8% do 100 000 zł na Koncie Max oszczędnościowym + do 580 zł premii od Santander Bank Polska

Zostały 2 dni

Kiedy inne banki obniżają oprocentowania, Santander go… podwyższa. Po dłuższej przerwie ruszyła bowiem kolejna edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Max Oszczędnościowym. Tym razem do zgarnięcia mamy 8% do 100 000 zł. A do tego aż 580 zł na start dla nowych klientów :)

8% na koncie oszczędnościowym Santander

8% na koncie Max oszczędnościowym

Aby zyskać 8% do 100 000 zł należy w zasadzie spełnić jeden warunek: przynieść do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 3.03.2023. Środki, które nie załapią się jako „nowe”, zarobią jedynie 1% w skali roku.

Ale uwaga: bank przygotował dla nas „niespodziankę”, czyli powrót do oprocentowania standardowego po przekroczeniu 100 000 zł. Oznacza to, że musimy bardzo pilnować tej kwoty, a najlepiej jej nie przekraczać, aby całość zarobiła 8% w skali roku.

Do promocji możemy przystąpić do 9.06.2023, natomiast oprocentowanie będzie obowiązywać od ulokowania nowych środków do 29.06.2023.

Szczegóły w regulaminie.

Aż 580 zł na start

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej Santander płaci aż 580 zł za założenie konta osobistego w ramach pakietu kilku promocji. Warto więc sięgnąć po tę premię, aby zyskać jeszcze więcej na odsetkach od naszych oszczędności :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy konto max oszczednosciowe można założyć przez aplikację mobilną banku?

  heniek131 Odpowiedz
 • U mnie w szczegółach konta Max nie mam guzika przystąpienia do promocji :( Wie ktoś o co chodzi?

  Kulson Odpowiedz
  • Jeśli zakładałeś nowe konto to po złożeniu na liście wniosków masz info że nie jest w promocji i żeby kliknąć w link i aktywować. Po kliknięciu nic nie trzeba było nic aktywować tylko od razu okazało że promocja aktywna

   maniekkkkkkk
  • konto otwierane w listopadzie 2022, brało udział w poprzedniej promocji. teraz nie ma guzika. mam otworzyć nowe?

   Kulson
  • Znalazłem rozwiązanie. Guzik Przystąp pojawia się po wyrażeniu zgody na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym. Jest to co prawda niezgodne z regulaminem promocji (nie ma takiego wymogu), ale kto by się tym przejmował :)

   Kulson
  • Rzeczywiście, guzik się pojawia po wyrażeniu zgody na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym – dzięki za wskazówkę :)

   Reuben11
  • Kulson, jesteś genialny! Jak na to wpadłeś?
   Gimnastykowałam się wczoraj z uruchomieniem konta MAX ale w szczegółach mam, że biorę udział w obecnej edycji, że 8% i do 29 czerwca. Więc gra muzyka.
   Nie omieszkałam dzisiaj profilaktycznie wyrazić łaskawie zgodę na kontakt drogą mailową bo jak dzwonią do mnie aby wcisnąć mi po raz n-ty kredyt to takie cóś nie bardzo mnie bawi.

   Tolka
 • W opisie podczas składania wniosku i w szczegółach promocji w bankowości (po otwarciu konta) czas promocyjnego oprocentowania to koniec lipca… ciekawe gdzie się pomylili i czy skorygują na naszą niekorzyść?

  maniekkkkkkk Odpowiedz
 • U mnie 2023-06-29, otwierałem ok. godz. 15.

  meth Odpowiedz
  • Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja VIII
   Rachunek bierze udział w promocji
   Data uruchomienia promocji na rachunku 2023-03-09
   Data zakończenia promocji na rachunku 2023-07-30

   robi się ciekawie… uwielbiam profesjonalizm naszych banków

   maniekkkkkkk
  • Cichaczem poprawili w systemie na:

   Data zakończenia promocji na rachunku 2023-06-29

   maniekkkkkkk
  • u mnie tak samo

   Pietrucha
 • Proszę pana Michała Admin. o odpowiedź, czy limit kwotowy 100 tyś.zł obejmuje saldo wszystkich aktywów w banku liczone każdego dnia, czy tylko saldo nowych środków ?

  Pietrucha Odpowiedz
  • „Uwaga: W każdym dniu, w którym saldo Konta Max oszczędnościowego przekroczy 100 000 zł oprocentowanie dla całego salda (w tym dla nowych środków) naliczane jest według standardowej stawki oprocentowania w wysokości 1,00% w skali roku. Gdy saldo Konta Max oszczędnościowego przekroczy 100 000 zł wszystkie zgromadzone na nim środki będą oprocentowane stawką standardową równą 1,00%”

   keram7m
  • Nie znalazłem takiego zapisu w regulaminie, za to w opisie Konta widnieje:
   „oprocentowanie promocyjne 8% w skali roku dotyczy nowych środków do 100 tys. zł (dla salda powyżej 100 tys. zł obowiązuje oprocentowanie standardowe 1,00% w skali roku)”.
   Różnica jest istotna.

   gajowy
  • Zacytowałem to z FAQ. W regulaminie tego nie ma. Ale jest też w Tabeli oprocentowania:
   https://www.santander.pl/regulation_file_server/time20230308092932/download?id=150273&lang=pl_PL

   Więc limit 100kzł tyczy tylko środków KMO, chyba to jasne, a nie wszystkie środki. Wszystkie środki tylko do obliczenia nowych środków.

   keram7m
 • Ponawiam pytanie. Czy jeśli saldo wszystkich aktywów w Santander Bank przekracza 100 tys. zł , to uczestniczę w promocji Konta Max Oszczędnościowego czy nie ?

  Pietrucha Odpowiedz
 • @Pietrucha
  Trudno Ci pomóc ponieważ nie piszesz o jakie aktywa Ci chodzi.

  Beata2 Odpowiedz
  • Dzięki za informację

   Pietrucha
  • w poprzedniej edycji limit dotyczył kwoty 300 tys. i dotyczył w sumie salda wszystkich wszystkich aktywów -rachunków w banku, po przekroczeniu następowała korekta promocji , teraz chyba jest inaczej

   Pietrucha
 • Otworzyłem Konto Max Oszczędnościowe. W zakładce „promocja” mam od razu info że konto bierze udział w promocji 8%. Przelałem 500zł jako nowe środki. W szczegółach konto jest jednak oprocentowanie 1%. Zmieni się po czasie?

  TomekW Odpowiedz
 • Piszecie o aplikacji mobilnej. W bankowości elektronicznej wszystko jest dokładnie opisane, i oczywiście 8% też jest.

  BiancaM Odpowiedz
 • W regulaminie jest opisane jak włączyć 8% (pkt 2 poniżej, ja tak musiałem zrobić, KO miałem otwarte dawno temu).
  Aby przystąpić do promocji, wskaż rachunek promocyjny:
  –  w naszych placówkach i podpisz deklarację „Przystąpienie do promocji” lub
  –  w usługach bankowości internetowej Santander internet i kliknij przycisk „Przystąp” na stronie szczegółów Twojego Konta Max Oszczędnościowego lub
  –  przez telefon, jeżeli masz umowę bankowości telefonicznej SELECT lub umowę Private Banking.

  fb Odpowiedz
 • Czy jeśli teraz mam na koncie oszczędnościowym środki, a nie miałam ich 03.03, to znaczy że będą od razu zaliczone jako nowe środki po przystąpieniu do promocji? Czy żeby je zaliczyło muszę przelać pieniądze na inne konto i z powrotem do Santandera dopiero po przystąpieniu?

  Chmura Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy