mnie przyjdzie ostatniego dnia stycznia ale aktywuje ja np 2. lutego to pierwsza oplate za ta karte bede mial ewent dopeiro za miesiac marzec ?

  zdzisiek Odpowiedz
  • Jak jest w praktyce, to nie wiem, liczę że ktoś się wypowie, ale w cenniku nie wygląda to dobrze — to nie jest opłata za kartę, a „Opłata za obsługę Rachunku karty” — a rachunek pewnie jest aktywny niezależnie od posiadania plastiku (np. można skorzystać z pożyczki korzystając z „przelewu z Rachunku karty”).
   Inna rzecz, która mnie ciekawi — ta opłata za Silver wynosi 0 zł, „gdy suma transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych wykonanych w danym okresie rozliczeniowym wynosi min. 700 zł” — czyli chyba nie chodzi o miesiąc kalendarzowy… Czy u nich można wybrać cykl rozliczeniowy, czy liczy się od sfinalizowania umowy?

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha – spokojnie można wybrać cykl rozliczeniowy, podczas rozmowy z konsultantem pytał jaki chcę mieć termin spłaty karty.

   pawelko
  • Mi powiedzieli, że przy karcie Mastercard nie ma opcji wyboru, okres rozliczeniowy zaczyna się zawsze od 18. dnia miesiąca (jeśli dobrze pamiętam). Wybór jest jedynie w przypadku karty Visa, gdzie są bodajże 4 opcje.

   adamo
  • Mastercard i było do wyboru bodajże 5 albo 6 opcji

   Andy59
 • Ja tez nie dostałam opcji wyboru okresu rozliczeniowego na mastercard

  Agnese2a Odpowiedz
 • Formalności załatwiałem w Odsziale i także otrzymałem informację, że przy Mastercardzie nie ma możliwości wybrania daty generiwania wyciągu.

  owat Odpowiedz
 • Dajcie proszę znać ile czekaliście na kartę ?

  Kkrak Odpowiedz
 • Składałem reklamacje- zaznaczyłem, aby odpowiedzi były przesłane mailem. Odpowiedzi listem zwykłym też nie otrzymałem. Otrzymałem natomiast odpowiedź z działu reklamacji:
  informujemy, iż dokonaliśmy ich weryfikacji i nie stwierdzamy nieprawidłowości po stronie Banku.
  Wyjaśniamy, że zgodnie z Ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym Bank rozpatruje reklamację i udziela klientowi odpowiedzi w postaci papierowej lub za pomocą innego trwałego nośnika informacji. Może również, na wniosek klienta, dostarczyć odpowiedź pocztą elektroniczną wyłącznie na wniosek klienta (art. 5). Natomiast odnosząc się do terminu udzielenia odpowiedzi ? należy jej udzielić bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w terminie do 30 dni od otrzymania reklamacji, a do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie odpowiedzi przed jego upływem (art. 6).

  Analiza wykazała, iż nie wyraził Pan woli otrzymania odpowiedzi w formie e-mail – z tego powodu pisma zostały wysłane na Pana adres korespondencyjny. Przyznajemy natomiast, że do reklamacji o nr… wskazał Pan e-mail jako formę odpowiedzi. W tym przypadku w wyniku niedopatrzenia pracownika obsługującego Pana sprawę pismo zostało wysłane listownie – za co serdecznie przepraszamy.
  Jednocześnie chcemy podkreślić, że wskazanie przez Klienta zgody na udzielenie odpowiedzi mailowo nie obliguje Banku do takie formy udzielenia odpowiedzi w świetle wskazanych powyżej przepisów.
  Co o tym sądzicie?

  Andrzej Odpowiedz
 • Moja umowa z banku od wtorku była w przeładowani poczty, dopiero dziś była dostarczona do urzędu pocztowego.

  Agnese2a Odpowiedz
 • Czy CA ma jakieś w ogóle propozycje dla tych co wypowiadają konto i kartę debetową?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumię, że jak się weźmie kartę Silver i ma się konto PROSTOOszczędzające PLUS to zgodnie z tabelą opłat wystarczy wpływ 1500 zł na to konto, aby nie pobierali opłaty miesięcznej za rachunek karty kredytowej?
  Cytuję warunek : gdy miesięczna kwota wpływów na rachunek główny konta w pakiecie Konto PROSTOOszczędzające PLUS lub Konto PROSTOOszczędzające PREMIUM, którego klient jest posiadaczem lub jednym z posiadaczy, wynosi odpowiednio min. 1500 zł lub 10000 zł.

  chmiel Odpowiedz
  • „Konto PROSTOOszczędzające PLUS lub Konto PROSTOOszczędzające PREMIUM”
   — WTF? Czy chodzi o Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP?

   Don Quijote de la Mancha
 • Bank przystał listownie umowę o kartę, ale nigdzie nie widzę, że biorę udział w tej promocji. Czy jest w umowie punkt mówiący o przystąpieniu do promocji ?

  Romuald Odpowiedz
 • Miałem podobną sytuacje. Zadzwoniłem na infolinie gdzie potwierdzili że biorę udział w promocji

  Adama Odpowiedz
 • Ja mam z kolei problem z dodaniem karty do google pay. W ostatnim kroku jest weryfikacja i po wpisaniu kodu z SMS info że błąd, ewentualnie mogę wybrać weryfikację przez zadzwonienie. Na infolinii zdziwienie o co chodzi, obiecali że przekażą do innego działu i powiedzą co i jak, na razie bez odzewu. Pytali o moje urządzenie – Samsung S7. Ktoś też miał taki problem?

  Arturec Odpowiedz
  • Dotyczy to tylko karty tego banku?

   Don Quijote de la Mancha
  • Aktywowane kartę?

   magcin
  • Aktywowałeś kartę?

   magcin
  • Miałem tak kiedyś chyba w paribasie za czasow android-pay. Identyczny komunikat, infolinia nie była w stanie pomóc, napisalem reklamację, coś musieli w swoich jakiś ustawieniach karty zmienić i po miesiącu mogłem dodać kartę normalnym sposobem.
   Ale Cie pocieszyłem… 😁

   Anom
  • Ogłaszam sukces, w końcu się udało dodać kartę. Trudno mi powiedzieć czy coś zmienili po mojej interwencji telefonicznej, ale wyglądało to tak, że jak przystępowałem do weryfikacji to nr telefonu na ktory mieli wyslac SMS byl widoczny tylko w zakresie 3 ostatnich cyfr i nie zgadzal sie z moim numerem. Mimo to sms otrzymywalem ale po wpisaniu w aplikacji wyskakiwal blad ze kod niepoprawny. Teraz przy kolejnej probie powtorzenia tego nagle pojawil sie poprawny numer (3 ostatnie cyfry), dostalem SMS identycznie jak wczesniej, ale po wprowadzeniu tym razem nie ma bledu i dodalo karte. Zawiłe to…..

   arturec
 • Tak. W tej aplikacji mam już 8 kart z innych banków i tylko tej z CA nie pozwala mi dodać.

  Arturec Odpowiedz
 • Czy w umówie o kartę kredytowa powinna być wzmianka ze biorę udział w tej promocji?

  Agnese2a Odpowiedz
 • co za dziadostwo, aby korzystać z opcji zaplaty rachunku z karty kredytowej to najpierw trzeba iść do banku z fakturami by ci wprowadzili odbiorców

  stalker Odpowiedz
  • To zaplac rachunek/fakture w innym miejscu i cos z tego jeszcze miej oprocz okresu bezodsetkowego. Ja dzis poszedlem wymienic token a wyszedlem z karta kredytowa i biletem cinema city. A do promocji 100 zl za kk dawali bombonierke Millennium.

   aaaa
  • @stalker, a gdzie nie trzeba?
   Jeśli w jakimś banku można robić bezpłatne przelewy z rachunku karty kredytowej traktowane jako transakcja bezgotówkowa na dowolny niezweryfikowany numer konta, to ja chętnie skorzystam… 😎

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja też. Bo płatność na poczcie to dodatkowy koszt 3,50zl. W Ruchu taniej, ale stwierdziłam że nie będę wredna i nie każe pani w Ruchu wpisywać całego blankietu [bo oczywiście nie było ani kodu kreskowego, ani QR].

   Be@
  • W Ruchu da się zapłacić rachunek kartą? Jakaś nowość, bo zawsze było tylko gotówką

   conrad_88
  • Szczerze mówiąc nie sprawdzałam opłacania rachunków. Przyjęłam, że jeśli zapłacę rachunek i kupię baterie to zapłacę za to wszystko razem kartą. Ale może się mylę. [Nawet mi do głowy nie przyszło, że można tylko gotówką]. W każdym razie, jeśli miałbym sprawdzać, to pewnie dopiero za rok.

   Be@
  • Dodam tylko, że MMC Poczty nadal 4829. Kupowałam wprawdzie jeszcze koperty i wysyłałam list, ale nie sądzę, żeby terminal zmieniał MCC. Koszt zapłaty rachunku 3,50zł/szt. [a niektórzy tylko tak opłacają wszystkie rachunki].

   Be@
  • >>> jeśli miałbym sprawdzać, to pewnie dopiero za rok.
   Czas szybko leci, poczekamy…

   Bogdan
  • @be@
   nie spotkałem się jeszcze z terminalem, który by zmieniał mcc w zależności od zakupów. Z resztą jak podpisujesz umowę o terminal to w nim jest informacja o kodzie mcc jaki zostaje przyporządkowany do twojej działalności.

   Ad hoc, co do zmienności, jak ktoś korzysta z payback w kauflandzie, to na produkty które są z gwiazdką przed nazwą na paragonie, nie nabijają się punkty (przykładowo alkohol). Więc podział opiera się na nazwie produktu w bazie danych i systemie kasowym kauflanda.

   Anom
  • Anom, takie terminale są w sieci sklepów Żabka/Freshmarket. Za alkohol i inne zakupy dostaniesz mcc 5499, a za rachunek 4900. Operatorem platnosci jest First Data.

   aaaa
  • Tu zapewne chodzi o oprogramowanie kasowe. Bo zakupy robisz w Zabce. Rachunki płacisz w billbird – pośredniku którego usługi zaba oferuje. Dwa osobne systemy

   A poczta jedzie na jednym systemie.

   Anom
  • Podobnie jest w salonikach prasowych, kupujac gazete masz 5994, a kupon lotto 9406. Czyli na jednym terminalu mozna miec nawet 3 rozne kody mcc w zaleznosci od zakupow.

   aaaa
  • A wiadomo na 100% że Poczta Polska ma jeden MCC ? Bo wydaje mi się, że ktoś zgłaszał na samym początku (tj. kiedy powstawała baza jakiMCC), że miał inny MCC przy płatności samego rachunku. A 4829 zawsze był brany z transakcji powiązanych z zakupem znaczków i wysyłaniem listów.

   Swoją drogą, to pocztą chyba można wysłać pieniądze samemu sobie [za 3,50zl], jak myślicie ?

   Be@
  • 1. Na 100% to nic nie wiadomo. Szczególnie, że PP ma jakieś placówki partnerskie (czy jakieś takie), które często trudno odróżnić, a w takich pewnie zwiększa się prawdopodobieństwo, ze coś jest inaczej ustawione.

   2. Oczywiście że można. Ale to drogo.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nawet bardzo drogo 😜
   Tym bardziej, że 3,50zl jest do kwoty przelewu 600zl, potem prowizja idzie do góry proporcjonalnie do kwoty przelewu.

   Wracając do MCC poczty, to ja cały czas sprawdzam w jednej i tej samej placówce [i przy takim samym rodzaju transakcji]. Gdyby ktoś mógł sprawdzić przy okazji, jaki miał MCC w swojej poczcie i wpisać w wiadomym excelu… Kto wie kiedy się przyda.

   Be@
  • Wszędzie tak samo łącznie z agencjami.
   MCC w apce Mille można sprawdzić : mc -> wagonik kolejki linowej czyli wiadomo v to klepsydra czyli narzędzia.

   Bogdan
  • @Bea kiedys za znaczki i za wszystkie inne transakcje na poczcie (bez zadnych wyjatkow) byl kod mcc 9399. Trwalo to niecaly rok. Najprawdopodobniej jakis bank (Alior?) wymusil zmiane kodu mcc we wszystkich placowkach pocztowych. Teraz za kupno tego samego znaczka masz kod mcc internetowe przekazy pieniężne. Poczta nie ma takiego systemu jak zabki/saloniki zeby byl inny kod w zaleznosci od zakupu. I tak dobrze ze platnosci karta nie traktuja juz jako wyplate gotowki (za co pobrano mi prowizje w jakims banku).

   aaaa
  • @bogdan możesz rozwinąć z tym sprawdzaniem kodów mcc w apce Mille?

   Bolo
  • Przepraszam , miało być oczywiście @Bogdan.

   Bolo
  • nadanie paczki – 4829
   wpłata – 4829

   kruczi
  • No cóż, są tam jeszcze różne bzdety : hamburgery, apteczka , koszyk, nutka , świnka itp.
   Apteczka ? Co to takiego ? Apteka – zgadłem ?

   Jak ktoś chce dokładnie to Alior i TMUB – temat był wałkowany do znudzenia.
   W 2017 r Alior wycofał karty v ( o ile się nie mylę ), a nawet jakby były to zamawiać kartę dla sprawdzenia ? W euro wszystkie mcc były na tacy ale się to skończyło.

   Bogdan
  • Chodzi Ci o te ikonki w appce M. No to np alkohol w barze i zakupy biedronka/carrefour maja taka sama ikonke jedzenie (hamburger) czyli mydło i powidło. Dla mnie zupelnie nieprzydatne.

   aaaa
  • Ja mam Carrefour Express z ikonką hamburgera (i kategoria: „jedzenie”, podobnie jak Biedronka czy Lidl, mcc5411) -> a przecież mcc nie jest jak dla restauracji. Restaurację (5812) też mam z taką ikonką. Bilety z biletomatu (mcc 4111) mają ikonkę samochodu osobowego, taką samą jak wymiana opon z zupełnie innym MCC.
   Podsumowując: do kitu są te ikonki w mille.

   Be@
  • @Be@, kafle są do kitu, ale wiecej zobaczysz wchodząc w Millenecie w Moje finanse → Manager Finansów → Raporty → Jedzenie (np. na wykresie, wtedy pokaże się kolejny wykres, u mnie z podziałem na Restauracje, kawiarnie/Fast food/Sklepy, markety). Tam widać, które transakcje są robione w knajpach, a które w sklepach, ze standardowej historii chyba się tego nie da sprawdzić, po kliknięciu w transakcję z hamburgerem pokazuje się „Typ transakcji — Zakupy” bez różnicy, czy to Żabka, czy pizzeria…

   Don Quijote de la Mancha
 • Pytanie conrada_88 dot. Ruchu.

  Bogdan Odpowiedz
  • Nie da się. Za paysafecard też się nie da. Ani nawet za nadanie paczki.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale ciekawe, jak z odebraniem paczki (za pobraniem), czyżby to była luka? 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy może ktoś podpowiedzieć mi jak skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych OSOBOWYCH w C A mailowo lub przez formularz kontaktowy?

  Andrzej Odpowiedz
  • @ Andrzej – Na samym dole strony głównej CA – na czarnym pasku znajduje się m.in. Mapa serwisu, przesuwasz się wzrokiem w prawo – jest link RODO, klikając dostajesz się na stronę poświęconą RODO w CA – https://www.credit-agricole.pl/rodo Tam tez znajdziesz formularz kontaktowy z Inspektorem Ochrony Danych

   PAM
 • Gdyby ktoś nie zdążył. Promocja będzie przedłużona do końca kwietnia.

  Bogdan Odpowiedz
  • Szkoda. Liczyłem że zrobią nową, bo jednak pierwszy kwartał już praktycznie przepadł dla tych którzy zakładali by ją teraz.

   crs84
  • Świetna informacja, bo ciągle się nie zdecydowałem, jakiego ultrabooka wybrać (już–już miałem kupić MacBooka, ale ZenBook może fajnieszy…); a skąd ta informacja? Na stronie banku ciągle jest „Załóż kartę kredytową Gold lub Silver od 2.12.2019 do 29.02.2020 r.”

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale to chyba tanszy model bo cashback jest do kwoty 2500 zl. Wieksze transakcje lepiej oplacic np pajacykiem z santandera.

   aaaa
  • @aaaa, jak Pajacyk, ten? https://livesmarter.pl/800-zl-visa-silver-akcja-pajacyk/ ?
   Ale tu jest maks 50 zł miesięcznie, a właśnie w tym CA fajny był brak miesięcznego ograniczenia. 75 zł można już sobie w głowie zaokrąglać do 100 zł, zawsze to jakieś wytłumaczenie drogiego zakupu 😉, 50 zł gorzej się prezentuje…

   Zresztą 1% byłby lepszy od 3% maks. 75 zł dopiero przy wydatku powyżej 7,5 kzł, a takiego nie planuję…

   Don Quijote de la Mancha
  • No tak, za duzo miesiecznie nie pozwalaja wydac. Pozostaje tylko utrzymanie z Millennium

   aaaa
  • Tak, utrzymanie tam nawet na marzec dostałem, ale tam tak łatwo można się wspomóc przyjaciółmi, że szkoda mi zakup laptopa na to marnować…😆
   Wolę 200 + 75, niż 200…

   Don Quijote de la Mancha
  • >>>a skąd ta informacja?
   Z oddziału.

   Bogdan
  • Aha, dzięki, czyli info na stronie podmienią pewnie po zakończeniu tej edycji.

   Don Quijote de la Mancha
  • przyjaciol poznaje sie w biedzie :)

   aaaa
  • @ Don utrzymanie CITI, jest idealne do takich większych strzałów, zwłaszcza 10/200 ;)
   W ogóle fajny trend, planowanie czasu zakupu pod konkretną promocję, zupełnie odwrotny niż: muszę wziąć kredyt, pożyczkę, raty itp., bo chcę mieć tu i teraz :)

   abc
  • Jednak nowa edycja – super, na to czekałem :)

   crs84
 • Złożyłem wypowiedzenie umowy na konto osobiste i dzwonili by pozostawić konto oferując 25 zł miesięcznie przez rok o ile będzie wpływało wynagrodzenie w kwocie min. 1000 zł.
  Orientujecie się czy może to być przelew z mojego konta w innym banku czy rzeczywiście musi być od pracodawcy?

  sentinelsan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy