Płać rachunki w serwisie Rachunki imoje i wygraj 10 000 zł (+60 zł dla nowych klientów)

Zakończona

Trwa konkurs serwisu Rachunki imoje (dawne Moje Usługi) we współpracy z Visa. W zamian za opłacanie swoich rachunków kartą Visa oraz odpowiedzenie na pytanie konkursowe możemy wygrać jeden z ponad 1000 voucherów o wartości od 50 do aż 10 000 zł. A jeśli ciągle nie mamy konta w serwisie, to czeka na nas 60 zł na start do wykorzystania na płatności przyszłych rachunków.

Rachunki iMoje od ING dla Biznesu

Rachunki imoje – centrum zarządzania rachunkami

Rachunki imoje to serwis, który pozwala zarządzać swoimi rachunkami w jednym miejscu. Możemy je dodawać ręcznie, ale również automatycznie – za pomocą połączenia się z jednym z poddostawców. Serwis obsługuje już około 1200 – od operatorów komórkowych, przez dostawców gazu, kończąc na energii elektrycznej czy nawet niektórych spółdzielniach. Od niedawna możemy z niego korzystać również przez aplikację mobilną.

Za rachunki można zapłacić za pomocą BLIKa, szybkim przelewem, kartą płatniczą (co może być szczególnie przydatne podczas korzystania z różnorakich promocji bankowych) oraz Twisto. Serwis pozwala również na automatyczne płatności – wystarczy, że wskażemy która karta ma zostać obciążona, a płatność do dostawcy, którego mamy dodanego poprzez połączenie z elektronicznym biurem obsługi klienta (eBOK), zostanie wykonana samoczynnie – 3 dni przed terminem wskazanym na fakturze. Jeśli coś się nie uda (np. transakcja zostanie odrzucona z powodu braku środków), to płatność zostanie ponowiona w kolejnym dniu (i ew. w następnym). O wszystkim zostaniemy zresztą powiadomieni uprzednio mailowo – tak, aby w razie czego zdążyć jeszcze zalogować się do serwisu i odwołać daną płatność.

Dostępna jest również możliwość przypisania dostawców do nadanych przez siebie oznaczeń i kategorii – tak, aby w łatwy sposób można było kontrolować rachunki np. tylko z jednej nieruchomości.

Aktualizacja: promocja została zakończona – w chwili obecnej możemy ciągle zyskać premię na start, ale w standardowej stawce 3 x 10 zł

60 zł za rejestrację

A jak zdobyć 60 zł na start? Wystarczy, że założymy konto w Rachunki imoje z kodem polecającym: LIVE-SMRT, a 60 zł otrzymamy do wykorzystania na płatności naszych rachunków. Środki podzielone będą na 3 części, po 20 zł do wykorzystania przy jednej transakcji, także tej opłacanej automatycznie.

Regulamin zastrzega jedynie, że jako nowego klienta rozumiemy tu te osoby, które nigdy wcześniej nie były użytkownikiem serwisu. W trakcie rejestracji powinniśmy również wyrazić zgodę na przekazanie informacji o skorzystaniu z kodu polecającego obecnemu użytkownikowi platformy. Nasze konto musi być też zweryfikowane poprzez numer telefonu.

Rabat zostanie naliczone w momencie dokonywania opłaty pobranej automatycznie z eBOK naszego dostawcy. Na skorzystanie ze zniżki mamy czas do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego od momentu jej przyznania, czyli założenia konta.

Do 10 000 zł w konkursie „Rachunki się płacą”

Ale obecnie najwięcej do zdobycia mamy w trwającym konkursie. Aby wziąć w nim udział należy:

 • opłacić kartą Visa co najmniej jeden rachunek pobrany przez połączenie z dostawcą eBOK
 • udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe „Dlaczego warto opłacać rachunki kartą Visa w serwisie Rachunki imoje” oraz zaakceptować regulamin – wszystko znajdziemy po zalogowaniu do panelu

Regulamin precyzuje tu, że odpowiedź nie może być dłuższa, niż 200 znaków (nie licząc spacji), a jury będzie je oceniać kierując się oryginalnością pomysłu, sposobem ujęcia oraz błyskotliwością twórcy.

Czas na spełnienie warunków konkursu mija 22.11.2021, jednak jeśli dopiero zakładamy konto w Rachunki imoje, to lepiej to zrobić najpóźniej tydzień wcześniej – tak, aby mieć czas na spełnienie warunków. Jury dokona wyboru 1016 prac w ciągu 7 dni, a w ciągu kolejnych 7 dni skontaktuje się ze zwycięzcami za pośrednictwem adresu e-mail.

Do wygrania są:

 • 1 x 10000 zł w postacie vouchera na alsen.pl
 • 2 x 5000 zł w postaci vouchera na alsen.pl
 • 3 x 1500 zł w postaci vouchera na phlov.pl
 • 10 x 500 zł w postaci vouchera na konesso.pl
 • 1000 x 50 zł w postaci vouchera na taniaksiazka.pl

Nagród jest więc baaardzo dużo, dlatego trzymam kciuki za czytelników bloga! :)

Ile to wszystko kosztuje?

Korzystanie z funkcjonalności serwisu Rachunki imoje jest bezpłatne. Zapłacić możemy jedynie za płatności za rachunki – koszt to 0,89 zł, przy czym dotyczy jednej transakcji, w ramach której możemy w końcu zgrupować kilka rachunków.

Stawka ta zmienia się jednak wtedy, kiedy z usługi korzystamy wyjątkowo aktywnie – czyli przekraczając obroty na poziomie 6000 zł miesięcznie. Wtedy serwis pobierze od nas 1,2% wartości transakcji.

Co ciekawe Rachunki imoje posiadają również oferty cashback, dzięki którym możemy zyskiwać środki na opłacanie przyszłych rachunków.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie trzeba się weryfikować dowodem?

  karampuk Odpowiedz
 • czy to bezpieczne?

  25 Odpowiedz
 • @Admin Michał: Skoro to następca platformy Moje Usługi to rozumiem, że posiadanie w przeszłości konta w Moje Usługi wyklucza z promocji, tak?

  owat Odpowiedz
 • te kupony są ile ważne ?

  Daral Odpowiedz
  • Masz przecież podane u góry w artykule:
   „Na skorzystanie ze zniżki mamy czas do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego od momentu jej przyznania, czyli założenia konta.”

   Przemysław
 • Rozumiem, że 22.11 to termin konkursu, ale jak długo będzie ten bonus 3×20 za rejestrację?

  uki Odpowiedz
 • u was też nie da się wykonać opłaty? Kręci się, kręci, ale nie przechodzi do płatności

  uki Odpowiedz
  • też miałem ten problem, próbojąc opłacic na komputerze, ostatecznie oplaciłem przez aplikację na telefon przez Blika

   Marcin_Liv
 • Sprawdzcie skrzynki. Dostalem maila z informacja, ze za zapisanie karty Visa dadza kolejne 20zl.

  MateuszK Odpowiedz
 • U mnie było już parę dni temu, kartę dodałem kuponu nie ma.

  santech Odpowiedz
 • Czy ktoś ma również taki sam problem, że odrzuca kartę visa?

  Nosfe Odpowiedz
 • Jest jakaś reguła, że niektore karty się dodają a inne nie, można jakoś sprawić, że ta co się nie chce dodać to się doda?

  Nosfe Odpowiedz
 • Sprawdźcie maile, informują o nagrodach w konkursie :)

  simrisham Odpowiedz
 • Faktycznie mam. Wpisałem z tego co pamiętam jedno zdanie, że się opłaca – voucher 50PLN Tania Książka.

  santech Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy