Roczny pakiet Medicover o wartości 1188 zł za… otwarcie bezpłatnego konta osobistego BNP Paribas!

Zakończona

Takiej promocji jeszcze nie było! W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć roczny pakiet medyczny Medicover o wartości aż 1188 zł! Wystarczy, że co miesiąc będziemy (umiarkowanie) aktywnie korzystać z duetu konto + karta :)


Pakiet Medicover za konto w BNP Paribas

Konto na zdrowie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.10.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 7.11.2019. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że od niedawna umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula zaledwie 1200 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Pakiet miesięczny Medicover za spełnienie warunków

A jak zdobyć tytułową nagrodę? Pierwszy pakiet miesięczny Medicover (o wartości 99 zł) trafi do nas pod warunkiem, że w listopadzie 2019 wykonamy płatności bezgotówkowe kartą na kwotę min. 500 zł.

Bank zaznacza jedynie, że chodzi o realne płatności za towary lub usługi w sklepach i internecie. Nie mogą to być transakcje wykonane za pośrednictwem systemów podmiotów trzecich, takich jak BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media itd. Bank zaznacza również, że nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonany w miejscach ułatwiających obroty kartą, czyli z kodem MCC terminala równym 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam sprawdzić stronę jakimcc.pl. Generalnie każda „normalna” transakcja (jak zakup paliwa, bułek w piekarni czy zakupów w markecie) jest jak najbardziej OK :)

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo do 23.12.2019, o ile ciągle będziemy posiadaczami konta osobistego oraz karty debetowej. Pakiet Medicover będzie ważny w styczniu 2020. Zakres usług medycznych zdefiniowany jest w tym dokumencie.

Kolejne nagrody na podobnych warunkach

A co z kolejnymi nagrodami? Aby je zgarnąć należy spełnić bardzo podobne warunki w kolejnych miesiącach. Po pierwsze – wykonać transakcje kartą na min. 500 zł miesięcznie (zgodnie z warunkami podanymi przy pierwszej nagrodzie) oraz zapewnić wpływy na konto osobiste w łącznej kwocie min. 1200 zł.

Warunki płatności kartą są identyczne, jak przy pierwszej nagrodzie. Natomiast jeśli chodzi o wpływy, to zgodnie z regulaminem akceptowane są tu wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Jak więc najprościej spełnić warunek wpływów? Po prostu przelać sobie 1200 zł ze swojego konta w innym banku. Generalnie najlepiej ustawić sobie zlecenie stałe – aż do października 2020.

I to tyle. Organizator promocji powiadomi nas o zgarnięciu kolejnych nagród do 20. dnia miesiąca (lub w najbliższy dzień roboczy) następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Przykładowo drugą nagrodę (czyli pakiet medyczny na luty) otrzymamy do 20.01, o ile spełniliśmy warunki promocji w grudniu.

Ostatnim miesiącem spełniania warunków jest październik 2020 – wtedy informacje o przyznanym pakiecie dostajemy w listopadzie, a pakiet obowiązuje w grudniu 2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

No dobrze – skoro musimy się związać z bankiem na ponad rok, to ile to będzie nas kosztować?

Jeśli jesteśmy ogarnięci to… nic! Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest bowiem darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

PS. Wolisz 350 zł w gotówce w dużo krótszym terminie? Sprawdź tę ofertę!

Nie przegap!

Komentarze

 • wow, tego jeszcze nie bylo, a sam pakiet pewnie wiecej wart w przypadku intensywnego korzystania z opieki lekarskiej :D

  sunwoj1 Odpowiedz
 • „Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji „

  Pedro Odpowiedz
 • Nie każdemu się przyda, dla mnie lepsze 350zł w gotówce:)

  stach Odpowiedz
 • Oho, sezon grypowy nadchodzi, promocja w BNP, czyli na nie ma co liczyć na szybkie terminy…
  Jak dla mnie Medicover ma jedną przewagę nad NFZ, nie ma tam czegoś takiego jak konieczność umawiania się z samego rana z ryzykiem wyczerpania numerków na dany dzień. W Medicover może i jest problem z umówieniem się do internisty na ten sam dzień, ale przynajmniej przez internet jest możliwość wybrania daty przyszłej.

  Maq Odpowiedz
 • „Weryfikacja tożsamości się nie powiodła. Odwiedź najbliższy oddział” wtf???

  Slyes Odpowiedz
 • skad te 1188 ? standard + to jakies 960zl

  eh Odpowiedz
  • Aha, dokładniej: 961,20 zł, przy czym „cena pakietu uwzględnia 10%-owy rabat z tytułu płatności rocznej” (co dawałoby 1068 zł bez rabatu), a miesięczna „płatność ratalna dzięki mBank raty i Alior Raty” to 90,42 zł, czyli 1085,04 zł rocznie, czyli już bliżej. Rzecz w tym, że w tej promocji dają „Pakiet usług medycznych Pojedynczy Profit Standard”, chyba standardowo niedostępny; ciekawe, czy różni się czymś od np. standardowego „Standard +” (bo raczej nie jest to to samo, co wymagający dopłat „Standard”).

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy jest limit wieku do którego daną osobę może objąć ten pakiet?

  ph Odpowiedz
 • Umowę podpisałem online 11.10.
  Do dziś tj. 16.10 kurier nie dostarczył karty.
  Tak ma być?

  Wasyl Odpowiedz
 • Mogę kupić usługę via payu i chcę wskazać płatność kartę debetową Visa albo Mastercard.
  Czy taka płatność będzie zaliczana dla bnp?

  Jurek Odpowiedz
 • Michał. Dzięki. A czy jest jakiś termin ile te 1200 należy trzymać na koncie?
  Czy wpłata np. w pon i wypłata we wtorek zadowoli bnp?
  Oczywiście 500 płatność kartą będzie robiona w pon albo wtorek.

  Jurek Odpowiedz
  • Regulamin definiuje jedynie, ża ma być wpływ. Środki możesz więc wypłacić dosłownie sekundę później.

   Michał
 • Cześć,
  Dostał już ktoś z was email potwierdzający spełnienie warunków w listopadzie? Przyjąłem przelew na 1200 i wydałem kartą już ponad 600zł tydzień temu i żadnej wiadomości nie otrzymałem.

  Zerg Odpowiedz
  • A czytałeś cały opis promocji u góry albo regulamin?
   „Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo do 23.12.2019…”
   Znając BNP, to dużo wcześniej niż w okolicy tej daty nie masz co się spodziewać maila. A już na pewno maila potwierdzającego spełnienie warunków w listopadzie nie dostaniesz w listopadzie ;)

   Przemysław
  • Założyłem konto. Mam juz 2 wyciągi z przeprowadzonych operacji przesłane od BNP.
   Warunki spełniłem (przelew 1200+transakcje na min. 500) a żadnego maila o nagrodzie nie otrzymałem na maila. Pisac do nich. Dzwonić? Iść do oddziału?

   Wadim
 • A czy ktoś wie jak zarejestrować się w medicover?

  Olaaa Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał info jak korzystać z tego medicover?
  Dziwna ta promocja. Ponoć nie wypełniłem jakiegoś punktu regulaminu. Na pytanie – na infolinii – jakiego, pani odpowiada, że nie wie. Co mogę zrobić? Pani odpowiada:
  a. wysłać maila do kontonazdrowie@bnpparibasplus.pl albo
  b. kontaktować się z agencją z Ad Astra z Michałowic
  c. kontaktowac się agencją Hagen z Warszawy.
  Komedia normalnie.

  Wicher Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy