7,5% praktycznie bez limitów kwotowych i bez zakładania konta w Getin Banku

Zakończona

Getin Bank uruchomił kolejną edycję swojej promocyjnej lokaty. W zamian za przyniesienie nowych środków zgarniemy nawet 7,5% w skali roku – z baaardzo wysokimi limitami kwotowymi! Co istotne: nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

7,5% na lokacie w Getin Banku

Aby skorzystać z Lokaty na nowe środki należy zalogować się do bankowości Getin Banku lub (jeśli nie mamy jeszcze dostępu) złożyć wniosek internetowy o lokatę. Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe dla banku, a lokatę założyć z nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo w banku z dnia 28.08.2022. Jeśli nie mieliśmy wtedy produktów w Getin Banku (lub na koncie mieliśmy minimalne środki) to jesteśmy w najlepszej sytuacji :)

W promocji dostępne są trzy okresy trwania lokat. Na lokacie 4-miesięcznej zarobimy 6,5% w skali roku, na lokacie 12-miesięcznej – 7% w skali roku, a na 6-miesięcznej – aż 7,5% w skali roku.

Kwota minimalna lokaty to 5000 zł, a maksymalna – 180 000 zł. Lokaty możemy założyć maksymalnie 5 w trakcie trwania danej edycji promocji dla danego okresu. Oczywiście nie przekraczałbym równowartości 100 000 euro – w razie problemów banku te środki są gwarantowane / zwracane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas na wnioskowanie o lokatę mamy do 13.09.2022, a wniosek jest ważny 7 dni.

Inne korzyści w Getin Banku

Na koniec przypomnę, że oprócz Lokaty na nowe środki Getin Bank oferuje w tym momencie nawet 7% na koncie oszczędnościowym.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dziwne podejście, że dłuższa lokata, roczna, jest na niższy procent niż półroczna… Przecież stopy nie będą spadać co najmniej rok

  matebe Odpowiedz
 • Jak długo się czeka na maila z nr konta ? Niby wszystko założone przelać w 7 dni kasę a maila nie ma.

  Prideaceh Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy