200 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium + do 960 zł za kartę kredytową i 2,7% na koncie oszczędnościowym!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Banku Millennium, w ramach której możemy zgarnąć 200 zł premii na start. Tradycyjnie zasady oferty są mega proste: wystarczy trzykrotnie spełnić warunki, które jednocześnie są warunkami zwalniającymi z opłat. Konto mamy za darmo, a bank nam jeszcze za to płaci :)

200 zł premii za Konto 360 Banku Millennium

Korzystaj i zdobądź 200 zł Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 27.03.2020 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31.03.2020 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikow placówki.

200 zł na łatwych warunkach

Same warunki promocji są natomiast niesamowicie proste do spełnienia (co jest zresztą standardem w promocjach Millennium). Po pierwsze, do 30.06.2020, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. Nie ma znaczenia czy zrobimy to w ostatni możliwy dzień, czy np. od razu po podpisaniu umowy.

Drugim krokiem będzie spełnienie warunku bezpłatności konta w kwietniu, maju oraz czerwcu. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam zapłaci za korzystanie ze swoich produktów :)

A jakie są warunki zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium? Bardzo proste. Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób: mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne zakupy.

I to tyle! Premia trafi na nasze konto do 20.07.2020, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

200 zł za wyrobienie karty kredytowej + do 760 zł moneybacku

Warto dodać, że w Banku Millennium całkiem opłacalne może być wyrobienie sobie karty kredytowej. Dlaczego? Po pierwsze – zarówno karta Impresja, jak i Alfa, pozwalają na uzyskiwanie moneybacku w wysokości 5% od zakupów w wybranych sklepach – nawet do 760 zł rocznie. Po drugie – w chwili obecnej trwa promocja, w ramach której zgarniemy dodatkowe 200 zł na start za wyrobienie jednej z tych kart. Konieczne będzie posiadanie dostępu do bankowości elektronicznej (uzyskamy ją zakładając promocyjne Konto 360) oraz wydanie zaledwie 600 zł w ciągu 3 miesięcy. I tyle – premia nasza!

O szczegółach tej promocji pisałem w swoim prześwietleniu: do 960 zł za kartę kredytową Banku Millennium. Zachęcam do zapoznania się :)

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez 100 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeżeli żona jest upoważniona do mojego rachunku w Millenium to może otworzyć r-k w tej promocji?

  Fazi Odpowiedz
 • Są osoby które się łapią na tą promocje ? 99% z nas pewnie już miało konto z promocji i jesteśmy „dożywotnio” skreśleni przez ten bank….

  IreneuszN Odpowiedz
  • Bank co kilka miesięcy szuka więc owego 1% klientów, którzy jeszcze nie mieli tam konta :)
   Ja już nie, ale moja żona się kwalifikuje.

   Fabian
  • Ogólnie zrobiło się kiepsko z promocjami na konta. Albo karencje nie takie, albo nic sensownego się nie pojawia. Do tego z roku na rok coraz mniej banków działających w Polsce.

   pytanie
 • Podczas składania wniosku jest konieczność dołączenia skanu dowodu osobistego. Umowa podpisana zostanie w oddziale banku.

  Chf Odpowiedz
 • Korzystam z aktualnej edycji oprocentowania na koncie %. Dostałem propozycję lokaty mobilnej urodzinowej i chciałbym z niej w dniu dzisiejszym skorzystać. Chciałbym się załapać na kolejną edycję i wtedy wpłacić na nie 100 tyś. Gdy bank będzie sprawdzał saldo ( chyba 13.03 ) to środki z lokaty mobilnej też się wliczają do tego salda?

  Andrzej Odpowiedz
 • @Andrzej
  Tak. Wylicz dobrze daty, bo oferta lokaty urodzinowej ważna jest 30 dni, więc powinieneś się załapać.

  Waldemar Odpowiedz
 • Oj, chyba wprowadzasz w błąd.
  Wydaje mi się, że gdy założę dziś to będzie ona do 17.03. Więc, aby saldo na 13.03 wynosiło to musiałbym ją zerwać.

  Andrzej Odpowiedz
  • Oferta jest ważna miesiąc. Możliwość założenia. Czyli być może możesz to zrobić po 13 marca.

   Don Quijote de la Mancha
 • @Don Quijote de la Mancha
  Dzięki za informację. Oferta jest ważna tylko do 2 marca. Jak myślisz gdy sobie ją odpuszczę to chyba będzie w mojej sytuacji dobrym rozwiązaniem?

  Andrzej Odpowiedz
  • Czyli już zawaliłeś, gdybyś ją założył do 13 lutego, to środki po jej zakończeniu zdążyłbyś wylać przed następnym dniem badania sald. Czyli skoro korzystasz z aktualnej edycji, to powinieneś sobie odpuścić (planując korzystanie z Profit dłużej niż miesiąc), bo gdybyś jeszcze miał edycję wcześniejszą, to mógłbyś następną przeskoczyć uruchamiając teraz bieżącą (ja tak zrobiłem, gdy moja urodzinowa też trwała podczas dnia badania salda).

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzięki. Wszystko jasne.

  Andrzej Odpowiedz
 • Przy składaniu wniosku przez internet i wybraniu opcji podpisania umowy w oddziale system nie pyta w trakcie wnioskowania o pakiet „Bezpieczna Karta”. W takim przypadku w oddziale trzeba poprosić, aby nie aktywowali?

  Fazi Odpowiedz
 • Zamierzam Mamie zaproponować ROR w Millennium. Ona nie ma smartfona. Czy możliwy będzie dostęp do jej konta z mojej aplikacji (z aplikacji zainstalowanej na moim smartfonie) – wszak to warunek konieczny do uzyskania promocji – logowanie się za pomocą aplikacji.Jeśli tak to proszę napisać w jaki .Tutaj lub na makoski@ont.eu Dzięki!

  Zbigniew Odpowiedz
  • Z jednej aplikacji Millennium obsłużysz tylko jedno konto (swoje lub Mamy). Nie wczytywałem się dokładnie w regulamin promocji, ale jeżeli wymaga on jedynie aktywacji aplikacji to po aktywacji swojej aplikacji możesz ją odinstalować, a następnie zainstalować i aktywować aplikację Mamy na tym samym telefonie. Dla pewności wykonaj jedną transakcję Blik z każdej aplikacji, aby mieć podkładkę na to, że każda z aplikacji została aktywowana. W ten sposób spełnisz warunek promocji. Istnieją również bardziej skomplikowane sposoby na instalację tej samej aplikacje bankowej dla dwóch użytkowników (lub więcej) na tym samym telefonie (bez odinstalowywania), ale tutaj to chyba nie jest potrzebne.

   pytanie
  • Teściowa miała taka sama sytuacje. Żona dezaktywowała swoja aplikacje i aktywowała teściowej na swoim telefonie. Później dezaktywowała teściowej i aktywowała swoja. I to wystarczyło do otrzymania premii prze Teściową.

   Regulus
 • Małżonka otworzyła rachunek, lecz nie mogła skorzystać z promocji, ponieważ jest upoważniona do mojego rachunku. Wszystkie zgody marketingowe zostały zaznaczone, pytałem pracownika czy jest taka potrzeba aby skorzystać z promocji na Profit i powiedział, że tak, ale nie mogę nigdzie tego znaleźć w regulaminie. Aby otrzymać w promocji 200 zł tak, ale przy zakładaniu 360 oraz Profit czy zgody są potrzebne jeśli właściciel nie łapie się na promocje?

  Fazi Odpowiedz
 • Orientujecie się, czy oferta utrzymaniowa dla KK jest proponowana przy każdej próbie rezygnacji z karty? Krótko mówiąc, czy można z niej korzystać na okrągło? Korzystam z tej oferty dopiero pierwszy raz (okres grudzień-luty).

  mmcki Odpowiedz
  • „czy oferta utrzymaniowa dla KK jest proponowana przy każdej próbie rezygnacji z karty?”
   — nie.
   Do tego oferty są różne, niekiedy tylko bezpłatność karty…

   Don Quijote de la Mancha
 • Otrzymał ktoś z Was ostatnio ofertę utrzymaniowa przy zamknięciu konta 360?

  Daw Odpowiedz
 • Czy nie ma potrzeby logowadź się raz w miesiącu na Apce? Wystarczy wpływ 1000 zł i jedna płatność?

  Zbigniew Odpowiedz
 • Wystarczy, żeby suma wpływów wynosiła min 1000zł czy jednorazowy wpływ musi być na min. 1000zł

  wally Odpowiedz
 • dostał ktoś ostatnio utrzymaniową ofertę na konto (cashback 60 zl miesiecznie przez 6 miesiecy) czy juz tego nie robia? 2 albo 3 razy mi to przeszlo przez ubiegle lata, a teraz juz 3 tygodnie od wypowiedzenia i nikt nie dzwoni :) chyba pojdzie do zaorania.

  krabar Odpowiedz
 • Starał się ktoś o zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu konsumenckiego? . U mnie to wygląda tak (oferta „na klik”):
  *Złożyłem wniosek w placówce banku o zwrot, zostałem poinformowany, że bank odpowie mi w ciągu 60 dni.
  *Otrzymałem pozytywną informację SMS po około 30 dniach, wraz z informacją, że w ciągu 30 dni otrzymam zwrot.
  *Po 17 dniach otrzymałem zwrot, jednak jest to kwota bardzo symboliczna, tym bardziej, że spodziewałem się proporcjonalnej (np. jeśli kredyt spłacony szybciej o połowę, zwrócą połowę prowizji).

  Dan Odpowiedz
 • Czy ktoś się orientuje kiedy będzie badanie salda na następną edycje Profit ?

  MarekXXX Odpowiedz
 • Mam pytanie od kiedy jest konto 360 w ofercie? W 2015 roku jakiś tam bonus udało się zgarnąć, ale jakie to było konto nie mam pojęcia.

  Jacek102 Odpowiedz
 • Przychodzi jakiś sms/e-mail, że konto jest aktywne? Czekam czwarty dzień roboczy od podpisania i oddania umowy kurierowi i cisza…

  eloraper Odpowiedz
 • Czy działa Wam wniosek o zamykanie konta przez net w Mille? U mnie prosi o potwierdzenie, przychodzi sms, potwierdzam i znów prosi o potwierdzenie i znów prosi o potwierdzenie i tak w kółko (już bez kolejnych sms)…

  Paweł K. Odpowiedz
 • Czyli dla tych, którzy korzystają i chcą się załapać na nowy okres z oprocentowaniem 2.7% trzeba założyć, że 28 marca to dzień badania salda i na wtedy zrobić pustkę na koncie, tak?

  ja Odpowiedz
 • Konto w promocji otwierałem w styczniu i spełniłem warunki. Czy już komuś wypłacili 200 zł PREMII w maju?

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was otwierał Konto w tej promocji. Czy już wypłacili 200 zł PREMII ? Wiem, że mają czas do 29 maja, ale tak pytam z czystej ciekawości, ponieważ śmierdzi mi to reklamacją.

  Andrzej Odpowiedz
 • Dostaliście już dziś premię z tej promocji?

  tymateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy