350 zł za założenie Konta dla Ciebie od Credit Agricole + nawet 500 zł dzięki LiveSmarter!

Trwa do 14.07.2019

Ruszyła promocja Credit Agricole, która przed rokiem cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Znów możemy zgarnąć nawet 300 zł za przeniesienie konta, 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków lub do 300 zł za płatności kartą.. A jeśli dodatkowo skorzystamy z programu poleceń banku, to zgarniemy kolejne 50 zł na start i nawet 500 zł za polecanie konta znajomym. Co najważniejsze: w ich znalezieniu ponownie pomoże LiveSmarter! :)

300 zł w korzyściach dla ciebie za założenie konta Credit Agricole

Korzyści dla Ciebie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie korzystała nigdy z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta ani
 • nie posiadała żadnego konta w Credit Agricole od 1.04.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w okresie od 23.03 do 14.07.2019 złożymy wniosek o promocyjne Konto dla Ciebie oraz zawrzemy umowę, wybierając jedną z trzech typów premii, o które będziemy walczyć. Do wyboru mamy premię za przeniesienie konta, zwrot za rachunki oraz bonusowe zaokrąglenia od transakcji kartą. Sprawdźmy, jak zdobyć każdą z nich.

300 zł za przeniesienie konta

Pierwsza z korzyści do wyboru to oferta znana z poprzednich promocji Credit Agricole, czyli 100 zł lub aż 300 zł premii za przeniesienie swojego konta w innym banku do Credit Agricole. W tej (i tylko tej) korzyści do spełnienia warunków teoretycznie potrzebne jest przeniesienie swojego wynagrodzenia. Dlaczego? Podczas finalizowania umowy o Konto dla Ciebie konieczne będzie złożenie wniosku o przeniesienie (zamknięcie) konta w poprzednim banku. Zgodnie z regulaminem we wniosku tym mamy podać nazwę i adres instytucji przekazującej nam wynagrodzenie. A, zgodnie z definicją, wynagrodzenie to:

środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów

Na szczęście na tym koniec – same wpływy na konto już nie muszą być przelewem od pracodawcy. Zgodnie z regulaminem muszą to być wpływy na konto, które definiowane są następująco:

Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole] lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

Jak więc spełnić ten warunek? Opcje mamy w zasadzie dwie: możemy najzwyczajniej w świecie wpłacać sobie gotówkę na konto lub przelać środki z konta innej osoby – np. współmałżonka. Dobre mogą też być serwisy pośredniczące w przelewaniu pieniędzy.

Tu dodam, że nie przejmowałbym się zapisem o bycie współposiadaczem lub pełnomocnikiem rachunku w innym banku – takie dane nie są przekazywane i Credit Agricole widzi tylko kto jest nadawcą przelewu (np. nasza żona).

Na jakie kwoty muszą być przelewy? Jeśli przelejemy min. 1000 zł, to premia wyniesie 100 zł. Jeśli min. 3000 zł – to 300 zł. A ponieważ bank bierze pod uwagę sumę wpływów, to niespecjalnie opłaca się przelewanie tylko 1000 zł :)

Na koniec dodam, że pierwszy wpływ na konto powinien nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. Kolejne – przez następne 2 miesiące kalendarzowe. Przykładowo zakładając konto w kwietniu powinniśmy zapewniać wpływy przez kwiecień, maj, czerwiec lub maj, czerwiec, lipiec.

Oczywiście jeśli nie chcemy się bawić w podawanie danych naszego pracodawcy, to możemy wybrać jedną z dwóch kolejnych korzyści. Tu nie jest to już wymagane.

300 zł zwrotu za rachunki

Pierwsza z nich to 5% zwrotu od płatności rachunków za media. Do zyskania mamy maksymalnie 300 zł w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do promocji, przy czym nie ma żadnych ograniczeń miesięcznych (więc maksymalną premię można zdobyć dużo szybciej). A jakie warunki należy spełnić?

Przed pierwszą realizacją danej płatności powinniśmy zarejestrować potwierdzenie płatności na dedykowanej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Credit Agricole chce bowiem sprawdzić, czy dana płatność faktycznie będzie zapłatą za media, czyli za jedną z następujących usług związaną z dostarczaniem:

 • gazu,
 • energii elektrycznej,
 • wody bieżącej (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
 • telewizji kablowej lub satelitarnej,
 • dostępu do Internetu,
 • telefonu komórkowego,
 • telefonu stacjonarnego

Na koniec dodam, że premia za dany miesiąc zostanie naliczona pod warunkiem, że na konto wpłynie co najmniej 1000 zł – zgodnie z definicją, którą podawałem już przy poprzedniej korzyści (czyli najlepiej wpłacać sobie gotówkę lub otrzymać przelew od innego nadawcy). .

Czy warto skorzystać z tej korzyści? Teoretycznie może się wydawać, że ciężko będzie osiągnąć maksymalny zwrot. Z drugiej strony pamiętajmy, że pewne zaliczki za media możemy spokojnie nadpłacić/zapłacić na kilka miesięcy do przodu. Wszystko więc zależy od tego ile faktycznie jesteśmy w stanie wydać przez rok.

300 zł w formie zaokrągleń CAsaver

Trzecia korzyść dla wielu osób może być najłatwiejszą ze wszystkich. Credit Agricole chce nam zwrócić maksymalnie 25 zł miesięcznie (czyli 300 zł w ciągu 12 miesięcy) dokładając 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver.

O co chodzi? Usługa CAsaver polega na zaokrąglaniu transakcji kartą do pełnych kwot – maksymalnie do wielokrotności 10 zł. Płacąc więc np. 11 zł za kawę z naszego konta zostanie pobrane 20 zł: 11 zł w formie płatności kartą, a 9 zł przekazane na konto oszczędnościowe CAsaver. W ten sposób Credit Agricole zachęca do oszczędzania, którego „nie widać”. A w ramach promocji dorzuca od siebie dodatkowe 50%. W naszym przypadku będzie to 4,5 zł.

Łatwo zauważyć, że przy dobrych wiatrach maksymalną premie zyskamy już za 5-6 płatności kartą miesięcznie. Wystarczy nieco pogłówkować i dokonywać transakcji nieco przekraczających wielokrotność 10 zł. Tankujesz paliwo? To nie za 100 zł, tylko za 100,01 zł. Kupujesz coś w sklepie z kasą samoobsługową? Jedną transakcję zrób na nieco ponad 10/20 zł, a w drugiej zapłać za resztę. O kupowaniu bułki za (mniej niż?) 1 zł w piekarni czy markecie, jak robili uczestnicy starych promocji, nawet nie wspominam ;)

Ale aby nie było tak łatwo bank wprowadza pewien warunek. Oprócz standardowego wpływu 1000 zł (na identycznych zasadach jak w przypadku innych korzyści) musimy również wydać karta minimum 300 zł w danym miesiącu. Inaczej premia nie zostanie naliczona. Z tego też względu nadmierne kombinowanie może nie mieć sensu – po prostu pamiętajmy, aby starać się celować w odpowiednie kwoty. Miejsce transakcji (i kod MCC) nie mają tu również znaczenia.

Premia za każdą z korzyści będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Szczegóły promocji w regulaminie.

50 zł w programie poleceń

300 zł na start to jednak nie wszystko. Do końca maja trwa 2 edycja programu poleceń Credit Agricole, w której obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, przez co obie strony mogą zgarnąć po 50 zł. Jak skorzystać z aktualnej edycji Programu Poleceń?

W przypadku obecnych klientów banku wymagane jest posiadanie konta w Credit Agricole oraz wygenerowanie swojego kodu polecającego na specjalnej stronie internetowej (lub w oddziale banku). Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej.

A jakie warunki musi spełnić nowy klient, aby zgarnąć swoją premię? Po pierwsze powinien on podać kod polecający obecnego klienta banku w trakcie składania wniosku o konto. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgód (marketingowej i na informacje handlowe) oraz zawarcie umowy o konto w ciągu maksymalnie 30 dni od złożenia wniosku. Co ważne – w przypadku programu poleceń nowy klient to osoba, która nie posiadała konta w Credit Agricole w ciągu 265 dni przed zawarciem umowy (i to nie jest literówka – przynajmniej nie moja :)).

Po otwarciu rachunku polecany (nowy klient) powinien jeszcze zapewnić wpływy min. 1000 zł na konto (lub 500 zł w przypadku Konta Dla Ciebie MOVE!) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

I to tyle! Premia za polecenie zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Pamiętajmy, że maksymalna wysokość premii za polecenie to 500 zł netto. Oznacza to, że osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 10 premii za polecenie.

Oczywiście po założeniu konta również możemy przystąpić do programu poleceń i podać swój kod dalej. W ten sposób z 300+50 zł może się zrobić jeszcze więcej :)

Zarabiaj z LiveSmarter!

W związku z tym, że wszyscy mogą zyskać na korzystaniu ze swoich poleceń, wznawiam popularną „zabawę”, którą zapoczątkowałem na blogu kilka miesięcy temu. Każdy obecny klient Credit Agricole może zostawić swój kod polecający na specjalnej stronie. Nowi klienci mogą natomiast wysyłać prośby o kod za pomocą osobnego formularza. W ten sposób będę się starał łączyć ze sobą polecających i polecanych w pary – tak, aby wszyscy zyskali jak najwięcej :)

Na koniec dodam, że nie siedzę non-stop przed komputerem, więc kody wysyłane są partiami – nie później, niż w ciągu 48 godzin.

2,5% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Premia na start i premia za polecenie to jednak nie wszystko. Do zgarnięcia jest jeszcze 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł. Jak je zdobyć?

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy Rachunków Oszczędzam otwartych (póki co) do 1.03.2019, przy czym wykluczeni są z niej posiadacze kont osobistych Credit Agricole w przeszłości.

Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta i dotyczy jedynie pierwszego Rachunku Oszczędzam. Na kolejnych zarobimy już standardowo.

Co ciekawe kapitalizacja odsetek na rachunku jest dość nietypowa – bank dopisuje zarobione pieniądze co kwartał.

Środki z Rachunku Oszczędzam możemy wycofać bezpłatnie raz w miesiącu. Za kolejną wypłatę zapłacimy 10 zł.

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Po ubiegłorocznej zmianie ofertowej prowadzenie konta osobistego w Credit Agricole może być całkowicie darmowe, na bardzo sensownych warunkach. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie samodzielnie.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • Orientuje się ktoś jak jest z opłatami za pierwszy niepełny miesiąc (maj).
  Czy zakładając konto w maju, mogę wypłacać w czerwcu w obcym bankomacie bez opłat?
  Oczywiście warunki bezpłatności spełnię w czerwcu (wpływ i płatność kartą).

  Beni Odpowiedz
 • Prośba do Admina o dodanie uwagi w treści artykułu, że konto jest bezpłatne od drugiego miesiąca (nawet jeśli założyło się konto osobiste 01.04.2019). Nie ma możliwości spełnienia warunków bezpłatności np. w marcu bo nie było się ich klientem -a opłaty naliczają…

  Beni Odpowiedz
  • Tam wszystko trzeba reklamować. Na to też warto złożyć reklamację.

   pytanie
 • Znalazłam gdzieś w necie info że zamknięcie rachunku oszczędnościowego nie przechodzi w tej promocji. Trzeba zamknąć ROR. Ktoś próbował zamknąć konto oszczędnościowe celowe w Getinie? Albo czy można to obejść zakładając jakieś nowe konto osobiste np. w Santanderze i zamknąć je? Czy nie ma jakiegoś okresu karencji po którym dopiero mogę zamknąć to konto.

  anja Odpowiedz
  • Nie sądzę, żeby to był prawda. Jak niby CA miałby zweryfikować jakiego typu było konto w innym banku?

   asi
 • Sorry może nie na temat, ale poszukuję konta całkowicie bezpłatnego bez spełniania jakichkolwiek warunków, karta do konta nie potrzebna. I najważniejsze, zawarcie umowy o konto wyłącznie przez internet lub kuriera. Uprzedzając dodatkowe pytania dodam że to konto ma być dla osoby starszej niepełnosprawnej fizycznie na które co miesiąc będzie wpływała niewielka kwota ok. 200-300zł, i z tego też konta płacone będą niektóre rachunki, dlatego karta nie jest potrzebna. Dzięki z góry.

  Czesław Odpowiedz
 • Co w przypadku gdy dziewczyna otrzymała telefon z Aliora że nie zgadza się wzór podpisu na oświadczeniu o przeniesienie rachunku do Credit? Śmieszne jest to że można zamknąć informacją w bankowości a tu czepiaja się podpisu gdzie na pewno bym taki sam.
  Co z premia za przeniesienie?

  savi Odpowiedz
 • Jak wygląda to dopisywanie premii do rachunku Saver? Bo wykonałem kilka transakcji i na razie tylko moje końcówki trafiają na CAS. 1000 zł przesłane dzisiaj, w ubiełgym miesiącu dopiero otworzyłem konto więc mam pierwszy pełny miesiąc, ktoś podpowie?

  bobb Odpowiedz
  • Dopisują 1 dnia następnego miesiąca. Za końcówki z maja powinieneś dostać premię 1 czerwca.

   Lidia
 • A czy ktoś próbował podawać własną firmę lub żony jako instytucje przekazującą nam wynagrodzenie (nazwa firmy ale ten sam adres zarejestrowania firmy)?

  Kamil46 Odpowiedz
 • Jak na razie wrażenia negatywne. Po pierwsze alias do logowania, którego nie można zmienić, a który jest ciągiem nazewniczym trudnym do zapamiętania. Po drugie – musiałem przejść aż 23 próby zmiany hasła (!), żeby system zaakceptował moją propozycję. Po trzecie – miesiąc rozliczeniowy leci od dnia otwarcia konta, a nie od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Po czwarte – rachunek oszczędnościowy i opcja CAsaver nie jest widoczna w głównym menu – trzeba się naprawdę zagrzebać w opcjach, żeby móc znaleźć wspomniane przeze mnie pozycje. Mam nadzieję, że przynajmniej z wypłatą premii nie będzie większych problemów. To tak na gorąco. Na chwilę obecną najbardziej konfigurowalną i przyjazną bankowością – w moim odczuciu – jest ta prowadzona przez T-Mobile Usługi Bankowe.

  Adam K. Odpowiedz
  • „Po trzecie – miesiąc rozliczeniowy leci od dnia otwarcia konta, a nie od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego.”

   Jezeli by tak było to pobierana by była opłata za karte i wpływ min 1k zł w miesiacu tez musiał by byc w tym okresie a tak nie jest.

   Wpłacam na poczatku miesiaca 1k i robie obrot karta a konto załozylem 10 stycznia.

   Wojak
  • Proszę bardzo, screen jako dowód:
   https://zapodaj.net/images/75391a598825b.jpg

   Adam K.
  • No dobrze to nie rob od 23.05 do 23.06 zadnej transakcji (albo od kolejnego miesiaca) i nie wpłać 1k, to zobaczysz czy pobiora prowizje za karte.

   Wojak
  • Nie zamierzam eksperymentować. 16 złotych to zbyt wielka strata, żeby nabijać im hajsu. Poza tym, im szybciej zacznę, tym prędzej otrzymam zwrot w ramach CASaver.

   Adam K.
  • Adam K. – dzieki za informacje! Ma ona duze znaczenie, jesli np. ktos otworzyl konto na poczatku miesiaca np 4.02. Osobiscie spelniam warunki w 1 tygodniu miesiaca i mozna sie przejechac jesli w 1 miesiacu wykona sie operacje 5, a w kolejnym np. 2 – bedzie to nadal ten sam okres rozliczeniowy. W 3 miesiacu mozna sie zalapac na oplate jesli operacje wykona sie przed 4 dniem miesiaca.

   keton
  • @Adam czy ja cie namawiam zebyś eksperymentował. Ja pamietam, że przy koncie Premium nie naliczali prowizji gdy nie wykonałem 1-ej płatności kartą, dlatego licza cały miesiac od 1-ego do ostatniego.

   Tak jest jak piszesz ale tylko w ING.

   Wojak
 • Ahoj!
  Jestem studentką dzienna, nie mam jeszcze dochodu.
  Czy w tej opcji z pzeniesieniem mozna podac adres i dane uczelni? Dostawalam kiedys od niej stypendium. Aktualnie nie dostaję.
  Pozdrawiam!

  ZuzaNNa Odpowiedz
  • Generalnie można podać cokolwiek, bo nie ma to żadnych dalszych konsekwencji :)

   Michał
 • Zainteresowałem się dopiero teraz tą promocją i widzę pewien haczyk. Chodzi mi o pkt.4 podpunkt 2 regulaminu, który definiuje osoby wykluczone z promocji.
  „Z Promocji nie może skorzystać Klient, który korzystał z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta …”
  To by znaczyło, że jak teraz skorzystam z premii za przeniesienie to z kolejnej edycji już nie skorzystam. Nie pamiętam jak to było w promocji z 2018 roku, ale na szczęście wtedy wziąłem zwrot za rachunki i teraz też tak zrobię.
  A może ktoś kiedyś przenosił rachunek, dostał premię i teraz znowu robi to samo?

  dario Odpowiedz
  • „że jak teraz skorzystam z premii za przeniesienie to z kolejnej edycji już nie skorzystam”
   to zależy od warunków kolejnej promocji, ale pewnie tak będzie…Ja się załapałam w ostatniej chwili na promocję ze stycznia (jeszcze bez wykluczenia), bo właśnie w tej promocji byłabym wykluczona

   Kate
 • Rozumiem, że można podać jako dane pracodawcy np. firmę znajomego- przyjdzie do niego pismo on je zniszczy a ja sobie będę robiła np. wpłaty w wpłatomatach i dla tego znajomego nie będzie to miało żadnych konsekwencji?

  anja Odpowiedz
  • Ale jesli dowie sie o tym US to znajomy moze miec problemy.

   keton
  • a w jaki sposób urząd może się o tym dowiedzieć?

   anja
  • Mnie nie pytaj. Ze sluzbami mam niewiele wspolnego :)
   Osobiscie przelew ze slowem „Wynagrodzenie” robie bez problemów, ale podawac swoje dane jako pracodawcy w oficjalnym formularzu, ktory przechowuje bank – tego juz raczej wolalbym unikac.

   keton
 • Przenosił ktoś konto z wbk/santander ? Trzeba w momencie przeniesienia miec jakas kase na koncie ? Bez problemu przenoszą ? Ile trwa okres zamkniecia informacji z credit o przeniesieniu ?

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
  • Przenosiłem, dodatkowo było to konto oszczędnościowe, nie było żadnych problemów. Konto było bez żadnych środków.

   mbo
 • Zakładałam konto w oddziale i przy podaniu pracodawcy powiedziałam że muszę i tak sama zanieść informacje o zmianie konta bo mój nie przyjmuje papierów z banku i Pani wtedy nawet nie poprosiła o dane pracodawcy- ktoś miał taką sytuację? Nie wyklucza mnie to z promocji?

  anja Odpowiedz
  • Ten papierek trzeba przynajmniej wypełnić, musi być w banku

   Kate
  • To chyba dzisiaj muszę iść tam jeszcze raz, może dopiszą jeszcze.

   anja
  • Też tak miałem, ale zrobiłem skan dokumentu i wysłałem im na pocztę. Odpisali po co im to wysłałem, a ja na to, że potrzebne do promocji, kasa wpadła na konto, ale po reklamacji. Pozdrawiam.

   Brzydok
 • Czy wpadly Wam juz premie 25 zl na CAsaver w tym miesiacu? Poprzednio wpadlo 30.04, czyli dokladnie ostatniego dnia miesiaca.

  keton Odpowiedz
 • Wpadlo kolejne 25zl 1.06

  keton Odpowiedz
 • Witam. Mam pytanie do zorientowanych:

  Przenosiłem w tej promocji konto z Inteligo. Miałem zostawione na koncie 4 zł z groszami. Dzisiaj pobrało mi 4 zł opłatę za kartę do 27 maja (bo tego dnia wypada mi końcowy dzień okresu rozliczeniowego) i drugą opłatę proporcjonalną za kartę 52 grosze za okres 28-31 maja. Kartę mi zamknęło, ale konta nie bo pojawił się debet 48 groszy. Spłaciłem go od razu szybkim przelewem (BLIK na telefon) – na koncie są 2 grosze na plusie. I teraz pytanie: konto zostanie zamknięte automatycznie w najbliższym dniu roboczym czy znowu muszę jakieś wnioski wypełniać lub kontaktować się z bankiem?

  Przemysław Odpowiedz
 • zamykałem konto w grudniu 2017 które otwierałem zgarniając już premię za przeniesienie konta z innego banku w jakiejś poprzedniej promce CA – czy jest jakikolwiek sposób aby skorzystać z tej bieżącej promocji ?

  musiek Odpowiedz
 • Czy ktoś próbował wpłaty na Revolut przy opcji z CA saver? Był zwrot 25 zł?

  xx Odpowiedz
  • Kolego, a gdzie w regulaminie widzisz jakies ograniczenia? Jak nie ma to wszystko dziala.

   keton
 • Czy może mi ktoś przybliżyć info kiedy będą pierwsze nagrody za przeniesienie konta i przelew od pracodawcy bo jakoś z opisu jasno to nie wynika. Konto zakładałem w kwietniu i jeszcze nic nie wpłynęło.

  Pozdrawiam

  Krystian Odpowiedz
  • Potrzebne są 3 przelewy „wynagrodzenia” w każdym miesiącu i premia będzie wypłacona najpóźniej do końca koljnego miesiąca

   ningensanka
 • Jak to jest ze zwrotem za rachunki za czynsz? Ktoś tu pisał, że jeśli w czynszu wyszczególniona jest woda, to przechodzi zwrot za całą kwotę czynszu, co zresztą potwierdziła mi pani w oddziale. Tymczasem zwrotu nie dostałam, a na złożoną reklamację odpowiedziano mi, że zwrot możliwy jest za gaz, prąd, telefon, etc. Czyli jednak cały czynsz nie przechodzi… Ktoś to potwierdza?

  igaww Odpowiedz
  • U mnie przechodzi już od prawie roku. Zaniosłem osobiście do oddziału „Informację o wysokości opłat” (papier, który przysyła spółdzielnia i gdzie są wyszczególnione składniki czynszu i jest podany nr. konta spółdzielni), pani to sobie skserowała, dodała nr. konta spółdzielni do przelewów zaufanych i mam zwrot za cały czynsz. Ale to była oferta utrzymaniowa i prawie rok temu więc nie mogę zagwarantować, że teraz też jest podobnie. Zresztą ktoś mi to tutaj zakwestionował, że niby CA nic nie daje na zatrzymanie więc może byłem jakimś ważnym dla nich klientem :) W sumie to konto VIP miałem:)

   Katana78
  • tzn. chyba nie VIP ale Prestige (zresztą jak większość wtedy:)

   Katana78
  • Dziękuję za odpowiedź :) Cóż, przejdę się do oddziału i dopytam, choć czuję, że nici z fajnego zwrotu…

   igaww
  • Nie lepiej bylo wybrac opcje z CAsaver? Robie obrot 6×51 co miesiac i latwe 25zl wpada.

   keton
  • Gdyby faktycznie wchodził cały czynsz, to nie byłoby lepiej, za dużo kart do obskoczenia ;) A da się zmienić teraz, ktoś wie? Gdyby pani w oddziale nie potwierdziła, że wejdzie cała kwota, wybrałabym właśnie CAsaver…

   igaww
 • Czy to 3000zł, które trzeba przelewać przez kolejne miesiące muszą leżeć na koncie, czy można je za chwilę przelać na inne konto?

  Gracjan Odpowiedz
 • Czy jak złożyłem wniosek w maju to złapie się jeszcze na ta promocję? Nie podpisalem jeszcze dokumentow. Pytam bo jak.skladalem wniosek to promocja była niby do końca maja ,A teraz ja chyba przedłużyli ? I nie wiem czy powinienem zlozyc nowy wniosek czy normalnie umawiac sie na podpisanie dokumentow do majowego wniosku. Orientuje się ktoś może?

  Adi537785rrf Odpowiedz
 • czy na konto z którego przenosimy sie do ca musi dotychczas wopływac wynagrodzenie??

  wayne Odpowiedz
 • Czyli załóżmy, żę płacę miesięcznie 490zł za abnonament telefonów komórkowych. 5% z 490zł = 24,50zł x 12mcy => 294zł wiec wykorzystam prawie w pełni możliwą premię. Czy dobrze to liczę? Jeśli tak chętnie skorzystam z tej promocji :)

  Paweł Odpowiedz
  • Jesli miesiecznie placisz pol tysiaka za telefony to predzej na twoim miejscu poszukalbym lepszej oferty, bo mozesz zaoszczedzic wiecej niz marne 25zl. Ja za 4 telefony miesiecznie wydaje nie wiecej niz 50zl (i kazdy ma tyle ile potrzeba), czyli jestem do przodu 450zl co miesiac, i to bez zadnej promocji :)

   keton
  • Może te rachunki zawierają raty za kupione na kredyt telefony. Ja jestem przeciwnikiem kredytów (za wyjątkiem kart kredytowych, ale też pod warunkiem posiadania na płynnych depozytach środków w wysokości limitu, więc to praktycznie nie kredyt), ale z drugiej strony sam tu często narzekałem, że trudno skorzystać z moneybacku na duży zakup (wyjątkiem są niektóre utrzymaniowe). Pod tym względem takie kupowanie na kredyt, którego raty można objąć moneybackiem może miałoby jakiś sens… gdyby koszt kredytu nie niwelował zysku z moneybacku…

   Don Quijote de la Mancha
  • Wlasnie tak podejrzewam, ze kolega ma abo z telefonem i to drogim. Czyli takim, co to nawet normalnie na rynku mozna kupic taniej niz u operatora, a po kilku miesiacach nawet za 50-70% ceny. A kredyt (czyli wysokie abo) placi sie pewnie ze 2 lata. Dawno sie juz wyleczylem z takich opcji, bo za same uslugi przy obecnej konkurencji w PL mozna placic grosze i to bez wiekszych ograniczen dot. liczby minut czy internetu. Za ostatnie miesiace moja srednia za 4 telefony to ok. 25zl (!) I tylko 1 jest z abo, potrzebny mi glownie ze wzgledu na darmowy roaming w EU.

   keton
  • Keton jak płacisz tak mało (25 zł) za 4 telefony? W prawie każdej sieci no limit kosztuje 20-25 zł za jeden numer.

   Albin
  • A kto powiedzial, ze potrzebny kazdemu nolimit? Dzieci maja Virgin za 3zl (kiedys za darmo), czasami dorzucam im dodatkowe uslugi za 3zl (glownie SMSy). Ja mam abo za 10zl/140min, a zona Virgin 300min/300sms/1GB za 9zl albo Mini3 za 3zl i czasami kolejne 3zl na 2 karte, w zaleznosci od potrzeb. Kazdemu wystarcza, a jak nawet dojdzie 2-3zl wiecej za dodatkowe rozmowy czy SMSy to budzet to wytrzymuje :) Uwazam, ze 300min to pewnie wiekszosci wystarczy i nie potrzeba od razu placic 20-25zl za nolimit. A duzo spraw zalatwia sie przez siec.

   keton
 • Można założyć konto w oddziale bez przesyłania skanu dowodu? Jeżeli można tylko przez internet to jakie dane mogę zakryć i czy mogę nanieść adnotacje lub znak wodny?

  Albert Odpowiedz
 • wpadło 50zł x polecenia :)

  tatar Odpowiedz
 • Ze zwrotem za rachunki jest chyba jakieś zamieszanie. Byłam w oddziale banku dwa razy, bo za pierwszym nie miałam wszystkich rachunków. Pierwsza pani utworzyła szablon „czynszowy”, tytułując go „woda i ścieki” i wygląda na to, że wszystko ok, co miesiąc mam sama robić przelew. Dziś byłam z dwoma innymi rachunkami i pani (inna tym razem) stwierdziła, że musi utworzyć zlecenie stałe i takie też utworzyła za prąd, ale na pokwitowaniu zauważyłam opłatę 10 zł… Dlatego też drugiego szablonu (za telefony i internet) już nie robiła… Widzę teraz, ze 10 zł mam ściągnięte z konta, jedno zlecenie stałe… I niby mam mieć zwroty za trzy rachunki…

  igaww Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy