6,65% na lokacie bez haczyków w Inbank Polska (i 7% na Lokacie Lojalnej)

Kolejne podwyżki oprocentowania lokat w Inbanku – czyli banku, który nie wymaga od nas zakładania konta ani spełniania żadnych dodatkowych warunków. Tym razem w górę poszło oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej, którą zakładamy bez żadnych dodatkowych warunków. Do zyskania mamy tu 6,65% dla bardzo wysokiej kwoty maksymalnej – bo łącznie nawet 1 000 000 zł. A gdyby ktoś chciał nieco więcej, to ciągle do zdobycia jest 7% na Lokacie Lojalnej :)

Inbank Lokata Lojalna
Lokaty w Inbank Polska śmiało można określić mianem ofert bez haczyków. Nie ma tu bowiem konieczności posiadania konta osobistego czy lokowania nowych środków. Wystarczy, że mamy wolne min. 5000 zł i… zakładamy lokatę. Maksymalnie możemy mieć lokaty na 1 000 000 zł – ale osobiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro, bo do tylu mamy ochronę Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Różnica jest jedynie taka, że Inbank działa w Polsce dzięki europejskiemu paszportowi bankowemu, a swoją działalność prowadzi z Estonii. Dla mnie to nie problem – sam lokuje tam swoje środki już od kilku lat.

A ile zarobimy? W chwili obecnej na lokacie 3-miesięcznej zyskamy 6,65% w skali roku, bez spełniania dodatkowych warunków. Gdybyśmy chcieli zyskać nieco więcej, to 6,75% otrzymamy na 3-miesięcznej Lokacie Lojalnej, a 7% – w wersji półrocznej. W porównaniu do Lokaty Standardowej różnica jest jedynie taka, że bank ma prawo obniżyć oprocentowanie tych lokat do oprocentowania lokaty standardowej gdybyśmy zerwali jakąś lokatę (np. w celu przeniesienia środków na lepszy depozyt). Biorąc jednak pod uwagę, że różnica między (3-miesięcznymi) lokatami jest kosmetyczna, to tak naprawdę każdy wybór będzie w tej chwili dobry.

Lokatę w Inbank zakładamy przez wniosek internetowy, a środki przelewamy za pomocą szybkiego transferu (pay-by-link). Kwota maksymalna pojedynczej lokaty to 50 000 zł.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam, czy ktoś pamięta czy przy zakładaniu lokaty oprocentowanie leci od dnia założenia czy od następnego dnia roboczego dopiero. Bo dziś piątek i się waham…

  Pola33 Odpowiedz
  • Od dnia założenia w normalnym banku a w tym nie wiem kiedy założą . Pewnie zaraz Ci licznie zgromadzeni tu fachowcy napiszą .

   prawdziwy-xyz
  • Czyli wiemy tyle samo. Czytam we wcześniejszych postach do 20tys księ guje tego samego dnia a powyżej następnego.. chcę powyżej więc nie chce ryzykować że pieniądze gdzieś utkną na weekend. Chcę tym linkiem on-line zaplacić ( blues media pośredniczy), ale pewności nie mam..

   Pola33
  • @Pola33 będziesz miała lokatę od dzisiaj. Gorzej jest np. przy zrywaniu lokaty, gdzie składam dyspozycję w czwartek pod wieczór i realizują w piątek wieczór i dostaję kasę w poniedziałek :((

   Bolo
  • Przelewy na 50k też szybko dochodzą, a nawet jak ich od razu nie zaksięgują to i tak data będzie dzisiejsza.

   Bolo
  • Dzięki Bolo. Faktycznie tak jest, bardzo szybko zaksięgowali a wysyłałam przed 12.

   Pola33
  • Co do zrywania to robię nieodnawialne. I zrywać raczej nie zamierzam,całe kiedyś ok północy zerwałam i tego samego dnia mi zaksięgowali. Różnie bywa.

   Pola33
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy