Blikomania: wygraj nawet 100 000 zł w loterii premiującej transakcje BLIK

Zakończona

Ruszyła trzecia edycja loterii „Blikomania”. Choć nagrody w tej ofercie nie są w żaden sposób gwarantowane, to osoby korzystające z BLIKa zdecydowanie powinny wziąć w niej udział. Wystarczy bowiem zarejestrować się w loterii, dokonywać transakcji BLIK i… czekać na maila o wygranej. Do zgarnięcia jest nawet 100 000 zł, a pula nagród wynosi ponad 1 milion zł!

BLIKomania - loteria z wygraną do 100 000 zł
Aby wziąć udział w loterii należy posiadać konto w jednym z tych banków, które obsługują BLIKa. W chwili pisania tego artykułu są to: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank (w tym Orange Finanse), PKO BP, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank, Credit Agricole oraz Bank Pekao S.A.

Oprócz tego wymagane jest zarejestrowanie się w samej loterii pod adresem blikomania.pl. Oprócz naszych podstawowych danych konieczne będzie zaznaczenie dwóch pierwszych zgód oraz wybranie aplikacji banku, z którego korzystamy. Nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać kilku zgłoszeń, jeśli mamy konta w kilku bankach.

Teraz nie pozostanie nam nic innego, jak wykonywać transakcje BLIKiem. Każda transakcja to jeden los, ale wykonywanie wielu transakcji dziennie nie ma sensu. Dlaczego? Zgodnie z regulaminem organizator będzie losował ID naszej aplikacji, a następnie pytał bank, czy wykonaliśmy w danym dniu jakąkolwiek transakcje BLIK.

Warto dodać, że wliczane są tu nie tylko płatności BLIK w sklepach i internecie, ale również przelewy na telefon oraz transakcje w bankomatach!

Po rejestracji w promocji nie musimy już nic więcej robić, bo informacje o transakcjach są przekazywane przez nasz bank automatycznie do organizatora.

Transakcje dające szansę na wygraną są liczone od 18.03 do 21.08.2019.

Co można wygrać?

W loterii do wygrania są trzy typy nagród: 100 zł, 1000 zł oraz nawet 100 000 zł. Pierwsze dwie nagrody będą losowane raz w tygodniu (od 23.03 do 22.08.2019), przy czym nagradzane będą transakcje z każdego dnia. BLIK będzie bowiem rozdawał aż 47 nagród po 100 zł oraz jedną nagrodę 1000 zł dziennie!

Dodatkowo w ostatnim losowaniu wyłoniony zostanie jeden szczęśliwiec, który zgarnie najwyższą nagrodę – 100 tysięcy złotych. Nie trzeba się też będzie przejmować podatkami – do nagród zostanie dołączona dodatkowa nagroda pieniężna, która zostanie przekazana do Urzędu Skarbowego jako podatek od wygranej.

Organizator powiadomi zwycięzców o wygranej mailowo – przesyłając specjalny czek BLIK, który będzie ważny 15 dni. W ciągu dwóch dni roboczych od maila dostaniemy również SMS z numerem czeku. Nie powinniśmy więc przegapić swojej wygranej.

Ostateczna data wydania nagród dziennych to 6.09.2019, natomiast nagrody głównej – 15.09.2019.

Szczegółowe zasady loterii w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Mam stówkę – robię przelewy z 3 banków

  asdf Odpowiedz
  • Gratuluję, ja też z trzech, ale do tej pory nic.

   Fixer
  • Robisz to na swoje konta, czy korzystasz z pomocy kogoś innego. Czy numer telefonu do przelewu na telefon jest zbieżny z numerem telefonu podanym do loterii? Ja się obawiam, że pytanie do banku może wyglądać tak czy był przelew blik na nr podany w zgłoszeniu, a potem pytanie o transakcję blik.

   Hubertoo
  • „Czy numer telefonu do przelewu na telefon jest zbieżny z numerem telefonu podanym do loterii?”
   — przecież w losowaniu bierze udział NADAWCA, a nie ODBIORCA przelewu, ten w loterii brać udziału nie musi. A może ja czegoś nie zrozumiałem?

   Don Quijote de la Mancha
  • Bank weryfikuje po imieniu, nazwisku i peselu. Numer telefonu nie ma znaczenia. Możesz mieć inny w banku, inny zarejestrowany w loterii, a na jeszcze inny robić przelewy BLIK.

   Robert
  • Jaki ty madry jestes mozesz miec kazdy inny numer ? Podaj mi przykład jak zrobisz przelew na telefoon na numer ktory nie jest przypisany do promocji w banku.

   Znowu twoja zona wygrala ?

   Wojak
  • @Wojak ręce opadają. Odbiorca przelewu na telefon nie musi być zapisany do promocji, nadawca musi być do niej zapisany i to wystarczy.

   ceglaaa
  • Wojak na stronie blikomania podajesz dane do kontaktu maila i telefon a pesel do weryfikacji w banku czy cokolwiek blikiem było zrobione wpłata, wypłata,płatność lub przelew BLIK na telefon wysłany przez ciebie do byle kogo na inny numer.

   Fixer
  • „wysłany przez ciebie do byle kogo na inny numer”
   — tak? Na jakiej podstawie twierdzisz, że musi to być numer inny, niż podany do kontaktu?

   Don Quijote de la Mancha
  • Chodzi po prostu, aby była wykonana transakcja a odbiorcy ich nie interesują.

   Fixer
  • @cegla Nogi opadaja.
   Czy ja napisalem, ze odbiorca przelewu na telefon musi byc zarejestrowany w promocji….

   Nastepny rozumiejacy moje wpisy nie wspomne o @Lobelcie on bije wszystkich.

   Wojak
  • „Czy ja napisalem, ze odbiorca przelewu na telefon musi byc zarejestrowany w promocji”
   — a co to było:
   „jak zrobisz przelew na telefoon na numer ktory nie jest przypisany do promocji”?

   Don Quijote de la Mancha
  • @Wojak,każdy widzi co napisałeś… chyba tylko Ty nie widzisz co sam piszesz

   wiechu
  • No fakt tu sie…. ale chodziło mi o numer wysylajacego bo @Lobelt napisał, ze mozna miec trzy numery w promocji. Pisałem wczesniej ale moje komentarze sa notorycznie usuwane, wiec szkoda pisac.

   Wojak
  • „@Lobelt napisał, ze mozna miec trzy numery w promocji”
   — tak, można mieć trzy numery zarejestrowane w promocji: dla trzech różnych banków, np. inny podany podczas rejestrowania apki Aliora, inny apki Millennium, a jeszcze inny apki Santandera.

   Ale jeśli chodzi Ci o komentarz:
   „Bank weryfikuje po imieniu, nazwisku i peselu. Numer telefonu nie ma znaczenia. Możesz mieć inny w banku, inny zarejestrowany w loterii, a na jeszcze inny robić przelewy BLIK.”
   12 kwietnia 2019, 20:23 • Robert
   — to @Robert nie pisał w nim, że można mieć trzy numery w promocji.
   Wymienił tu trzy numery:
   1) podany w banku,
   2) podany na stronie rejestracji loterii,
   3) używany jako numer odbiorcy przelewu Blik
   — z których tylko ten 2 jest numerem powiązanym z promocją.

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak jak napisał @Fixer, numer tel i mail podany w rejestracji, to tylko dane kontaktowe, wykorzystywane do przekazania nagrody. Na jeden numer można zarejestrować w promocji klika osób ?

   Robert
 • Co jest pierwsze informacja o wygranej czy lista na stronie?

  Andrzej Odpowiedz
 • Dopiero wziąłem się za te promo, ale nie mogę odnaleźć jak z getin oraz t-mobile wykonać przelew na telefon. Proszę o podpowiedź.

  Romek Odpowiedz
 • BLIKomania blikonamią a przelew z Aliora do BZ WBK przez przelew na telefon BLIK (p2p) idzie już 4 godziny – PKP Express elixir ??

  zenek64 Odpowiedz
  • Moze jakieś chwilowe problemy do 12 mieli przerwę techniczna, która się chyba przedłużyła. Mi kiedyś kilka godzin ksiegowalo wplate w wplatomacie własnym Santander więc z tym bankiem wszystko jest możliwe.

   ceglaaa
 • Można by poprawić w opisie czas trwania promocji. Chociaż promocja rzeczywiście trwa do 17.10, jednak okres ten uwzględnia procesy reklamacyjne. Same zgłoszenia i uwzględniane transakcje są tylko do 21.08.2019. Ludzie się naklikają na jesieni, a i tak nic z tego nie będzie

  Ostatnia data uwzględnianych transakcji na końcu regulaminu to 21.08.2019.

  Kate Odpowiedz
 • Właśnie sobie uświadomiłam, na czym polega losowanie nagród w tej promocji. Nie są losowane rzeczywiste transakcje BLIK wykonane danego dnia tylko ID uczestnika zapisanego do promocji i wtedy sprawdzają, czy taka osoba zrobiła blika, jeśli nie, sprawdzają osobę rezerwową i jeśli ona też nie zrobiła blika w danym dniu to 100 zł przepada bezpowrotnie. Dlatego jest tak miało osób na tych listach zwycięzców. Dobrze myślę?

  Kate Odpowiedz
  • tak dlatego napisałem wyżej że ta loteria to jedno wielkie oszustwo (jeśli chodzi o pulę pieniędzy przeznaczoną na wygrane) wiele ludzi do końca promocji będzie robiło transakcje sporadycznie ale że są zarejestrowani to pustych losów będzie dużo uczestników dużo więc szansa wygranej niskie (co innego gdyby niewydane nagrody wracały do puli i były losowane w następnych dniach …

   zenek64
 • Dobrze myślisz.

  M. Odpowiedz
 • Czy w Santanderze też ktoś nie może wykonać żadnej operacji BLIK-iem? Dziś, bez jakiejkolwiek aktualizacji aplikacji, znikła możliwość wykonywania przelewów na telefon, a przelewy od innych osób w ogóle nie docierają. Na infolinię nie można się dodzwonić choć już dzwoniłem na wszystkie możliwe kanały.

  Dario Odpowiedz
  • Tak wlasnie jest od piatku. Widac „aktualizacja systemu” tak sie powiodla. Mam nadzieje, ze nie zgina im jakies srodki klientow.

   keton
  • Jest info że dziś od 16 nie będzie działać blik oraz przelewy natychmiastowe. Zresztą w tym banku co weekend system działa w okrojonej funkcjonalności

   conrad_88
  • do*

   conrad_88
  • W piątek było ok, w sobotę dali info, że nie działa do godz. 12 – i nie skłamali, natomiast dzisiaj faktycznie usługa niedostępna, bez żadnych konkretów.

   Robert
 • Dario mam tak samo. Ale wydaje mi się, ze wczoraj wyskoczyła jakas wiadomość o pracach serwisowych

  mike@miki Odpowiedz
 • Czy przelew na telefon w aplikacji IKO (Inteligo) jest traktowany jako BLIK?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Wygrałem 100 :)

  Budzi Odpowiedz
  • Gratulacje – ile rejestracji/bankow?

   keton
  • za jaki okres losowań wygrałeś?

   orion
  • Po inicjałach myślę, że z 08.04. Nie wiem jak sprawdzić id zgłoszenia, żeby być pewnym?
   Mam 4 apki, z czego 3 używam codziennie, a 1 sporadycznie.

   Budzi
  • W jakim banku wygrałeś?
   Odnosze wrażenie że w danym losowaniu biorą tylko niektóre banki udział. W pierwszym tygodniu na pewno był Santander bo w nim wygrałem. W drugim tygodniu jakiś bank ktory ma dużo Ukraińców/Rosjan może Getin

   Tomashen
  • Czy jak SMS był z SAN_PL to wygrałem z tego banku? Czy wszyscy dostają z niego powiadomienia?

   Budzi
  • Wszyscy dostają z Santander BP.

   Benito
  • Tak myślałem. Jak nie mam zapisanego id to pewnie nie dowiem się z jakiego banku wygrałem? W smsie i mailu brak informacji.

   Budzi
 • Teraz przy osobach, które wygrały jakieś hajsiwo umieścili ID zgłoszenia. Tym samym weryfikacja stała się łatwiejsza:)

  Andy2 Odpowiedz
  • Chyba trzeba sobie odpuścić, bo kolejne losowanie i nic.

   Ciekawski
  • Swoją drogą po analizie ID chyba można stwierdzić ile osób jest zarejestrowanych w konkursie. A wy jak myślicie ?

   Andy2
  • ID dodali zapewne po fali reklamacji, że dlaczego nie otrzymałam/em nagrody skoro moje imię i pierwsza litera nazwiska jest na liście zwycięzców :)

   Ciekawski
  • „Gdzie moje 100 zł, przecież jestem na liście wygranych, Jan N. to ja.” Nie mieli wyjścia po takich reklamacjach, musieli dodać ID zgłoszenia :)

   Benito
  • Daleko nie trzeba szukać:). Patrz kilka postów wyżej czytelnik @Wojak, który już pewnie ze trzy odwołania reklamacji zdążył napisać bo jego imię i pierwsza litera nazwiska były na liście zwycięzców i to napewno musi być on:)

   Andy2
  • @Ciekawski przy takim sposobie losowania zwycięzców to ciężko o wygraną. Niby losowane jest 46 osób + 50 rezerwowych, ale patrząc na to, że praktycznie w każdym losowaniu wygrywa ok. 20 osob, śmiem wątpić, że rzeczywiście tylko 20% osób zarejestrowanych spelnia warunki promocji.

   ceglaaa
  • @ceglaaa masz rację, ale im dłużej będzie trwała loteria tym zwycięzców będzie mniej. Dużo ludzi (w tym ja) już teraz rozważa rezygnację z konkursu. U mnie wraz z żoną mam 13 zgłoszeń, dużo czasu to nie kosztuje, ale staje się bardzo monotonne.

   Ciekawski
  • @Andy2 zal ci dupe sciska, ze wygrywamy a ty niec nie mozesz….

   Oczywiscie licze na glowna nagrode, wtedy zoabaczymy, czy warto pisac reklamacje i komu bardziej gól skoczy.

   Wojak
 • Zmienili certyfikat na stronie promocji z anonimowego na taki w którym jest wyszczególniona organizacja, do której należy certyfikat. Teraz przynajmniej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto jest właścicielem serwisu.

  randy_starr Odpowiedz
 • Dla możliwej wygranej w wysokości 100 zł zwyczajnie nie warto poświęceć więcej czasu na tą loterię. Nawet dla gwarantowanych 100 zł chyba nie byłoby warto logować się codziennie do x aplikacji i wykowywać x operacji blik przez powiedzmy miesiąc.

  pytanie Odpowiedz
  • Mozna tez zrobic wszystkim dobrze i porejestrowac sie we wszystkich 13 czy 14 bankach i nic z blikiem dalej nie robic :)

   keton
 • 3.04.19 niektórzy to nawet po 2 razy wygrali, słabo że nawet ze wstawieniem listy zwycięzców maja problem

  dan123 Odpowiedz
  • Po czym wnosisz, że Ci sami? Samo imię i jedna litera nazwiska pozwala na zidentyfikowanie osoby – Wydział Kryminalny stoi dla Ciebie otworem :)

   Ciekawski
  • Na liście dodali nr zgłoszeń. Dwa z nich, Pana Michała S. są identyczne.

   Jarecki14
  • I w tym samym dniu 2x Joanna B. z tym samym nr zgłoszenia, ciekawe..

   Jarecki14
  • Co za losowanie…zasady prawdopodobieństwa nie działają w tej loterii…Widać, że krewni i znajomi królików zaczynają wygrywać. Więc chyba to będzie taka loteria, jak ta paragonowa, gdzie wygrywała zdaje się Pani wiceprezes chociaż zagrała tylko raz…

   Kate
  • Czy info: „Zwycięzcy zostali powiadomieni mailowo o wygranej oraz otrzymali sms z nagrodą.” było od samego początku, czy dali je po fali reklamacji od Łosi i innych Jeleni, wysłanych na podstawie publikowanej listy zwycięzców?

   Robert
  • Z tą Joanna B. faktycznie wtopa… ?

   Robert
  • Dopiero teraz mają dylemat:
   1) nie dawać id – reklamacje, że Jan K. to ja,
   2) dawać id – reklamacja, dlaczego dana osoba wygrała dwukrotnie w jednym losowaniu (i dlaczego to córka Prezesa)

   Ciekawski
 • Jesli koncowka numeru zgloszenia to kolejny numer rejestracji, to w tej promocji byloby juz ponad 280k zgloszen. Szanse maleja. 18 marca mialem numerek ponad 8000.

  keton Odpowiedz
 • Numery, które jednego dnia wygrały 2x 132465319056, 132465356780, 1324653154231, 132465368547

  fsfan Odpowiedz
 • Dostałem odpowiedz od organizatorow
  Bardzo dziękujemy za informację. Oczywiście jest to błąd, który musiał się wkraść przy publikacji wyników.
  Zwycięzców tego dnia było 22 osoby. I żadna z tych osób nie wygrała tego dnia dwa razy.

  Strasznie mnie dziwi liczba zwycięzców tylko 22 osoby. Biorac pod uwagę ze 100 zł wygrywa 47 osob, do tego losuje się 50 osob rezerwowych, czyli w sumie 97 osob. Tylko 23% z wylosowanych faktycznie BLIKUJE. Ja blikuje codziennie i mam takiego pecha ze mnie nigdy nie wylosują…ehhh…

  fsfan Odpowiedz
  • Przecież to losowanie z całego tygodnia, a więc 47 x 7 dni, czyli procent wychodzi jeszcze mniejszy

   Kate
  • Losowania są raz w tygodniu, ale na każdy dzień osobno. Tak jak podał @fsfan

   Robert
  • ok, myślałam że w całym tygodniu wylosowali 22 osoby, ale widzę, że więcej…dla zastanowienia 03.04 – 11 wygranych

   Kate
 • Czy ktoś ma jakiś pomysł na wydanie Blikiem (podobnie jak DiP…..)?

  Robert1_2_3 Odpowiedz
 • Zapłaciłem blikiem online ale w tym samym dniu sklep zwrócił kwotę , bo towar okazał się niedostępny. Pytanie: czy taka zwrócona płatność bierze udział w loterii?

  Anty Odpowiedz
  • Regulamin raczej nie wskazuję, iż nie może to być transakcja, która finalnie została zwrócona.

   Ciekawski
  • Nie widze tez w regulaminie zapisu, ze jezeli juz wygralem raz na dany numer zarejestrowany w banku i loterii czy moge (jak beda kolejne losowania) wygrac ponownie ?

   Czy przy losowaniu ponownym 1k czy głowna Nagroda 100k moj numer nie bedzie wykluczony z losowania mimo, ze juz raz wygrałem ?

   Wojak
 • juz tracilem motywacje, zeby sie w to bawic.. 15-20 zwyciezcow z prawie 100 losowanych.. moje 3 przelewy + 2 wypłaty w bankomacie i żony 2 przelewy + 2 wypłaty.. w koncu udalo sie wygrac 100 zł :) powodzenia innym i nie poddawajcie sie :)

  Xemi91 Odpowiedz
  • Z nowego losowania, czy tego z 8 kwietnia?

   Ciekawski
  • z dzisiejszego

   Xemi91
  • zatem u mnie kolejny tydzień posuchy :(

   Ciekawski
  • dziś nie było jeszcze wyników. Ostatnie jest z losowania z 8 kwietnia.

   amar
  • Pytanie jest czy jak juz raz wygrales, to mozesz ponownie robic transakcje i brac ponownie udział w losowaniu o głowna nagrode ?

   Czy system nie odrzuca juz wygranych zwyciezcow z automatu ?

   Wojak
  • Chyba pod jedną z reklam blikomanii na fb ktoś zadał pytanie o to – z tego co pamiętam mozna wygrać wielokrotnie.

   ceglaaa
  • dodam, ze informacje o wygranej dostalem 24.04, natomiast po sprawdzeniu listy zwyciescow i numeru aplikacji okazalo sie, ze wygralem w losowaniu z 15.04

   Xemi91
 • Listy jeszcze nie ma, ale zwycięzcy mogli już zostać poinformowani

  Kate Odpowiedz
 • Żona wygrała 100 :)

  A co do pytania czy można wygrać drugi raz to w mailu jest napisane

  „Pamiętaj, że to nie koniec! Codziennie wykonuj przynajmniej jedną Transakcję BLIK i daj sobie szansę na kolejne wygrane 100zł, 1000 zł a nawet nagrody głównej 100 000zł!”

  Wnioskując z tej treści można wygrać ponownie :)

  rafal1983 Odpowiedz
  • No fakt tak jest napisane w mailu ale czemu w regulaminie nie ma.

   Zobaczymy, to poczatek losowań ale wątpie zeby ktoś wygrał dwa lub wiecej razy na ten sam numer telefonu czy pesel.

   Wojak
  • Jest w regulaminie, że można wygrać więcej niż jedną nagrodę, byle nie w jednym losowaniu.

   Benito
 • Zamieścili zwycięzców kolejnego losowania. Znowu nic.

  pytanie Odpowiedz
  • 21 kwietnia AŻ 10 wygranych po 100zł… jakoś mi się nie chce wierzyć w to, ze tylko 10 procent osób biorących udział w promocji spełnia warunki.

   ceglaaa
  • Jeszcze jedno tygodniowe losowanie i bye, bye. Mam przez to kompletnie zaspamowaną historię transakcji na kontach.

   pytanie
  • Też tak mówię co tydzień, jednak zawsze zwycięża chęć wygrania i blikuje dalej.

   Ciekawski
  • Ja już kategorycznie kończę, od poniedziałku żadnych blików :)

   pytanie
 • Próbowałem się wyrejestrować z tego „czegoś” i nie potrafię.A gdy miesiąc temu do nich napisałem dlaczego nie potrafię i jak mam to zrobić,do dziś nie otrzymałem odpowiedzi.Pierwszy i ostatni raz brałem w tym udział!!!!

  Zbigniew Odpowiedz
 • Robiłem codziennie.Bo nie ma znaczenia czy płacę kartą czy blikiem.Ale chce się wyrejestrować ale nie idzie.Więc nawet w tym oszukują więc w losowaniach…..???to dopiero się dzieje

  Zbigniew Odpowiedz
 • 6 maja nie było losowania? Wyników nie ma do dziś.

  ceglaaa Odpowiedz
  • Dziś ogłosili wyniki z 29 kwietnia – znów nic – odpuszczam. Tylko spam na koncie się zrobił.

   Ciekawski
 • Słabo im idzie to losowanie… wyniki z kwietnia , których nie ma nawet na stronie…
  Słuchajcie czy jeśli zamknę teraz konto i jeśli mnie wylosują to dostanę nagrodę? Nie widzę w rwgulaminie, żebym musiał mieć aktywne konto w momencie odbioru nagrody.

  K+M+B Odpowiedz
  • Po wyczyszczeniu cookies pojawiły mi się wyniki z siedmiu losowań, w tym ostatnie z 6 maja. Wcześniej widziałem tylko 3 losowania.

   neme
  • dzięki , to cenna informacja.

   K+M+B
  • Otrzymałem odpowiedź, nie trzeba mieć konta by brać udział w doczesnych losowaniach. Również o 100.000zł

   KMB
  • A mozna miec blika podpietego do czegos innego niz do konta?

   keton
  • 1. Jak rozumiem powyżej chodziło o zamknięcie konta po dokonaniu biorących udział w losowaniu transakcji, a przed odbiorem nagrody. Gdyby nagroda była (jak to często bywa) przelewana na biorące udział w promocji konto, to oczywiście byłby to problem (którego nie ma z czekami Blik).

   2. Można mieć Blika podpiętego do rachunku karty kredytowej.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don – czy w przypadku podpiecia BLIK do KK mozna nadal wyplacac pieniadze za pomoca bankomatu albo przelewu na telefon? Czy bank traktuje to jako operacje gotowkowa?

   keton
  • W Millennium użytkownik sam wybiera źródło środków niezależnie dla: transakcji bezgotówkowych, bezgotówkowych internetowych i gotówkowych, można więc dla dwóch pierwszych ustawić kk, a dla trzeciej ror (choć jeśli jest głupi, to też może ustawić kk). W PKO BP po ustawieniu kk jako źródła środków chyba po prostu nie będzie się dało dokonywać transakcji jak wypłata bankomatowa, wygenerowanie czeku Blik czy przelew na telefon

   Don Quijote de la Mancha
 • Jako ciekawostkę podam że wygrana w Blika to jak wygrana w Totolotka przy tak dużej ilości transakcji ?https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/budzet-domowy/blik-polski-standard-platnosci-jak-dziala-kto-moze-korzystac/z2trl73.amp

  ZICHI Odpowiedz
  • Liczba transakcji nie ma tu nic do rzeczy. Ważna jest liczba zgłoszeń do loterii, bo to właśnie nr zgłoszenia jest losowany.

   Jarecki14
 • Wpadł mail z stówką.

  Hasz Odpowiedz
 • Głupie pytanie: ale czy wy dostajecie jakieś maile z tej promocji? Ja się zapisałem na początku wielokrotnie płaciłem blikiem i nigdy żaden mail nawet marketingowy nie przyszedł, może coś jest u mnie nie tak

  Romek Odpowiedz
 • Czy ktoś potwierdzał, że bliki na telefon pomiędzy 2 osobami w mBanku zaliczają się do loterii? Czy przypadkiem nie są traktowane jako przelew wewnętrzny? Staram się systematycznie od początku robić przelewy i nie wiem czy nie na darmo?

  Krzyś Odpowiedz
  • Jest ryzyko, ze sie nie zaliczaja. Ja numer zony „przepialem” z ING do mBank i BLIK jest opisany jako przelew wewnetrzny a przedtem byl jako BLIK P2P. Masz mozliwosc przeniesc numer odbiorcy do innego banku?

   Bartglw
 • Czy w Millennium da się zrobić transakcję blikiem w niedzielę? Niedzielne bliki zapisuje mi jako poniedziałkowe.
  Dzisiejszy poniedziałkowy blik (pierwsza operacja na koncie) ma nr transakcji 2, bo nr 1 przyporządkowano dla niedzielnego.

  Joana Odpowiedz
 • Alior nie działa, w CA nie można zrobić przelewu BLIK lub się zalogować, Santander smoli. Znowu jakieś problemy z bankową infrastrukturą?

  pytanie Odpowiedz
  • Alior i Santa u mnie dzialaja ale od wczoraj w CA nie mozna zrobic przelewu Blik a dzis wyskoczyl komunikat „nie posiadasz rachunkow dla ktorych mozesz uruchomic usluge Blik”. Problemy sie zaczely po aktualizacji apki (iOS).

   Bartglw
  • A apce CA na andka od rana byl ten sam komunikat. Ale wlaśnie przed chwilą udalo się zapłacić blikiem.

   neme
 • 10 aplikacji i nic od samego początku… :-D

  savi Odpowiedz
 • W opisie jest błąd. „Transakcje dające szansę na wygraną są liczone od 18.03 do 17.10.2019.”

  1.8 Zgłoszenia do Loterii mogą być przesyłane od 18.03.2019 r. do 21.08.2019
  Pierwsze losowanie odbywa się w dniu 25.03.2019 r., zaś ostatnie losowanie w dniu 22.08.2019

  Leonid Odpowiedz
 • Przestaję wierzyć we wiarygodność i sens tego konkursu. Codziennie dokonuję transakcji blikiem i – jak do tej pory – brak jakichkolwiek nagród. Nie wiem, jaki mechanizm obowiązuje, jeśli chodzi o losowanie, niemniej chyba większa szansa na szczęśliwy traf występuje w totolotku.

  Adam K. Odpowiedz
  • Hmm, z losowaniami tak zawsze jest, tutaj jest zasada, że losujemy z WSZYSTKICH zarejestrowanych zgłoszeń do konkursu a nie z wszystkich transakcji blik w danym dniu, i jeśli dana osoba zrobiła w danym dniu transakcję blik to otrzymuje nagrodę, a jak nie losują osobę rezerwową i jeśli i ona nie zrobiła transakcji nagroda wraca do organizatora. Dlatego niekiedy dla danego dnia zwycięzców jest 10-15 a nie więcej. Jeśli np. zgłoszeń było X00 000 (a reklamowali te loterią w TV), to szanse są nikłe.

   Kate
  • wszystko przez sprytny mechanizm loterii że nagrody nie są przyznawane do skutku tylko losują osobę +rezerwę i jeśli obie danego dnia nie BLIKały to organizator zaoszczędził stówkę – dużo ludzi zarejestrowało się ale z BLIKa korzysta sporadycznie więc organizator oszczędza na nagrodach :P

   zenek64
  • Ja sobie właśnie przez to odpuściłem, robiłem dwa miesiące na łącznie 15 kontach. Co się na klikałem to moje, co sobie spam w historii transakcji narobiłem to moje. Jednakże z uwagi na brak jakiejkolwiek nagrody zaprzestałem się w to bawić.

   Ciekawski
 • WYGRAŁEM 100 zł. :]

  Kozo Odpowiedz
 • No i koniec, nic nie wygrałem. Szkoda czasu i włożonej pracy. Za rok już się nie rejestruję.

  pytanie Odpowiedz
  • To samo – 8 rejestracji prawie, że dzień w dzień ;)
   Ja nie polecam ;p

   savi
  • A ja 300 zł przytuliłem nie wysilając się zbytnio.

   drudar
  • Po zeszłym roku dałem sobie na wstrzymanie . Jechałem wtedy dzień w dzień na 8 czy 9 aplikacjach i dwoch telefonach. W tym roku moze z 10 razy trzaskalem platnosci na jednej aplikacji i też nic . Szkoda czasu efekt ten sam

   Kacper
  • Może ktoś z was jeszcze wygra 100.000 to inaczej będzie śpiewać. I tak wyższe szanse jak w LOTTO

   KMB
  • Z tą myślą przystąpiłem do tej promocji:)

   Katana78
 • Płacą gdzieś jeszcze za transakcje BLIK-iem, jakiś cashback gdziekolwiek istnieje na to ? ;)

  JoX Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy