5,5% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku

Trwa do 26.05.2022

Po czwartkowej podwyżce stóp Getin Bank zdecydował się zaoferować jeszcze wyższe oprocentowanie Lokat na nowe środki. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy nawet 5,5% w skali roku praktycznie bez limitów kwotowych. Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego!

5,5% na lokacie na nowe środki od Getin Banku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 5.05.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 3-miesięcznej zarobimy 4,5% w skali roku, na lokacie 6-miesięcznej – 5%, a na lokacie rocznej – najwięcej, bo aż 5,5% w skali roku. Oczywiście biorąc pod uwagę potencjalne kolejne podwyżki stóp procentowych być może opłacalne jest trzymanie się krótszych okresów.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 180 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu. Oczywiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro – w razie problemów banku te środki są gwarantowane / zwracane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 26.05.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Mnóstwo korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie 4% na koncie oszczędnościowym oraz 50 zł na start. Warto zapoznać się również z tymi ofertami :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli nic specjalnego jak na bankruta.

  Ego Odpowiedz
  • Raczej nikt im teraz nie pozwoli zbankrutować, więc oferta w sumie atrakcyjna. Ciekawe czy ktoś się będzie w ogóle z Getinem ścigał na wyższy % depozytów.

   xandi
  • Ścigać to na pewno nie, ale na rok ?

   Bogdan
  • Stopy rosną i mają zbankrutować? Teraz to dopiero im się dosypie.

   Co do oferty lokat to moim zdaniem bardzo słabo. Raz, że to lokata, dwa, że te naprawdę fajne oprocentowania wymaga mrożenia kasy na rok. Lepiej wrzucić teraz na konto oszczędnościowe w jakimś banku na 4% (a pojawiło się tego sporo) i czekać co się wydarzy.

   ceglaaa
 • Miesiąc temu zamknąłem konto osobiste i oszczędnościowe, czy „łapię się” na promocję?

  Sebix Odpowiedz
  • Oczywiście, nawet konta nie musisz otwierać, a jeśli miałbyś to tylko interesuje ich saldo z 5maja. Pozdrawiam :-)

   Pola33
 • A jak wyrazić zgody marketingowe?

  CentuśPlastuś Odpowiedz
 • ma ktoś wiedzę jak założyć lokatę w opcji nieodnawialnej? Jak składam wniosek o otwarcie lokaty to w warunkach lokaty, pozycja Odnawialność widnieje TAK bez możliwości edycji i zmiany.

  seb@ Odpowiedz
 • 3 x zgody muszą być aktywne w momencie składania wniosku o lokaty

  1. Marketing sms i telefoniczny
  2. __ ” __ elektroniczny
  3. __ ” __ tradycyjny

  Po założeniu lokaty można zgody cofnąć.

  Punkt 4 regulaminów lokat 5 /2022 i 6 / 2022.

  „4. Jeśli w trakcie trwania lokaty:
  wycofasz zgody marketingowe
  złożysz sprzeciw na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego nie zmienimy oprocentowania Twojej lokaty. Nie musisz jej też zrywać.”

  Rob231 Odpowiedz
 • A musi być zgoda na marketing podmiotów współpracujących z Bankiem?

  broker Odpowiedz
  • Nie musi być zgody na marketing podmiotów współpracujących. Tylko dla banku ;)

   jacek jacek
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy