8% na lokacie bez haczyków w Inbank Polska

Kolejne podwyżki oprocentowania lokat w Inbanku – czyli banku, który nie wymaga od nas zakładania konta ani spełniania żadnych dodatkowych warunków. Tym razem w górę poszło oprocentowanie lokaty 1-, 3- oraz 6-miesięcznej. Do zyskania mamy tu nawet 8% w skali roku.

Inbank Lokata Lojalna
Lokaty w Inbank Polska śmiało można określić mianem ofert bez haczyków. Nie ma tu bowiem konieczności posiadania konta osobistego czy lokowania nowych środków. Wystarczy, że mamy wolne min. 5000 zł i… zakładamy lokatę. Maksymalnie możemy mieć lokaty na 1 000 000 zł – ale osobiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro, bo do tylu mamy ochronę Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Różnica jest jedynie taka, że Inbank działa w Polsce dzięki europejskiemu paszportowi bankowemu, a swoją działalność prowadzi z Estonii. Dla mnie to nie problem – sam lokuje tam swoje środki już od kilku lat.

A ile zarobimy? W chwili obecnej na lokacie 6-miesięcznej 8% w skali roku, na lokacie 3-miesięcznej – 7,75%, a na miesięcznej – 7,25%.

Lokatę w Inbank zakładamy przez wniosek internetowy, a środki przelewamy za pomocą szybkiego transferu (pay-by-link). Kwota maksymalna pojedynczej lokaty to 50 000 zł.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Nie przegap!

Komentarze

 • System weryfikacji jest „lekko” kulawy w tym banku. Planowałem założyć lokatę, ale zrezygnowałem. Chciałem ulokować środki na lokacie, ale w zamian muszę bankowi podać jak na tacy (via Blue Media) jakie mam wpływy i wydatki na konto, jakie przelewy oczekujące i chyba jeszcze z 3 inne rzeczy z ostatnich 365 dni. Omijam z daleka.

  Duris Odpowiedz
  • To takich numerów w ub. roku gdy zakładałem lokaty jeszcze nie było.

   Ego
  • Teraz wygląda to tak. Na wstępie jest info, że dane będą pobrane za okres 90 dni. Jak już wybierzemy bank, jakim chcemy się zweryfikować (np. Alior Bank) to jest już info o 365 dniach i przekazania następujących danych:

   Zakres usług:
   – Dostęp do listy rachunków płatniczych
   – Dostęp do historii blokad na wskazanych rachunkach płatniczych
   – Dostęp do listy usuniętych transakcji na wskazanych rachunkach płatniczych
   – Dostęp do historii transakcji na wskazanych rachunkach płatniczych
   – Dostęp do listy oczekujących transakcji na wskazanych rachunkach płatniczych
   – Dostęp do szczegółowych informacji dla wskazanych transakcji

   Dostęp udzielono
   Wielokrotnie

   Dostęp do historii za okres (liczba dni od dzisiaj)
   365

   Tak właśnie INBANK chce o Was wiedzieć wszystko. I jest to chore, bo nie chcecie od nich przecież kredytu a tylko założyć lokatę i przelać im własne oszczędności.

   Duris
  • Nie pamiętam już dokładnie jak to było u mnie ale mam jakieś konto walutowe którego nie używałem lata, było kiedyś tam otworzone i tak sobie leży. I do weryfikacji Blues Media wskazałem im to konto. Poszło bez problemu.

   JDarecki
  • I o to chodzi. Brawo Ty:)

   Rafal
  • Czyli Millennium zmienia % na wyższy w aktualnej edycji. Chyba odczuli odpływ gotówki.

   Ego
 • 6 m-cy na 8% , to za długo. W sierpniu założyłam na 7% na 3 m-ce i żałuję, bo gdym przerzucała kasę między ING/ Getin miałabym lepiej.

  Beata2 Odpowiedz
 • Millennium od poniedziałku 8% na KO. To ile da Alior? Teraz chyba wiadomo już że minimum 8.

  burak Odpowiedz
 • RPP podniesie stopy, więc na wyścigi podnoszą %%

  Ja Odpowiedz
 • Lokaty zakończyły się w sobotę a druga w niedzielę a dziś środków nie ma na zweryfikowanym koncie. O co chodzi z tym bankiem specjalnej troski?

  Chris Odpowiedz
 • Już jest zmienione oprocentowanie 6 m-cy to 7,5%, 3 m-ce 7,5%

  STANISŁAW Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy