200 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas + 400 zł za kartę kredytową!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BGŻ BNP Paribas, w której znów możemy zgarnąć 200 zł premii za założenie darmowego Konta Optymalnego. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia, ale uwaga: trzeba się śpieszyć. Przewidziano zaledwie 1500 promocyjnych wniosków!

200 zł w promocji Konto plus premia od BGŻ BNP Paribas

Konto plus premia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 7.04.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy (przez kuriera) będziemy mieć czas maksymalnie do 22.04.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć – ostatnia, niemal identyczna promocja, zakończyła się sporo przed czasem!

Do 200 zł za korzystanie z konta

Pierwszą z nagród, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt podpisania umowy oraz aktywowania aplikacji mobilnej banku GOmobile do 30.04.2019. Dodam, że aplikacja dostępna jest na urządzenia z iOS lub Androidem.

Drugą, identyczną nagrodę, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz:

 • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł w maju 2019,
 • otrzymanie wpływów na konto w łącznej kwocie min. 1000 zł w maju 2019.

Tu dodam, że pod pojęciem wpływy rozumiemy wszystkie przelewy oprócz przelewów z naszych własnych rachunków w BGŻ BNP Paribas (w tym BGŻOptima i Raiffeisen). Wykluczone są również wpłaty gotówkowe. Najprościej więc przelewać sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to wykluczone są „ułatwiacze” płatności, czyli np. doładowania wirtualnych portmonetek. Załącznik do regulaminu mówi o miejscach z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiecie jaki kod ma dany sklep – możecie to sprawdzić na stronie jakimcc.pl. Zaznaczam jednak, że wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach, supermarketach czy internecie są OK.

Co z kolejną nagrodą? Ostatnią „stówkę” zgarniemy za spełnienie identycznych warunków jak poprzednio (wydanie 300 zł + wpływy 1000 zł) zarówno w czerwcu, jak i lipcu 2019. Razem zyskamy wiec 200 zł premii.

Informacja o zgarnięciu pierwszej i drugiej nagrody trafi do nas mailowo w terminie do 19.06. Będziemy mieć wtedy czas do 25.06 na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przekazanie nagrody nastąpi do 30.06.2019.

Drugą i trzecią nagrodę otrzymamy na identycznych warunkach, ale dwa miesiące później. Mail trafi do naszej skrzynki do 19.08, a wypłata nastąpi do 31.08 (nie trzeba będzie podawać ponownie swoich danych).

Dodatkowe 400 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego w chwili obecnej możemy również zgarnąć rekordowe 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Trzeba się jednak śpieszyć – pula nagród tamtej promocji jest również limitowana!

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za samo posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zgłupieli z tymi kurierami. Przelew albo placówka to nie łaska?

  marqqq Odpowiedz
  • Też mnie to dziwi. Kurier to kłopot dla potencjalnego klienta i jakieś tam koszty dla banku. Ale widocznie mają w tym jakiś cel…

   Mayama
  • Pamiętajcie, że oddział też trzeba utrzymać i wypłacić pracownikom premie sprzedażowe. Banki wolą działać w internecie, bo dużo łatwiej i taniej przyciągnąć nowych klientów – ale wtedy finalizacja umowy odbywa się przez kuriera (przez przelew czy wideorozmowę są niestety coraz rzadziej).

   Michał
  • no i przypadku tego banku oddziału należy zdecydoanie unikać.

   abc
  • Abc – dlaczego trzeba uniknać oddziałów?

   Bianka
 • nie wiem jakie inni mają doświadczenia z oddziałem, ale w moim przypadku w oddziale nawet kasy się nie dało wypłacić z konta, a że na karcie był limit to panie proponowały klientowi że podejdą z nim do bankomatu i pokażą jak wycinać więcej pomiędzy, bo klient potrzebował więcej gotówki.. trochę żenada.
  A odnośnie tej promocji to widzę, że teraz trochę gorsze warunki – trzeba wydać min 300zł, w poprzedniej trzeba wykonać chyba min. 5 przelewów (a wpływ 1000zł pozostaje taki sam w obu promocjach).

  villemo09 Odpowiedz
 • Ja mam kartę kredytową w tym banku, więc aplikację mobilną mam już aktywowaną. Zatem czy mogę uzyskać pierwszą nagrodę 50 zł?
  Również jestem osobą upoważnioną do rachunku walutowego w Raiffeisen Polbank. Mogę zatem wziąć udział w promocji, czy się jednak nie kwalifikuję?

  Andrzej Odpowiedz
  • Regulamin mówi tak:

   w okresie 24 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczami ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku oraz w ramach działalności przejętej przez Bank z dniem 31.10.2018 r. w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540;

   Oznacza to, że jeśli byłeś tylko upoważniony do rachunku Raiffeisen Polbank (ale nie byłeś współwłaścicielem) to jest OK i możesz wziąć udział w promocji.

   Co do aplikacji mobilnej – ma być tylko aktywowana, więc widzę co najmniej dwie opcje:
   1. Dezaktywuj aplikację którą masz i… aktywuj ją ponownie
   2. Aktywuj aplikację na nowym urządzeniu

   Warunek, jakby nie patrzeć, będzie spełniony :)

   Michał
 • Od kwietnia ma być nowa oferta kont. Trzy rodzaje. Szczegóły póki co nie znane.

  Forumowicz Odpowiedz
 • Dostałem potwierdzenie przyznania 50 zł, mimo spodziewanych 100 zł. Po kilkudniowej korespondencji Pani od reklamacji poinformowała mnie, że wpływ przy pomocy przelewu Elixir „nie jest weryfikowany” przez bank.

  Kuriozalna sprawa, walczę dalej.

  trzz Odpowiedz
  • Potwierdzam. Jakaś porażka z tą promocją. W obu przypadkach (żona i ja) przyznali tylko 50zł za aplikację. Warunki spełnione zgodnie z regulaminem (przelewy na 1000zł z innego banku i wydane 300zł) , poszła reklamacja, czekamy.

   James
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy