Blikomania: wygraj nawet 100 000 zł w loterii premiującej transakcje BLIK

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja loterii „Blikomania”. I choć nagrody w tej ofercie nie są w żaden sposób gwarantowane (a wręcz trzeba… zapłacić za rejestrację), to osoby korzystające z BLIKa zdecydowanie powinny rozważyć wzięcie w niej udziału. Wystarczy bowiem uzupełnić formularz, zapłacić na rzecz fundacji, dokonywać transakcję BLIK i… czekać na maila o wygranej. Do zgarnięcia jest nawet 100 000 zł, a pula nagród wynosi ponad 2 miliony złotych!

Blikomania 2021
Aby wziąć udział w loterii należy posiadać konto w jednym z tych banków, które obsługują BLIKa. W chwili pisania tego artykułu są to: Alior Bank, Bank Millennium, BOŚ, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, Pekao S.A., kilka Banków Spółdzielczych, Getin Bank, Noble Bank, BNP Paribas, Credit Agricole oraz Nest Bank.

Oprócz tego wymagane jest zarejestrowanie się w samej loterii pod adresem blikomania.pl. Oprócz naszych podstawowych danych konieczne będzie zaznaczenie dwóch pierwszych zgód (regulamin, wymiana informacji chronionych tajemnicą bankowa) oraz wybranie aplikacji banku, z którego korzystamy. Nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać kilku zgłoszeń, jeśli mamy konta w kilku bankach. Co równie ważne: akceptowane są również zgłoszenia osób niepełnoletnich, które ukończyły 13 lat i przesłały na kontakt@blokomania.pl skan lub zdjęcie zgody na udział podpisaną przez rodzica.

Ale uwaga: w celu potwierdzenia swojego udziału konieczne jest kliknięcie w przesłany na maila link aktywacyjny oraz zrealizowanie transakcji BLIK na kwotę 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci.

Teraz nie pozostanie nam nic innego, jak wykonywać transakcje BLIKiem. Każda transakcja to jeden los, a wliczamy do nich nie tylko płatności BLIK w sklepach i internecie, ale również przelewy na telefon oraz transakcje w bankomatach.

Po rejestracji w promocji nie musimy już nic więcej robić, bo informacje o transakcjach są przekazywane przez nasz bank automatycznie do organizatora.

Transakcje dające szansę na wygraną są liczone od 2.08 do 28.11.2021.

Co można wygrać?

W loterii do wygrania są dwa typy nagród: 100 zł oraz 100 000 zł. Pierwszy typ nagrody to nagroda dzienna w ilości 945 sztuk per tydzień (135 nagród dziennie!). Nagrody będą losowane co tydzień (11.08 – 1.12.2021).

Drugi typ nagrody to nagroda miesięczna w kwocie aż 100 000 zł, przyznawana czterokrotnie – za transakcje z sierpnia, września, października i listopada. Losowania nagród miesięcznych odbędą się 8.09, 6.10, 3.11 oraz 1.12.2021. Informacja o zgarnięciu nagrody zostanie nam przekazana mailowo z informacjami jak ją odebrać.

Szczegółowe zasady loterii w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • W tej edycji losują jakieś „szczęśliwe godziny”. Pytanie czy sa to pełne godziny, czy niepełne. Jesli pełne to lepiej jest wykonać transakcję tuż po pełnej godzinie, np. o 14:05

  Ja123 Odpowiedz
  • Niestety nie jest to nigdzie zdefiniowane. Ja i tak wychodzę z założenia, że loteria to loteria – trzeba mieć po prostu szczęście.

   Michał
  • @Michał, jest (było) zdefiniowane:
   „3.2. Transakcje BLIK są automatycznie rejestrowane w systemach bankowych w godzinach od 00:00:00” do 23:59:59” każdego dnia kalendarzowego.”
   Czyli „godzina” wg regulaminu to godzina, minuty i sekundy i taka też była losowana (co do sekundy) – inaczej to byłoby bez sensu.

   Poza tym system losował godzinę z całego zakresu dobowego, więc najlepiej było robić płatności/przelewy BLIK w godzinach najmniejszego szczytu zakupowego czyli powiedzmy od 1:00 do 5:00 :) bo wtedy są największe (ogromne) szanse na trafienie.

   Ja stosując te (i inne) „optymalizacje” wygrałem 7 razy :)

   TrueDetective
 • Nie znalazłem żadnej informacji co do minimalnej wysokości jednej transakcji biorącej udział w loterii. We wcześniejszej edycji było jakieś minimum?

  owat Odpowiedz
 • Wydaje mi się, że skoro „każdego dnia wynikającego z Kalendarza Losowań Organizator przeprowadza losowanie w urządzeniu losującym, w którym losuje szczęśliwe godziny. ” to takie urządzenie losujące może wylosować z taką samą dozą prawdopodobieństwa np. godz. 14.05.00 jak i 14.25.37

  wiechu Odpowiedz
 • brałem już kilka razy udział w takich loteriach, nic nie wygrałem, ktoś wygrał z użytkowników

  stalker Odpowiedz
 • W regulaminie jest ograniczenie, liczy się tylko 10 przelewów na telefon dziennie.
  Ps. Transakcji Blik jest 2 mln. każdego dnia, na szczęście nie wszyscy zapisali się do tej loterii.

  Benito Odpowiedz
  • po płatności blikiem wyświetla się banner zachęcający do zapisania się do tej loterii

   zenek64
 • od 3 sierpnia ponad 500 transakcji BLIKiem i ch** wygrałem – niby 945 nagród w tygodniu a i tak jest tak dużo użytkowników BLIKa że szanse wygrania czegokolwiek są znikome. Dobrze że tym razem losują godzinę przynajmniej wszystkie nagrody zostaną rozdane

  zenek64 Odpowiedz
 • Dobry wieczór Wszystkim.
  Ciekawa oferta ,taniej niż Lotto a szanse większe , chyba zainwestuję 1 zł lub 2 zł dla zwiększenia szczęścia czego życzę wszystkim .

  miron Odpowiedz
 • Dodam ,że w loterii znanej marki piwa udało mi się uzyskać ponad 250 zł . Proszę o nie komentowanie ile tych kapsli od butelek musiałem otworzyć.

  miron Odpowiedz
 • Miałem szczęście.

  miron Odpowiedz
 • Mogliby dodać na liście zwycięzców końcówkę nr telefonu, ale to widać za trudne.

  Benito Odpowiedz
 • W jaki sposób „rozpoznają” zwycięzców? Numer telefonu skojarzony z bankiem?

  Co jeśli w banku A mam podany numer 1, a w banku B mam podany numer 2? Przy rejestracji w loterii w banku B mogę podać numer 1, czy powinienem ten który używam w danym banku?

  ceglaaa Odpowiedz
  • podajesz im nr telefonu adres e-amil i robisz transakcje weryfikacyjną dla Fundacji na podstawie której przypisują USERID do konkretnego profilu (klient/bank)

   zenek64
 • https://www.cashless.pl/10764-blik-rekord-transakcji – blikomania działa BLIK bije kolejne rekordy popularności – a ja 2x wygrałem stówke :D

  zenek64 Odpowiedz
  • no widzisz, a tak narzekałeś..
   Ja też zrobiłam sporo transakcji i nic mi nie wpadło.

   Be@
  • zenek64 masz szczęście moim zdaniem,gratulacje :) ale ogólnie znam osoby co z loteriami mają szczęście albo jak wezmą się za jakikolwiek konkurs to wygrywają często :)

   bolek
  • jak jest dużo nagród to czasami uda się coś wygrać – w sumie dopiero połowa Blikomanii może jeszcze do koca listopada coś się uda zgarnąć …. Powodzenia dla wszystkich w tej loterii nic się nie traci bo i tak płacenie blikiem w Internecie jest najwygodniejsze i nie ponosi się dodatkowej opłaty za wybranie tej formy płatności.

   zenek64
 • Wygrałem 100 zł Z Blika i to jeszcze w Urodziny :D Jak fajnie :D A myślałem że nie mam szczęścia do loterii :)

  bolek Odpowiedz
  • Było 135 x 100 zł na dzień czyli bardzo dużo nagród. Szkoda, że już koniec :) Fajna loteria, jedna z lepszych , jak nie najlepsza, bo nie trzeba nic kupować.

   Benito
 • @bolek
  Wielkie gratki.

  Waldemar Odpowiedz
 • Mam pytanie. Kupując bilet płaciłam BLIKIEM. Płatność potwierdzona kodem , środki z konta pobrane więc byłam pewna, że płatność przeszła. Otrzymałam informację, że płatność została anulowana ponieważ środki nie wpłynęły w ciągu 15 minut. Do kogo mogę złożyć reklamację i czy ma to sens?

  Bogusia Odpowiedz
  • W piątek mBank miał kłopoty z BLIKiem. Nie wiem, czy to jest powodem twoich kłopotów, w każdym razie, jak pieniądze nie wrócą na konto do południa we wtorek – to ja bym zadzwoniła najpierw do banku z pytaniem, jaki status ma transakcja ? oraz z ewentualną reklamacją.

   Be@
  • @Be@ Chodzi o Citibank. Kasa nie została jeszcze zwrócona. Nie było bardzo wierzę w pozytywne rozpatrzenie reklamacji bo, albo stwierdzą, że był słaby transfer danych, albo inne dyrdymały dlatego myślałam, że ktoś miał taki problem i coś podpowie, doradzi.

   Bogusia
  • Reklamacja do banku i zwracają kasę bez problemu.

   Benito
  • @Benito Transakcja dotyczyła zakupu biletu PKP. Cena zakupu biletu PKP, podczas pierwszej anulowanej płatności była około 100 PLN. Ponieważ do domu muszę jakoś wrócić kupiłam drugi bilet płacąc BLIKIEM, ale cena tego biletu wyniosła już około 180 PLN. O zwrot anulowanej płatności nie obawiam się. Bardziej interesuje mnie cz mogę oczekiwać od Citibanku zwrotu też różnicy w cenie, ponieważ wina za nieudaną płatność na pewno nie leży po mojej stronie.

   Bogusia
 • Ruszyła nowa Blikomania jak chcecie się pobawić

  Ja123 Odpowiedz
  • Niestety, podobne jak w ubiegłym roku nie biorą już pod uwagę transakcji wykonanych najbliżej wylosowanej godziny, a jedynie trafienie konkretnej godziny co do sekundy. Jedynie w 2021 roku można było zastosować wyżej wspomnianą „nocną optymalizację”, a teraz to niestety dosłowna loteria jak totolotek… Już nawet losowanie numeru ID użytkownika w pierwszych 3 edycjach było sprawiedliwsze i prostsze, bo wystarczyło zrobić po 2 transakcje z danej apki na dzień, a im więcej było zgłoszeń apek tym lepiej. A teraz… trzeba robić transakcje w każdej sekundzie… :)

   Paweł
  • a jesli rejestruje sie z mbanku a zrobie kilka blikow z CA to nie mam szans? Czy mozna kilka bankow rejestrowac na te same dane? Nie czytalem regulaminu ;)

   Krzychoooo
  • Można kilka, za każdą rejestrację 1 zl. Za bliki zbliżeniowe daja czeki na 200 zl, za normalne bliki jest 100 zl

   Ja123
  • A no i nagrody główne to…sztabki zlota

   Ja123
  • to ja z innej beczki, zarejestrowałem się i wszystko git, ale tak szukam tej transakcji na 1 zł i nie widzę na koncie, jak się okazało poszła z KK a nie z ROR i teraz pytanie czy APPID jest przypisywany do konkretnego rachunku, czy ogólnie do apki? Taka sama sytuacja w PKO i Millennium, miałem domyślnie ustawione KK do płatności internetowych blikiem, drugi raz nie można zarejestrować się w blikomanii z podaniem tych samych danych i tego samego banku, chociaż regulamin przewiduje taką możliwość.

   Grzegorz333
 • Ktos cos wygral? Wczoraj pierwsze losowanie bylo

  janek213 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy