6,5% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku

Zakończona

Ze względu na podwyżkę stóp procentowych Getin Bank postanowił ponownie podwyższyć promocyjne oprocentowanie swojej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy do 6,5% w skali roku praktycznie bez limitów kwotowych. Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

6,5% na Lokacie na nowe środki w Getin Banku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 23.05.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 3-miesięcznej zarobimy 6% w skali roku, na lokacie 6-miesięcznej i rocznej – 6,5% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 180 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu. Oczywiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro – w razie problemów banku te środki są gwarantowane / zwracane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 30.06.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Inne korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie nawet 6% na koncie oszczędnościowym.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy