Kindle łączy tytuły dla Inteligo – startuje druga edycja promocji!

Właśnie wystartowała druga edycja promocji „Kindle łączy tytuły dla Inteligo”, w której do wygrania jest aż 210 czytników Kindle 6. Zasady promocji są niemal identyczne jak w pierwszej edycji, w której część z was wygrała nagrodę. Oznacza to, że i tym razem Kindle jest na wyciągnięcie ręki – o ile spełnimy warunki promocji i wykażemy się odrobiną kreatywności.

Aktualizacja: promocja nie jest już aktualna, jednak ciągle można zgarnąć 50 zł za założenie konta Inteligo

Kindle łączy tytuły dla Inteligo do 8 grudnia

Standardowo z promocji wykluczone są osoby, które posiadały wcześniej konto Inteligo. Dokładny okres karencji to w przypadku tej promocji trzy lata (od dnia dzisiejszego). Warto jednak zauważyć, że posiadanie innych rachunków w PKO BP nie wyklucza z konkursu.

Podczas składania wniosku o konto konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych oraz otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Ważne jest również jaką kartę do rachunku wybierzemy – zgodnie z regulaminem promocji musi być to Inteligo MasterCard PayPass.

Jeśli spełnimy powyższe warunki oraz dokonamy przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach (nie w internecie) na łączną kwotę 300 zł i zostaną one rozliczone do 8 grudnia – będziemy mogli wziąć udział w konkursie.

Kindle łączy tytuły dla Inteligo - konkurs

Na czym polega konkurs?

Aby wygrać Kindle 6 konieczne jest zgłoszenie się w konkursie poprzez wypełnienie formularza na stronie kindle-od-inteligo.pl. Należy tam podać swoje imie, nazwisko, PESEL oraz:

rozwiązanie zadania konkursowego polegającego na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w całości lub w części w jeden nowy tytuł (dalej: „Rozwiązanie”); Rozwiązanie zadania konkursowego powinno być efektem własnej twórczości Uczestnika i nie może naruszać własności intelektualnej osób trzecich;

Jeśli organizator konkursu uzna, że wymyślony tytuł jest jednym z najbardziej kreatywnych – w okresie od 10 do 31 grudnia wyśle uczestnikom wiadomość e-mail zwierającą kod i instrukcję jego wymiany na czytnik. Dodatkowo do nagrody dorzucana jest premia pieniężna na poczet podatku dochodowego, wiec nie musimy się martwić o rozliczenie wygranej.

Prawo przyznania nagrody określa poniższy punkt regulaminu:

W terminie do 19 grudnia 2014 r. Komisja, spośród dokonanych zgodnie z Regulaminem Zgłoszeń […] wybierze od jednego do dwustu dziesięciu Zgłoszeń zawierających najbardziej kreatywne Rozwiązanie.

W dniu 19 grudnia w serwisie inteligo.pl zostanie też ogłoszona lista zwycięzców (imię i pierwsza litera nazwiska każdej osoby). Szczegóły konkursu w regulaminie.

Prenumetara Forum, Newsweek, Polityka, Forbes gratis

Oprócz możliwości wygrania Kindla pierwsze 1066 uczestników promocji dostanie również kod na kwartalną prenumeratę e-wydania jednego z czasopism: Forum, Newsweek, Polityka, Forbes.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń?

Co ciekawe regulamin konkursu nie wyklucza możliwości skorzystania przy okazji z innej promocji: 100 zł za założenie konta z polecenia. Wchodząc jednak na wniosek o założenie konta z podstrony promocji nie mamy możliwości podania kodu polecającego.

Tylko czy regulamin mówi, że aby wziąć udział w konkursie z Kindlem konieczne jest złożenie wniosku z dedykowanego wniosku? Nie! Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby konto założyć z wniosku polecającego (przy okazji zgarniając 100 zł) i podając kod poleceń, a następnie zarejestrować się na stronie konkursowej (zgodnie z regulaminem) i powalczyć o Kindla. Z resztą identyczny sposób działał przy okazji pierwszej edycji promocji.

Mamy potwierdzenie, że obie promocje nie wykluczają się nawzajem :)

Uprzejmie informuję, że nie ma przeciwskazań, aby brał Pan udział w obu wymienionych konkursach, należy jednak spełnić warunki zawarte w regulaminach tych promocji.

Sam proces zgarnięcia 100 zł w programie poleceń opisaliśmy w osobnym wpisie o programie Mam Inteligo. W skrócie:

Aby uzyskać premię 100 zł za otwarcie konta z polecenia, wystarczy w ciągu 30 dni kalendarzowych liczonych od dnia otwarcia Konta Inteligo dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł za pomocą karty wydanej do konta lub aplikacji IKO w punktach handlowo-usługowych.

Jak widać warunek ten wpisuje się w warunek promocyjny konkursu z Kindlem (płacąc 300 zł w 5 transakcjach automatycznie spełniamy warunek 200 zł w dowolnej ilości transakcji ;)).

Jeśli szukacie osoby, która może wam polecić konto – piszcie do nas przez formularz kontaktowy. Pomożemy!

Konto Inteligo – ile kosztuje?

Samo prowadzenie konta osobistego Inteligo jest bezpłatne. Karta debetowa również, o ile tylko wydamy nią 100 zł miesięcznie – inaczej bank pobierze 4 zł. Warto tu dodać, że w Inteligo okres rozliczeniowy zaczyna się w dniu otwarcia rachunku.

Oczywiście jeśli zależy nam tylko na premii i Kindlu – konto można spokojnie zamknąć po odebraniu 100 zł i/lub po ogłoszeniu listy zwycięzców w konkursie „Kindle łączy tytuły dla Inteligo”.

Podsumowując: znów mamy możliwość zgarnięcia Kindla o wartości 350 zł oraz 100 zł w gotówce w programie poleceń. I to się nazywa dobra promocja! ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeszcze nie :(

  Paweł Odpowiedz
 • również czekam na maila :(

  bartess4 Odpowiedz
 • Dostał ktoś już maila? A może jest szansa zobaczyć listę zwycięzców z pełnymi nazwiskami?

  s44 Odpowiedz
 • ja pisałam do nich z prośbą o weryfikację mojego ewentualnego zwycięstwa, ale mnie zbyli. w ogóle tego rodzaju publikacja wyników jest dla mnie tożsama z jej brakiem ;/ mogli podac datę urodzenia jeszcze lub pierwsze cyfry nru rachunku, a takie podanie imion jest totalnie bezsensu imo.

  monika Odpowiedz
 • też tak uważam, takie wyniki łatwo zmanipulować

  s44 Odpowiedz
 • Ja mam dość charakterystyczne imię, moja żona również. Na razie spokojnie czekamy, ale jak się nie doczekamy to będziemy walczyć ;-)

  Jak ktoś dostanie maila potwierdzającego, niech nie zapomni dać tu znać.

  Jazz Odpowiedz
 • @Jazz – no to gratulacje ;)

  W sumie w regulaminie zabrakło opcji tylko wysłania maila bez kodu z informacja o wygranej.

  Ale i tak mogliby to zrobić – jak czytacie zróbcie, nie jest to zakazane napisać, że należy oczekiwać na kod.

  Jakby wysłali w ubiegłym tygodniu, to mogli by mieć odbiory osobiste w Wigilę, teraz problem sylwestra – stawiam, że wyślą 2 stycznia lub po 6 stycznia dopiero…

  Ale jeszcze są kody na prenumeratę do wysłania, to może jednak razem?

  Anonim Odpowiedz
 • Pojawiły się kody na prenumeratę.

  Jazz Odpowiedz
 • Dostałem właśnie maila od Inteligo z kodem od prenumeraty, ale o Kindlu dalej nic nie przyszło

  barman Odpowiedz
 • jest nadzieja w takim razie skoro do nikogo jeszcze kindle nie dotarł ;)

  monika Odpowiedz
 • Również mam kod na prenumeratę, o Kindlu cicho.

  Paweł Odpowiedz
 • Zgodnie z regulaminem konkursu, kody na prenumeratę musieli wysłać do 31 grudnia 2014, na przesłanie kodu na Kindla mają 23 dni kalendarzowe licząc od 19 grudnia, a więc do 11 stycznia 2015. Tak więc cierpliwości… :)

  Mikebaza Odpowiedz
 • tyle że 19 grudnia miały być wyniki, a ja bym tego wynikami nie nazwała ;/ równie dobrze mogli napisać że wygrało 208 osób.

  monika Odpowiedz
 • Wyniki były, a że ustawa o danych osobowych nie pozwala umieszczać z imienia i nazwiska osób to nie wina banku. A zgodnie z regulaminem mają czas do 11 stycznia 2015 roku, aby powiadomić zwycięzców indywidualnie na maila.

  Gobej Odpowiedz
 • @monika: miały być wyniki w takiej właśnie formie jak udostępnili :) Ja też info o prenumeracie dostałem, czekamy na kindla ;)

  Mat Odpowiedz
 • Wiecej takich promocji poprosze w Inteligo, bo tym razem niestety nie udalo mi sie wygrac ;) Moze nastepnym razem

  marsasa Odpowiedz
 • Jeżeli ktoś dostał kod na prenumeratę to już nie ma szans na kindla? Wydaje mi się że jestem na liście zwycięzców ale bez całego nazwiska nie jest to pewne, dostałem też kod na prenumeratę. Ktoś coś wie?

  TomekM Odpowiedz
 • może dzisiaj przyjdzie mail? ;)

  danji Odpowiedz
 • Właśnie przyszedł :)

  Anonim Odpowiedz
 • Potwierdzam, mail właśnie przyszedł – Kindle jest mój.. ;)

  Mikebaza Odpowiedz
 • potwierdzam, też otrzymałem maila, że wygrałem kindle’a :)

  bartess4 Odpowiedz
 • U mnie również :)

  Paweł Odpowiedz
 • jak wygląda proces zamknięcia konta?

  Jarinhoo Odpowiedz
 • $ za polecenie dawno przyszła, pod koniec roku doszła prenumerata, a teraz Kindle. wszystko działa – chyba zostawię sobie to konto – w sumie sensownie działa (w odróżnieniu od PKO) i karta śmieszna – w układzie pionowym.

  PaWeł Odpowiedz
 • Wiecie czy jest wymog posiadania konta by kindle mogl zostac wyslany? Moge juz zamykac konto?

  rodick Odpowiedz
 • A dostal ktos moze tylko maila o prenumeracie 7 stycznia ?

  lukaszfidssss Odpowiedz
 • Właśnie kurier dostarczył mi kindle’a :)

  bartess4 Odpowiedz
 • Potwierdzam, Kindle wylądował ;)

  Niedro Odpowiedz
 • Ja również już otrzymałem. I to nowego Kindle 7.

  skeleton Odpowiedz
 • Wersja bez reklam czy z reklamami?

  Paweł Odpowiedz
 • z reklamami

  skeleton Odpowiedz
 • Kindle 7? Ze co?

  rodick Odpowiedz
 • No nieźle. W I edycji miał być Kindle 5 a był 6, w II miał być 6 a jest 7. Aż mi głupio się z nimi rozstawać. Może więc wystarczy zastrzec kartę w serwisie transakcyjnym? Ktoś się orientuje czy nie przyślą mi z automatu nowej?

  Jazz Odpowiedz
 • Mógłbym prosić o zrobienie zdjęcia i podesłanie? Chętnie wrzuce na FB – warto promować taka postawę banku :-)

  Michał Odpowiedz
 • rodick# nie rozumiem dlaczego się dziwisz. Kindle Touch nazywany jest Kindle 7.

  Ewa Odpowiedz
 • Bardziej liczyłem na zdjęcie faktycznej nagrody (na tle paczki, LiveSmarter, Inteligo itp). Ostatnio ładnie wyszło zdjęcie Piotra :)

  Michał Odpowiedz
 • U mnie także przyszły, dzień po dniu dla mnie i dla mojej żony. A oto mój egzemplarz.
  http://pl.tinypic.com/r/xc9m5w/8

  Zhinon Odpowiedz
 • Czy wie ktoś z Was jak wygląda kwestia gwarancji i ew. napraw? Czy jest to tylko ten standardowy rok od Amazona czy też bank ma zapewnić dwa lata, tak jak sprzedawcy w Polsce?

  Charlie Odpowiedz
 • Napisałem maila do organizatora iq-marketing.pl z tym pytaniem. Dam znać co odpisali.

  bartess4 Odpowiedz
 • Odp: „Okres gwarancji to jeden rok od momentu uruchomienia czytnika. W przypadku problemów ze sprzętem, proszę zgłosić do nas.” czyli iq-marketing.pl

  bartess4 Odpowiedz
 • jakby ktoś nie dostał maila odnośnie nagrody, albo dostał maila tylko odnośnie prenumeraty
  proponuje zadzwonić do iq marketing (tel 22 543 29 00), na recepcji powiedzieć że proszą panśtwo o polaczenie z osoba ktora odpowiada za promocje inteligo z kindlem. i tam zapytac czy faktycznie nie jesteście w gronie zwyciesców, pani zweryfikuje te informacje z bankiem i oddzwoni.
  ja tak zrobiłem i okazało się że jednak wygrałem kindla, chociaz wczesniej dostalem maila tylko odnosnie prenumeraty.
  pozdro :)

  lizack Odpowiedz
 • Mi tez nagrode przyznali tylko jakies problemy sa z przesyłką. Niby wysłali, niby kurier dzwonił tylko się nie do dzwonił. Tez macie takie opóznienia z otrzymaniem nagrody ?

  Łukasz Odpowiedz
 • Dzięki bartess4.

  Ciekawe co powoduje, ze nie maja oni takiej odpowiedzialności jak sklepy, tj. dwuletniej…

  Charlie Odpowiedz
 • Bardzo dziękuję za informację o promocji! Kindelek sprawuje się świetnie:)

  Deny Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy