Elastyczne Konto Oszczędnościowe: 2,8% do 200 tys. zł przez 4 miesiące od Getin Banku

Zakończona

Getin Bank wprowadził dziś do swojej oferty nowe Elastyczne Konto Oszczędnościowe. To, co wyróżnia je na tle konkurencji, to wysokie oprocentowanie – w ramach oferty specjalnej uzyskujemy 2,8% w skali roku przez okres 122 dni (czyli 4 miesięcy). Ale… zaraz, zaraz – czy gdzieś już tego nie słyszeliśmy?

2,8% od Getin Banku - Elastyczne Konto Oszczędnościowe

2,8% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Stali czytelnicy bloga z pewnością zauważą, że nowe Elastyczne Konto Oszczędnościowe to w zasadzie stara oferta Getin Banku. Nie znaczy to jednak, że jest słaba. Wręcz przeciwnie – 2,8% do 200 000 zł to w tym momencie jedno z lepszych oprocentowań dla tak dużych kwota. Jak więc skorzystać z tego rachunku?

Po pierwsze – wymagane jest założenie Elastycznego Konta Oszczędnościowe, ale nie jako samodzielny rachunek, ale wraz z kontem osobistym. Jeśli ROR już mamy, to zakładamy same EKO.

Oprócz tego, tak jak w poprzednich promocjach, wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych na rzecz banku (podmiotów powiązanych – nie). Generalnie polecam napisać do banku wiadomość w serwisie bankowości internetowej z pytaniem, czy zgody są zaznaczone poprawnie – jakiś czas temu jedną ze zgód trzeba było wyrażać przez infolinię (w bankowości internetowej jej nie było).

Dalej już będzie z górki. Wystarczy, że w okresie 23.09 – 3.11.2019 przelejemy do banku nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 17.09.2019. Wszystko, co bank zaliczy jak nowe, zarobi 2,8% w skali roku – aż do kwoty 200 000 zł, przez okres 122 dni.

Na koniec dodam, że tak jak w poprzednich edycjach promocji starego konta oszczędnościowego, tak i tutaj obowiązuje wymóg „przeczekania” jednej edycji promocji. Dokładnie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 23.09.2019 r. do 03.11.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

3,5% na „zwykłym” koncie oszczędnościowym

Oprócz promocji nowego rachunku EKO warto pamiętać o standardowej ofercie „zwykłego” konta oszczędnościowego. Tam do zgarnięcia mamy 3,5% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł – i to aż przez rok!

Aby z niej skorzystać należy być nowym klientem Getin Banku, czyli osobą, która nie posiadała rachunku osobistego po 11.05.2017. Jeśli więc chcemy założyć EKO, przy okazji zakładając konto osobiste i wyrażając zgody na marketing, to niejako z promocji 3,5% do 10 000 zł możemy skorzystać niejako „przy okazji”.

Wystarczy bowiem, że w danym miesiącu kalendarzowym na nasze konto wpłynie łącznie min. 1000 zł (nie licząc przelewów od osób fizycznych z Getin Banku) i… należą nam się odsetki w wysokości 3,5% za dany miesiąc :)

50 zł na start

Ale to nie wszystko! Nowi klienci Getin Banku (brak konta osobistego od 31.07.2019) mogą zgarnąć dodatkowe 50 zł na start – o ile założą rachunek z polecenia innego klienta banku.

Skąd wziąć kod polecający? Jakie warunki trzeba później spełnić? O tym wszystkim w dokładnym prześwietleniu oferty: 50 zł w programie poleceń Getin Banku. Zachęcam do przeczytania!

Ile kosztuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe?

W chwili publikacji niniejszego artykułu tabela opłat i prowizji nie wspominała o rachunku oszczędnościowym o nazwie „Elastyczne Konto Oszczędnościowe”. Musimy się więc opierać z informacji znalezionych na stronach banku – a te są dla nas dość korzystne. Wszystko wskazuje bowiem na to, że nie zapłacimy za przelewy wewnętrzne między swoimi rachunkami w Getin Banku – co oddawałoby sens nazwy samego rachunku:

Elastyczne Konto Oszczędnościowe, w odróżnieniu od lokat, pozwala Ci na stałe korzystanie ze zgromadzonych środków. Dzięki niemu możesz w każdej chwili wpłacać i wypłacać pieniądze w zależności od swoich potrzeb – to wszystko zrobisz dzięki bezpłatnym przelewom wewnętrznym w bankowości elektronicznej do końca 2020 roku.

Oczywiście prowadzenie rachunku jest również bezpłatne.

Aktualizacja: Pojawił się komunikat banku który jednoznacznie potwierdza brak opłat za przelewy wewnętrzne:

Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 23.09.2019 r. do 31.12.2020 r. Getin Noble Bank (dalej: Bank) nie będzie pobierał opłat za przelewy wewnętrzne wykonane poprzez Bankowość Internetową oraz Mobilną z Elastycznego Konta Oszczędnościowego na rachunki prowadzone w Banku.

Ile kosztuje konto osobiste (Konto Proste Zasady)?

Prowadzenie Konta Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc.

Osoby poniżej 26. roku życia nie muszą się jednak tym przejmować – oni konto mają za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Co z kartą debetową? Zarówno młodzi jak i starsi mogą z niej korzystać bez opłat miesięcznych. To samo tyczy się zresztą wypłat z bankomatów w Polsce – są darmowe. Zapłacimy jedynie za te, które znajdują się poza granicami naszego kraju – prowizja wyniesie 4,5% min. 10 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • hmm a daloby rade otworzyc w banku drugie konto ROR i do niego to Elastyczne KO żeby miec nowe środki?

  villemo09 Odpowiedz
  • Jeden klient może mieć tylko jedno konto ROR. Ewentualnie możesz założyć na kogoś z rodziny. Inaczej się nie da…

   tof
  • Oj z tym RORem to tak nie do końca… Ale to i tak nic nie da, bo przecież stare środki są sprawdzane w dniu badania w produktach oszczędnościowych w nie w RORach. Poza tym wszystko i tak byłoby w jednym systemie na 1 PESEL.

   pws
 • Jak liczone jest saldo z dnia? 17.09 wypłacałem środki z Getin do innego banku, przelew wyszedł 17.09. Saldo początkowe to przed przelewem czy po?

  jan123 Odpowiedz
 • Opłata za przelew / wypłatę:
  – 0 zł za pierwszą operację (przelew lub wypłata) w miesiącu
  – 9 zł za kolejny przelew/wypłatę w miesiącu (bez opłat za przelewy na lokaty w Getin Banku)

  Ta nazwa „Elastyczne” trochę na wyrost, woadomo może do czego nawiązuje ?

  paqero Odpowiedz
  • W chwili publikacji niniejszego artykułu tabela opłat i prowizji nie wspominała o rachunku oszczędnościowym o nazwie „Elastyczne Konto Oszczędnościowe”. Musimy się więc opierać z informacji znalezionych na stronach banku – a te są dla nas dość korzystne. Wszystko wskazuje bowiem na to, że nie zapłacimy za przelewy wewnętrzne między swoimi rachunkami w Getin Banku.

   Poczekajmy na zaktualizowaną tabelę opłat i prowizji. W razie czego pieniądze z EKO możesz wypłacić przez lokatę.

   Maciej
  • przy zakładaniu EKO dostałem informacje jak powyżej, że tylko pierwszy przelew w miesiącu bezpłatny, a kolejny juz 9zeta

   paqero
  • Aktualnie zakładam, że domyślnie opłaty są standardowe, jednak do końca 2020 roku mamy po prostu promocję. Jak tylko się coś wyklaruje to zaktualizuję wpis.

   Michał
  • Proszę dokładniej sprawdzić tabele opłat i prowizji: przelew na RP, Lokaty: 0 zł
   RP to RACHUNEK PŁATNICZY czyli każdy przelew na ROR jest bezpłatny 9 zł za drugi przelew dotyczy przelewów do innego banku

   piotro
  • RP to RACHUNEK PRZEJŚCIOWY, jest w nagłówku tabeli z kontem oszczędnościowym oznaczony ten skrót, więc tylko pierwszy przelew na RACHUNEK PŁATNICZY jest darmowy, kolejne darmowe przelewy są tylko przez założenie i zerwanie lokaty – chyba, że w tym czasie zaktualizują tabelę opłat i prowizji.

   Maciej
  • Jest dodany dodatkowy komunikat ws. darmowych przelewów z Elastycznego Konta Oszczędnościowego:

   „Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 23.09.2019r. do 31.12.2020r. Getin Noble Bank (dalej: Bank) nie będzie pobierał opłat za przelewy wewnętrzne wykonane poprzez Bankowość Internetową oraz Mobilną z Elastycznego Konta Oszczędnościowego na rachunki prowadzone w Banku. Pozostałe opłaty i prowizje są zgodne z TOiP.”

   Komunikat jest dostępny w dokumentach w sekcji Pozostałe.

   https://www.getinbank.pl/dokumenty/komunikat-dla-posiadaczy-elastycznego-kontaoszczednosciowegow-getin-noble-bank-sa.pdf

   Maciej
 • zbyt dokładnie opisali owe EKO na stronie aby faktycznie drugi i kolejny zlecony przelew był płatny, za szybko wstawili opis promocji bez dokładnych zmian w formularzach i cenniku, przynajmniej takie jest moje zdanie

  adaś Odpowiedz
 • „Elastyczne Konto Oszczędnościowe, w odróżnieniu od lokat, pozwala Ci na stałe korzystanie ze zgromadzonych środków. Dzięki niemu możesz w każdej chwili wpłacać i wypłacać pieniądze w zależności od swoich potrzeb – to wszystko zrobisz dzięki bezpłatnym przelewom wewnętrznym w bankowości elektronicznej do końca 2020 roku”.

  Andrzej44 Odpowiedz
 • czy to oznacza ze na obecnym koncie oszczędnosciowym nie bedzie juz promocyjnego oprocentowania?

  michal1607 Odpowiedz
  • Zawsze można zmienić typ konta, tylko czy jeśli w chwili obecnej jestem w ofercie na nowe środki i zmienię typ konta to czy nadal będę w ofercie na nowe środki czy może promocja się wyłączy? Poza brakiem opłat za przelewy wewnętrzne standardowe oprocentowanie spada do 0,5 proc

   Dzikus
  • A skąd wniosek, że nie można mieć obecnego konta oszczędnościowego i tego nowego EKO razem?

   Kajko
  • No właśnie, sam jestem ciekaw. Ja mam w Getinie tylko lokaty internetowe, brak ROR. I właśnie włączył mi się kreator tworzenia EKO/

   K
 • Szkoda że nie było info wcześniej to bym przerzucił środki :|

  marsid Odpowiedz
 • Jeśli na nasze konto wpłynie łącznie min. 1000 zł (nie licząc przelewów od osób fizycznych z Getin Banku) i… należą nam się odsetki w wysokości 3,5% za dany miesiąc.

  Czy to znaczy, że jeśli przeleję na konto żony 1000zl ze swojego konta w Getin banku i odwrotnie to 3,5% nam się nie należy?

  paba86 Odpowiedz
 • niezłe zamieszanie porobił alior bank i getin bank z tymi produktami oszczędnościowymi. Okazuje się, że w getinie są 3 różne konta oszczędnościowe. Całe szczęście, że mamy Michała który nam to wszystko rozkłada na czynniki pierwsze :)

  Warszawski Bankier Odpowiedz
 • Oferta Getinu powoli zaczyna przypominać Millenium, czy dopatrzył się ktoś schematu, żeby zorientować się, kiedy należy wycofać środki ;) ?

  borkowicz Odpowiedz
  • W millennium możesz uczestniczyć w następnej promocji po skończonej, w getinie musisz jedną opuścić. Taki mają zapis w regulaminie.

   zaqu
 • czyli pozostaje przelać do kogoś z rodziny, żeby było jako „nowe środki”… nie chce mi się bawić w te zgłoszenia do US… marne te oferty ;D

  villemo09 Odpowiedz
 • Jeżeli już masz konto oszczędnościowe, to można zamienić na Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Takiej konwersji warunków prowadzenia konta dokonać można w placówkach lub na infolinii Getin Banku. Zlecona zmiana w życie wchodzi od kolejnego dnia. Alternatywnie w bankowości internetowej można założyć sobie kolejny rachunek (Elastyczne Konto Oszczędnościowe). Ja osobiście wolę zamienić żeby nie pomylić przy wpłatach

  piotro Odpowiedz
 • no ale co mi da zmiana nazwy KO ze zwykłego na elastyczne, skoro środki nie zostaną potraktowane jako nowe, więc to nie ma sensu większego?

  villemo09 Odpowiedz
 • ciekawe czy można założyć EKO i skorzystać na promocyjnym % po zakończeniu obecnej promocji KO unikając przeczekiwania jednej edycji

  adaś Odpowiedz
  • Tego nie wiemy, ale i tak i tak najważniejszy jest dzień badania salda. Jeśli z nim się uda, to wtedy można próbować.

   pws
  • Jeżeli poprzednia edycja Na nowe środki, skończyła się w okresie przed 23.09.2019 r. to można

   piotro
 • Podpowiedzcie mi,nie mam jeszcze konta w getinie.
  Mam luźne 20K i chciałbym wpłacić 10K na 3,5% na rok, z tym że mam w listopadzie kończące sie lokaty dokładnie 06.11.2019 trochę ponad 200K w Idea Banku.Te 200K chciałbym aby było na 2,8% przez 122 dni.Czy otwierać teraz konto,czy poczekać do końca promocji (środki przelać do 03.11.2019) i dopiero uruchomić 2,8% do 200K na 122 dni?

  Lipton Odpowiedz
  • Jeśli musiałbyś zrywać lokaty by wpłacić te 200K do Getinu i straciłbyś wypracowane odsetki, to nie widzę sensu czekać jeszcze ponad miesiąc (do 3.11) jeśli nic na tym nie zyskasz. Z drugiej strony jest spora szansa, że po 3.11 ruszy po prostu kolejna edycja promocji na koncie w Getinie (do tej pory regularnie po jednej edycji zaczynała się kolejna, niewiadomą jest tylko jej długość i oprocentowanie), więc może po prostu poczekaj ze swoimi lokatami i jak ci się skończą, to po 6.11 wpłacisz pieniądze z nich w ewentualną drugą edycję promocji na nowe środki.

   Przemysław
  • Ja bym w takim przypadku założyła konto EKO ( pewnie można wcześniej), w ostatni lub przedostatni dzień, czyli 3.11. wpłaciłabym tam symboliczną złotówkę lub 5 zł uruchamiając promocję 2,8% na EKO a resztę kasy z lokat Idei dopłaciłabym 6.11, jak już Ci się skończą. Nie ma jednak gwarancji, czy nowa promocja po 3.11nie będzie miała lepszego oprocentowania niż 2,8%. Choć równie dobrze może mieć gorsze lub wcale nie być kolejnej promocji.

   Lidia
 • Właśnie myślałem nad takim czymś jak pisze Lidia,nie chciałbym zrywać wcześniej tylko w końcówce promocji wpłacić symbolicznie parę zł i po 6.11 wlać resztę i mieć prawie 120 dni 2.8%

  Lipton Odpowiedz
 • Witam, nie miałam dotąd styczności z tym bankiem i nie do końca rozumiem… zakładając zwykły ROR przy regularnych wpływach na zwykłym koncie oszczędnościowym podpiętym do rachunku mogę mieć 3,5% do 10k, natomiast dodatkowo mogę zawnioskować o EKO i tam jest 2,8 do 200k? Czyli to są dwa odrębne rachunki? Jeden nie wyklucza drugiego? Dzięki za info. Pozdrawiam

  Justyna Odpowiedz
  • Tak, to dwa odrębne konta, jedno nie wyklucza drugiego.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja zrobiłem konwersję starego na nowe. Pani powiedziała, że 10k na nowym będzie pracowac na 3,5 na zasadach jak na starym koncie oszczędnościowym. Nie można raczej mieć starego i nowego.

   Barti
  • „Nie można raczej mieć starego i nowego”
   — dlaczego, czy istnieje jakieś ograniczenie formalne?

   Mając stare wystarczy w bankowości internetowej wejść w Oferta i wnioski → Elastyczne Konto Oszczędnościowe/Złóż wniosek; żadnej „pani” chyba do tego nie trzeba…

   Don Quijote de la Mancha
  • Oczywiście masz rację. Nie wiem jednak czy zasadnym jest trzymanie „starego ” konta oszczędnościowego, na którym już nic się dziać nie będzie.

   Barti
  • @Don Quijote de la Mancha: Nie wystarczy, bo nie mam takiej opcji. Jest tylko jakieś zwykłe Konto Oszczędnościowe

   Dario
  • @Dario, nie mam pojęcia, o co to może chodzić, na pewno pod „Oferta i wnioski” (z prawej) masz tylko jedno? Dziwne, ja ich mam całe stadko… https://i.postimg.cc/Y0PP1wDs/Screenshot-2019-10-16-Bankowo-Internetowa-Getin-Bank.png

   Don Quijote de la Mancha
  • Na infolinii mi powiedzieli, że musi mi odświeżyć interfejs i wtedy pojawi się ta oferta.

   Dario
 • czy dobrze rozumiem ze skoro promocja na nowe srodki jest na tym EKO koncie to na „starym” koncie oszczednosciowym jej juz nie bedzie?
  (wydaje mi sie zreszta ze „starego” konta nie ma juz w ofercie – na stronie banku).
  z gory dziekuje za rozjasnienie tematu

  Michal1607 Odpowiedz
  • Ano właśnie, pauzuję od wakacji, a tu taki zonk. Chyba jest niezłe zamieszanie, bo kilka dni temu wpłaciłem środki na KO, a 27.9 otrzymałem takiego SMS’a:
   „Przypominamy, że 2,8 % w skali roku do 200 kzł nowych środków możesz zyskać WYŁĄCZNIE na EKO. Wpłaty na inne konta nie są objęte ofertą. Zmień pakiet swojego konta w dowolnej placówce, na infolinii lub otórz nowe EKO w bankowości internetowej.”

   qq
  • Mi się wydaje, że przecież mam umowę na starym KO, że przez 122 dni mam oprocentowanie 2,8% i jeśli się skończy to założę wtedy EKO i będę miał znowu przez następne 122 dni oprocentowanie 2,8% – czy coś źle rozumiem?

   Kozo
  • „przecież mam umowę na starym KO, że przez 122 dni mam oprocentowanie 2,8%”
   — tak.

   „i jeśli się skończy to założę wtedy EKO i będę miał znowu przez następne 122 dni oprocentowanie 2,8%”
   — kiedy się skończy?

   Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 23.09.2019 r. do 03.11.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

   Don Quijote de la Mancha
  • aha ok – czyli nie ma tematu ;)

   Kozo
 • W tabeli KO pojawiło się jako „konto wycofane z oferty”, od 23.09 zakładają EKO.
  Na starym pewnie nowych edycji nie będzie.
  Natomiast stare KO chyba warto zostawić otwarte ze względu na promocję 3,5% do 10K, którą można założyć tylko raz. Podobno na infolinii można „zamienieć” KO na EKO, ale zastanawiam się czy jest sens? Czy lepiej mieć oba? za i przeciw?

  Czytelnik Odpowiedz
  • Darmowe przelewy na EKO do 31.12 to brzmi jak wabik, żeby zamykać stare KO.

   Czytelnik
  • Moim zdaniem jak chodzi o konta oszczędnościowe, to ogólnie lepiej mieć ich więcej — przede wszystkim dla możliwości wykorzystania ich, gdy nie wystarcza 1 bezpłatny przelew miesięcznie. Tu wprawdzie można sobie poradzić lokatą, a do tego na EKO przelewy są bezpłatne bez limitów do końca 2020 r. (↑ 26 września 2019, 11:21 • Maciej), ale ciągle nie widzę argumentu przemawiającego za zamykaniem starego konta…

   Np. w Alior mam już pięć, długo używałem czterech, bo Alior to taka moja centralka, często tam środki przechowuję przez np. kilka dni (np. przed spłatą kk), więc nawet, jak dostanę złotówkę odsetek, to ją biorę; teraz mam już KMO z nielimitowanymi bezpłatnymi przelewami, ale tamte stare mi nie przeszkadzają…

   Don Quijote de la Mancha
 • Dla mnie to jest jakieś zamotane strasznie. No i mam otwarte to EKO, odsetki na koniec miesiąca, a 15 każdego miesiąca wyrównanie odsetek na ten wyższy procent do 10K. Nie można było zrobić dwóch odrębnych kont??? Przecież to nawet inna promocja.

  Dominika Odpowiedz
 • Domniemywam, że badanie salda było jednokrotne i nie będzie go np. 17.10?

  qq Odpowiedz
 • „Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 23.09.2019 r. do 03.11.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.”

  Wytłumaczy mi ktoś jak traktować ten zapis w przypadku jak z KO wypłaciłem wszystkie pieniądze 4.07.2019, ale pod koniec miesiąca naliczyły się jakieś odsetki, których już nie wypłacałem do dziś (ale nic na KO nie wpłacałem). Wtedy wskoczyła mi kolejna edycja „Na nowe środki” i nie mogę skorzystać z oprocentowania 2,8% na tym EKO koncie?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał ofertę utrzymaniową podczas zamykania konta we wrześniu lub październiku? Poprzednia edycja była tylko do końca sierpnia, ciekawe czy nadal jest to aktualne.

  kAt Odpowiedz
 • 15.10.2019 mija mi 122 dni na promocyjne 3,2% na KO w Getin, mam tam sporą sumę i nie wiem, co robić, bo ten bank ma jakieś zamotki – poradźcie proszę czy da się w te sytuacji jakoś zagrać, np wycofując kase już teraz żeby załapać się na kolejną edycję pomocji? Czy co? Bo założenie EKO nic mi nie da prawda? Nie będą to nowe środki i nie obejmie mnie wyższe % ?

  villemo09 Odpowiedz
  • Podbijam bo mam tę samą sytuację tyle że mi kończy się te 122 dni 17.10 . Chce przerzucić do Millennium tylko nie wiem kiedy najlepiej.

   marsid
  • kiedyś po zakończeniu okresu promocyjnego na ko przy próbie przelania środków na zewnątrz zaproponowali mi ponownie promocyjne oprocentowanie na ko ( było o tym gdzieś na blogu )
   kasa chyba miała iść do idei

   kruczi
 • Pisze to dla tych co chca zamknac konto w getinie.
  W zeszlym tyg zlozylem pismo o zamkniecie konta. Niby wszystko ok.
  Dzis telefon z promocja.
  Wpłacam minimum 1000zl i wydaje karta a dostaje zwrot 5% do max 50zl
  I tak przez 6 msc.
  Takze warto zamknac konto :)

  YaPaE Odpowiedz
 • Założyłem niedawno ww. konto. Nie miałem dotychczas styczności z bankiem. Udało mi się wyklikać lokatę z aplikacji, korzystam z EKO na 2,8%, ale z poziomu profilu nie pokazuje mi się żadne inne standardowe KO na które mógłbym przelać pieniądze, żeby uruchomić „Bonus za aktywność” na 3,5%. KO Skarbonka, Celowe KO, itd. o które mogę wnioskować nie są objęte promocją.

  Co mogę z tym zrobić? Gdzie znajdę wspomniane „zwykłe” KO?

  Pozdrawiam :)

  robertnnn Odpowiedz
 • Korzystał ktoś może z promocji ” Bonus za wynagrodzenie ” w Getin? Promocja trwa do 31.10. ( 3 x 50 PLN ) – ciekawi mnie, czy przejdzie przelew od współmałżonka, czy muszę przelewać wynagrodzenie… Pytam, bo nie musiałbym „lecieć” do kadr, aby zmienić rachunek.

  diego Odpowiedz
 • Nie o to chodzi, tylko o promocję „Bonus za wynagrodzenie na prostych zasadach – edycja II”

  diego Odpowiedz
 • Mam takie pytanie, założyłam to konto elastyczne i powiedzmy że mam na nim 100k, na dzień badania miałam lokatę mobilną 10k. I teraz w szczegółach konta elastycznego mam Saldo początkowe: 10k, a Nowe środki to…100k. Czy ja coś nie rozumiem, czy powinno być jednak 90k. Dzięki z góry za wyjaśnienia.

  Kate Odpowiedz
  • Też tak miałem i z tego wynika że środki na lokacie nie mają wpływu na saldo ko. Ale nie liczyłem dokładnie odsetek więc nie wiem czy tak było w rzeczywistości.

   marsid
  • Jeśli tę lokatę mobilną na 10k masz nadal (np. przedłużyłaś), to stare środki są te same więc nowych jest 100k. Jeśli jednak w międzyczasie mobilną zlikwidowałaś, to nowych środków powinno być 90k., moim skromnym zdaniem.

   Lidia
  • Wszystko jest dobrze. Jeśli np. za tydzień skończy ci się ta lokata mobilna, to wtedy oprocentowanie promocyjne będzie miało 90 tys., bo 10 tys. z lokaty wejdzie na ROR który nie jest liczony do salda, więc te brakujące 10 tys. do salda początkowego zostanie odjęte z tych 100tys. Żeby znowu pełne 100tys. miało promocyjne oprocentowanie, to będziesz musiała te 10tys. umieścić ponownie na lokacie mobilnej (albo jakiejkolwiek innej).

   Przemysław
  • Rzeczywiście : ta lokata mobilna nadal jest więc stan depozytów jest 10k + 100k, więc 100k na razie to nowe środki, a potem po likwidacji mobilnej będzie 90k.

   Kate
 • Czy ja dobrze rozumiem, że teraz promocyjne oprocentowanie można mieć TYLKO na tym elastycznym KO. To dlaczego przy starym koncie KO mam ciągle nagłówek „KONTO DO OFERTY NA NOWE ŚRODKI”. Nie mam i nie miałem na tym koncie od co najmniej pół roku żadnych środków.

  keram7m Odpowiedz
  • Tak wlasnie jest. Można sobie przez infolinię przekonwertować to konto na EKO i na drugi dzień już mamy je dostępne.
   Co z tego, że kiedyś napisano taki nagłówek skoro na tym koncie nie pojawiają się już nowe promocje…

   Dario
  • Można wykonać konwersję KO na EKO przez infolinię przez apke (szybka weryfikacja klienta), nr konta pozostaje ten sam, promocja 10K na 3,5% przez 12M przechodzi na konto po konwersji.
   Konsultant potwierdził, że nowa edycja wystartuje 4.11, oprocentowania i limitów nie podał :(
   Badanie salda ma się odbyć ok 7 dni wcześniej, czyli ok 28.10.

   Czytelnik
  • @Czytelnik Jezeli podajesz tu informacje ,”ze mozna wykonać konwersje KO na EKO przez apke”, to najpierw to dokładnie sprawdż/zweryfikuj, bo na dzien dzisiejszy nie ma takiej mozliwosci.

   Oczywiście mozna to zrobić ale tylko na infolini lub w placówce banku.

   Wojak
  • Koledze @Czytelnik chodzilo chyba o to ze mozna uzyc funkcji „Zadzwon” w apce i dzieki temu proces weryfikacji jest skrocony.

   marsid
  • @marcid dokładnie o to chodziło, nieprecyzyjnie to ująłem
   @Wojak jeżeli coś cytujemy to nie wycinamy wybiórczo tekstu :)

   Czytelnik
  • Inaczej bys nie zrozumiał a ja nie wyciąłem tylko przepisałem Ciebie ale powiedz to innym, którzy sa w tym mistrzami na tym blogu.

   Wojak
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy