Wygraj samochód hybrydowy, jeden ze sprzętów elektronicznych lub kartę przedpłaconą 2000 zł w loterii Pekao S.A.

Zakończona

Ruszyła loteria promocyjna przeznaczona dla nowych i obecnych klientów Pekao S.A. Wystarczy, że zgłosimy swój udział w loterii, a następnie będziemy wykonywać płatności mobilne. Nic więc nie tracimy, a jeśli uśmiechnie się do nas szczęście, to wygramy kartę przedpłaconą o wartości 2000 zł, jeden ze sprzętów elektronicznych (TV, iRobot, smartfon Realme, soundbar Samsung, laptop Lenovo) o podobnej wartości lub samochód Toyota Yaris Cross o wartości 131 731 zł.

Odjazdowa loteria Pekao

Odjazdowa loteria Pekao

Aby wziąć udział w loterii należy być pełnoletnim klientem indywidualnym banku (również prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą), który posiada kartę kredytową lub debetową Mastercard lub Maestro.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy swój udział w loterii poprzez wiadomość marketingową wysłaną do nas w serwisie Pekao24 lub w aplikacji PeoPay. Oczywiście aby otrzymać taką wiadomość musimy mieć wyrażone odpowiednie zgody, zresztą zgodnie z regulaminem loterii wymagane jest:

wyrażenie zgody na otrzymywanie od Banku informacji handlowej (związanej z Loterią) drogą elektroniczną

Bank zaznacza, że w przypadku niewyrażenia takiej zgody przed startem loterii możemy ten brak uzupełnić, a zaproszenie dostaniemy w ciągu 3-5 dni roboczych.

Co dalej? W loterii premiowane są dwa typy aktywności. Po pierwsze – logowanie do aplikacji PeoPay. Po drugie – płatności poprzez Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay oraz Garmin Pay (oczywiście z wykorzystaniem kart Mastercard lub Maestro Pekao).

Bank zaznacza również, że:

Logowanie do PeoPay oraz Transakcje wykonane do dnia Zgłoszenia do Loterii (włącznie) lub po 3 października 2022 r. nie są brane pod uwagę w losowaniu Nagród w Loterii.

W przypadku dokonania przez Uczestnika dwóch lub więcej Transakcji tą samą Kartą, w tym samym dniu, w tym samym Punkcie akceptującym, w Loterii uwzględniona zostanie jedynie pierwsza Transakcja dokonana w danym dniu tą Kartą, w danym Punkcie akceptującym.

Każda transakcja kartą debetową to jeden los, a kartą kredytową – pięć losów. Bank zaznacza jednak, że w danym tygodniu (tym samym co transakcje) musimy również dokonać logowania mobilnego. Za logowanie możemy zresztą zyskać do 10 losów – jeśli dobrze rozumiem regulamin, to łącznie za wszystkie tygodnie loterii, w których dokonamy logowania – czyli po jednym losie tygodniowo.

Losowania nagród II stopnia odbywać się będą co tydzień aż do 13.10. Losowanie nagrody głównej nastąpi natomiast 24.10. Pełna lista nagród prezentuje się następująco:

 • telewizor marki Samsung UE43AU7122K DVB-T2/HEVC o wartości 1.899,00 zł (2 x 10 sztuk)
 • iRobot marki Roomba i7. o wartości 2.099,00 zł (2 x 10 sztuk)
 • smartfon marki Realme 9 Pro+ 8/256 o wartości 1.999,00 zł brutto (1 x 10 sztuk)
 • soundbar marki Samsung HW-Q600A o wartości 1.799,00 zł (2 x 10 sztuk)
 • laptop marki Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 15,6″ AMD Ryzen 5 3500U – 8GB RAM – 256GB o wartości 2.099,00 zł (2 x 10 sztuk)
 • karta przedpłacona o wartości 2.000 zł (1 x 10 sztuk)

Nagroda główna to natomiast samochód marki Toyota Yaris Cross o wartości 131 731 zł. Co ciekawe w przypadku problemów z dostarczeniem samochodu bank przekaże nam ekwiwalent pieniężny (i w obu przypadkach dodatkową nagrodę pieniężną, która potrzebna jest na pokrycie podatku od tego typu nagrody).

PS. Nie masz konta w Pekao? Możesz zgarnąć 200 zł lub Canal+ za darmo za jego założenie (oraz 7% na koncie oszczędnościowym!)

Nie przegap!

Komentarze

 • Gdy dowiedziałem się o tej loterii włączyłem zgody na kontakt marketingowy, ale nie dostałem ani powiadomienia w Peopay, ani żadnego banera na stronie WWW po zalogowaniu…

  Łukasz Odpowiedz
  • A kiedy dowiedziales sie o loterii? Moze ktos policzy kiedy minie 5 dni roboczych. Tam nic nie dzieje sie automatycznie tylko trzeba czekac i raz w tygodniu pracownik recznie klika zaproszenia.

   aaaa
  • Ze 2-3 tygodnie temu. Od tego czasu przyszedł mail „Nowości w Twojej bankowości”, niby jest tam info o tej loterii z linkiem, pod tym linkiem jest strona tej loterii z przyciskiem Zarejestruj, po wybraniu każe się zalogować do bankowości, ale po zalogowaniu nic się nie dzieje.

   Łukasz
  • wczoraj koło południa aktywowałem zgodę w aplikacji
   wieczorem się zalogowałem, wyskoczyła informacja o promocji i się zapisałem

   kruczi
 • prędzej w totka się wygra niż cokolwiek dostanie od tego banku

  stalker Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy