Korzystasz z oprocentowania 2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium? Pora wycofać swoje środki!

Już w najbliższą sobotę kończy się okres przystępowania do promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium. Przypominam więc, że jeśli nic się nie zmieni, to najprawdopodobniej w niedzielę bank przedstawi kolejną edycję promocji – a wraz z nią nowy dzień wyznaczania „nowych środków”, które oprocentowane są promocyjnie. Z tego też względu warto wycofać swoje środki z banku tuż przed weekendem – tak, aby mogły do niego wrócić ponownie jako „nowe” :)

2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium

Przypominam, że w dotychczasowych promocjach bank premiował zawsze nowe środki – czyli takie, które wyznaczane były jako nadwyżka ponad saldo z dnia poprzedzającego start danej edycji promocji. Jeśli więc w niedzielę (31.03) ruszy kolejna edycja promocji, to będzie najprawdopodobniej premiowała wszystko to, co przelejemy do banku ponad środki, które znajdowały się tam w sobotę (30.03). Najlepiej więc wyczyścić swoje konta w Banku Millennium na ten weekend – tak, aby w poniedziałek te same pieniądze mogły wrócić jako „nowe”.

Zaznaczam, że do wyznaczania salda liczone są wszystkie rachunki – a nie tylko konto oszczędnościowe. Przelanie pieniędzy z konta oszczędnościowego na konto osobiste nic nie da – muszą one opuścić bank. Szerzej o całym mechanizmie pisałem w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

W teorii całość działań jest bardzo prosta, jednak w praktyce warto pamiętać o tym, że w Banku Millennium istnieje pewne ograniczenie co do wysokości maksymalnej przelewu zewnętrznego – jego maksymalna wysokość to „zaledwie” 50 000 zł. Dodatkowo jedynie pierwszy przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego jest bezpłatny – za kolejne płacimy 7,5 zł. A że ulokować na 2,7% mogliśmy 100 000 zł, to całość trzeba odpowiednio zaplanować.

Jak? Najsensowniejsza jest darmowa opcja, którą sam stosuję od dawna. Limit 50 000 zł dziennie dotyczy jedynie przelewów zewnętrznych zleconych w danym dniu. Wystarczy więc codziennie zlecać jeden przelew zewnętrzny na kwotę maksymalną limitu z datą wykonania w najbliższy piątek. Idealnie, jakby przelewy różniły się od siebie np. 1 groszem – inaczej bank może stwierdzić, że to duplikat i zablokować przelew. Miałem tak kilkakrotnie, więc teraz tego błędu nie popełniam.

Przykładowy harmonogram wypłat wygląda następująco:

 • środa: zlecenie przelewu 100 000 zł z konta oszczędnościowego na konto osobiste – wykonanie w piątek
 • środa: zlecenie przelewu 50 000 zł z konta osobistego na konto w innym banku – wykonanie w piątek
 • czwartek: zlecenie przelewu 49 999,99 zł z konta osobistego na konto w innym banku – wykonanie w piątek

Oczywiście całość można przesunąć o dzień czy nawet dwa – choć najlepiej aby przelew opuścił bank w piątek, bo pieniądze będziemy mogli wrzucić na jakieś inne konto oszczędnościowe na weekend – tak, aby nie stracić kilku-kilkunastu złotych odsetek za te 3 dni.

Na koniec przypomnę, że powyższy schemat to jedynie bazowanie na tym, co działało w przeszłości. Nie mogę dać gwarancji, że i tym razem bank zaprezentuje nową promocję konta oszczędnościowego. Ale jeśli tak zrobi, to warto być na to przygotowanym :)

PS. Nie masz konta w Banku Millennium? Tylko do środy można zgarnąć super łatwe 200 zł premii na start :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Nieźle sobie to wykombinowali – zakończenie dotychczasowej promocji i badanie salda na koniec miesiąca. W sytuacji, gdy mogło się zdarzyć (a tak jest w moim przypadku), że przez cały długi miesiąc wypłaciło się jednak z KO, to klapa – albo wypadamy z promocji albo bulimy karniaka za 2 wypłatę z KO…

  Marcinek Odpowiedz
  • Przypomnij sobie jak w Optimie badanie salda było co okres promocji inne – i trzeba było wycofywać środki nieraz na 2 tygodnie.
   Konto oszczędnościowe dające więcej, niż 3/4 lokat na rynku, a ludzie i tak narzekają…

   Oskar
  • Nie pamiętam Optimy. wiem tylko, że od kiedy korzystam z KO w Millennium dzień badania salda wypadał tak w połowie miesiąca. Byłem przekonany, że podobnie będzie i tym razem, tym, bardziej, że obecna promocja rozpoczęła się 13 stycznia.
   A co do oprocentowania, to jest takie samo, jak większość KO na rynku (poza stajnią Czarneckiego). W przypadku innych kont nie trzeba jednak tak się gimnastykować z tym zerowaniem konta co 1,5 miesiąca…

   Marcinek
  • @Oskar, ale z ko Optima można było chyba bez limitów bez opłat wylewać, więc to słaby przykład.

   @Marcinek, to głupio, że „byłeś przekonany” bez żadnego sprawdzania, tutaj by poznać następny dzień badania salda wystarczy otworzyć regulamin i zobaczyć do kiedy trwa obecna edycja…

   „A co do oprocentowania, to jest takie samo, jak większość KO na rynku (poza stajnią Czarneckiego)” — który bank oferuje na koncie oszczędnościowym „takie samo” oprocentowanie dla porównywalnych kwot i stale (pomijając np. oferty dla nowych klientów?) Ja znam tylko Aliora, ale to też okresowa oferta dla nowych środków.
   „W przypadku innych kont nie trzeba jednak tak się gimnastykować z tym zerowaniem konta co 1,5 miesiąca…” — proszę o instrukcję, w jaki sposób mogę non-stop korzystać z promocyjnego oprocentowania na ko Aliora.

   Don Quijote de la Mancha
  • W Alior do końca roku jest 3% do 20 000 zł wystarczy wybrać odpowiednią korzyść – chyba, że się mylę.

   Ciekawski
  • Don Quijote de la Mancha, może i głupio, ale gdy ma się miliony spraw na głowie, to ta jedna w końcu umyka… tym bardziej, że do tej pory nowa promocja zaczynała się w połowie miesiąca.
   A 2,7 %, poza wspomnianym Aliorem, ma chociażby Santander Bank do końca czerwca.
   Trzeba tylko ustawić sobie zlecenie przelewania 20 zł. miesięcznie na konto, a właściwie konta, bo założyć ich można aż 5.

   Marcinek
  • No dobrze, ale co z tym stwierdzeniem „A co do oprocentowania, to jest takie samo, jak większość KO na rynku (poza stajnią Czarneckiego)”? Rozumiem, że chodziło o małe kwoty, bo dla 100 kzł „poza stajnią Czarneckiego” tylko Santander coś takiego oferuje (z Aliora nie da się non-stop korzystać)? Zresztą nawet w Getin jest już trudno (nowe środki, a przede wszystkim też brak możliwości korzystania non-stop z każdej edycji), a w Idea 3,2% jest tylko do końca miesiąca i do 60 kzł.

   W Santanderze aby korzystać z 2,7% dla 5 × 20 kzł trzeba mieć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP, czy to pierwsze jest bezpłatne bezwarunkowo (bez karty)?

   Don Quijote de la Mancha
  • @Marcinek, „do tej pory nowa promocja zaczynała się w połowie miesiąca” — to raczej nie jest prawdą, daty startu poprzednich edycji to:
   1) 29 stycznia 2017 r.,
   2) 23 kwietnia 2017 r.,
   3) 25 czerwca 2017 r.,
   4) 27 sierpnia 2017 r.,
   5) 15 października 2017 r.,
   6) 14 stycznia 2018 r.,
   7) 11 marca 2018 r.,
   8) 13 maja 2018 r.,
   9) 8 lipca 2018 r.,
   10) 26 sierpnia 2018 r.,
   11) 14 października 2018 r.,
   12) 13 stycznia 2019 r.,
   13) 31 marca 2019 r.(?)
   (dzień badania salda wypadał zawsze dzień przed startem).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Marcinek zawsze dało się wyczytać na livesmarter do kiedy jest promocja mille i dało się to jakoś zaplanować, teraz trzeba postarać się trochę bardziej

   Dan
  • Dan, dziękuję bardzo za życiową poradę… teraz już będę wiedział!

   Marcinek
 • A co z pieniędzmi na lokacie? Czy jeżeli jej nie zerwę to środki z niej traktowane są jako „stare”?

  Paweł Odpowiedz
  • Tak, ale będzie to dla ciebie neutralne do momentu zakończenia lokaty. Będziesz miał saldo z 30.03 powiedzmy 20 000 zł, więc jeśli lokata będzie trwała 3 miesiące – to niczego nie zmieni. Gorzej, jak się skończy w trakcie trwania promocyjnego oprocentowania.

   Michał
 • Taki lekki offtopic zrobię. Czy jest możliwość zostawienia samego konta oszczędnościowego bez Konta 360? Ewentualnie jest jakaś opcja, aby konto 360 było bezwarunkowo bezpłatne?

  pytalski Odpowiedz
  • W Millennium musi być jakieś konto osobiste. Możliwe, że przejdzie zostawienie konta technicznego – ale głowy nie dam.

   Michał
  • No niestety, nie dość, że chyba Profit się nie da założyć bez ror, to regulamin promocyjnego oprocentowania wyraźnie mówi, że „Uczestnik Promocji – klient Banku („Klient”), będący posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oraz Konta Oszczędnościowego Profit”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dokładnie tak! Konto techniczne można założyć np. do splaty kredytu bądź do karty kredytowej (kartę kredytową w mille domyślnie powiązują z kontem 360)

   Anom
  • Dokładnie tak = potwierdzenie don. :)

   Anom
 • Witam.
  Jeśli korzystam z Profit od miesiąca, powinienem wycofać przed weekendem środki w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania? Czy mogę środki pozostawić. Zrozumialem, że promocyjne środki utrzymywane sa przez 92 dni.
  A

  agonista Odpowiedz
 • Czy ktoś poleci jakiś inny bank gdzie konta walutowe eur i USD będą bezpłatne i przelewy z nich i na nie z innego polskiego banku ( milenium) będzie darmowe? Mam konta w milenium i chciałbym skorzystać z nowej promocji również na środki w eur i USD. Czy w milenium przelewy walutowe do innego polskiego banku kosztują? Nie umiem znaleźć tego w tabeli opłat

  TomKed Odpowiedz
  • Też bym chciał wiedzieć…
   Wydaje się, że jest szansa na bezpłatne przelewy europejskie (SEPA), tzn. w EUR, zresztą są chyba planowane jakieś regulacje, mające je zrównać z krajowymi (podobnie, jak to się stało z telekomunikacją). Póki co ja mam je bezpłatne chyba tylko w Nest (no i w Alior Kantor, ale to na innej zasadzie).
   Z przelewami międzybankowymi w innych walutach jest gorzej, te są strasznie drogie, nie wiem, czy w ogóle gdzieś są bezpłatne, poza segmentem private? Ale uwaga, nawet w segmencie premium łatwo można się pomylić, np. w Millennium przelew walutowy kosztuje 0,5% min. 20 zł, maks. 125 zł (plus potencjalne dodatkowe opłaty), zarówno nawet dla segmentu premiu, czyli ich kont Prestige, choć niby za wyjątkiem Prestige World („bez opłat”) — rzeczy w tym, że dotyczy to konta w PLN, konto Prestige walutowe jest już objęte standardową opłatą, dopiero w Bankowości Prywatnej przelewy walutowe są naprawdę bez opłat. To samo w Millennium dotyczy przelewów SEPA, które kosztują 5 zł, tak naprawdę dopiero w bankowości prywatnej nie ma opłat…
   Podobnie zresztą mam na Koncie Wyższej Jakości Aliora, gdzie niby przelewy walutowe są bezpłatne, ale dotyczy to konta PLN, więc pewnie strasznie bym tracił na przewalutowaniu, konto walutowe przelewy ma już płatne…

   Don Quijote de la Mancha
  • Też korzystałem z różnych depozytów walutowych, także w Millennium, USD ostatnio wrzuciłem do Citi na 2,5% na rok (w praktyce pokazuje, że z $1000 naliczą $25,42 odsetek, ciekawe, może to wynika z dziwnego „roku bankowego”?); w praktyce pieniądze z banku do banku przenoszę dosłownie, korzystając z własnych nóg i kieszeni…

   A może dałoby się do przelewów walutowych wykorzystać jakieś kantory walutowe?
   Albo jakiegoś Revoluta i np. karty walutowe?

   Don Quijote de la Mancha
  • Da się.
   Korzystam od dawna z walutomatu, wcześniej cinkciarza. Mają swoje konta walutowe w większości banków, a przelewy walutowe wewnętrzne potrafią być darmowe. Tylko niestety nie wszędzie, dlatego promocyjne oprocentowanie konta walutowego w Getin okazało się dla mnie zupełnie bez sensu. Millenium, kiedyś DB, do i z walutomatu przesyła bezpłatnie (EUR mam sprawdzone), Santander bezpłatnie co najmniej przyjmuje EUR, Getin się chwali pobieraniem opłaty za wszystko, inne banki trzeba sprawdzać na stronie kantoru.

   Grolol
  • Aha, dzięki, @Grolol, za info, niestety wygląda na to, że miedzy Walutomatem a Citi Handlowym środków bezpłatnie transferować się nie da, szkoda, bo można by próbować korzystać z najlepszych ofert depozytów, a jednocześnie wpłato-bankomatów Citi…

   Don Quijote de la Mancha
 • @kojot
  a co będzie gdy dzień badania salda wypadnie pierwszego dnia miesiąca? Doliczą się odsetki i rachunki nie będą wyzerowane na czas badania salda?

  imie Odpowiedz
  • To nie byłby problem, bo liczy się saldo na koniec tego dnia, wiec zdążymy te odsetki wylać, bo przecież — skoro to będzie nowy miesiąc — będziemy już mieć „świeży” bezpłatny przelew.

   Niestety Millennium odsetki księguje (chyba?) już w ostatni dzień miesiąca (nawet w sobotę, np. 30 czerwca 2018 r.), więc rzeczywiście, gdyby dzień badania salda wypadł na ostatni dzień miesiąca, to w praktyce te odsetki zmniejszyłyby promocyjnie oprocentowane saldo. Ale przy oprocentowaniu rzędu 2–3% to niewiele zmienia, zresztą długo w tej promocji istniała zasada, że naliczone odsetki zmniejszają promocyjnie oprocentowane saldo.

   Don Quijote de la Mancha
 • czy cały czas trzeba do nich wysyłać informacje że chcesz wskoczyć w nowa promocje jak jesteś jeszcze w poprzedniej czy jakoś z automatu wchodzi nowa promocja??

  alex Odpowiedz
  • Przeważnie nie ma potrzeby ręcznej zmiany edycji promocji, w której chce się uczestniczyć, wystarczy poczekać, aż się automatycznie przeskoczy do kolejnej, gdy upłynie indywidualne 92 dni (do tego nic nie trzeba robić) https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/

   Wyjątkowe sytuacje mogące wymagać zmiany edycji, które przychodzą mi do głowy:
   – spalony dzień badania w starej promocji (niewyczyszczone saldo na dzień badania edycji X, a zerowe na X + 1 — wtedy warto zmienić na X + 1);
   – wyższe najwyższe promocyjnie oprocentowane saldo w nowej edycji (np 2,7% do 100 kzł w edycji X, a do 200 kzł w X + 1 — wtedy deponując większe środki warto edycję zmienić na X + 1);
   – wyższe oprocentowanie w nowej edycji (np 2,7% w edycji X, a 3% w X + 1 — ech, niestety, dawno już się coś takiego nie zdarzyło)
   — w sytuacji tego typu należy się wypisać z poprzedniej edycji np. poprzez partyline lub wiadomość w bankowości.

   Don Quijote de la Mancha
 • Witam, jesli okres naliczania promocyjnego mam do 16.04 to musze wyplacic kase do piatku i pozniej 15go kwietnia by miec 2,7% od 17.04?

  Marek1899 Odpowiedz
  • Nie, przecież napisałem w artykule do kiedy trzeba wypłacić ;)

   Michał
  • Wypłać tylko na ten weekend, wtedy automatycznie wpadniesz do nowej promocji od 17.04.

   Joana
  • nie tak całkiem automatycznie, musi po tej dacie przelać min 0,01 PLN aby uruchomić nową promocję…

   someone
  • Nie, @someone, tej promocji nie trzeba odpalać wpływem, wystarczy, że na tym koncie leżą środki po poprzedniej edycji: https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/ „po zakończeniu twoich indywidualnych 92 dni danej promocji automatycznie wskoczysz w 92 dni kolejnej promocji”.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha hmm.. ok kończy się weekend. Środki wracają na „starą” promocję w której nadal jesteśmy. Po jakimś czasie kończy się „stara” promocja (indywidualnie zgodnie z data przystąpienia). Wskakuję w „nową” dla której wylewałem środki na weekend badania. Czy aby uruchomić „nową” nie muszę dolać owego 0,01 PLN? Zwykle tak robiłem bo bez tego „nowa” nie startowała.

   someone
  • „Czy aby uruchomić „nową” nie muszę dolać owego 0,01 PLN?”
   — w tej promocji Millennium nie musisz.

   „Zwykle tak robiłem bo bez tego »nowa« nie startowała”
   — skąd wiesz? Bo jeśli chodzi Ci o informacje w Millenecie/apce, to one pierwszego dnia obowiązywania indywidualnego nowej promocji się nie pokazują.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha dzięki za podpowiedź.
   Dokładnie tak trzeba poczekać bo Mille odświeża to w nocy. I po dniu-dwóch miałem nadal info że środki promocyjnie oprocentowane 0. Po dolaniu 0,01 PLN wskakiwało.

   someone
  • Co do wpłacenia nowych środków to czasem trzeba a czasem nie trzeba wpłacić co najmniej tego jednego grosza.
   Jeżeli po weekendzie badanoiwym wrócimy w czasie gdy nasz okres promocyjny jest w trakcie to nie trzeba. Gdy nasz okres się skończy to przeskoczymy na nową promo i będzie wszystko działać.
   Natomiast jeśli po weekendzie badaniowym nie zasilimy KO a w międzyczasie promo się skończy oraz zmieni się miesiąc kalendarzowy na nowy to środki (a dokładnie odsetki z poprzedniego miesiąca od kwoty sprzed wylania na weekend badaniowy) nie będą oprocentowane promocyjnie.

   imie
  • Zagmatwane. Dla uproszczenia wlewam ten grosz. Zresztą nie od dzisiaj wiadomo ze oszczędności rosna najszybciej od dokładania a nie od odsetek ;)

   someone
 • „Przelanie pieniędzy z konta oszczędnościowego na konto osobiste nic nie da – muszą one opuścić bank”
  Wystarczy przelać na obce konto tego samego banku, np żony lub kochanki.
  Poza tym w artykule chyba nie wspomniano, że w sobotę za darmo do innych banków można przelać blikami 1000zł

  Iks Odpowiedz
  • Przelew na konto nie żony to obowiązek zapłaty podatku od darowizny! A jak zrobisz z tego pożyczkę, to 2% PCC, co skutecznie niweluje korzystanie z promocyjnych depozytów w ten sposób przez osoby niespokrewnione.

   Marcin H
  • @Marcin H

   1. Sam piszesz, że podatek płaci się od darowizn lub pożyczek; o ile mi wiadomo nie istnieje podatek od przelewów robionych w celu uzyskania bezpłatności konta lub spełnienia warunków promocji — a jeśli niezwłocznie zostanie wykonany przelew zwrotny, to nie ma wątpliwości, że to nie jest darowizna lub pożyczka.

   2. Od tego roku podatek od czynności cywilnoprawnych wynosi 0,5%.

   3. Podatku nie trzeba płacić, gdy kwota lub wartość pożyczki nie przekracza 1 kzł — co idealnie pasuje do warunku bezpłatności na wielu kontach.

   Don Quijote de la Mancha
  • Wystarczy robić wszystko z głową. Po pierwsze – darowizny też mają limity, nawet od osób poza zerową/pierwszą grupą podatkową.

   Po drugie – zwrot środków tego samego dnia z tytułem „błędny przelew” będzie wystarczający.

   A po trzecie… póki co skarbówka nie ma dostępu do naszych kont, jedynie przelewy powyżej 15000 euro są zdaje się raportowane. Nie przesadzajmy wiec z tym 1000 zł – zwłaszcza, jeśli zostanie zwrócony.

   Michał
  • Z żoną zwykle ma się wspólnotę majątkową, i wtedy można robić sobie z nią przelewy KAŻDEJ wielkości.

   Iks
 • Jak zlecę wypłatę dziś (piątek) to jeszcze będzie ok? Przegapiłem to.

  Filip Odpowiedz
  • Tak, w zasadzie to nawet i jutro będzie OK. Byle jutro wieczór już było pusto.

   Michał
  • @Admin
   Jeśli zlecenie będzie za późno w piątek, to pusto może być dopiero w poniedziałek. Nie tak działają banki w weekend?

   PyramidHead
  • W Millennium cuda sie dzieją w niedzielę, w sobotę chyba problemów nie ma, tzn. przelew zlecony w sobotę jest księgowany z sobotnią datą (choć jeśli będzie to przelew standardowy, to oczywiście dojdzie dopiero w poniedziałek).

   Don Quijote de la Mancha
 • ale jak jutro ????ja teraz robie z juz nie wyjdzie za pozno tak?????

  alex Odpowiedz
  • „Wyjdzie” nawet jutro (w sensie: zniknie z konta, czyli obniży saldo na koniec dnia, a o to nam chodzi), inna rzecz, czy dojdzie, w wielu bankach nawet przelew zlecany w dzień roboczy koło godz. 15 dochodzi jeszcze 3. sesją tego dnia, choć nie wiem, czy w Millennium też się uda.

   Don Quijote de la Mancha
 • Niby sesja wychodzaca 14.30 ostatnia jest:((

  Alex Odpowiedz
 • Dostałem dzisiaj info w banku jak wypłacałem kase, że promo wraca bez zmian.

  Arkadiusz Odpowiedz
 • nowa edycja 31.03-25.05.2019 – 2,70% do 100.000

  Grażka Odpowiedz
 • W piątek wyczyściłem kasę, ale dziś dopiero zauważyłem że wczoraj przyszło kapitalizacja odsetki, w związku tym to nie ma przeszkód żeby przystąpić do kolejnej edycji ?

  Mark1916 Odpowiedz
  • Przeszkód nie ma, najwyżej te odsetki nie będą „nowymi środkami”, tzn. będą oprocentowane na 0,6%, a nie 2,7%, przy kwotach z odsetek to niewielka różnica (np. odsetki od 100 kzł to na 2,7% po 31 dniach 185,74 zł; różnica miedzy oprocentowaniem tej kwoty na 0,6% i 2,7% to w 30 dni tylko 26 groszy netto).

   Inna rzecz, że przy tej transakcji są jest też data dzisiejsza, więc nie wiem, czy to zmieniało saldo na koniec wczorajszego dnia badania (ja akurat sprawdzić tego nie mogę, bo konta w marcu praktycznie nie używałem i naliczono mi tylko 1 grosz odsetek, który następnie pobrano 100-procentowy jako podatek od odsetek)…

   Don Quijote de la Mancha
  • napisz skargę do Strasburga, że Ci państwo pobrało 100% podatku

   karampuk
 • Wszyscy tak mamy. Wydaje mi się, że nie ma żadnego problemu, bo kapitalizacja jest z dziś, a dzień określania środków na kontach był wczoraj. A wczoraj było zero. Czyli jest OK.

  Be@ Odpowiedz
  • „A wczoraj było zero“ — na pewno?
   Bo ja widzę:

   Data księgowania: 2019-03-30
   Data waluty: 2019-03-31
   Kwota: 0,01 PLN
   Tytuł: KAPITALIZACJA ODS.

   Don Quijote de la Mancha
  • Chyba :-)
   Wczoraj upewniałam się czy wyczyściłam konto (bo robiłam to dwa tygodnie temu) i wydaje mi się, że było zero… Ale głowy nie dam… tym bardziej, że skupiłam się na sprawdzaniu konta 360°, a nie KO. Poza tym może ważne, o której godzinie to było..

   Be@
 • wyczyściłam konto w piątek. naliczyli odsetki 15zł. 9.04 przelewam wcześniej zabrane środki czy te 15 zł odsetek zostanie uznane jako nowe środki a kolejną kwota już nie? Z góry dziękuję jeśli ktoś odpowie

  mała ninja Odpowiedz
  • Zostaną uznane jako nowe środki. Kolejne również, aż do 100 000 zł. Te 15 zł w niczym szczególnym nie przeszkadza, nie przejmuj się nimi :)

   Michał
  • Michał – Dziękuję za odpowiedź!:)

   Marlena
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy