7,5% na lokacie bez haczyków w Inbank Polska

Kolejne podwyżki oprocentowania lokat w Inbanku – czyli banku, który nie wymaga od nas zakładania konta ani spełniania żadnych dodatkowych warunków. Tym razem w górę poszło oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej oraz 6-miesięcznej. Do zyskania mamy tu 7,5%. Warto również zauważyć, że całkiem sensowna wydaje się opcja krótkoterminowa, czyli 7% na lokacie miesięcznej.

Inbank Lokata Lojalna
Lokaty w Inbank Polska śmiało można określić mianem ofert bez haczyków. Nie ma tu bowiem konieczności posiadania konta osobistego czy lokowania nowych środków. Wystarczy, że mamy wolne min. 5000 zł i… zakładamy lokatę. Maksymalnie możemy mieć lokaty na 1 000 000 zł – ale osobiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro, bo do tylu mamy ochronę Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Różnica jest jedynie taka, że Inbank działa w Polsce dzięki europejskiemu paszportowi bankowemu, a swoją działalność prowadzi z Estonii. Dla mnie to nie problem – sam lokuje tam swoje środki już od kilku lat.

A ile zarobimy? W chwili obecnej na lokacie 3- i 6-miesięcznej zyskamy 7,5% w skali roku, a na miesięcznej 7% – bez spełniania dodatkowych warunków. Bank zdecydował się na wycofanie z oferty Lokaty Lojalnej, która de facto wymagała od nas spełnienia dodatkowego warunku, a oferowała jedynie 0,1 p.p. więcej.

Lokatę w Inbank zakładamy przez wniosek internetowy, a środki przelewamy za pomocą szybkiego transferu (pay-by-link). Kwota maksymalna pojedynczej lokaty to 50 000 zł.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Nie przegap!

Komentarze

 • Na KO mamy już 8% a inbank wyskakuje z lokatami na… 7,5%. Nie wróżę napływu klientów.

  Ego Odpowiedz
 • Mają 8% tylko rżną głupa że dla wybranych… Symulacja pokazuje że może ją mieć każdy.

  jojo Odpowiedz
  • Promocja 8% jest tam tylko do 28.10. Lokata mi się kończy oczywiście 29.10. 😐 Trzeba będzie transfer zrobić gdzie indziej…

   Pola33
  • Co trzeba zrobić, żeby dostać 8% w Inbanku? Na jaki okres jest lokata przy takim oprocentowaniu?

   Krzysztof
 • Jak skorzystać z promocji?

  1. Zaloguj się do bankowości internetowej.
  2. Wejdź w zakładkę Lokaty i kliknij Załóż lokatę.
  3. Wybierz lokatę na 3 miesiące, a w polu Kod promocji wpisz WRACAMNA8 i ciesz się podwyższonym oprocentowaniem.

  Nie odpowiadam za to, jeśli komuś nie zadziała….

  jojo Odpowiedz
 • Dziś kończy mi się lokata. Oni w weekend odsyłają kasę czy dopiero poniedziałek?

  JDarecki Odpowiedz
  • Wydaje mi się, że jak nawet puszczą kasę to systemy bankowe śpią i tak przy zwykłych przelewach środki wpłyną w poniedziałek.

   Krzysztof
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy