3,3% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku

Zakończona

Getin Bank ruszył z kolejną edycją Lokaty na nowe środki. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy nawet 3,3% w skali roku praktycznie bez limitów kwotowych. Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

3,3% na lokacie Getin Banku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 23.02.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są cztery lokaty. Na lokacie 3-, 6- i 12-miesięcznej zarobimy 3% w skali roku. Jeśli zdecydujemy się na okres 15-miesięczny – to 3,3%. Osobiście celowałbym teraz w najkrótszy okres lokaty, bo jest dość prawdopodobne, że za 3 miesiące oprocentowania nowych lokat będą jeszcze wyższe.

Kwota minimalna lokaty to 500 zł, a maksymalna – 180 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu. Oznacza to, że w teorii możemy ulokować nawet 4 x 5 x 180 000 zł = 3 600 000 zł. Oczywiście największy sens ma lokowanie nie więcej, niż równowartość 100 000 euro – tyle bowiem gwarantowane jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 31.03.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Mnóstwo korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie 3% na koncie oszczędnościowym oraz 50 zł na start. Warto zapoznać się również z tymi ofertami :)

Nie przegap!

Komentarze

 • „Istotne, aby lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 31.03.2022.” – Back to the future? Admin – jaki jest faktyczny dzień wyznaczenia środków na koncie?

  Bolo Odpowiedz
  • Sam sobie odpowiem.
   „Nowe Środki to nadwyżka środków pieniężnych ulokowanych przez Ciebie w dniu wpływu środków na lokatę, w stosunku do stanu środków pieniężnych na koniec 23.02.2022 r. „

   Bolo
  • nowe środki: nadwyżka środków pieniznych ulokowanych przez Ciebie w dniu wpływu rodków na lokat w stosunku do stanu rodków pieni nych na koniec 23.02.2022 r.

   Ja123
  • poprawione

   Michał
 • Ciekawe po ile chodzą lokaty zawrotne. ktoś sprawdzi?

  Ja123 Odpowiedz
  • 8.03 przelewałem do Mille i było 1,7%

   Bolo
  • Ja dziś rano usuwałem środki z Getinu i propozycja przy mniejszych kwotach była w okolicach 1,6% a przy większych 1,9%

   Pietia
  • Dzisiaj Getin proponuje lokaty zawrotne 2,1% na 3 m-ce lub 2,3% na 6 m-cy – dla lokat powyżej 10.000 zł.

   koko
 • Bezczelność ze strony banku:
  Naliczyli mi opłatę 9zł za prowadzenie KPR + 5zł za kartę debetową dla KPZ za luty 2022.
  W lutym wykonałam płatność kartą:
  01.02 (1x)
  25.02 (1x)
  26.02 (3x) – natomiast w tym przypadku 26.02 to data zlecenia – czyli wtedy zrobiłam zakupy, ale sklep zaksięgował to dopiero 01.03.2022 – stąd niespełnienie warunku 5 płatności !
  Jakim prawem tak robią, skąd konsument ma wiedzieć ile dni zajmie zanim dany sklep zaksięguje daną płatność?
  Może się teoretycznie zdarzyć że kupimy coś 01.02 a sklep albo jakakolwiek instytucja będzie miała jakaś „obsówę” i zaksięgują to dopiero 01.03…
  Przecież to nieporozumienie jakieś, żeby klient obliczał ile zajmie im zaksięgowanie danej transakcji żeby sobie specjalnie wcześniej odliczał dni aby się zmieścić przed końcem miesiąca.

  villemo09 Odpowiedz
  • A nie mogłeś dokonać płatności miedzy 2.02-20.02? Przecież dokonując płatności na koniec miesiąca bank nie zawsze zdąży rozliczyć transakcje.

   Ego
  • Po prostu złóż reklamację opisz a opłaty oddadzą .

   Michał
  • a dlaczego akurat pomiedzy 02-20.02 ?
   Skad te wyliczenia i po co w ogóle jakieś wyliczenia?
   Tak to ma wyglądac, ze klient musi wyliczać ile danemu sklepowi-bankowi zajmie zaksięgowanie operacji? Chyba nie tak powinno to wyglądać.

   villemo09
  • Bo ten problem z rozliczaniem transakcji na koniec miesiąca ma większość banków, to nic nowego.
   Tu nie ma żadnych wyliczeń. Robiąc płatności z większym wyprzedzeniem masz pewność, że zostaną rozliczone w tym samym miesiącu.

   Ego
  • „Robiąc płatności z większym wyprzedzeniem masz pewność, że zostaną rozliczone w tym samym miesiącu” — ale dla klienta nie ma to znaczenia, jeśli dla bezpłatności konta trzeba wykonać jakieś płatności kartą, to liczy się data wykonania płatności, a nie jakiegoś „rozliczenia”. O ile wiem, dotyczy to wszystkich banków, wszystkich kont osobistych (jest to chyba wynikiem działania UOKiK).
   Was, pracowników banków, trzeba porządnie wybatożyć, takimi bezczelnymi tekstami pokazujecie, że nie zasługujecie na ludzkie traktowanie.

   Don Quijote de la Mancha
  • Przy czym bardzo różnie banki podchodzą do takich sytuacji. Millennium pod względem obsługi nie lubię, ale tutaj jest spoko, to znaczy w ogóle taka sytuacja nie powinna się zdarzać, ale tam mam kilka kk i często robię te transakcje dla bezpłatności pod koniec miesiąca i naliczają opłatę, ale wystarczy reklamacja i dosłownie następnego dnia rano zawsze zostaje zwrócona (nawet gdy reklamacja jest napisana po południu).
   W którymś banku było ostatnio chyba jeszcze lepiej, sami mi opłatę zwrócili (po zaksięgowaniu brakującej płatności), ale nie pamiętam teraz w którym, nie mogę tego znaleźć…
   A po przeciwnej stronie jest np. Pekao, nasz bezkonkurencyjny zwycięzca w kategorii Najgorszy bank, tu kilka dni temu napisałem w tej sprawie reklamację, odpowiedzą pewnie po miesiącu…

   Don Quijote de la Mancha
  • @ Don Quijote de la Mancha
   Wybacz, ale nie jestem pracownikiem banku ani żadnej instytucji finansowej.
   Tym problemem z rozliczaniem płatności dawno zajął się UOKiK, część banków dostosowało się do zaleceń czyli do rozliczenia daty w momencie dokonania transakcji, a część jak widać na przykładzie Getina ma to w nosie.
   To że napisałem, że lepiej robić transakcje na początku danego miesiąca miałem na myśli, aby nie tracić czasu na pisanie reklamacji, chyba że Ty lubisz z braku innych zajęć.

   Zatem Don Quijote, zj*bałeś po całości. Nie wmawiaj komuś czegoś, co nie ma odwierciedlenia w rzeczywistości.

   Ego
  • Nie ma się co ciskać. Ile ja już reklamacji napisałem…. Nawet wtedy kiedy racji nie miałem bo po prostu warto…

   jojo
  • Dziwne zachowanie banku. Osobiście często dokonywałem 5 transakcji ostatniego dnia okresu rozliczeniowego i to np. po godzinie 22:00 i kupując przysłowiowe 5 bułeczek , każda oddzielną transakcją i po zmianie interpretacji co do terminu określanego jako dzień dokonani transakcji a nie dzień rozliczenia transakcji , spełniałem wymagania bezpłatności rachunków , również w Getin Banku . Dziwne zachowanie banku naprawdę .

   Aleksander
  • Zamiast płacić kartą wystarczy zrobić to BLIK-iem – wtedy problem późnego księgowania znika. Co do dostosowania się do UOKiK – szczegółów nie znam, zakładam, że Getin ma to w nosie i żerują na tych co machną ręką i reklamacji nie złożą. Do tego sposób naliczenia opłaty – ktoś musiałby to w systemie zmienić, a zmiany w IT kosztują i zresztą w tym wypadku nie jest to w interesie banku. Jedynie widmo ew. kary finansowej mogłoby tutaj cokolwiek zmienić, ale szczerze wątpię. W regulaminie produktów, czy tam TOiP napiszą sobie, że 5 transakcji ROZLICZONYCH (zaksięgowanych) w danym miesiącu i de facto można im skoczyć.

   ms118611
  • „W regulaminie produktów, czy tam TOiP napiszą sobie, że 5 transakcji ROZLICZONYCH (zaksięgowanych) w danym miesiącu i de facto można im skoczyć” — łżesz.

   Don Quijote de la Mancha
  • @ms118611
   Dokładnie wprowadzenie zmian w systemie generuje koszty a Getin od kilku lat nie spełnia zaleceń KNF-u, do tego od jakiegoś czasu kurator.
   Ich system i apka jest bardzo słaba – każde poruszenie się w systemie, wprowadzenie jakiś danych przez klienta powoduje „mielenie” systemu. Nie dziwne, że chcą wprowadzić nowy system transakcyjny, bo ten jest naprawdę toporny.

   A z transakcjami nie pisz, że „napiszą sobie w regulaminie, czy tam TOPiP” bo okaże się, że jesteś pracownikiem Getina lub innego banku :).

   Ego
  • Mam 5 płatność wykonaną 28.02.2022 rozliczoną w marcu . Opłaty brak.

   Michał
  • „…” — łżesz.

   To idź wojować. Zobaczymy czy Getinek zapłaci jakąś karę. Ludzie latami walczą ze swoimi umowami kredytów hipotecznych w CHF z różnym skutkiem, a tutaj rozumiem Getin będzie się bać, bo mają w TOiP zapisane, że liczą się transakcje zaksięgowane a powinna się liczyć data transakcji? Nie kwestionuję, że można odzyskać tę opłatę poprzez złożenie reklamacji i sam tak robię. Jak w pewnym banku nie działał mi BLIK przez pół roku, a miałem włączoną promocję polegającą na zwrocie za transakcje dokonywane BLIKiem, to po zakończeniu tej promocji złożyłem reklamację, że nie byłem z niej w pełni skorzystać i dostałem pełny możliwy zwrot. Oczywiście co miesiąc męczyłem ich, że BLIK mi nie działa. Tylko ile jest takich osób, które będą walczyć o 9 zł? Niektórzy nawet tego nie zauważą, jeśli nie przypatrują się każdej transakcji na koncie.

   Nie jestem pracownikiem żadnego banku.

   ms118611
  • @don weź już przestań trollować. Z igły widły robisz. I licz się ze słowami, obrażasz ludzi bezpodstawnie.

   ms118611
 • Podwyżka na EKO i lokat świadczy, że Getin potrzebuje depozytów klientów :)

  Ego Odpowiedz
 • Nie przychodzi mail potwierdzający założenie lokaty :(

  Tomekkk Odpowiedz
 • Witam, wie ktoś czy jeśli miałem saldo X i wpłacę Y nowych środków, założę lokatę na Y i za dzień czy dwa wypłacę z banku X to wszystko jest ok i oprocentowanie zostanie utrzymane?

  Krzychu Odpowiedz
  • wszystko jest ok i oprocentowanie zostanie utrzymane, ale tylko na lokatach, na KO ten numer nie przejdzie

   keram7m
 • Zakładając lokatę bez konta dostajemy jakieś konto techniczne?

  jojo Odpowiedz
  • Dostajesz dostęp do bankowości elektronicznej.

   Ego
  • Nie mam ROR, po zawnioskowaniu o lokatę otrzymałem potwierdzenie wniosku i hasło startowe (zakładam, że do standardowego systemu internetowego w Getin, gdzie będzie podpięte jakieś konto techniczne). Nie wiem tylko jak i gdzie znaleźć login – ktoś przebrnął procedurę w ostatnim czasie i może podpowiedzieć?

   Bogy
 • Potrzeba zgód na marketing grupy kapitałowej?

  Tomisław Odpowiedz
 • Podczas zakładania lokaty jest wymóg zaznaczenia zgód marketingowych.

  awosz Odpowiedz
 • Co założyć: EKO 3M 3% czy lokatę 3M 3% zakładając że nie będę potrzebował tej kasy przez te 3 miesiące?

  adaś Odpowiedz
  • Za miesiąc, dwa będziesz narzekać że się związałeś na niski procent 3 proc na 3 miesiące :)
   Jeśli musiałbym wybierać wziąłbym EKO i przy wyższej stawce konkurencji uciekł za kilka tygodni / miesiecy

   Dzikus
  • dokładnie tak, jak masz opcję KO to to jest lepsze

   Ja123
  • Tak jak napisali przedmówcy, nie blokuj kasy w dobie ciągłych podwyżek przez RPP.

   Ego
 • Nie wiem pod którym wpisem o to zapytać, więc spróbuję tutaj. Analizowałem wczoraj tabelę oprocentowania NEST banku i wyczytałem, że ich konto oszczędnościowe (to z aktualnie najwyższym oprocentowaniem opartym o WIBOIR) ma wysokie oprocentowanie tylko do 100000 zł a powyżej to już jakieś symboliczne 0,1%. Czy ktoś z Was może to potwierdzić lub obalić? Bo mam wrażenie, że na Livesmarter czytałem, że wyższe oprocentowanie obowiązuje do 400000 zł.

  Czy jest jakiś sposób (taki jak np. w Toyota Banku z zakładaniem lokaty) żeby ominąć opłatę 9 zł za kolejny przelew z konta oszczędnościowego w Nest Banku?

  Marcin W Odpowiedz
  • Wszystko zależy od okresu, w którym otworzyłeś KO. Jeśli do 01.12.2021, to masz bez limitu. Jak później, to do 100 000 zł (Nest Oszczędności).
   Nie działa tu żaden sposób.

   sm1
  • Dzięki za odpowiedź. Mam konto otwarte przed tą datą. Może ktoś jednak coś wymyślił z tym przelewem? Czekam ma komentarze.

   Jakie teraz będzie w Nest oprocentowanie po podwyżce WIBOR i od kiedy ono wchodzi?

   Marcin W
  • A w Getinie albo Millennium da się jakoś obejść opłatę za kolejny przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego? Można np. założyć lokatę bezpośrednio z konta oszczędnościowego?

   Marcin W
  • W Getinie na pewno tak, w Millennium chyba nie.

   asi
 • Zależy od WIBOR 3M w dniu 15.03; przed nami jeszcze 3 kwotowania (obecnie 4,18%), zaokrąglanie odbywa się w górę przy osiągnięciu co najmniej 0,05% na końcu (musi dobić do co najmniej 4,35 żeby dało 4,40). Tak więc 4,30-4,40% dla starych kont, a tych nieco świeższych 3,80-3,90% przy dość konserwatywnym założeniu. Chyba, że do 15. marca dalej będzie WIBOR rósł w tempie po kilkanaście p.p. dziennie jak w ostatnich 3 dniach, to może nawet i kolejne dziesiąte części procenta więcej. Oprocentowanie wchodzi od 16. dnia miesiąca

  Daugern Odpowiedz
 • Które zgody marketingowe trzeba zaznaczyć przy zakładaniu lokaty? Są do wyboru 3 opcje.

  ja Odpowiedz
 • Don Quijote – jeśli dla bezpłatności konta trzeba wykonać jakieś płatności kartą, to liczy się data wykonania płatności, a nie jakiegoś „rozliczenia”. O ile wiem, dotyczy to wszystkich banków, wszystkich kont osobistych (jest to chyba wynikiem działania UOKiK)

  Ego – Tym problemem z rozliczaniem płatności dawno zajął się UOKiK, część banków dostosowało się do zaleceń czyli do rozliczenia daty w momencie dokonania transakcji, a część jak widać na przykładzie Getina ma to w nosie.

  Aleksander – …i po zmianie interpretacji co do terminu określanego jako dzień dokonani transakcji a nie dzień rozliczenia transakcji , spełniałem wymagania bezpłatności rachunków , również w Getin Banku . Dziwne zachowanie banku naprawdę .

  Koledzy, mówicie o zaleceniach KNF-u oraz decyzjach UOKiK w tej sprawie – możecie proszę podesłać linki do tych zapisów? Takie podstawy należałoby im pokazać jeśli rzeczywiście są, jak mówicie.

  Regulaminy Getinu też rożne sprawdzam, znalazłam takie coś:

  Transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych – usługa polegająca na wykonywaniu
  bezgotówkowych transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej na terytorium innego państwa członkowskiego z fizycznym wykorzystaniem
  karty oraz bez fizycznego wykorzystania karty.

  W przypadku:
  – wykonania w danym miesiącu kalendarzowym wpływu na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w wysokości nie niższej niż 1000 zł, przy czym wpływ musi następował z rachunku w innym banku oraz musi następował jednorazowo ORAZ
  – wykonania transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej wydanej do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na łączna kwotę nie niższa niż 400 zł, przy czym Bank bierze pod uwagę wyłącznie transakcje zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym z wyłączeniem transakcji
  anulowanych – opłata nie jest naliczana.

  villemo09 Odpowiedz
  • Tak, zanim napisałem, że @ms118611 łże pisząc, że bank mówi o wykonaniu „5 transakcji ROZLICZONYCH (zaksięgowanych)” zajrzałem do tabeli opłat (i np. KPZ ma zapis „0 zł gdy w poprzednim miesiącu dokonano min. 5 transakcji bezgotówkowych”). Tym się różnię od tych bandziorów wypisujących tu bzdury nawet bez zaglądania do źródeł. Jeśli to nie są pracownicy banków czy firm PR pracujących dla banków, to są pożytecznymi idiotami, czyli osobnikami jeszcze bardziej niebezpiecznymi. Tego @ms118611 znalazłem w necie, to przedsiębiorca-cwaniaczek, pewnie nieźle się spasł na różnych dotacjach, tarczach i zasiłkach z naszych podatków.
   Moim zdaniem takim bandziorom nie można pozwalać na życie na nasz koszt.

   Przykładowe decyzje UOKiK:
   https://uokik.gov.pl/download.php?plik=21147
   https://uokik.gov.pl/download.php?plik=21148

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don Quijote de la Mancha
   Jeżeli m.in. do mnie kierujesz słowa typu „bandzior”, „idiota” to z Tobą naprawdę jest źle i kłania się PZP. Wiesz jak nazywa się ta choroba na którą cierpisz… osobowość paranoiczna. Tutaj przyda ci się porada lekarska.

   Podobno Waldemar odjeżdżał… Ty go przebiłeś. Nie potrafiąc przyznać się do błędu, brniesz w swoich paranojach, co charakteryzuje się urojeniami o absurdalnej treści.

   Ego
  • Coś ostatnio Don się bardzo zradykalizował.
   Trochę szkoda, bo wiedzę i doświadczenie ma nieprzeciętne.

   jamj
  • @Don Quijote de la Mancha vel Don Q.
   Ile płacą Ci fintechy (parabanki) za reklamę?
   W końcu podajesz ich pełne nazwy handlowe:)
   Ile płacą Ci banki o których wspominasz na innych forach?
   Czyż nie jest to marketing szeptany?

   Zainspirowałeś mnie żeby przejrzeć Twoje posty w zasobach sieci powstałe na przestrzeni lat. Właściwie to nawet nie musiałeś zmieniać nicka Don Quijote de la Mancha na Don Q.
   Nie ma co się wstydzić swoich wypowiedzi.

   Don Q. na innym forum pisze:
   „Aż się boję, że jako osoba nawet przy wysokich dochodach żyjąca skromnie (nie to, co klienci mopsów), pewnie będę zabrany na jakieś przymusowe leczenie…”
   Czyli jednak dostrzegłeś, że masz jakiś problem sam ze sobą :).
   Rada na przyszłość:
   Nie mierz wszystkich swoją miarą.

   Teraz rozumiem, dlaczego nie warto wchodzić z Tobą w dyskusje, tu, czy w innych miejscach sieci.

   EOT.

   @jamj
   Problem osób o radykalnych poglądach jest taki, że nie widzą swoich błędów.
   Niestety ale ekstremizmowi towarzyszy zamknięcie na informacje niezgodne z własnym systemem przekonań.
   Ekstremista poprostu ich nie przyjmuje, a jeśli przyjmie to nie widzi sprzeczności między nimi a tym, co myśli. Brakuje mu wglądu we własne myśli i emocje :), bo gdyby miał to nie stałby się ekstremistą, i nie postrzegałby świata w sposób jednostronny.

   Ego
  • 😆

   Cudo!

   „Czyli jednak dostrzegłeś, że masz jakiś problem sam ze sobą” — podpowiem, że tekst o tym, że jako osoba mimo wysokich zarobków i oszczędności żyjącą skromnie mogę być zabrany na przymusowe leczenie, to była gorzko-żartobliwa ironia. Ale ironia to nie jest coś, co rozumieją prostacy.

   Jednak trochę dziwi, że na portalu poświęconym sprytnemu i oszczędnemu życiu ktoś może pomyśleć, że skromne i oszczędne życie może być uznane za coś, co powinno się przymusowo leczyć. Wiem, że istnieją osobniki, dla których sprytne życie to właśnie życie na koszt społeczeństwa na poziomie wyższym od swoich dochodów z pracy, przy korzystaniu z różnych dotacji, tarcz i zasiłków finansowanych przez podatników. I oczywiście pożyczek.

   Rzeczywiście, takie teksty nawet bardziej, niż z pracownikami banków, kojarzą się z pracownikami firm udzielających chwilówek (nierzadko z dopiskiem „bez BIK”, heheh) i obiecujących, że wystarczy wziąć pożyczkę, a wtedy nastanie dobrobyt. Poważnie, oni się reklamują tekstami typu „pieniądze pod ręką” albo „dla każdego, kto potrzebuje pomocy w przypadku nieplanowanych wydatków” — czyli dokładnie tak, jakby normalne było, że wydaje się więcej więcej, niż ma dochodu, a osoby, które mimo wysokich dochodów żyją oszczędnie, gromadzą oszczędności (czyli mają „pod ręką” swoje pieniądze) — powinno się posyłać na przymusowe leczenie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Biedny, mały, samotny człowieku przejrzyj sobie Netykiete a może jeszcze nauczysz się manier. A jak chcesz użyć do kogoś swojego prostacko-epitetycznego języka to zapoznaj się 216 par 2 kk.

   Ego
 • @Ego
  „Podobno Waldemar odjeżdżał….”. Mylisz się. To nie był żaden ” odjazd” tylko mocne odpowiedzi dla tych, którzy nie rozumieją istoty tego forum. Wyrażamy swoje poglądy, piszemy merytorycznie, atakujemy poglądy nie osobę. Ja poprostu nie zyczę sobie, aby jakiś nieudacznik mnie pouczał. Oczywiście nie traktuje ciebie jako nieudacznika bo jest tu spora grupa forumowiczów, którzy niczego nie osiagnęli, nic nie wiedzą, porządnej kasy nie widzieli, ale mają nadzwyczajne zdolności do oceniania i pouczania innych.

  Waldemar Odpowiedz
 • @ms118611
  Pożądna kasa ta taka, która daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia dostatnie życie.
  @Jox
  No właśnie po raz kolejny pokazałeś co potrafisz. „Nie chce mi sie z tobą gadać”. Jak zlokalizujesz kto to powiedział ta masz szansę na przemianę.

  Waldemar Odpowiedz
  • To był żarcik Waldi, cieszy mnie Twoja znajomość polskiej kinematografii ale to blog o finansach 😄

   JoX
 • Może lepiej kupić obligacje 3 letnie TOZ0325.
  „1,60 % w pierwszym sześciomiesięcznym okresie odsetkowym, w kolejnych sześciomiesięcznych okresach odsetkowych: mnożnik 1,00 x WIBOR 6M, z wypłatą odsetek co pół roku”
  Aktualnie WIBOR wynosi 3,95%

  Fazi Odpowiedz
  • Aktualny z czwartku to 4,52, zawsze można dywersyfikować i część w cztero, a część w trzylatki

   Dzikus
  • Przeciez obecny wibor to i tak mniej niz polowa inflacji a niedlugo bedzie 1/3. Czyli zupelnie nieoplacalna inwestycja.

   keton
 • Gdyby ktoś chciał założyć powyższą lokatę w wersji 3-miesięcznej to warto to zrobić w tej edycji. Natomiast jak ktoś chce na rok – może poczekać.

  Michał Odpowiedz
 • Ciekawe, ja dostaję takie info: „Szanowny Kliencie,

  Z powodu braku możliwości weryfikacji Twoich danych (dane są niepełne lub nieaktualne) nie możemy otworzyć dla Ciebie lokaty.

  Nasza decyzja została oparta na podstawie przeprowadzonej automatycznie analizy: przedstawionych przez Ciebie w toku wnioskowania danych oraz naszych wewnętrznych baz danych.”

  Wszystkie zgody zaznaczone, dane poprawne. Nigdy konta u nich nie miałem.

  Damian Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy