Do 150 zł za założenie lokat w Toyota Banku

Zakończona

Ruszyła promocja Toyota Banku przygotowana dla obecnych klientów. W zamian za założenie Lokaty Sprint na 200 dni lub Lokaty Plus na 12 miesięcy zgarniemy od 50 do 150 zł premii. Oprocentowanie lokat to w tej chwili 1,3% oraz 0,7%.

150 zł za lokaty w Toyota Banku

Lokata z premią

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Toyota Banku , który posiadał aktywną umowę (o konto osobiste) na dzień 22.11.2021.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie w okresie od 23.11.2021 do 9.01.2022 zwiększymy saldo posiadanych środków na lokatach i kontach w Toyota Bank względem dnia 22.11.2021 zakładając:

 • Lokatę Plus na 12 miesięcy na min. 5000 zł
 • Lokatę Sprint na 200 dni na min. 10 000 zł
 • obie lokaty na powyższe kwoty

Zależnie od opcji którą wybierzemy do zgarnięcia mamy 50 zł lub 100 zł lub 150 zł premii. Dodatkowo regulamin zaznacza, że:

Zwiększenie salda depozytów musi nastąpić z rachunku innego banku niż Toyota Bank Polska

Co istotne: zwiększone saldo na kontach i lokatach w Toyota Banku powinniśmy utrzymać nie tylko w dniu zakładania lokat, ale również przez kolejne 120 dni (dla Lokaty Sprint), 220 dni (dla Lokaty Plus) lub 180 dni (jeśli wybierzemy wariant z dwiema lokatami). Co to oznacza? Załóżmy, że 22.11 mieliśmy w Toyota Banku 5 000 zł na starej lokacie, która skończy się za miesiąc. Po miesiącu powinniśmy zostawić te środki w banku (na koncie lub innej lokacie), aby warunek podwyższonego salda był ciągle spełniony. No i oczywiście założyć promocyjne lokaty.

Co ciekawe bank dopuszcza możliwość wystąpienia różnicy powyżej 1500 zł (np. duży wydatek opłacony kartą albo jakiś przelew). Mamy wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie salda.

Zależnie od wybranego wariantu promocji:

 • informacje o nagrodzie w wysokości 50 zł otrzymamy do 26.08, a wypłata nastąpi do 26.08.2022
 • informacje o nagrodzie w wysokości 100 zł otrzymamy do 18.05, a wypłata nastąpi do 20.05.2022
 • informacje o nagrodzie w wysokości 150 zł otrzymamy do 13.07, a wypłata nastąpi do 19.07.2022

Szczegóły promocji w regulaminie.

Oprocentowanie lokat

Oprocentowanie Lokaty Sprint to w tej chwili 1,3% w skali roku, a Lokaty Plus – 0,7% – choć (głośno się) zastanawiam się, czy w związku z podwyżką stóp procentowych nie pójdą one w górę jeszcze w trakcie trwania promocji.

W chwili obecnej Lokata Sprint dla kwoty 10 000 zł przyniesie nam po 200 dniach 57,69 zł netto, a Lokata Plus dla 5 000 zł po roku – 44,55 zł. Oznacza to, że premie za obie lokaty bardzo mocno podnoszą ich efektywne oprocentowanie!

Nie przegap!

Komentarze

 • Sprint opłaci się bardziej – nie dość że wyższe % krótszy okres trwania lokaty to i premia większa – dodatkowo spełnia warunki tankuj korzyści :-) same zalety

  zenek64 Odpowiedz
 • Szkoda, że tylko dla obecnych :(

  Scorp Odpowiedz
  • Dla obecnych też niekoniecznie. Na początku grudnia kończą mi się lokaty 9 miesięczne z poprzedniej promocji. Musiałbym też zostawić te pieniądze w banku na niezbyt dobrze oprocentowanej lokacie. Dlaczego?
   „Uczestnik musi utrzymać zwiększone saldo depozytów posiadane na wszystkich kontach i lokatach w banku w dniu 22.11.2021 wraz z założonymi w banku lokatami” przez co najmniej 120, 180 lub 220dni w zależności od założonych lokat. Olewam taką promocję.
   Poza tym w poprzedniej promocji musiałem pisać reklamację i czekać ponad dwa tygodnie żeby dostać marna stówkę. I nie tylko ja tak miałem, to był standard.

   ptok
  • Można mieć kilka lokat sprint – jedną promocyjną i jedną na stare środki chyba że masz coś lepszego niż te 1,3 na chwilę obecną ? do rozważenia

   zenek64
  • Dlatego ja osobiście liczę na to, że jeszcze w trakcie trwania tej promocji zmienia tabele oprocentowania na plus i będzie większy sens zostawić tam środki. Zresztą to też zależy ile ktoś tam trzyma – u mnie wisi relatywnie sporo w lokatach z poprzedniej promocji i wolałbym je przerzucić w inne, lepiej oprocentowane miejsce i na krótszy okres. No ale może i Toyota zaproponuje >1,5%?

   Michał
  • Właśnie u mnie za 2 tygodnie kończą się grube 3 lokaty i jeżeli nic się nie zmieni w oprocentowaniu to na na pewno odpuszczę tę promocję.

   ptok
 • Ja się niestety nie załapię. W czwartek kończy mi się „duża” lokata. Musiałbym zostawić ją na kolejny okres, plus oczywiście założyć nową na min. 10k. Wszystko jednak wskazuje, że w grudniu stopy znów pójdą do góry, więc może banki zaoferują coś lepszego.

  diego Odpowiedz
  • Zdecydowanie lepiej zaczekać, na toyocie na pewno ten sprint oraz lokata plus w terminie promocji, do początku stycznia, drgną jeszcze w górę, jeśliby 8.12 było podniesienie stóp

   matebe
  • Rynek międzybankowy już ma w cenie kolejną podwyżkę, tylko czekać aż zaktualizują tabele, wejście teraz w 1,3proc plus premia da nam tyle ile do ilu w mojej ocenie Toyota Bank szacuje dalsze wzrosty stawek na rynku międzybankowym, więc ja bym poczekał, tylko szturmowanie klientów po kasę z promocji może spowodować brak podwyżki stawki w Toyocie

   Dzikus
 • Jak ktoś na 22-go miał małe saldo to oferta dobra, a nawet bardzo dobra. Ja niestety mam w TB sporo kasy i nie bardzo mi się opłaca. Wg moich wyliczeń w różnych wariantach razem z premią miałbym oprocentowanie ok. 1,6-1,8 % . A to rewelacja to już nie jest…

  Waldemar Odpowiedz
 • A gdyby tak od 1 stycznia skorzystać z Indeksowanego Konta Oszczędnościowego? Aktualizacja oprocentowania będzie na ostatni dzień kwartału a nadal indeks rośnie :) dziś to już by było 1,80 proc na koncie tylko czy testował ktoś kiedyś jak to jest z transferem środków na lokatę? Czy można poprzez nią uniknąć opłaty za przelew?

  Dzikus Odpowiedz
 • Jeśli dobrze doczytałem opłata za to konto wynosi 30 PLN i jest zwracana jeśli nie zmniejszy się salda środków. Jak więc można wycofać kasę, jest jakiś czas oszczędzania, bo nigdzie tego nie znalazłem ?

  diego Odpowiedz
  • Opłata pobierana z góry pierwszego dnia miesiąca i zwracana do 10-go dnia roboczego kolejnego miesiąca jeśli w poprzednim miesiącu nie wykonano transferu lub wypłaty środków pieniężnych z konta w ramach wykonywania usług płatniczych przez Bank powodującego zmniejszenie salda środków pieniężnych Klienta, z wyłączeniem transferów środków pieniężnych związanych z założeniem lokaty w Banku – jak rozumieć ten punkt – czy w przypadku założenia lokaty i jej zerwania, zweryfikowałem, że zrywając można wybrać inny rachunek, opłata zostanie zwrócona czy nie? :)

   Dzikus
  • @diego to jest konto oszczędnościowe bez terminu obowiązywania jak lokata, opłata się pojawi zawsze gdy w danym miesiącu wypłacasz środki, tylko wpłacając lub utrzymując saldo nie zapłacisz nic ale zakładając wypłatę za X miesięcy w wariancie pesymistycznym zapłacisz te 30 PLN jednorazowo, chyba że zwrócą przy założeniu lokaty :)

   Dzikus
 • Dzięki za wyjaśnienie.
  Tak myślałem, tylko ciekawe jak ten manewr z założeniem i zerwaniem lokaty działa? Na razie czekamy jakie oprocentowanie wskoczy na pierwszy kwartał 2022 i czy będzie warte rozważenia oraz zasilenia konta.

  diego Odpowiedz
 • „Od dnia 28.12.2021 r. obowiązywać będzie nowa Tabela Oprocentowania dla Klientów Indywidualnych.

  Podwyższamy oprocentowanie: Lokaty Standard na okres 3 i 9 miesięcy oraz Lokaty Plus na okres 3 i 9 miesięcy.
  Wprowadzamy dodatkowe warunki założenia Lokaty Standard – maksymalną kwotę pojedynczej lokaty i maksymalną liczbę aktywnych lokat.

  Nowa tabela oprocentowanie dostępna jest na: https://www.toyotabank.pl/obsluga-klienta/oprocentowanie. ”
  Lokata Plus 12 miesięcy nie drgnęła.

  Romuald Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy