Nieoprocentowana pożyczka od Citibanku + gwarantowane 720 zł moneybacku dla aktywnych

Zakończona

Ruszyła oferta Citibanku kierowania do osób, które chciałyby skorzystać z darmowej pożyczki. Wystarczy, że wyrobimy promocyjną kartę kredytową i… przelejemy sobie z niej pieniądze. A gdyby tego było mało, to w ramach standardowej oferty Motokarty możemy zyskać nawet 720 zł moneybacku.

Pożyczka 0% od Citibanku na karcie Motokarta BP

Jak zdobyć 3000 zł?

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą karty kredytowej Citibanku od 31.12.2019. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o BP Motokartę. Istotne, aby w trakcie wnioskowania złożyć dyspozycję wypłaty środków z limitu karty na rachunek bankowy rozkładaną na raty w ramach Planu spłat „Komfort”. Kwota minimalna objęta promocją to 300 zł, a maksymalna – 5000 zł. Okres kredytowania to min. 3, a maksymalnie – 12 miesięcy.

W trakcie wnioskowania zostaniemy również poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku.

I to tyle! Jeśli bank przyzna nam kartę, to przez cały okres spłaty pożyczki z promocyjnej karty nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów jej obsługi, tj:

 • oprocentowanie pożyczki wyniesie 0%
 • prowizja za otwarcie Planu spłat „Komfort” wyniesie 0%
 • prowizja za transakcję gotówkową / szczególną wyniesie 0%
 • opłata operacyjna za obsługę Planu spłat „Komfort” wyniesie 0 zł miesięcznie

Jak zgarnąć gwarantowane 720 zł moneybacku?

Wyrabiając Motokartę BP automatycznie przystępujemy do innej promocji banku, w ramach której możemy zgarnąć nawet 720 zł moneybacku. W skrócie: bank zapłaci nam 20 zł miesięcznie pod warunkiem, że wykonamy transakcje na min. 500 zł, z czego min. 250 zł będzie dokonane na stacjach BP w Polsce. Promocja trwa 36 miesięcy co oznacza, że razem do zgarnięcia jest 720 zł.

O wszystkich szczegółach tej promocji pisałem w swoim dokładnym prześwietleniu z marca. Tam również znajdziecie informacje o tym jakie są dokładnie parametry karty, co jest bezpłatne a za co płacimy. Generalnie jeśli nie skorzystamy z żadnych opcji dodatkowych, to samo posiadanie karty będzie darmowe :)

Warto jedynie zwrócić uwagę, że choć w konkursie mogą brać udział osoby nieposiadające żadnej karty Citibanku od 31.12.2019, to oferta z moneybackiem ma nieco dłuższy okres karencji – od 1.01.2018.

Nie przegap!

Komentarze

 • a gdzie te 3 000 zł?

  tom Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy