7 miesięcy dostępu do Legimi (o wartości 315 zł) oraz 50 zł do Biedronki od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas w której do zdobycia mamy 7 miesięcy darmowego dostępu do Legimi, czyli serwisu pozwalającego na nielimitowane czytanie i słuchanie książek. Co ciekawe osoby, które dotrwają do samego końca promocji otrzymają również 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka :)

7 miesięcy Legimi za darmo

Książkobranie z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 10.01.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 24.01.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Legimi za darmo przez 7 miesięcy

Aby otrzymać kody Legimi wystarczy co miesiąc spełniać dwa proste warunki:

  • wykonać min. 4 przelewy za pomocą bankowości GOonline lub GOmobile oraz
  • zapewniać wpływ na min. 500 zł

Bank zaznacza jednak, że w pierwszym miesiącu (styczniu) wystarczy, że wykonamy zaledwie jeden wpływ (i zapewnimy wpływy na min. 500 zł).

Tu dodam, że jeśli chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

W przypadku przelewów chodzi o najzwyklejsze przelewy w systemie Elixir, np. na swoje konto w innym banku. Kwota przelewu nie ma znaczenia.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Jeśli spełnimy warunki w danym miesiącu to kod otrzymamy do 20. dnia kolejnego miesiąca (lub w kolejny dzień roboczy, jeśli jest to dzień wolny od pracy). Przykładowo po spełnieniu warunków w styczniu kod otrzymamy do 22.02, a w lipcu – do 20.08.2021.

Kod, o oficjalnej wartości 44,99 zł, będziemy mogli wykorzystać na 30 dni dostępu do serwisu Legimi.

Co z voucherem do Biedronki? Jeśli w dniu 31.08.2021 ciągle będziemy posiadaczem konta i karty debetowej otwartej w niniejszej promocji, to do 30.09.2021 otrzymamy SMSem e-kod karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach Biedronka. Będziemy ją mogli wykorzystywać aż do wyzerowania salda.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy