Druga edycja programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium – do zgarnięcia 10% moneybacku, lokata 4%, bilety do kina i bony

Zakończona

Ruszyła druga edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to poleca”. W zamian za polecenie konta osobistego zarówno nowy, jak i obecny klientem banku mogą zyskać po 4 bilety do kina, voucher do empiku, 10% zwrotu od płatności karta, lokatę 4% oraz, nowość, 80 zł do wykorzystania na zalando.

Lubię to polecam - program poleceń Banku Millennium

Roczny okres karencji

Zaletą programu poleceń względem standardowych promocji jest fakt, że występuje tu krótki okres karencji. Zgodnie z regulaminem nowym klientem może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie była stroną umowy z Bankiem Millennium (również jako pełnomocnik czy przedstawiciel ustawowy).

Jeśli spełniamy te warunki to musimy założyć Konto 360° korzystając z kodu polecającego obecnego klienta. Ten może go wygenerować w bankowości internetowej, akceptując przy tym postanowienia programu. Tradycyjnie polecam znaleźć wśród swoich najbliższych czy znajomych taką osobę. Jeśli jednak nikogo nie znajdziecie, to możecie skorzystać z mojego kodu.

Czy uczestnicy promocji muszą spełniać jeszcze jakieś dodatkowe warunki? Tak. Bank wymaga od obu stron wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Nagroda za wydanie 360 zł

Same warunki przyznania nagrody nie zmieniły się od poprzedniej edycji. Tym razem Bank Millennium również wymaga wydania 360 zł w sklepach lub w internecie przy użyciu karty lub BLIKa. Czas również pozostał bez zmian – na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.

I to tyle! Po spełnieniu warunków zarówno obecny, jak i nowy klient, otrzymają informację o konieczności wyboru jednej z nagród. Będziemy mieć na to 30 dni od spełnienia warunków – później nagroda przepadnie. Do wyboru będą:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
 • premię w wysokości 10% płatności kartą i BLIKiem przez 3 miesiące (począwszy od pierwszego miesiąca po wybraniu nagrody), maksymalnie po 30 zł miesięcznie
 • lokatę „lubię to polecam” 4% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 10 000 zł

Czy warto założyć konto w Banku Millennium?

Aktywni czytelnicy z pewnością wiedzą, że posiadanie konta w Banku Millennium może być bardzo opłacalne. Po pierwsze – Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie i korzystanie z karty (i wszystkich bankomatów) jest darmowe po spełnieniu bardzo prostego i uczciwego warunku – zapewnienia wpływu 1000 zł (może być ze swojego konta w innym banku) i po wykonaniu 1 płatności w danym miesiącu (na dowolną kwotę). Osoby poniżej 26. roku życia zakładające konto w wersji Student nie muszą zapewniać wpływów, aby cały pakiet mieć za darmo. Wystarczy jedna transakcja kartą :)

Drugą, bardzo mocną stroną konta w Banku Millennium jest świetna oferta oszczędnościowa. Bank oferuje cykliczne promocje podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. W tej chwili można tam ulokować nawet 200 000 zł na 2,7% w skali roku. Dla większości z nas będzie to zupełnie wystarczający limit i oprocentowanie :)

Trzecia zaleta to nowoczesna bankowość, która nadąża za trendami. Bank Millennium oferuje płatności zbliżeniowe telefonem, BLIKa czy niezłą aplikację mobilną. Oczywiście bankowość internetowa jest również na poziomie – oceniłbym ją jako jedną z najlepszych na rynku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak można w bankowości Millenium sprawdzić, czy mam zgodę na informacje marketingowe?

  Mateusz Odpowiedz
 • „na spełnienie warunków mamy 30 dni od zawarcia umowy.”
  I tu jest największy problem. Większość osób może zdąży, ale są przypadki, gdy karta przyjdzie np. po 2 tygodniach. Co wówczas? Karty nie ma, a 30 dni się odlicza. Można potem reklamować taką sytuację? Druga sprawa: Regulamin mówi „wykona transakcje”, nie ma słowa o ich rozliczeniu/zaksięgowaniu. To by ratowało nieco sytuację…

  janm Odpowiedz
  • Możesz płacić wirtualną kartą. Zanim do Ciebie dotrze plastikowa, w systemie masz jej wirtualny odpowiednik. Wystarczy telefon z NFC i można działać.

   eLch
 • Można zapłacić blikiem

  Sylwek Odpowiedz
 • Z nagród to chyba najlepszy cashback

  JJ2010 Odpowiedz
 • Są jakieś wykluczenia kodów MCC co do płatności kartą?

  Kerad1234 Odpowiedz
 • Czy mogę założyć konto z czyjegoś polecenia a następnie ze swojego polecenia założyć konto żonie?

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy założenie konta można potwierdzić przelewem z innego banku ?
  Na stronie banku pisze jedynie „Podpisz umowę w oddziale lub podczas wizyty kuriera.”.
  W takim razie żeby skorzystać z promocji czy jest możliwe założenie konta z polecenia przez internet, a podpisanie umowy w oddziale ?

  Bodzio Odpowiedz
  • Jeśli mnie pamięć nie myli wniosek składa się internetowo i na końcu wybierany jak finalizujemy ;)

   Michał
 • Dzień dobry
  W regulaminie promocji „lubię to polecam – edycja 2” w paragrafie 2 ust. 4 jest: „Przy dokonywaniu rejestracji do Programu Zaproszony upoważnia bank do przekazywania Obecnemu Klientowi informacji o dokonanych przez Bank i Zaproszonego czynnościach bankowych , w zakresie niezbędnym do uzyskania przez Obecnego Klienta nagrody, o której mowa w paragrafie 5 ust. 2.” Jakie konkretnie informacje dotyczące Zaproszonego będą przekazane Obecnemu Klientowi?

  Andrzej Odpowiedz
  • W aplikacji i w systemie internetowym widać, za jaką kwotę zaproszony wykonał transakcje wymagane do osiągnięcia nagrody (suma wartości na wykresie kołowym, gdzie 360 zł to 100% :)) oraz imię i inicjał nazwiska (nie pamiętam czy gdzieś nie było nawet pokazane całe nazwisko).

   Paweł K.
 • Nie wiem czy dobrze zrozumiałem więc dopytam:
  1. Czy można konto założyć w banku pomijając całkowicie wpisywanie jakichkolwiek danych przez net?
  2. Czy wymóg wydania 360 zł dotyczy tylko osoby poleconej, a polecającej już nie?

  Krzysztof S. Odpowiedz
 • Czy można tą promocję połączyć z promocją w której można dostać kartę upominkową o wartości 150 zł na Zalando za założenie Konta 360° Banku Millennium?
  I tym samym zyskać dwa razy?

  marpia Odpowiedz
  • Niestety nie – obie promocje mają wymóg dedykowanej strony promocji, więc nie da się złożyć jednego wniosku korzystając z dwóch stron

   Michał
 • Czy ktoś próbował w tym roku zamknąć konto 360? Przenoszę się do innego banku z wynagrodzeniem i zastanawiam się co mi zaoferują w millennium, żebym został, jak złożę wypowiedzenie.

  haha Odpowiedz
 • Oferowali zwrot po 30 zł za transakcję kartą i 30 zł za transakcje blikiem przez 6 miesięcy, jak w promocji dla nowych klientów

  mbo Odpowiedz
 • 30 zł limit, ale ile trzeba było wydać? 300?

  haha Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy