Mam inteligo – nowy program poleceń

Wystartował program poleceń Banku Inteligo – Mam Inteligo. Jak to bywa w promocjach Inteligo – warunki są proste do spełnienia. Do zgarnięcia jest 100 zł.

Program poleceniem polega na polecaniu konta przez obecnego klienta banku nowym klientom Inteligo. Osoba polecona może liczyć na premię w kwocie 100 zł brutto, natomiast polecająca na 50 zł brutto.

100 zł za otwarcie konta Inteligo dla nowych klientów

Nowym klientem banku, według regulaminu, jest osoba, która w dniu przystąpienia do programu nie posiada Konta Inteligo ani nie wnioskuje obecnie o to konto. Przypuszczamy więc, że osoby które w przeszłości posiadały konto w Inteligo, bądź te, które teraz wypowiedzą umowę zaliczą się w poczet „nowych klientów”.

100 zł za obroty

Jedynym warunkiem, który musi spełnić polecony jest dokonanie transakcji bezgotówkowych (jednej bądź większej ilości) na sumę minimum 200 zł. Możemy tego dokonać przy użyciu karty lub aplikacji mobilnej IKO w punktach handlowo-usługowych jak i w internecie. Pamiętajmy, że na dokonanie zakupów na tę kwotę mamy czas do 30 dni od dnia otwarcia konta. Regulamin nie precyzuje, czy w tym czasie transakcje muszą zostać rozliczone przez bank. My rekomendujemy wykonanie ich na co najmniej kilka dni przed upływem terminu. :)

Jeśli martwicie się o czas, w jakim otrzymacie kartę płatniczą do domu to mamy dobrą wiadomość. Kurier, który przyjedzie do Ciebie w celu podpisania umowy będzie ją miał gotową w pakiecie startowym!

Wypłata premii

Nagroda w wysokości 100 zł trafi na konto nowego klienta w ciągu 32 dni od końca miesiąca, w którym podpisana została umowa o konto Inteligo.

0 zł za konto

Prowadzenie konta w Inteligo jest darmowe. Opłatę za kartę również wynosi 0 zł, pod warunkiem, że w okresie rozliczeniowym zostały dokonane transakcje na kwotę co najmniej 100 zł. Jeśli nie – to za kartę zapłacimy 4 zł miesięcznie. W Inteligo okres rozliczeniowy zaczyna się w dniu otwarcia rachunku i trwa przez miesiąc.

W trakcie wypełniania wniosku internetowego o konto Inteligo, pamiętajmy, aby w rubryce kod promocyjny wpisać numer telefonu osoby która poleciła to konto. Po wypełnieniu tego wniosku oczekujmy na telefon od konsultanta banku. W trakcie tej rozmowy będziemy mieć możliwość sprawdzenia wszystkich danych podanych przez nas wcześniej oraz wprowadzenia ewentualnych poprawek.

Regulamin traktuje również o kwestii podatkowej:

Bank sporządzi informację PIT-8C w oparciu o dane właściwe dla Konta Inteligo na które wpłynie nagroda.

Jeśli szukacie osoby, która może polecić wam konto – piszcie na nasz adres kontaktowy. Postaramy się pomóc!

Przypominamy, że z powodów niewywiązywania się z obietnic niektórych (często przypadkowych) czytelników polecanie w komentarzach jest zabronione.

Nie przegap!

Komentarze

 • Słuchajcie co to za odpowiedź na reklamację?

  Na podstawie przeprowadzonej przez Bank analizy uprzejmie informuję, że wypłata nagrody nie jest możliwa, ponieważ podany przez Panią we wniosku o otwarcie konta kod MGM otrzymany od polecającego nie figuruje w bazie osób zarejestrowanych w programie, co było jednym z warunków udziału w programie.

  W przypadku pytań w tym zakresie uprzejmie proszę, aby osoba polecająca skontaktowała się z konsultantem Inteligo. Nasi konsultanci są dostępni przez całą dobę pod numerem 800 121 121 oraz 81 535 67 89.9

  as Odpowiedz
 • As, no ale do kogo należący numer podałeś/aś?
  Może rzeczywiście ten ktoś się nie zarejestrował tam.

  Karen Odpowiedz
 • Po 3 miesiącach nadal brak nagrody! O co chodzi?

  Adi Odpowiedz
 • as, moja mam dostała taką samą odpowiedź, a podawała mój numer telefonu. Muszę tam zadzwonić i zrobić grandę bo już mnie ten bank wkurza. O swoją nagrodę za założenie konta też musiałam się prosić.

  Anita Odpowiedz
 • As, Adi, Anita
  jest nas więcej – osób , które bank olewa pomimo spełnienia warunków promocji.

  Jarry Odpowiedz
 • Czesc,
  z polecenia mam inteligo otworzyłem konto w 6-10-2014 i transakcje wykonałem do 15.10.2014. Kiedy powinienem dostać te 100 zł czy już czasami czas nie minął?

  efenix Odpowiedz
 • – II etap: 1.10 – 31.10.2014 r.

  1. Bank dokonuje weryfikacji osób uprawnionych do otrzymania nagrody każdorazowo w terminie do 14 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Programu. Wypłata nagrody nastąpi w terminie 25 dni kalendarzowych od momentu weryfikacji, w formie wskazanej w § 4 ust. 2.

  Maxim Odpowiedz
 • Dzwoniłem dzisiaj na infolinię Inteligo i powiedzieli mi że do końca lutego Bank wyśle PITy za udział w promocji. Ponieważ mam potrzebę szybkiego rozliczenia i nie mogę czekać do czasu aż Bank przyśle mi PITa mam ogromną prośbę. Czy ktoś pomógłby mi obliczyć jakie kwoty mam wpisać do rozliczenia ? Byłbym bardzo zobowiązany.

  luic Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy