150 zł w gotówce za założenie Konta 360° w 15 edycji Money Manii

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja dobrze znanej promocji „Money Mania”. Tym razem głównym bohaterem oferty jest świetne Konto 360° Banku Millennium. Za dwukrotne spełnienie warunku zwalniającego z opłat za konto możemy zgarnąć aż 150 zł w gotówce! :)

Money Mania 15: 150 zł za założenie Konta 360 Banku Millennium

150 zł dla nowych klientów Konta 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiada żadnego produktu Banku Millennium (również jako pełnomocnik czy współposiadacz) ani nie posiadała nigdy Konta 360° założonego w akcji promocyjnej. Regulamin dodatkowo wyklucza osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, ale wniosek jest ciągle procesowany.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji, gdzie założymy swoje konto w Money Manii (lub zalogujemy się do istniejącego). Kolejnym krokiem będzie kliknięcie w przycisk „Wyślij wniosek”, który przekieruje już bezpośrednio na stronę Banku Millennium. Tam też wypełnimy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student dla osób poniżej 26. roku życia).

Warto tu zauważyć, że podczas wnioskowania konieczne będzie wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji oraz na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz podmiotów powiązanych i współpracujących. Zgody musimy utrzymać do momentu odebrania premii – później możemy je wycofać.

Czas na rejestrację w promocji i złożenie wniosku mamy do 22.06.2018, natomiast na podpisanie umowy (kurier lub wizyta w oddziale w celu finalizacji umowy) – do końca czerwca. Podkreślam, aby w oddziale jedynie sfinalizować istniejący wniosek złożony przez internet, a nie składać go na nowo, co może chcieć zrobić pracownik banku (w skrócie: wtedy on zgarnia prowizję, a nie organizator promocji, który dzieli się nią później w ramach niniejszej promocji).

Warunki odbioru premii

A jak zdobyć tytułowe 150 zł? Wystarczy, że zarówno w lipcu jak i w sierpniu zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. I… to tyle!

Premia w wysokości 150 zł wpłynie na nasze Konta 360° do 15.09.2018.

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest darmowe pod warunkiem wykonania jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu oraz po zapewnieniu wpływu 1000 zł. Łatwo więc zauważyć, że spełnianie warunków promocji = brak opłat za konto. Warto tu również dodać, że drugi warunek dotyczy jedynie zwykłego Konta 360° – osoby młode zakładające konto w wersji Student (do 26. roku życia) muszą jedynie wykonać jedną transakcję kartą. Przelew nie jest wymagany (do zwolnienia z opłat, bo do premii – tak).

Co ciekawe spełnienie powyższych warunków zwalnia nas nie tylko z opłaty za konto, ale również za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów! Jeśli natomiast o tym zapomnimy, to za pakiet konto + karta zapłacimy 7 + 8 zł miesięcznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najbardziej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Posiadanie konta 360 student zamkniętego w lipcu’17, wyklucza z promocji?

  Majkel Odpowiedz
  • Jeśli było założone w jakiejś promocji, to niestety tak
   Jeśli było założone bez żadnej promocji – to nie :)

   Michał
 • Czy tu jest jakaś karencja czy każdy były klient odpada? Nieczytelny ten regulamin. Miałem kiedyś konto 360 student więc wnioskuje, że już nie mogę skorzystać?

  Mati Odpowiedz
  • Odpadaja tylko te osoby, które korzystały wcześniej z promocji na start Konta 360. Te, które miały konto ale założone bez promocji (i już zamknięte) – mogą brać udział.

   Michał
 • Czyli po zamknięciu konta nie będzie już sensu wracać z uwagi na brak możliwości skorzystania z kolejnej promocji, a większość banków oferuje podobne konta oszczędnościowe/lokaty. No cóz, już czas przenieść się przynajmniej na kilka miesięcy do CA – 250 zł czeka ;)

  pytanie Odpowiedz
  • Ja osobiście trzymam dla konta oszczędnościowego – jest przewidywalne, co znacznie zwiększa jego atrakcyjność :)

   Michał
 • Rozumiem, że nie da się tej promocji połączyć z programem poleceń?

  Manveru21 Odpowiedz
 • Jeśli zakładałem kiedyś konto z programu poleceń to mogę skorzystać z promocji ?

  Marioo Odpowiedz
  • Moim zdaniem nie przejdzie – zakładałeś konto w promocji, a zgodnie z regulaminem wykluczone są osoby, które:

   są byłymi Klientami Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach której otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student

   Michał
 • Konto student do 26 r.z. tylko dla studentow czy dla kazdego do 26r.z.?

  neo Odpowiedz
 • Przelew może być z własnego rachunku w innym banku?

  Michał Odpowiedz
  • Tak, jak chodzi o bezpłatność to jak najbardziej działa z tymi samymi danymi nadawcy, ja stosuję nawet Express Elixir i często (o ile nie chcę środków wrzucić na ko) od razu je wylewam (dosłownie po kilku sekundach) i to wystarcza. ☺
   Jak chodzi o promocję, to też nie ma problemu, regulamin mówi tylko „Uczestnik powinien zasilić nowo otwarte Konto kwotą co najmniej 1 000 zł” w żaden sposób nie definiując (ani nie ograniczając) tego „zasilenia”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Działa też wplata we wplatomacie albo w placówce. Sprawdzałem. I można chwilę później wypłacić.

   Manveru21
  • „Chwilę później” — to dotyczy także wpłatomatu? Wpłacone środki są dostępne natychmiastowo?

   Don Quijote de la Mancha
  • Wpłatomat działa w czasie rzeczywistym.

   Ciekawostka spotykana jedynie chyba w maszynach tego banku : po wpisaniu pinu urządzenie wita cię imiennie ( nazwisko też ).

   Bogdan
  • Środki wpłacone we wpłatomacie są księgowane natychmiast i chwilę później można je wypłacić lub przelać albo nimi płacić:) Oczywiście o ile wpłatomat nie zwariuje, bo już raz zostałem bez karty (której nie oddał) i bez środków, reklamację uznali po jakimś tygodniu. Od tej pory wpłacam blikiem.

   Manveru21
 • Jeśli dawno temu została dla mnie wyrobiona dodatkowa karta kredytowa z tego banku (tzn. umowa jest na kogoś kompletnie innego), to liczę się jako posiadacz ich produktu?

  Ann Odpowiedz
  • Jeśli ciągle ją masz (nawet, jeśli leży gdzieś zakurzona w szafce), to niestety jesteś obecnym klientem. Jeśli karta jest już zamknięta – to możesz korzystać z promocji.

   Michał
 • Można otworzyć przelewem zwykłym z nest banku?

  Michał Odpowiedz
 • @Admin, link do regulaminu prowadzi do strony promocji, poprawny to: https://moneymania.pl/pdf/Regulamin-Money-Mania-15.pdf

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • (…)możemy zgarnąć aż 150 zł w gotówce(…)
  (…)Premia w wysokości 150 zł wpłynie na nasze Konta(…)
  Napisz lepiej jak millenium wygląda w praktyce w kwestii limitów przelewów, wpłat we wpłatomatach i oddziałach oraz w kwestii zamknięcia rachunku.

  wlo Odpowiedz
  • Ponadto w podlinkowanej promocji podwyższonego oprocentowania jest napisane o płatności kartą, nie jest wspomniane o bliku.

   wlo
  • „Napisz lepiej jak millenium wygląda w praktyce w kwestii limitów przelewów”
   — domyślne limity wystarczą do wypłaty 150 zł premii i 1000 zł przelanego dla zapewnienia bezpłatności i spełnienia warunków promocji.
   Jeśli interesuje cię deponowanie w tym banku większych kwot, to w tym banku lokaty są mało atrakcyjne, sensowne może być konto oszczędnościowe — i właśnie we wpisie poświęconemu temu produktowi znajdziesz więcej informacji na temat wykonywania dużych przelewów. https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/

   Don Quijote de la Mancha
 • Czyli jeśli zakładałem kiedyś stare konto (nie pamiętam czy było zakładane w jakiejś promocji) o nazwie „Dobre konto” i zamknąłem je w 2016 roku to mogę śmiało skorzystać z obecnej promocji, bo nigdy nie miałem konta 360 ?

  _Marek Odpowiedz
 • nic dla stałych klientów.

  j4c0b Odpowiedz
 • Kolejne pytanie które (konkretnie!) zgody do zaznaczenia są minimum wymaganym? W moneymania są trzy a w składanym wniosku następne sześć.

  wlo Odpowiedz
 • Ja czekam na rozpatrzenie reklamacji z poprzedniej promocji, warunki spełnione a premii wypłacić nie chcą. Było dużo osób co spełniły warunki a odmówiono im premii.

  artus11r Odpowiedz
 • Moze ktos wie jak rozpoznac czy mamy sfinalizowaną umowę do tego co wyklikaliśmy czy jest to nowa umowa?

  mac66 Odpowiedz
  • Podałam w formularzu inny adres korespondencyjny niż zamieszkania i Pani w banku potwierdzała go ze mną, podobnie jak szereg innych informacji, m.in telefon :) dodatkowo jasno zaznaczyłam, że proszę o finalizację wniosku z systemu, bo zależy mi na udziale w Moneymanii.

   Eter
  • w moim przypadku też Pani tylko weryfikowała to co podałem przez www (nie byłem wcześniej klientem więc nie mili raczej danych) ale już na samej umowei nie ma żadnej informacji że to w jakiejś promocji. Na koncie moneymania tez nic sie nie zmienia (jest status wniosku „wyslany”)

   mac66
 • Założyłem konto w czerwcu to czy muszę przelać 1000zł i zrobić jedną płątnosć także w czerwcu, aby uniknąć opłat i skorzystać z promocji?

  michał Odpowiedz
  • nie, dopiero w lipcu i w sierpniu żeby spełnić warunki promocji. ze strony banku pierwszy miesiąc jest bez opłat

   m.
 • czy po zasileniu konta kwotą 1000zł należy ją na koncie pozostawić czy można zwrócić na konto z którego przelew został wykonany?

  neo Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już pieniądze? U mnie cisza, na stronie money mani mój wniosek w kategorii historia, status „wysłany”

  bartosz_ Odpowiedz
 • Jeszcze nic ale mają czas do soboty.

  wlo Odpowiedz
 • Dostalem swoją premie na konto ;)

  neo Odpowiedz
  • Dzisiaj dostałeś pieniądze? U mnie cisza. Czy może podawałeś gdzieś numer konta do wypłaty premii? Jaki miałeś status wniosku na stronie money manii??

   bartosz_
  • Dzisiaj, nic nie podawałem.

   neo
 • Mam 150zł

  topmorning Odpowiedz
 • Ja też właśnie dostałam premię 150 zł :)

  judyta Odpowiedz
 • Brak wpływu. Na który rachunek wpływa premia? 360 czy profit?

  wlo Odpowiedz
 • tez mam wpływ z datą 13.09 na konto 360 :-)

  mac66 Odpowiedz
 • Po jakim czasie można zamknąć rachunek?

  Kacper Odpowiedz
 • Nadal brak wpływu. Czekam do północy i składam reklamację. Reklamować do banku czy moneymani?

  wlo Odpowiedz
  • @wlo, ja też spełniłam warunki, ale premii nie dostałam. Reklamację właśnie wysłałam do millennium, bo wg regulaminu, to oni odpowiadają za wypłatę premii

   m.
  • Ja tez wysłałem reklamacje do millenium. Oczywiście zwalili winę na to że nie zaznaczyłem wszystkich wymaganych zgód marketingowych co oczywiście jest nieprawdą.

   wlo
  • Dopiero dzisiaj przelali 150zł i jednocześnie chcieli mnie wrobić. Zalogowałem się żeby sprawdzić czy czyszczenie rachunków na weekend sprawdzania salda idzie zgodnie z ustaleniami a tu na koncie 150zł które by pomniejszało procenty z profita.

   wlo
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy