Nawet 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady + 50 zł za jego założenie i 3,5% na koncie oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Ruszyła VI edycja programu poleceń Getin Banku. Po raz kolejny obecni klienci będą mogli zgarnąć 100 zł za polecenie konta znajomym. Nowi klienci zyskają natomiast 50 zł premii na start, możliwość skorzystania ze świetnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (3,5% dla 10 tys. zł przez rok oraz 2,8% dla 200 tys. zł). Oprócz tego możliwe będzie polecanie konta kolejnym osobom i zyskiwania dodatkowych 100 zł. Wszystko dzięki wymianie kodów na LiveSmarter! :)

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku od 31.10.2019. To dobra informacja – okres karencji jest niesamowicie krótki :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać aktywowane do 29.02.2020, dlatego warto zaplanować wszystko z lekkim wyprzedzeniem. Tu dodam, że cały proces podpisywania umowy via kurier jest bardzo szybko i zazwyczaj zajmuje dosłownie 2-3 dni robocze.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! Nagroda dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (100 zł) zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom!

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Robi się to mniej więcej tak (na przykładzie pierwszej edycji):

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 500 zł za pięć poleceń podczas danej edycji promocji.

Skąd wziąć kod polecający?

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pośredniczę w wymianie kodów (na zasadach ustalonych prze bank, bez żadnych dodatkowych podziałów premii).

Jeśli więc chcecie uzyskać kod (jako nowy klient), to piszcie przez formularz kontaktowy zaznaczając, że chodzi o Getin Bank. Jeśli natomiast chcecie zostawić swój kod, to skorzystajcie z tego formularza. Przypominam, że musicie mieć wyrażone zgody marketingowe, na informacje handlowe oraz wygenerować kod dla VI edycji promocji.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

Nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 2,8% w skali roku – dla kwoty nawet 200 000 zł. Co ciekawe oszczędności możemy wypłacać w dowolnym momencie bezpłatnie.

Jeśli natomiast do banku będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie, to zyskać możemy 3,5% do 10 000 zł przez okrągłe 12 miesięcy! :)

Przypominam również, że w chwili obecnej dostępna jest również 3-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do 10 000 zł. Pamiętajmy jedynie, że z oferty możemy w danej chwili skorzystać tylko raz.

Nie przegap!

Komentarze

 • Mobilna tyko raz? Wcześniej chyba było można wiele razy? Zmieniło się?

  jojo Odpowiedz
  • Zmieniło się już około miesiąca temu.

   Lidia
  • „Z oferty możemy W DANEJ CHWILI skorzystać tylko raz.” A więc na raz można mieć jedną, ale po zakończeniu mobilnej można już odpalać kolejną

   Kate
  • Gdyby nie głupie komentarze i dziesiątki zapytań do teraz pewnie można by mieć 2 naraz jak było wcześniej. Im więcej pytań tym gorzej dla takich promocji.

   Bolo
  • 2 naraz były może przez 2 dni, bo w końcu Getin się zorientował, ale raczej nie wskutek komentarzy na tym blogu…

   Kate
  • Co? Przeciez komentujacy sami sie chwali ze dzwonili i pisali do banku zeby sie upewnic ze mozna dwie lokaty naraz zalozyc. I bank szybko im to potwierdzil..

   aaaa
 • Czy te zgody są wymagane do programu poleceń?
  – „Zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z Bankiem”
  – „Zgoda na marketing przez Grupę kapitałową”

  Obecnie mam zgodę tylko na to co poniżej i nie wiem czy to wystarczy.
  -„Zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku”
  -„Zgoda na marketing elektroniczny Banku”

  Matt88 Odpowiedz
 • Rzeczywiście ne EKO można wypłacać i wpłacać do woli darmowo?

  jojo Odpowiedz
  • Zdaje się przelewy wewnętrzne, do końca 2020 r.

   Kate
  • Tak, tak potwierdzone do końca 2020.
   @Kate pisałaś często o Castoramie, no wiesz o co mi chodzi;) to trzeba wyprosić, czy to standard u nich?

   Dominika
  • Standard, chociaż raz dostałam pytanie o kartę, ale wybrałam standard

   Kate
  • Dla mnie to jest niesamowite bo wszędzie po prostu nawet o tym wspomnieć nie można. Pytam, bo myślałam o OPPO ;)
   A kiedy ostatnio testowałaś? Bo może u nich też się zmieniło to?;)

   Dominika
  • Ostatnio chyba w ubiegłym tygodniu, nic się nie zmieniło, ale chodzi o zakupy stacjonarne, bo jak z internetowymi to nie wiem

   Kate
  • A w innych sklepach nie ma opcji: robię zakup jedną kartą, a zwrot dostaję na inną kartę, pamiętam że w IKEA daje się kartę do zwrotu i to nie musi być ta sama, co do zakupu, zawsze można ściemniać, że nie pamiętasz którą kartą robiłaś zakupy albo że akurat nie masz jej przy sobie

   Kate
  • No tak fakt przecież można na inną, no ale różnica dla nich jak było z KK na debetówkę?

   Dominika
  • A co im do tego, wkładają kartę do terminala i robią przelew

   Kate
  • Dobra, dzięki Ci bardzo:):)!

   Dominika
  • No to ładnie kobitki kombinujecie haha

   marsid
 • Super 30.10 zamkneli mi konto 😀

  Herman Odpowiedz
 • Mam taką sytuację.
  Kilka miesięcy temu poleciłem żonie konto. Otrzymaliśmy premię każde z osobna po czym żona w zeszłym miesiącu zamknęła konto, jednak bez rezygnacji z dostępu do bankowości elektronicznej.
  Czy mogę w obecnej promocji ponownie polecić żonie konto i będziemy brani pod uwagę w obecnej promocji? Czy obowiązuje jakaś karencja?

  ArUs Odpowiedz
  • Regulamin mówi:
   Nowy Klient – każda osoba … która nie posiadała w Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego OD dnia 31.10.2019 roku do dnia przystąpienia do promocji

   Jak konto było już zamknięte przez 31.10 to możesz ją polecać, jak było w okresie wypowiedzenia, to niestety nie, IMHO

   Kate
 • A nie jest to przypadkiem 6 edycja? Tak mi pokazuje w apce.

  Michał1986 Odpowiedz
 • Czy zakładając w Getin lokatę ( nie mając konta ani niczego) zyskujemy dostep do bankowości internetowej?

  bolek Odpowiedz
 • Czy ktoś ma info o promocji utrzymaniowej Getin? Poprzednia edycja była podobno do końca sierpnia.

  abc Odpowiedz
  • Obecnie utrzymaniowej nie ma.

   Bogdan
  • 5 dni temu otrzymałam utrzymaniową na pół roku.

   kAt
  • Co proponują?

   drudar
  • Ja dostałem propozycję 2 dni temu, 5 % zwrotu max 50 zł/mc przez 6 mcy – bez wykluczeń, warunki to wpływ min. 1000 zł i zgody marketingowe:
   Potwierdzamy ustalenia z naszej rozmowy telefonicznej:
   wycofaliśmy Pana wypowiedzenie umowy rachunku
   od 01.12.2019 korzysta Pan także z oferty „Zatrzymaj Konto – 5% zwrotu na prostych zasadach”.
   II. Zasady oferty retencyjnej.
   1. Do promocji można przystąpić od 1 września 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.

   erde
  • Potwierdzam i korzystam :)

   Anom
  • Z waszych komentarzy wynika, iż zrobili mnie dzisiaj „na szmaty”.

   Powiedziała, że nie ma i tyle. Jakbym wiedział, że ściemnia – to bym się upierał, że jak to nie ma jak przecież jest. Ale jak się wnerwię to zadzwonię wycofam wypowiedzenia i złożę jeszcze raz. Bo kto lubi być robiony „na szmaty” ?

   Bogdan
  • Warto skorzystać z utrzymaniówki, bo premia za polecenia wypłacana po ok. pół rok – o ile uda się coś nabić – bardzo niepewna.

   pytanie
  • U mnie też są takie warunki. @Bogdan, a może miałes konto stricte pod wisienkę i nie opłacało się bankowi dać Ci takiej propozycji?

   kAt
  • Na KO to trochę było a na ROR drobiazgi ale zawsze coś.
   Nie miałbym pretensji – ale rzekła mi tak, że promocji za płatności kartą już nie ma.
   A przecie jest…

   Bogdan
 • Gdzie mozna podać swój kod do wymiany?

  ANITA Odpowiedz
 • Czy można wnioskować o konto z poziomu bankowości internetowej? Tam jest miejsce na „Kod promocyjny”. Czy trzeba jednak z tego linku?

  drudar Odpowiedz
 • Zakładając, że 31.10.2019 nie miałem konta osobistego ale miałem:
  -dostęp do bankowości elektronicznej
  -konto oszczędnościowe
  Czy mogę przystąpić do promocji jako nowy klient?

  A drugie pytanie to czy pierwszy przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego na konto w innym banku jest darmowy? :)

  Scorp Odpowiedz
 • Czyli warunki zrobione Wrzesień, październik, listopad. Teraz wypłata do końca grudnia ?:)

  luka89waw Odpowiedz
 • Premia doszła wczoraj u polecającego, i dziś u poleconego =)

  luka89waw Odpowiedz
 • Zamykał ktoś ostatnio u nich ROR? Jakiś oferty na zatrzymanie?

  Daw Odpowiedz
  • 5% zwrotu (max 50zl w miesiacu) przez 6 miesiecy. Warunek wplyw 1000zl na konto

   Herman
  • A wiesz może czy jak złoże wypowiedzenie i otrzymam ofertę utrzymaniowa to nadal będę miał 3,5% promocyjnego oprocentowania do 10tys?

   Daw
  • Nie wiem. Na logike to powinno byc nadal.

   Herman
  • wypowiedzenie składasz w systemie, więc może ono anulować inne promocje typu 3,5% lub polecenia…trzeba to przetestować…przetestuj i daj znać

   abc
 • @Herman, w jaki sposób wypowiadałeś konto ? Przez bankowość internetową , czy może infolinia ?

  Krak Odpowiedz
  • Wniosek online, zadzwonili po kilku dniach z pytaniem co moga zrobic zebym zostal. Powiedzialem ze mam moneyback w innym banku i dali taka oferte.

   Herman
  • chyba, że już korzystałeś z moneybacku, widzą to i nie chcą dać, chociaż teoretycznie mogą włączyć…

   abc
  • Czy ktoś poza Hermanem dostał jeszcze propozycję moneybacku?

   Dobcio
 • Wpadły premie za polecenia. Wielkie podziękowania dla Michała oraz dwóch osób, które założyły konto i spełniły warunki.

  Lidia Odpowiedz
 • Faktycznie jest premia. Również dziękuje Michałowi za pośrednictwo oraz osobie, która skorzystała z kodu.

  Katana78 Odpowiedz
 • „W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł” Czy ten warunek muszą spełnić obie strony? Czy jeżeli ja (jako polecający), spełnię warunek, a druga strona(tej której poleciliśmy ofertę) warunku nie spełni, dostanę 100 zł?

  D910 Odpowiedz
 • Oooo jak miło ! Dostałam premię tuż przed świętami.

  Be@ Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy