Korzystasz z oprocentowania 2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium? Pora wycofać swoje środki!

Już w najbliższą sobotę kończy się okres przystępowania do promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium. Przypominam więc, że jeśli nic się nie zmieni, to najprawdopodobniej w niedzielę bank przedstawi kolejną edycję promocji – a wraz z nią nowy dzień wyznaczania „nowych środków”, które oprocentowane są promocyjnie. Z tego też względu warto wycofać swoje środki z banku tuż przed weekendem – tak, aby mogły do niego wrócić ponownie jako „nowe” :)

2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym profit banku millennium

Przypominam, że w dotychczasowych promocjach bank premiował zawsze nowe środki – czyli takie, które wyznaczane były jako nadwyżka ponad saldo z dnia poprzedzającego start danej edycji promocji. Jeśli więc w niedzielę (13.10) ruszy kolejna edycja promocji, to będzie najprawdopodobniej premiowała wszystko to, co przelejemy do banku ponad środki, które znajdowały się tam w sobotę (12.10). Najlepiej więc wyczyścić swoje konta w Banku Millennium na ten weekend – tak, aby w poniedziałek te same pieniądze mogły wrócić jako „nowe”.

Zaznaczam, że do wyznaczania salda liczone są wszystkie rachunki – a nie tylko konto oszczędnościowe. Przelanie pieniędzy z konta oszczędnościowego na konto osobiste nic nie da – muszą one opuścić bank. Szerzej o całym mechanizmie pisałem w poradniku na temat konta oszczędnościowego Profit.

W teorii całość działań jest bardzo prosta, jednak w praktyce warto pamiętać o tym, że w Banku Millennium istnieje pewne ograniczenie co do wysokości maksymalnej przelewu zewnętrznego – jego maksymalna wysokość to „zaledwie” 50 000 zł. Wtedy najsensowniej jest zlecić przelew wewnętrzny (z konta oszczędnościowego na osobiste), a następnie dwa przelewy zewnętrzne (najlepiej, żeby różniły się kwotą, bo bank może zablokować jeden z nich do weryfikacji, bo wygląda na duplikat).

Od niedawna jednak możliwe jest przelanie całej kwoty 100 000 zł na zewnątrz naraz. Jak? Wystarczy aktywować aplikację mobilną – wtedy każdy przelew zewnętrzny potwierdzamy na telefonie, w aplikacji banku. I po problemie :)

Najbardziej optymalne jest przelanie środków w piątek (tak, aby mogły przez weekend „coś” zarobić na innym koncie oszczędnościowym), jednak nie będzie problemy z wycofaniem ich wcześniej lub nieco później – w sobotę. Wtedy jednak musimy się liczyć z tym, że dotrą na nasze konto w innym banku dopiero w poniedziałek.

Na koniec przypomnę, że powyższy schemat to jedynie bazowanie na tym, co działało w przeszłości. Nie mogę dać gwarancji, że i tym razem bank zaprezentuje nową promocję konta oszczędnościowego. Ale jeśli tak zrobi, to warto być na to przygotowanym :)

PS. Nie masz konta w Banku Millennium? Do 4.11 można zgarnąć łatwe 200 zł za jego założenie! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czuję, że spadnie do 2.5% na ten moment dla wyjadaczy nie ma nic lepszego.

  Wuuuuu Odpowiedz
 • Korzystam z 15 edycji. Czyścić teraz konto czy czekać do kolejnego „badania” salda?

  Krysia Odpowiedz
 • Obecna 14 promocja kończy mi się 9 października. Zerowałem konto przed startem 15 promocji i teraz żeby ją uruchomić to wystarczy, że wpłacę nowe środki. Czy muszę te obecne wypłacić?

  Przemysławkljlkjlkj Odpowiedz
  • 15 edycji już nie uruchomisz bo ją przeskoczyłeś. Jeśli zerowałeś konta dla obecnie kończącej się 16 edycji, czyli na dzień 7.09 to 10 października odpali ci się właśnie ta 16 edycja. Jeśli nie zerowałeś dla niej kont, to wyzeruj je na ten weekend i wpłacając ponownie pieniądze w poniedziałek uruchomisz potencjalną 17 edycję.

   Przemysław
 • Od niedawna jednak możliwe jest przelanie całej kwoty 100 000 zł na zewnątrz naraz. Jak? Wystarczy aktywować aplikację mobilną – wtedy każdy przelew zewnętrzny potwierdzamy na telefonie, w aplikacji banku. I po problemie :)

  mozliwe ale u mnie po aktywacji nie ma mozliwości podnieść limitów dziennych, skoro to takie proste to może podzielisz się jak to działa? czy odsyłasz do infolinii ?

  isekala Odpowiedz
  • Aktywuj mobilna autoryzację i zmień w opcjach limit. Jak masz problem poproś na czacie kogoś o pomoc

   Daw
  • Tak jak napisał Daw, trzeba aktywować mobilną autoryzację zamiast standardowej sms-owej. Wtedy można zmienić limit. W artykule jest mowa o aktywacji aplikacji mobilnej, a pewnie miało być aktywacji autoryzacji mobilnej ;)

   Przemysław
  • Miałem pytać o to samo. Może jakiś krótki poradnik jak to działa, bo to coś nowego i jest ryzyko że jak nie zadziała i że zostaniemy z kasą na KO na weekend…..

   jojo
  • W aplikacji mobilnej wchodzisz w Ustawienia, na dole Autoryzacja mobilna i włączasz ją.
   Teraz w Millenecie wchodzimy w Ustawienia ogólne –> zakładka Ustawienia zabezpieczeń i rozwijamy pierwsze u góry Ustawienia zabezpieczeń. Tam mamy możliwość zmiany limitu na 100 000zł.

   Przemysław
  • Ustawasz mobilną autoryzację w ustawieniach. Potwierdzasz w aplikacji mobilnej. Po chwili automat dzwoni z banku, dyktuje Ci cyfrę. Wkleujesz cyfrę na telefonie. Kolejny krok to automat podaje Ci jakieś słowo. Rozłączasz się. W aplikacji mobilnej wybierasz obrazek z usłyszanym słowem. Ot cała filozofia. Później wchodzisz w ustawienia i zmieniasz limit na 100 tys. Jak chcesz wiedzieć, czy mozesz zrobić przelew, to ustaw sobie z data przyszłą na kwotę wiekszą niż 50 tys. Jak Ci nie wywali komunikatu, że przekroczyłeś limit, to wszystko działa

   Daw
  • @ Przemysław
   Big thanx, info bylo naprawde pomocne. Pzdr

   Mickey
 • Dzięki Przemysław , zadziałało .

  isekala Odpowiedz
 • Korzystam z 15 edycji okres naliczania promocyjnego oprocentowania 2/09/19-10/12/19,wypłacać środki teraz czy dopiero przed badaniem salda w grudniu.Prośba o wyjaśnienie jeszcze raz zasady bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem.Wielkie dzięki.

  Maciej Odpowiedz
  • Jest szansa, że nie musisz teraz wypłacać, tylko dopiero kolejnym razem. Ale nikt nie da gwarancji na jak długo bank uruchomi kolejną edycję i okres przystępowania.

   Michał
  • Czyli na wszelki wypadek wypłacić i po weekendzie wpłacić jako nowe środki.

   Maciej
 • Autoryzacja mobilna dezaktywuje hasła SMS?

  jojo Odpowiedz
 • W poniedziałek prosiłem o przepięcie do 16 (obecnej edycji) promocji. Wczoraj została potwierdzona zmiana. Konto miałem wyzerowane na dzień badania salda. Dziś mam informację, że mam wpłacić nowe środki, aby uruchomić promocję, przy czym mam na koncie oszczędnościowym wrzucone pieniądze. Możecie mi powiedzieć, kiedy ruszy promocja?

  Daw Odpowiedz
  • Promocję aktywują „nowe środki”, zmianę widzisz w następny dzień po zaksięgowaniu.
   Czyli jeśli masz Xpln na KO powinieneś ustalić od jakiej kwoty to nowe środki.
   PS. Mam konto „zepsute” lokatą LTP (do15k na 4%), a chce jutro uruchomić edycję 16 w razie gdyby obniżyli %. Jutro (czwartek) wpłacam wartość lokaty+1zł, w piątek zeruję. Powinno zadziałać.

   Czytelnik
  • Ale nowe środki to powinno być wszystko, co jest powyżej dnia badania salda. Jak miałem 0 na koncie i załóżmy 1000 na oszczędnosciowym, poprosiłem o zmianę edycji na obecną, to ten 1000 jest traktownay jako nowe środki?

   Daw
  • Widocznie nie, dopłać na wszelki wypadek jakąkolwiek kwotę, jutro po zaksięgowaniu się dowiesz czy promocja została aktywowana, a w piątek można wyzerować.
   U mnie kiedyś odsetki przez 2 dni były oprocentowane standardowo, a dopiero na 3 dzień wskoczyły do salda w promocji.

   Czytelnik
  • Dopytałem na czacie, jutro ma już ruszyć u mnie 16 edycja. Strasznie to zamieszali. Chciałem sobie ułatwić, nie chciało mi się czyścić konta na weekend, a utrudniłem

   Daw
  • Ale masz zaklepane 2.7% :)

   Czytelnik
  • Właśnie o to mi chodziło, zwłaszcza że stara promocja kończyła się po weekendzie. Zobaczę jaka będzie jutro sytuacja, najwyżej poleci reklamacja

   Daw
  • @Daw, czyli w końcu po rezygnacji z uczestnictwa w 15. środków nie dopłacałeś?
   To daj proszę znać, czy na pewno 16. się sama uruchomiła, bez robienia wpłaty, bo ciągle nie jest jasne, jak to działa po rezygnacji.

   Don Quijote de la Mancha
  • za późno, dzisiaj przelałem 1 zł. Dam znać jutro czy pojawi się info na stronie banku o promocji

   Daw
  • Zaktualizowało się

   Daw
 • Mamy pytanie do Was.
  Moja 14 edycja promocji kończy się dziś. Od jutra wejdę w 16 edycję (po zerowaniu konta), której okres promocyjny wynosi 100 dni.
  Chyba nie ma sensu zerować teraz konto bo i tak 17 edycję prawdopodobnie przeskoczę (nie wierzę, że okres przystępowania będzie wynosić 3 m-ce).
  Dobrze to rozumiem?

  derek Odpowiedz
  • „nie wierzę, że okres przystępowania będzie wynosić 3 m-ce”
   — a jednak edycja 1. (styczeń 2017) , 5. (przełom 2017/2018) oraz 11. (2018/2019) trwały po 90 dni; niewykluczone wiec, że taka będzie też 17.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale oczywiście nawet 90 to mniej niż 100.

   Don Quijote de la Mancha
 • „Od jutra wejdę w 16 edycję”
  Od jutra wejdziesz w oprocentowanie standardowe :(
  Konieczne jest zerowanie i powrót po weekendzie ale już do 17.

  Czytelnik Odpowiedz
  • Kolega napisał, że podczas 14 edycji zerował konto przed startem 16 edycji, więc chyba wszystko jest OK.

   PyramidHead
  • OK umknęło mi to zerowanie podczas 14.

   Czytelnik
  • Mnie tak nie zadziałało – poprzednia promocja kończyła mi się w czwartek przed „weekendowym czyszczeniem” i nie wpadłam automatycznie w promocję poprzednią, tylko tą następną, po „weekendowym czyszczeniu”. Ale to decyzja indywidualna – w poradniku jasno jest napisane, że bezpiecznie jest zerować konto przed każdą promocją. Jak ktoś chce ryzykować, to jego sprawa.

   Be@
  • Be@ pisałaś reklamację czy było to dla Ciebie obojętne, w której edycji jesteś?
   Skoro w czwartek Ci się kończyła promocja, to od piątku środki powinny w nowej edycji. Faktycznie system dopiero po jednym dniu uaktualnia, że środki są w promocyjnym oprocentowaniu, ale wydaje mi się, że w tym przypadku jest to błąd systemu.

   Pytam o to, bo jeśli edycja 17 będzie trwała 90 dni to jestem 10 dni w plecy. Oczywiście nie wspomnę też o oprocentowaniu, które może się zmienić.

   derek
 • Owszem, możesz wejść w 16 edycje, ale dopiero jak dopłacisz jutro ” nowe środki”, w piątek 16 się aktywuje, ale jeśli tego samego dnia nie wyzerujesz, to oprocentowana promocyjnie będzie tylko ta „dopłata”.

  Czytelnik Odpowiedz
  • W dniu badania, przed startem 16 edycji, miał wyzerowane konto. Jutro, po zakończeniu 14 edycji, wszystko będzie nowymi środkami w porównaniu do wyzerowanego konta z dnia badania. Ja tak rozumiem poradnik Admina.

   PyramidHead
  • Też tak samo rozumuję to jak PyramidHead.
   Badanie stanu konta dla edycji 16 już było. Wchodząc w nią wchodzę właśnie z kwotą zerową (wyczyściłem konto).
   Czy robię jakiś błąd myślowy?

   derek
  • „możesz wejść w 16 edycje”
   — tak, jeśli ktoś do niej jeszcze nie przystąpił, to może to zrobić wpłacając nowe środki do soboty 12 października.

   „ale dopiero jak dopłacisz jutro »nowe środki«, w piątek 16 się aktywuje”
   — niezupełnie, aktywuje się w dniu wpłacenia nowych środków (jeśli środki „leżą” tam po poprzedniej edycji, to także będzie to uznane za wpłatę), czyli jeśli się je wpłaci w czwartek (albo będą tam leżały po kończącej się w środę poprzedniej edycji), to już saldo na koniec czwartku (w praktyce noc czwartek/piątek) będzie promocyjnie oprocentowane; natomiast dopiero następnego dnia (czyli w tym przypadku w piątek) system pokaże informacje o uczestnictwie w promocji.

   „ale jeśli tego samego dnia nie wyzerujesz, to oprocentowana promocyjnie będzie tylko ta »dopłata«”
   — jaka dopłata? Promocyjnie oprocentowane będą nowe środki, czyli saldo ponad dzień badania (dla edycji 16 to 7 września). Czyli jeśli ktoś do edycji 16 przystępuje 10 października, to nadwyżkę nad saldo z 7 września będzie miał promocyjnie oprocentowaną do 18 stycznia.

   Don Quijote de la Mancha
  • Przepraszam za zamieszanie, jak napisałem wyżej umknęło mi zerowanie podczas 14.
   Pytanie dlaczego u @Be przeskoczenie z czwartku na piątek nie zadziałało?

   Czytelnik
  • „Pytanie dlaczego u @Be przeskoczenie z czwartku na piątek nie zadziałało?”
   — trochę mam za mało danych, nie wiem, kiedy dokładnie robiła wpłaty i wypłaty, ale zapewne chodzi o to, że stara edycja skończyła się w czwartek, więc nowe środki wpłacone lub leżące po poprzedniej edycji w piątek wieczorem odpaliłyby kolejną edycję. Jeśli @Be@ je w piątek wylała (czyszcząc konto na kolejny weekend badania salda), to odpalenie nowej edycji tego dnia nie zadziałało.
   Podejrzewam, że tak samo jest nawet z nowymi środkami wpłacanymi (a nie leżącymi) — jeśli się aktualnie nie uczestniczy w promocji, to wpłata środków i wypłata ich (wszystkich) tego samego dnia kolejnej edycji nie uruchomi.

   Don Quijote de la Mancha
  • Don Quijote de la Mancha – bardzo Ci dziękuje za wyjaśnienia :)

   derek
  • „Podejrzewam, że tak samo jest nawet z nowymi środkami wpłacanymi — jeśli się aktualnie nie uczestniczy w promocji, to wpłata środków i wypłata ich (wszystkich) tego samego dnia kolejnej edycji nie uruchomi.”
   To akurat testowałem i promocja się nie uruchomi. Nowe środki muszą poleżeć do następnego dnia, chyba, że wypłacając zostawi się grosza.

   Czytelnik
  • „grosz” to oczywiście różnica pomiędzy wpłatą a wypłatą, nie saldem na koncie :)

   Czytelnik
  • Dokładnie tak. Wypłaciłam „duże” środki na wszelki wypadek przed weekendem, ale …
   Wpłaciłam 1 gr. – i to nie spowodowało uruchomienie promocji. Być może uruchomiła by się po wpłaceniu 1000zł. Ale nie ryzykowałam i na weekend miałam wyczyszczone konto oprócz tego 1 gr. Nie reklamowałam. W zasadzie niezależnie od numeru promocji środki były oprocentowane tak samo.

   Be@
  • Czyli grosik przeleżał w nocy z piątku na sobotę, a mimo to promocji nie odpalił?
   Mam wrażenie, że ktoś już tu kiedyś pisał, że groszowe „nowe środki” promocji nie uruchamiają…
   Być może muszą przewyższać kwotę naliczonych (ostatnio?) odsetek? Bo przecież jeśli się środki wypłaci przed końcem miesiąca, na jego koniec naliczą się odsetki, a w następnym zakończy promocja, to te leżące na koncie odsetki następnej edycji nie odpalają…

   Don Quijote de la Mancha
  • Może dlatego że nie wpłynęły z zewnątrz?

   Fomalhaut
 • Mam pytanie czy konto walutowe tez jest liczone do salda?

  Maciej Odpowiedz
  • Nie, waluty mają swoje niezależne promocje (teraz słabo: USD 1%, a EUR 0,3%), dla których analogicznie liczy się tylko saldo w danej walucie (czyli dla PLN tylko PLN, dla USD tylko USD, a dla EUR tylko EUR).

   Don Quijote de la Mancha
 • Wypadało by w końcu zaktualizować poradnik.

  mieć Odpowiedz
 • Jak to w końcu jest z tym automatycznym przeskokiem z jednej edycji promocji do kolejnej? 08.10 skończył mi się okres edycji 14. Dzisiaj mam informację, że nie biorę udziału w żadnej. Zerowałem konto przed startem edycji 16, nie ruszałem też pieniędzy od czasu powrotu środków z 09.09. Czy jutro dane się zaktualizuja? a może popełniłem gdzieś bład?

  numerek Odpowiedz
  • numerek, ja mam podobnie, w poniedziałek zrezygnowałem telefonicznie, wczoraj wyłaczyli mi 14 edycję, dziś nie mam info o promocji. Na czacie kazali mi jutro rano sprawdzic, choć twierdzą, że wszystko powyżej salda z 9.09 jest oprocentowane promocyjnie. Napiszę jutro rano jak sytuacja wygląda

   Daw
  • „Dzisiaj mam informację, że nie biorę udziału w żadnej”
   — OK, to normalne, to zawsze podaje informację na koniec poprzedniego dnia, za wyjątkiem dnia następującego po ostatnim dniu uczestniczenia w jakiejś edycji; jutro będą już zaktualizowane dane na dzisiaj, czyli pierwszy dzień uczestnictwa w kolejnej edycji.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzis już się wszystko ładnie zaktualizowało

   Daw
  • U mnie też wszystko ok.

   numerek
 • Trochę wypadłem z tematu, więc podpowiedzcie proszę kiedy należy zrobić najbliższe zerowanie?

  Romek Odpowiedz
 • Pewnie to pytanie już było, ale jak kwestia środków na lokacie mobilnej?

  jojo Odpowiedz
  • Wlicza się do salda (czyli w praktyce jeśli ktoś ją na dzień badania ma, to potem musi ją rolować).

   Don Quijote de la Mancha
 • Co to znaczy rolować?

  jojo Odpowiedz
  • Przedłużyć lub ręcznie założyć nową, gdy poprzednia zapadnie.
   Chodzi po prostu o to, że jeśli te środki (np. 10 kzł) wypłacimy z banku lub przelewjemy na Profit, to promocyjnie oprocentowane saldo zmniejszy się o tę kwotę (np. o 10 kzł, czyli środki z lokaty nawet wpłacone na Profit będą oprocentowane standardowo).

   Don Quijote de la Mancha
 • :)
  Jestem w 14. edycji do 14 października.
  Konto czyściłam 6 września (i dziś). Czy wracając ze środkami w poniedziałek „wskoczę” od wtorku do 16., czy też będę musiała wypisywać się z 15. (dla której konta nie czyściłam).

  Millka Odpowiedz
  • Skoro twoja edycja trwa do 14.10 to bank dokładnie wtedy sprawdzi, czy możesz przystąpić do trwającej w danej chwili edycji. A wtedy już będzie trwała (potencjalnie) 17. edycja. Więc zarówno 15. jak i 16. edycję po prostu ominiesz – tak w tej chwili jest coraz częściej w Millennium, bo ostatnie edycje są znacznie krótsze w porównaniu do 100 dni podwyższonego oprocentowania.

   Michał
 • Ja zostawiłem środki na koncie oszczędnościowym po zakończeniu 14 edycji. Już 10.10 pojawiła mi się informacja, że biorę udział w 16 edycji, a dziś zaktualizowały się środki promocyjne.

  derek Odpowiedz
 • hej mam pytanie moja 15 edycja kończy się 01.11 dziś przelałem środki z millennium na inne konto. Czy bez problemów obejmie mnie 16 edycja od niedzieli ?

  Jankes Odpowiedz
 • Znowu namieszali ze stroną. Nie mieści się na ekranie i wymaga hasła do przelewów do użytkowników zaufanych. Ponadto dzisiaj wpłacili moneyback na wrzesień, celowo i złośliwie żeby ci co nie zaglądają na konto codziennie nie wyczyścili do zera na weekend badania salda.

  mieć Odpowiedz
 • Hej. Mam aktualnie aktywną 15 edycję do 12 października. Po 12 wystartuje edycja 16 (bo przed nią zerowalem konto), która trwa 100 dni, więc teoretycznie będzie aktywna do 17 stycznia.

  Wiem , że lepiej wyzerować, ale to są jednak 3 miesiące, więc jak myślicie, wstrzymać się jedną edycję?

  Łukaszooooo Odpowiedz
  • Nie, w niedzielę wystartuje 17. edycja. Po komentarzu wnioskuję, że nie rozróżniasz okresu przystępowania do promocji od indywidualnego okresu podwyższonego oprocentowania. Zachęcam do przeczytania poradnika, abyś nie mylił terminów i zgarniał 2,7% non-stop :)

   Michał
  • Dzięki :) Jutro już mogę wrócić z pieniędzmi?

   Łukaszoooo
 • U mnie też po wpłaceniu 1000 zł do obecnych pieniędzy ładnie uruchomiła się promocja. Oprocentowanie podwyższone od dnia wpłacenia tego tysiąca, natomiast informacja o tym, że uczestniczę pojawiła się dzień po.

  Przemysławhkjkhhjk Odpowiedz
 • Mam pytanie – mój stan dostepnych środków to 0 zł, ale niestety stan konta nie, bo mam ponad prawie 2 tys, które wydałam w tym tygodniu, ale które są wciąż widoczne jako „blokada” – czy to znaczy ze będę mieć problem, bo te pieniądze mi się dziś liczą jako ta będące na koncie?

  Agata Odpowiedz
  • 1. Może jeszce do wieczora się to zaksięguje?
   (Przyznaję, że nie wiem, czy w Millennium jest na to szansa w sobotę.)

   2. Jeśli się do końca dnia nie zaksięgują, to niestety pewnie saldo nowych środków zmniejszą, tzn. te 2 kzł będzie oprocentowane na 0,6%, co w porównaniu do 2,7% da w 100 dni ponad 9 zł mniej odsetek netto…

   Don Quijote de la Mancha
  • Millennium księguje rozliczenia kartowe rano, maksymalnie zdarzyło mi się do około godz. 11, czasem są już rozliczone nawet po 6-tej rano. Rozliczają również w sobotę, a w niedziele i święta z pierwszym dniem roboczym.

   zaqu
 • ale jaja, kolejny okres od 13.10 do 16.11…….

  Pako Odpowiedz
 • 15 edycja kończy mi się 2.11, rozumiem że nie ma informacji o początku kolejnej edycji, czyli najlepiej jak po tym 2.11 wycofam środki i poczekam na datę rozpoczęcia kolejnej promocji. Czy ktoś mógłby potwierdzić, że dobrze rozumuję?

  A Odpowiedz
  • Jeśli 12.10 miałeś wyzerowane konto, to 3 listopada automatycznie wpadasz w nową edycję. Jeśli nie, to musisz przeczekać ten czas w innym banku do kolejnej edycji.

   Lokata
 • 15 edycja skończyła mi się 2.11. Na 12.10 wycofałam pieniądze z konta 360 i z konta oszczędnościowego. Niestety, przeoczyłam, że miałam też lokatę. Co teraz najlepiej zrobić? Czy automatycznie wpadam w 17 edycję (z zepsutym saldem) trwającą do 16.11? Czy jeżeli nie wpłacę nowych środków i na 16.11 wyzeruję konto, a 18.11 wpłacę kasę to ominę 17 edycję i wpadnę w 18 edycję z dobrym saldem?

  anika_nika Odpowiedz
  • Rozumiem że ta lokata też już ci się skończyła?
   Jeżeli masz cały czas środki na KO, to od wczoraj (03.11) powinnaś automatycznie wejść w 17 edycję. Info o tym że w niej jesteś może pojawić się na koncie dopiero jutro, jako że dzisiaj jest pierwszy dzień roboczy po weekendzie. Jeśli nie masz gdzie przetrzymać środków do 16.11 to wtedy lepiej zostawić je w tej 17 edycji, przynajmniej część z nich coś będzie zarabiać.
   Tak czy inaczej, na 16.11 wyzeruj środki, po czym zadzwoń na infolinię i powiedz że chcesz zrezygnować z 17 edycji (jeśli faktycznie w niej jesteś). Wtedy jeśli 17.11 wystartuje 18 edycja, to po wpłaceniu kasy uruchomisz właśnie tą 18 edycję.

   Przemysław
 • Czy lokata urodzinowa 3% dostępna jest w dniu urodzin + 30 dni?

  adaś Odpowiedz
  • Tak, od dnia urodzin jest dostępna, będzie w aplikacji powiadomienie. Można ją założyć tylko w aplikacji mobilnej.

   Lokata
  • Tak, i jest dostępna normalnie, bez tej rozszerzonej rzeczywistości, choć po kliknięciu w banner powiadomieniowy najpierw gdzieś tam mnie kierowało.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, dawno Cię tu nie było…

   Lokata
  • Alior też ma lokatę urodzinową, mam ją już dostępną wraz z życzeniami pomimo iż urodziny mam dopiero w drugiej połowie listopada: 2,50% / 65 dni / do 10 tyś / można założyć do końca miesiąca urodzinowego.

   adaś
  • @adaś, a gdzie widzisz taką lokatę urodzinową w aplikacji czy w serwisie WWW?

   Lokata
  • W serwisie www

   adaś
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy