6,2% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na lokatach w Getin Banku. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do 6,2% w skali roku praktycznie bez limitów kwotowych. Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

6,2% na lokacie na nowe środki

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 23.05.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 3-miesięcznej zarobimy 5,1% w skali roku, na lokacie 6-miesięcznej – 5,5%, a na lokacie rocznej – najwięcej, bo aż 6,2% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 180 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu. Oczywiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro – w razie problemów banku te środki są gwarantowane / zwracane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 28.06.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Inne korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie nawet 6% na koncie oszczędnościowym.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzisiaj zawrotna na 2- i 4-miesiące na 5.4% proponowana, bez szału

  paqero Odpowiedz
 • Na 3 miesiące 5,1 ? Tak mało u bankruta? Podziękuję.

  ptok Odpowiedz
 • Trzeba se wygenerować fake nr konta w BOŚ Bank w internecie i spróbować wyłudzić zawrotną na wyższa kwote. Jak BOŚ daje 7% na lokacie, to może zaproponują z 6% na zawrotnej

  Ja123 Odpowiedz
  • Ja lokatę w BOŚ prawdziwą zakładałem przelewem z Getinu, nie zaproponowali żadnej lokaty.

   plast
 • Wpłaciłem nowe środki w połowie maja, naliczylo mi jakiś śmieszny procent, zamiast 4 czy tam 4,5%. Nawet nie chce mi się wykłocac z konsultantami banku. Żegnam ten bank i oby utonął!

  ceglaaa Odpowiedz
 • Za kilka dni kończą się moje lokaty zakładane bez ROR. Czy w dniu zapadalności bank przesyła środki tj kapitał + ods. na rachunek z którego zasilalam lokaty ?

  Grażka Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy