Money Mania: 150 zł za założenie eKonta i do 650 zł w formie moneybacku

Zakończona

Ruszyła 13 edycja promocji „Money Mania”. Tym razem, w zamian za założenie eKonta w taryfie Standard, będziemy mogli zgarnąć 150 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepie internetowym eobuwie.pl. Oprócz tego czeka na nas gwarancja niezmienności opłat przez najbliższe 2 lata oraz moneyback – do 650 zł w ciągu 5 miesięcy!

Money Mania: 800 zł za założenie eKonta w mBanku

Money Mania – edycja 13

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała (współposiadała) żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2016.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji, zarejestrujemy się (lub zalogujemy), a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Podczas wnioskowania konieczne będzie wyrażenie zgody na zwolnienie organizatora promocji z tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby firma Money wiedziała komu wypłacić premię. Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 31.03.2018.

Co dalej? Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy w terminie do 25.04.2018. Do wyboru będziemy mieć przelew, wizytę kuriera lub placówkę banku. I tu istotna uwaga: jeśli wybierzemy ostatnią opcję to pamiętajmy, aby w oddziale jedynie sfinalizować wniosek, a nie składać nowego. Niestety z doświadczenia wiem, że pracownicy banku potrafią „przeklepać” wniosek na nowo, aby to oni otrzymali prowizję za sprzedaż rachunku, a nie firma Money – która najzwyczajniej w świecie dzieli się później prowizją fundując nagrodę w promocji. Wspomina nawet o tym regulamin oferty:

Źródło pochodzenia formularza nie może również zostać zmienione podczas podpisywania umowy w oddziale banku lub w placówce do tego wyznaczonej.

To, czy finalizujecie odpowiedni wniosek możecie sprawdzić po jego numerze – rozpoczynającym się od „RAC” i posiadającym 9 kolejnych cyfr. Ciąg ten powinien być taki sam w całym procesie zakładania konta.

Oczywiście przy podpisywaniu umowy przez kuriera lub przelewem problem nie występuje. W tym drugim przypadku należy jedynie przypilnować, aby przelew pochodził z konta zweryfikowanego (dany bank posiada nasz wzór podpisu) oraz dane w przelewie były identyczne, jak we wniosku.

150 zł za 5 transakcji

Same warunki zdobycia premii są banalnie proste. Bank wymaga od nas wykonania 5 transakcji na dowolną kwotę, zainicjowanych przez uczestnika promocji. O co chodzi?

Przez transakcję inicjowaną przez Uczestnika rozumie się: płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie.

Co to oznacza? Promocję można przejść bez wykonywania jakichkolwiek operacji kartą. Ta nie jest nam potrzebna do zgarnięcia 150 zł (choć może się przydać do promocji z moneybackiem). Wystarczy bowiem wykonać 5 przelewów zewnętrznych do 30.06.2018 i… nagroda będzie nasza.

O przyznaniu bonu o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie eobuwie.pl zostaniemy poinformowani do 31.07.2018 poprzez wiadomość mailową (może wpaść do spamu!). W tej samej wiadomości znajdziemy zresztą unikalny kod bonu, który będziemy mogli wykorzystać przez 2 miesiące od wystawienia. Voucher można wykorzystać tylko raz.

Dodatkowe 650 zł moneybacku

100 zł na start to jednak nie wszystko. Jeśli zdecydujemy się zamówić do konta również kartę debetową, to będziemy mogli zgarnąć znacznie, znacznie więcej. Wszystko dzięki promocji „Lepiej z eKontem”, która aktywowana jest automatycznie. O promocji szczegółowo pisałem we wpisie: Do 650 zł za założenie eKonta – zachęcam do przeczytania!

O co chodzi w tej promocji? W skrócie: bank odda nam 4% wartości naszych transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem przez pierwsze 5 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy.

Są jednak pewne ograniczenia. Po pierwsze – maksymalna premia to 130 zł miesięcznie (czyli 650 zł w ciągu 5 miesięcy). Po drugie – aby jakakolwiek premia została naliczona musimy:

 • zalogowanie do aplikacji mobilnej banku
 • dokonanie płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł
 • zapewnienie jednorazowego wpływu w kwocie min. 1000 zł (byle nie z rachunku własnego w mBanku)

Gwarancja niezmienności opłat

Promocja „Lepiej z eKontem”, oprócz moneybacku, pozwala nam również na zagwarantowanie sobie niezmienności opłat przez 24 miesiące. Chodzi tu o prowadzenie eKonta, wypłaty z bankomatów, przelewy w PLN przez internet oraz opłaty za kartę.

A jakie są te opłaty? W przypadku eKonta w taryfie standard nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie konta. Karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolne kwoty. W zamian możemy zapłacić jedynie za bankomaty (7 zł od wypłaty), ale za darmo wypłacimy środki z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZWBK – o ile wypłata wyniesie min. 100 zł. Za wypłacenie „drobnych” zapłacimy 1,30 zł. I to wszystko mamy zagwarantowane przez najbliższe 2 lata.

Nie przegap!

Komentarze

 • Z takim okresem karencji to sobie jeszcze poczekam….

  Rolo Odpowiedz
 • Ja nie mam od kwietnia 2016 ale ostatnio x edycji z tym samym okresem karencji :(

  JJ2010 Odpowiedz
  • Kurcze mam to samo! już chyba 3 raz widzę promkę mBanku i zawsze ten 1.01.2016…. też w marcu albo kwietniu zamknąłem. Przesunęliby w końcu ten okres karencji bo mi się promka w millenium skończyła a w citi kończy :/ mbank idealnie by teraz podpasował

   Michciu
 • Hmmm… a bonu do eObuwie to jeszcze chyba nie było. Jeśli ktoś nie dokonywał tam jeszcze zakupów, to śpieszę donieść, że informacje o dodatkowym rabacie np za newsletter itp – nie działają co do zasady. To tylko taki chwyt marketingowy. Bo w regulaminie stoi, że promocje się nie sumują. I dlatego produkty (nawet te, które są zupełną nowością) – są „przecenione”. Tzn. obok ceny podana jest jakaś inna, wyższa – przekreślona.
  Żeby nie było – to nie tylko dotyczy eobuwie.pl, ale większości wielkich sieci. Np. niedługo do księgarń trafi „Ciotka Zryzotka” Małgorzaty Musierowicz. Można ją już zamawiać, ale premiera jest 14-tego marca i dopiero wtedy będą realizować zamówienia. Książki jeszcze więc nie ma …. ale we wszystkich sieciach księgarń jest już „przeceniona” !
  Zwracam na to uwagę, żeby ktoś się nie naciął. Ja w eobuwie kupowałam buty ecco – były zajebiście drogie i dlatego każde obniżenie ceny było dla mnie pożądane. Niestety RABATY o których wszędzie piszą – są tylko reklamą, w zasadzie nie można z tego skorzystać…

  Be@ Odpowiedz
  • Ameryki nie odkryłeś. Dlatego wszystkie vouchery i bony są beznadziejnymi nagrodami (poza bonami do biedry, allegro), bo w większości sklepów przeceny i bony się nie sumują, więc bon będziemy mogli wykorzystać jedynie na zakup nowości w dużo zawyżonych cenach.
   A co do wspomnianej książki, to tak pseudo obniżka może wynikać z ceny detalicznej książki.

   ceglaaa
  • Co do voucherów do Biedronki, z których korzystałem w promocji od Nest Banku, to była to przeprawa przez mękę. W żadnej Biedronce nie wiedzieli jak z tego vouchera korzystać, więc wracałem z 1-metrowym wydrukiem odmowy transakcji, a za zakupy płaciłem swoimi pieniędzmi. Problem rozwiązała moja reklamacja, dzięki której uzyskałem „instrukcję korzystania z voucherów” i musiałem instruować kasjerów – paranoja.

   slayer
 • Znowu będą do mnie dzwonić z mB i namawiać, żebym wrócił, bo są zwroty. W lutym 2016 się wypisałem i od tego czasu co edycja to wydzwaniają i namawiają.

  Manveru21 Odpowiedz
 • Czy mając rachunek techniczny TYLKO do spłat rat w mBanku (raty allegro) kwalifikuję się do wzięcia udziału w tej promocji? Proszę o wiarygodną odpowiedź, bo nawet na czacie mBanku konsultancji mają rozbieżne zdanie.

  Klient Odpowiedz
 • Po ilości wpisów sądzę, że ta edycja nie będzie cieszyła się jakąś gigantyczną popularnością. Poprostu większość z nas albo ma konto w mBanku albo odchorowuje karęcję.

  Bankomat Odpowiedz
 • Czy trzeba skladac wniosek wraz z karta debetowa? Bo gdy otwieram regulamin z moneymania,ktory jest dostepny nie jest nic napisane o bonie 150zl i jest informacja,ze trzeba zlozyc wniosek wraz z karta…to chyba nie ta promocja..?

  Ewe Odpowiedz
 • Czy można połączyć promocję z programem poleceń mBanku?

  bdcinek Odpowiedz
  • Jeśli jest miejsce na podanie kodu podczas uzupełniania wniosku, to powinno być OK.

   Gdyby ktoś nie miał czego wpisać – zawsze będzie mi miło za podanie kodu „livesmarter”

   Michał
 • Czy voucher 150 zł z tej promocji do eobuwie.pl odlicza 150 zł od ceny katalogowej 150 zł czy od faktycznej ceny często już przecenionego obuwia ?
  W moneybacku są jakieś wykluczenia kodów MCC ?

  Klient Odpowiedz
 • Jezeli wykonałam transakcje w lutym (np 500 zl) i będzie ona zwrócona po 15-tym marca, to marcowe wydatki zostaną pomniejszone o tą kwotę (np wydałam w marcu 1500, ale potrąca mi te -500 i od tego wyliczą premie)? Wydaje mi sie, że nie ma tego sprecyzowanego w regulaminie

  pytalska Odpowiedz
  • Ale najpewniej tak będzie. Jak już bawić się w zwroty, to lepiej takie, gdzie zwrot jest na inną kartę lub konto :)

   Michał
 • Nie wiem czy nie zrobiłem błędu, bo jak Pani z mbanku dzwoniła do mnie – zapytała czy zezwalam na dalszy kontakt telefoniczny , a ja sie nie zgodziłem, czyli wycofałem zgodę i teraz nie wiem czy to nie będzie wpływało na przyszły cashback w następnych miesiącach, jeżeli ktoś może odpowiedzieć mi na to zdarzenie to będę wdzięczny

  Paweł Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już bon?
  Chyba pora pisać reklamację…

  Kasiek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy