Pekao: 2 bilety do kina za otwarcie Eurokonta Intro

Trwa prosta promocja banku Pekao S.A. W zamian za zawarcie umowy Eurokonta Intro zyskać możemy dwa bilety do kina.

Bank Pekao: 2 bilety do kina za Eurokonto Intro
Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną w wieku 18 – 30 lat i złożyć wniosek o Eurokonto Intro. Do wyboru mamy wniosek internetowy, infolinię lub oddział Pekao. Bank nie wyklucza tu byłych oraz obecnych klientów, a jedynie swoich pracowników.

Same warunki otrzymania nagrody są bardzo proste: bank wyśle nam SMS z dwoma kodami wymiennymi na bilety 2D w Multikine w 7 dni od zawarcia umowy rachunku i karty. Kody będzie można wymienić na bilety do 31.10.2017.

Co istotne w promocji przewidziana jest pula 6000 nagród co oznacza, że możemy zostać z niczym. Promocja trwa bowiem od 21.11.2016 do 31.01.2017. O przyznaniu nagród decyduje kolejność zawarcia umowy.

Szczegóły w regulaminie.

Eurokonto Intro to rachunek, którego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za SMSy autoryzacyjne (20 groszy) oraz kartę płatniczą. MasterCard Debit FX kosztuje bowiem 6,99 zł, ale jeśli wykonamy kartą min. 4 płatności w miesiącu, to opłata spada do zera.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szok i niedowierzanie… :)

  koles Odpowiedz
 • 2 bileciki o to w limicie 6000 za otwarcie konta? Ciężki rok zapowiada się wisienkowiczom….

  jojo Odpowiedz
  • jedna jaskółka wioski nie czyni – czy jakoś tak PEKAŁO dopiero się uczy to chyba pierwsza promocja za założenie konta u nich od lat więc jak nie wypali może będą lepsze oferty :-)

   zenek64
  • to Pekao, jak na nich to i tak dużo :-)

   Michał
  • Rok temu przed samymi chyba świętami też dawali 50 zł zwrotu za zakupy w Biedrze . U nich lepszych promocji jak ta nie będzie,to Pekao …. można założyć a potem zamknąć,łatwo zapłacić za konto całe 0 zł a bilety to 50 złotych.

   bolek
 • Czy karta jest obowiązkowa? Konto można zamknąć bez konsekwencji przez neta?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • karte możesz za zastrzec na infolinii i nie zamawiać nowej, przy koncie musisz wziąć karte. Konto zamkniesz tylko w placówce

  cegla11 Odpowiedz
 • @Adim to po jeszcze takie coś opisywać i pokazywać że taki bankcik na rynku istnieje? Może to dobry temat na opisanie Go np 1.04 …
  Kiedyś czytałem taki ranking lokat na dzień 1.04. Ubaw po pachy. Dziś liderem była by Idea ze swoim 0,05% a owy Pekało z 2 bilecikami za otwarcie konta.

  jojo Odpowiedz
 • Do mnie w zeszłym tygodniu dzwonili z Pekao SA z informacją, że jest jakiś pakiet – nie do końca zrozumiałam, bo byłam na spacerze i słabo słyszałam. W każdym razie chodziło o zwrot za zakupy. Ale konkretów nie znam, bo i tak nie mam karty w tym banku. Ale już kilkukrotnie informowali klientów o zmianie właściciela banku i związku z tym chyba zmienia się też polityka marketingowa.
  Nie wiem czy chodziło o to: http://www.rabatypekao.pl/index.html
  bo ja słyszałam jakoby zniżki miały być również na stacjach benzynowych, ale może tylko chciałam tak usłyszeć. W każdym razie na podanej stronie jest naprawdę duży wybór promocji – nie tak jak przy np. visa oferty. Dla przykładu w samej kategorii zdrowie i uroda – jest 128 sklepów. A kategorii jest kilka.
  Nie mówię, że skorzystam. Ale potencjał jest. I chyba zmienia się w dobrym kierunku.

  Be@ Odpowiedz
  • Te rabaty są tyle warte co np rabaty na kartę Credit Agricole czyli nic. Natomiast karta Pekao nie ma sobie równych dla płatności walutowych i wypłacania pieniędzy z bankomatów za granicą. (Poradnik z livesmarter dotyczący kart walutowych można wyrzucić i zastąpić go jednym zdaniem ‚Załóż konto w Pekao’ ) Niestety obawiam się że to eldorado skończy się po definitywnym rozstaniu z Unicredit.

   uta
 • Ktoś się dowiedział jaka jest aktualna pula kodów bo promocja od dobrego miesiąca ?

  luka89waw Odpowiedz
 • Jest jeszcze szansa na bilety, warto zakładać to konto?

  Noja Odpowiedz
 • Trzeba chyba zaryzykować.

  luka89waw Odpowiedz
 • TAA podpisywanie umowy w oddziale. Pytania o dane aktualne nieaktualne a wysłane było wszystko przez wniosek. Jeszcze umawiają na spotkania co do minuty. PULA JESZCZE jest ale mała

  luka89waw Odpowiedz
 • ktoś dostał?

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy