Korzystasz z oprocentowania 2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium lub BGŻOptima? Pora wycofać swoje środki!

Już w najbliższą sobotę kończy się obecna promocja z podwyższonym oprocentowaniem konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Oznacza to, że najprawdopodobniej dzień później bank zaprezentuje kolejną odsłonę promocję dla nowych środków. Z tego też względu wskazane jest przelanie swoich pieniędzy do innego banku, aby po weekendzie znów mogły wrócić jako „nowe” Prawdopodobne podobny zabieg warto wykonać dla konta w BGŻOptima – i to najlepiej jak najszybciej!

2.5% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Wyczyść rachunki w Banku Millennium

W przypadku Banku Millennium promocje konta oszczędnościowego Profit są (póki co) dość przewidywalne. Kiedy kończy się dana promocja (dotychczas zawsze w sobotę), to kolejnego dnia (niedziela) bank odpala nową promocję i wskazuje dzień ustalania nowych środków jako dzień poprzedni (sobota). Z tego też względu wyczyszczenie salda w Banku Millennium na weekend sprawia, że wszystkie środki powracające po weekendzie traktowane są jako nowe.

Szczegółowo o całym procesie pisałem kilka miesięcy temu w poradniku o uzyskiwaniu podwyższonego oprocentowania na koncie Profit – gorąco zachęcam do jego przeczytania, aby dobrze zrozumieć mechanizmy działania banku.

Warto tu dodać, że najprawdopodobniej w nowej promocji konta oszczędnościowego Profit oprocentowanie zostanie zwiększone do 2,7% w skali roku, a kwota maksymalna wyniesie aż 200 000 zł. Oby te informacje się potwierdziły w niedzielę :)

Przelej środki również z BGŻOptima

W przypadku konta oszczędnościowego w BGŻOptima znacznie ciężej określić jest dzień badania salda dla nowej promocji, ponieważ bank wielokrotnie go zmieniał w przeszłości. Gdy już znaliśmy dany „algorytm”, to następowała jego zmiana.

Załóżmy jednak, że BGŻOptima zastosuje schemat z poprzednich promocji. Tam data badania salda była wyznaczana na 15 dni przed startem promocji. Jeśli więc obecna promocja kończy się 25.01, to najprawdopodobniej nowa wystartuje 26.01, a dzień wyznaczania salda zostanie ustalony na 11.01.2018. Warto więc wycofać swoje środki z BGŻOptima dzisiaj, albo najpóźniej jutro – w ten sposób zwiększając swoje szanse na promocyjne oprocentowanie – o ile nic się nie zmieni. Powrót możliwy będzie jednak dopiero po ogłoszeniu nowej promocji (dlatego trzeba przemyśleć co zrobić ze środkami przez najbliższe 2-3 tygodnie).

Nie przegap!

Komentarze

 • „Prawdopodobnie” i „najprawdopodobniej” polecam mieć 2 konta w BGŻ: na siebie i współmałżonka. Wtedy trzyma się do oporu środki i w momencie ogłoszenia nowego oprocentowania robimy przelew na drugie z nich,które ostatnio było puste

  Maku Odpowiedz
  • To też dobra opcja – ale nie każdy ma małżonka i nie każdy ma <150 000 zł - dlatego podaję uniwersalne rozwiązanie. Grunt, żeby każdy był świadomy jak to działa i dobierał najlepszą opcję dla siebie ;)

   Michał
  • Michale, dwie rzeczy się wykluczają, albo masz powyżej 150 000 zł albo masz współmałżonka ;)

   Maku
  • haha, cos w tym jest!
   a do tego dzieci to już i 50 sie nie da odłożyć :)

   sunwoj1
  • A można tu żonglować w samym BGŻ Optima pomiędzy Rachunkiem Głównym (2.2%) a Rachunkiem Smart (2.5%) jeśli się nie zdąży wycofać środków? Bo „nowe środki” są chyba definiowane dla każdego rachunku oddzielnie…

   Jozin z Bazin
 • Zostało mi 10 groszy odsetek na KO Profit, czy je też muszę wycofać aby wziąć udział w tej promocji czy po prostu to 10 groszy zostanie odjęte od nowych środków?

  Dobcio Odpowiedz
  • Nie musisz, ja też zazwyczaj zostawiam drobne (bo drugi przelew w miesiącu to koszt bodajże 7,5 zł). Po prostu 10 groszy to będą stare środki i nie zarobić 2,7% tylko mniej. A w rzeczywistości nie zarobią nic :)

   PS. Przypominam, że bank bada zaangażowanie na wszystkich rachunkach. Trzeba więc wyczyści zarówno konto oszczędnościowe, jak i osobiste.

   Michał
 • Mam pytanie. Nowe środki w Millennium przelałem dopiero w grudniu, czyli od tego czasu liczone mam trzy miesiące podwyższonego oprocentowania (2,5%).
  Chciałbym jednak załapać się na to 2,7%. Czy jeśli wycofam teraz środki i wpłacę w poniedziałek jak będzie już nowa promocja to zaliczy się to nowe oprocentowanie, czy będzie kontynuować się 2.5 % do końca jego trzymiesięcznego okresu?

  simrisham Odpowiedz
  • Będziesz kontynuować 2,5% do momentu, kiedy minie 92 dni. Dopiero wtedy wskoczysz na 2,7% (o ile załapiesz się na nowe środki, tj. wycofasz pieniądze na weekend, aby bank za te 2 miesiące sprawdził i zobaczył, że saldo 13.01 było = 0)

   Michał
  • Niestety nie, 92 dni z bieżącej (jeszcze) promocji będzie się liczyć od momentu pierwszej wpłaty w jej okresie (choć w praktyce mi działa nie tylko wpłacania, ale zwykłe utrzymanie środków po zakończeniu poprzedniego okresu promocyjnego oprocentowania).

   Don Quijote de la Mancha
  • wielkie dzięki za odpowiedź!

   simrisham
 • W BGŻ mam aktywną lokatę bezkarną, rozumiem jednak, że środki na niej zgromadzone nie liczą się przy obliczaniu salda początkowego, tak? Tylko na rachunku oszczędnościowym i osobistym?

  Ok Odpowiedz
  • Liczą się. Oznacza to, że jeśli np. Lokatę Bezkarną masz do (załóżmy) 15.02.2018, to do tej daty wszystko będzie traktowane jako nowe środki (bo saldo będzie wynosiło dokładnie tyle samo, co w dniu badania salda – bo będziesz miała ciągle lokatę). Ale w momencie, kiedy lokata się skończy, to środki w wysokości równej lokacie będą „stare”.

   Michał
 • Ciekawe czy mobilna wzrośnie przy okazji ? Ją też przy okazji wyczyściłam. Mam też nadzieję, że Nest włączy się do gry o nasze oszczędności – byle szybko, bo ogranicza nas limit 1 wyplaty KO Mill.

  Be@ Odpowiedz
  • Nest lekko podwyższył ostatnio oprocentowanie ale uznałem je na tyle nieatrakcyjne, że nie pisałem. Dodatkowo jeśli mało osób się tymi lokatami zainteresuje, to jest większa szansa, że sypną więcej procentów :)

   Michał
  • Też na to liczę. Poza tym tam dzień określania nowych środków jest póki co październikowy, co mi nie pasuje ☹

   Be@
  • W październiku Nest ustalił dzień bazowy zbieżny z Millennium, na czym stracił :(

   Dag
 • jak mozna zarzadzac pieniedzmi na oszczednosciowym jesli zlikwiduje sie ROR? widze, ze z oszczednosciowego przelewu nigdzie nie zrobie na zewnatrz a chcialbym sie juz pozbyc konta 360 po wyssaniu wszystkich korzysci.

  krabar Odpowiedz
 • Pytanie do mądrzejszych: 10 grudnia 2017 skończyło mi się 92 dni z 4 edycji, a że była to niedziela, to w poniedziałek 11 grudnia wypłaciłem wszystkie środki i na koniec dnia saldo wynosiło 0 zł. I teraz nie wiem czy: A. 11 grudnia rozpoczęła się 5 edycja i teraz potrwa 92 dni (bo rano saldo było spore) czy: B 5 edycja się nie rozpoczęła bo na koniec dnia saldo wynosiło 0 zł i w związku z tym 14 stycznia rozpocznie mi się 6 edycja? Pytam, bo 6 edycja ma być wyżej oprocentowana.

  Manveru21 Odpowiedz
  • saldo ustalane jest na koniec dnia, jeśli 11.12 saldo było=0, to środki przelane 15.01 do Mill uruchomią 6 edycję – dla lepszego samopoczucia upewnij się dzwoniąc na infolinię

   kolo
  • Albo lepiej: napisz wiadomość w bankowości internetowej. Odpowiadają w miarę sprawnie i będziesz miał pisemne potwierdzenie :).

   Marcin H
 • Nie mam gdzie uciekać, BGŻ i Millennium zapełnione, postawię na millenium, oby ta nowa promocja się sprawdziła :)

  marcin85 Odpowiedz
 • witam mam pytanie do expertow od konta profit.
  na poczatku grudnia 01-12-2017 wplynely mi wieksze srodki na konto profit.
  profilaktycznie zapytalem bank jakie mam oprocentowanie i na jaki okres.
  odpowiedz otrzymalem: …kwota dostępna na Koncie Oszczędnościowym profit jest objęta promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 2,5% w skali roku. Zwiększone oprocentowanie obowiązuje od 26 października 2017 do 25 stycznia 2018 roku.

  Moje pytanie(a) to:
  A. Chciałbym załapać się na te nowe 2,7%. Czy powinienem wiec wycofac środki przed weekendem i wpłacic po weekendzie jak będzie już nowe oprocentowanie 2,7%?
  Czy wtedy srodki zaliczone zostana jako nowe z wyzszym oprocentowaniem, czy będzie kontynuowane 2.5 % – a jesli tak to do kiedy (25 01 2018 jak podne przez bank)?
  B. czy jesli wyleje srodki z mille, i w pn wleje na konto zony ( ktora ma obecnie 0 zl) to srodki te zalapia sie na promocyjne oprocentowanie tj. 2,7 proc.?
  z gory dzieki za wyjasnienie

  michal1607 Odpowiedz
  • „Zwiększone oprocentowanie obowiązuje od 26 października 2017 do 25 stycznia 2018 roku”
   — rozumiem więc, że pierwszą wpłatę w obecnej promocji zrobiłeś 26 (albo 25, nie wiem, jak oni to liczą) października.

   „A. Chciałbym załapać się na te nowe 2,7%. Czy powinienem wiec wycofac środki przed weekendem i wpłacic po weekendzie jak będzie już nowe oprocentowanie 2,7%?”
   — tak, żeby od 26 stycznia mieć możliwość korzystania z oprocentowania w nowej promocji (prawdopodobnie 2,7%).

   „Czy wtedy srodki zaliczone zostana jako nowe z wyzszym oprocentowaniem, czy będzie kontynuowane 2.5 % – a jesli tak to do kiedy (25 01 2018 jak podne przez bank)?”
   — tak, promocyjne oprocentowanie z poprzedniej promocji będziesz miał aktywne przez 92 dni od jej „odpalenia”.

   „B. czy jesli wyleje srodki z mille, i w pn wleje na konto zony ( ktora ma obecnie 0 zl) to srodki te zalapia sie na promocyjne oprocentowanie tj. 2,7 proc.?”
   — a co ma żona do tego?
   Jeśli to są konta indywidualne, to chyba nic, ona ma swoje promocje, swoje… okresy…

   Don Quijote de la Mancha
 • Nie rozumiem tego zapisu
  „Powrót do optimy możliwy będzie jednak dopiero po ogłoszeniu nowej promocji (dlatego trzeba przemyśleć co zrobić ze środkami przez najbliższe 2-3 tygodnie).” Badanie zaangażowania będzie 11.01 a aktualna promocja trwa do 25.01. Więc dlaczego nie można przelać spowrotem w piątek 12.01 i korzystać do 25.01. z oprocentowania 2,5%?

  Mars Odpowiedz
  • @ Mars, admin napisał to jako hipotetyczne badanie salda, dotychczas tak było, co nie znaczy, że będzie tak tym, razem, 11,01 może być a nie musi, więc przelewanie 12,01- jak sugerujesz możesz zrobić na własne ryzyko :) Banko może wyznaczy badanie salda na 13,01 i jesteś ugotowany :)

   jacck
 • Czy trzeba posiadać kartę debetową (oczywiście dokonywać płatności raz w mies.) aby konto 360 było bezpłatne które jest wymagane do rachunku Profit.? Czy wystarczy wpływ >1 tys. PLN raz w mies. na konto bez konieczności posiadania karty?

  Klakier Odpowiedz
  • tak, trzeba posiadać kartę, i płatność raz w miesiącu, np 1 zł :)

   jacck
  • dodam, że jeżeli masz apkę, może to być również płatność blik.

   jacck
  • Ale karty posiadać nie trzeba, bo wystarczy Blik, a zamiast karty plastikowej dobrze się też sprawdza HCE w telefonie.

   Don Quijote de la Mancha
  • Oczywiście ze nie ja nie mam i mnie nie kasują od ponad dwoch lat. Zreszta nigdy nie policzyli.

   Wojak
  • @Wojak , możliwe, mille bardzo wybiórczo traktuje swoich klientów i często nie stosuje się do swoich regulaminów, zwykle na nasza korzyść.
   Patrz: Cennik usług – prowizje i opłaty -Miesięczna opłata za prowadzenie konta : 0 PLN* /8 PLN

   *Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie 360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360° LUB min. jedna płatność bezgotówkowa BLIK oraz łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi).

   jacck
 • Moje indywidualne 92 dni zaczęły się w połowie grudnia – trwać więc będą do połowy marca. A co jeśli dzisiaj zamknę KO Profit – za miesiąc minie okres wypowiedzenia i konto się zamknie, a następnie ponownie otworzę konto Profit. Czy wtedy moje indywidualne okresy zaczynają się od nowa? I wpłacając nowe środki nad stan z tego weekendu będą od razu oprocentowane na (bodajże) 2,7%?

  Kuba Odpowiedz
  • Teoretycznie tak, choć zapewne w praktyce nikt tego nie sprawdził. Jednak zastanawiam się jaki to maiłoby sens… Indywidualne 92 dni zaczną się faktycznie od nowa, ale dzień badania będzie i tak 13,01, w tym czasie przecież miałeś ror, ewentualnie jakieś inne środki w mille, więc czy będzie to nowe konto, czy stare nie będzie miało większego znaczenia, poza tym, że Twoje 92 dni zaczną biegnąć od nowa (pierwsza wpłata).

   jacck
 • Czy jeśli dniem badania salda w BGŻ będzie 11.01, to brany jest pod uwagę stan konta z końca, czy początku dnia? Myśląc, że dniem badania salda będzie 12.01 ustawiłem przelew z datą przyszłą właśnie na 11.01 i teraz nie wiem czy załapię się na nową promocję czy nie (oczywiście przy założeniu, że algorytm nie ulegnie zmianie).

  Krzysztof A. Odpowiedz
  • Zawsze brany jest pod uwagę stan na koniec dnia. Jeśli wytransferujesz pieniądze 11.01 to na koniec dnia będzie 0 zł.

   eLch
 • Zaplanowałam na dziś transfer środków z Optimy. To był przelew zatwierdzony kilka dni wcześniej z datą realizacji na dziś więc powinien wyjść pierwszą sesją. Dzis rano zadzwonił nieznany mi nr 22 548 29 40 (podobno jakiś monitoring transakcji) i na dzień dobry poproszono mnie o dane, których oczywiście nie podałam. Bez podania danych nie mogłam się dowiedzieć w jakiej sprawie dzwonią ale pewnie chodziło o zweryfikowanie transakcji. Transakcja nie została potwierdzona i.. została zrealizowana. Efektem tej „weryfikacji” było opóźnienie, przelew nie poszedł pierwszą sesją tylko następną.
  Ktoś wie czy ten numer rzeczywiście należy do Optimy? a jeśli tak to na czym polega ta weryfikacja skoro pomimo braku potwierdzenia przelewu został on wykonany?

  Ewa Odpowiedz
 • 22 548 29 40 – tak, telefon należy do grupy BGŻ.

  zaqu Odpowiedz
 • Dzięki. Wiem, że w przypadku większych przelewów takie środki bezpieczeństwa są stosowane w innych bankach ale w Optimie? Przecież tutaj pieniądze można wyprowadzić:) jedynie na wcześniej zweryfikowany rachunek powiązany.

  Ewa Odpowiedz
  • A to ja ci powiem jaki u mnie kiedyś zrobili myk. Miałam u nich „normalne” KO, a że pojawiła się możliwość posiadania KO SMART z lepszym oprocentowaniem, to z niej skorzystałam, założyłam więc u nich drugie KO i zrobiłam przelew ze starego KO na KO SMART (czyli przelew wewnętrzny), a tu ci po jakiejś godz. dzwoni babka z banku bo chce przelew potwierdzić…myślałam, że padne

   WiFran
  • Weryfikują przelewy wewnętrzne?
   To się największym filozofom nie śniło:)
   W jakim właściwie celu wprowadzili kolejne konto oszczędnościowe nie bardzo rozumiem, chyba po to żeby zagmatwać warunki oprocentowania:)

   Ewa
 • Witajcie!
  31.12.2017 r. dokonałem przelewu z KO Profit na KONTO 360.
  Date transakcji i date księgowania ustawiło mi na 02.01.2018 choć pieniądze miałem od razu tj. 31.12.2017.

  Dzisiaj zleciłem przelew z KO Profi na KONTO 360 i naliczyło mi prowizję 7,50 zł czyli potraktowało dzisiejszy przelew za 2gi w miesiącu.

  Czy mam szansę na reklamację?? Mam potwierdzenie z 31.12.2017 na którym widać że data transakcji i księgowania jest na 02.01.2018 a był dopiero 31.12.2017.

  Wg mnie fizycznie przelew zlecony został 31.12.2017 a i pieniadze od razu zaksięgowano.

  Co wy na to? Ktoś kiedyś miał podobnie i uznali reklamacje?

  raul_r2 Odpowiedz
  • Pytanie, czy podczas zlecania transakcji nie ustawiła się data 2.01.

   Reklamować zawsze warto, choć jeśli mnie pamięć nie myli miałem kiedyś podobny przypadek (tzn. przypadkowe 2 przelewy w miesiącu) i nie zwrócili.

   Michał
  • Nie ustawiło bo pieniądze od razu miałem na KONCIE 360.

   Ale tu nie ma przypadku tylko jeden przelew 31.12.2017 a 2gi dzisiaj tj. 11.01.2018 i potraktowany ten pierwszy jako 02.01.2017.

   Tym bardziej że na chacie dopytywałem czy przelew z 31.12.2017 bedzie grudniowym i powiedziano mi że tak.

   Reklamacja poszla…

   raul_r2
  • A mi kiedyś zwrócili w millenium po reklamacji. Dokładnie byłam w takiej samej sytuacji. Przy okazji pouczyli, że jeśli ostatnim dniem miesiąca jest niedziela lub święto, to przelew się księguje już z datą przyszłego miesiąca.

   Lidia
  • Bank informował podczas robienia przelewu, że operacje wykonane w piątek 29 grudnia do chyba południa będą księgowane jeszcze w piątek, a wykonane poźniej 2 stycznia. Wszystkie przelewy z tego dnia w zasadzie wykonały się w trybie expresowym. Wspomniany 31 grudnia to niedziela, więc …..

   Be@
  • Opłata zwrócona :) Także osoby w podobnej sytuacji proszę pisać reklamacje! Miesiąc to miesiąc!

   raul_r2
 • Czy żeby skorzystać z promocji trzeba założyć nowe KO Profit i zamknąć poprzednie, czy tylko wyrzucić środki jutro do innego banku, i przelać je w poniedziałek ponownie na KO Profit z którego korzystamy już dłuższy czas?

  Łukasz Odpowiedz
  • to samo konto. Trzeba po prostu je opróżnić i wrócić ze środkami w poniedziałek :)

   Michał
 • Dzięki za przypomnienie o wycofaniu środków! Przegapilabym…

  Mi Odpowiedz
 • w sumie to nie ten temat ale nie wiem gdzie zadać to pytanie by ktoś kumaty mi odpowiedział – kwestia jest taka w których bankach są darmowe wpłatomaty? (i które sieci czy Euronet czy Planet Cash czy tylko bankomaty/wplatomaty własne)??Wiem na pewno że BZ WBK ma darmowe wpłatomaty własne a PKO BP/inteligo darmowe wpłatomaty własne (również kodem IKO), IDEA ma darmowe wpłaty do Euronetów, mbank na pewno ma darmowe właty do własnych maszyn. Jak ktoś korzystał z wpłatomatów i ma jakieś pewne informacje nt ewentualnych prowizji by na nie uważać niech da znać

  zenek64 Odpowiedz
  • bez opłat wpłacałem w euronecie kartami:
   – mbank
   – t-mobile
   – noble

   niektóre karty wymagają rejestracji w euronecie
   tak, miałem np. z kartą millenium
   nie skorzystałem, bo zbyt wiele danych chcieli

   pozdrawiam

   kruczi
  • mBank, darmowe wpłatomaty planet cash

   Benito
  • mBank, wpłatomaty Euronet są płatne, chyba, że są w oddziale mBanku

   „Bezpłatnie skorzystasz z urządzeń sieci mBanku, Planet Cash oraz Cashline. Pieniądze nadal możesz wpłacać w urządzeniach Euronetu. Jednak od 14 listopada za każdą wpłatę pobierzemy prowizję w wysokości 0,2 %, minimum 2 zł (opłata nie będzie pobierana w urządzeniach Euronetu zlokalizowanych w placówkach mBanku).
   Prowizja nie dotyczy wpłat na rachunki eKonto z Pakietem Intensive, mKonto Aquarius Intensive i eMax.”

   Benito
  • Dodam do Euronetu karte Citka też bezpłatny.

   Wojak
  • Pytanie za 3 pkt. Ktoś wie ?
   Którego banku wpłatomat wyświetla na ekranie dużymi literami imię i nazwisko posiadacza karty ?

   Bogdan
  • BGŻ BNP Paribas – własne wpłatomaty też darmowe.

   boob
  • @boob, ale @zenek64 pytał o Euronet i Planet Cash, zasadniczo chyba wszystkie banki mają bezpłatne wpłatomaty własne (o ile je mają, bo jeszcze niedawno BGŻ BNP Paribas nie miał w ogóle). Ja mam Konto Wyższej Jakości w Alior, niestety już się takiego założyć nie da, a w nim właśnie są — teoretycznie — wszystkie wpłatomaty bezpłatne. W praktyce oznacza to właśnie Euronet i Planet Cash.

   Don Quijote de la Mancha
  • @don ja bym nie uogólniał że wszystkie banki mają bezpłatne…. Już uogólniłem że wszystkie banki mają wypłaty BLIKiem bezpłatne i w wypadku Inteligo pomyłka kosztowała mnie 5 zł :P a ktoś wie jak to wygląda w wypadku kart ING i Millenium?? mają darmowe wpłatomaty poza oddziałami czy nie?

   zenek64
  • w ING wplacam bezplatnie w wplatomatach wlasnych lub Planet Casch

   Krzyszek
 • W Euronecie bezpłatne wpłaty ma Nest bank .

  Marta Odpowiedz
 • Kurde zapomnialem wycofac 50k. Czy jak zlece przelew teraz a wyjdzie w pon to środki się oproznia czy liczy się faktycznie odplyw?

  JJ2010 Odpowiedz
 • A czy ktoś wie co oznacza „koniec dnia”? 21.00, 22.00, wcześniej?

  Elka Odpowiedz
 • Pojawila sie nowa promocja w Millennium, ale badanie salda zostało na dzień 14.10.2017, czy aj coś źle rozumiem?
  „Saldo progowe łącznego zaangażowania – saldo Łącznego zaangażowania Klienta w Banku, obliczone na koniec dnia 14 października 2017r. („Dzień badania zaangażowania”)”

  Bet Odpowiedz
  • Jeszcze nie ma informacji o nowym dniu wyznaczania salda. Zapraszam po północy, jak bank opublikuje nowe dokumenty

   Michał
  • A czy wiesz, która godzina oznacza „koniec dnia”? To bardzo mało precyzyjne określenie.

   Elka
  • północ. Choć w przypadku Millennium jest to o tyle skomplikowane, że przelewy zlecane po 21:00 księgowane są dopiero dnia następnego. Czyli realnie można wycofać środki do 21:00 w sobotę. Ale mam nadzieję, że publikując wpis w środę każdy zdążył go przeczytać i zastosować się do wskazówek ;)

   Michał
  • Dzięki! uff, to znaczy że chyba zdążyłam. Zostały mi ości na 360-tce i wysłałam przelew o 19-tej z minutami. Teraz mogę spać spokojniej :)

   Elka
 • Można zrobić przelew od razu na numer konta oszczędnościowego, czy trzeba najpierw na konto 360? (tak samo w BGŻOptima, można na Smart czy najpierw trzeba na konto główne?)

  slayer Odpowiedz
 • „Dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 92 dni obowiązuje oprocentowanie promocyjne w wysokości 2,7% w skali roku do kwoty 200 000 zł i 1,5% w skali roku dla nadwyżki powyżej kwoty 200 000 zł – od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie Promocji, która trwa do 10.03.2018 r.” – na razie wiadomo że 2.7% i do 10.03.2018

  Pako Odpowiedz
 • Najprzyzwoiciej to warunki, daty badania salda i oprocentowanie podaje ING.
  Wszystko jest dostępne po wejściu w szczegóły. W Mille to jakieś tajemnice, kody , tabelki i odnośniki. Dla 0,2% więcej robię kupę na taki profit.

  Bufon Odpowiedz
 • Przewidywalny Mille, data badania salda 13.01 :)

  slayer Odpowiedz
 • No i przegapiłem… Całe szczęście jest jeszcze Optima

  fruity Odpowiedz
 • Witam,
  konto w Millenium założyłam 02-10-2017.
  Niestety, nie wycofałam środków w ten weekend.
  Jakie oprocentowanie bedę miała na koncie oszczędnościowym?

  Agata Odpowiedz
 • Czy wiadomo już kiedy staruje nowy okres promocyjny w BGŻOptima i kiedy było badanie salda ?

  TOma Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy