7,5% dla nowych środków na Koncie oszczędnościowym Plus bez limitów kwotowych od PKO BP! (+do 250 zł na start)

Zakończona

PKO BP włączył się do walki o nasze oszczędności. Ruszyła bowiem promocja konta oszczędnościowego Plus, w ramach której nowe środki zarobią aż 7,5% w skali roku. A jeśli nie mamy konta w PKO, to oprócz tego możemy zyskać do 250 zł na start.

PKO BP: Konto oszczędnościowe Plus

Aby skorzystać z promocji należy być (lub stać się) posiadaczem konta osobistego PKO, a następnie otworzyć przez bankowość internetową Konto oszczędnościowe Plus.

Teraz wystarczy, że w okresie 14.10 – 15.11 przyniesiemy do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 13.10.2022. Wszystko, co spełni powyższe warunki, zyska 7,5% bez ograniczeń kwotowych, przez okres 49 dni od pierwszej wpłaty.

Warto zauważyć, że na ten moment przy odpalaniu kolejnych edycji promocji brane pod uwagę jest saldo z dnia poprzedzającego jej start (czyli ostatni dzień poprzedniej edycji promocji). Warto to wykorzystać :)

Na koniec jeszcze jedna informacja z regulaminu:

Jeżeli rachunek oszczędnościowy jest w trakcie okresu promocyjnego z tytułu wcześniejszej promocji, to skorzystanie z tej promocji jest możliwe po zakończeniu trwającego okresu promocyjnego.

Wszystkie szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy to normalne że w szczegółach ko plus nawet po zasileniu pokazuje oprocentowanie 2%?

  TomekW Odpowiedz
  • 2% jest standardowo, a promocyjnie jest +5,5% czyli razem 7,5%. Zapewne zmieni się w nocy (jak np. w Millennium) – pewnie mało kto jeszcze korzystał więc dopiero trzeba przetestować :)

   Michał
  • Dziś dzwoniłam do pko bp. Info takie że cały czas będzie 2% a odsetki będą naliczane właściwie za 7,5%. Ale pracownicy mają marna wiedze. Nie wiedzą że taka oferta jest, nie wiedzą jaka kapitalizacja i zle informują ludzi.

   Ans
  • Nie dziwię się wcale , tyle lat są przyzwyczajeni do tego , że mają najlepszą ofertę na rynku. Może wiesz do jakiej jest to kwoty czy bez limitu ? xyz

   prawdziwy-xyz
 • Nic się nie zmienia w szczegółach. Mam promocję na 7%, a nadal widnieje 2%. Zobaczymy na koniec miesiąca jak będą naliczone odsetki.

  diego Odpowiedz
 • Jakie są koszta wypłaty środków z tego konta po przekroczeniu limitu wypłat jeżeli takowy jest i ile razy można wypłacać za darmo ???

  Woy Odpowiedz
 • Ktoś może wie, co się dzieje z takim kontem po tych 49 dniach promocyjnego oprocentowania? Należy je w jakiś sposób zamknąć czy po prostu zostaje z nami i nie generuje już żadnych kosztów?

  Darek Odpowiedz
 • Pekao też od jutra na KO 7,5 % ? , bo mille bez zmian. Ktoś ma cynk ? Co na to getin , bo podobno 3 na ror szykują. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy ktoś jest w stanie potwierdzić, że pomimo widoczności 2 % oprocentowania na ko plus po 1 listopada naliczyło odsetki jak za 7,5 %? No chyba, że dzień po zasileniu jednak zmienia się to na 7,5 % w szczegółach konta?

  Darek Odpowiedz
 • Pytanie do osób, które posiadają KO w PKO:
  Jak to jest z tym oprocentowaniem… Podobno za październik PKO naliczyło oprocentowanie w wysokości… 8,5% (2% – standardowe plus 6,5% promocyjne)?

  Ego Odpowiedz
  • Dobra już wiem… to dotyczy poprzedniej promocji (1.10-13.10 z podwyższonym oprocentowaniem przez 82 dni), gdzie zamiast oprocentowania 7% (0,5+6,5%) szczęśliwcy dostali 8,5%, gdyż w międzyczasie PKO podwyższyło standardowe oprocentowanie z 0,5 na 2% (2+6,5%).
   Podobnie było w ING na OKO (podwyższa standardowego oprocentowania dała wybrańcom 8,5%).

   Ego
 • Naliczyli 7,5% czyli prawidłowo a w szczegółach konta widnieje 2%.

  Rafal Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy