Nawet 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady + 50 zł za jego założenie i 3,5% na koncie oszczędnościowym od Getin Banku

Zakończona

Ruszyła V edycja programu poleceń Getin Banku. Po raz kolejny obecni klienci będą mogli zgarnąć 100 zł za polecenie konta znajomym. Nowi klienci zyskają natomiast 50 zł premii na start, możliwość skorzystania ze świetnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (3,5% dla 10 tys. zł przez rok oraz 3% dla 200 tys. zł). Oprócz tego możliwe będzie polecanie konta kolejnym osobom i zyskiwania dodatkowych 100 zł. Wszystko dzięki wymianie kodów na LiveSmarter! :)

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku od 31.07.2019. To dobra informacja – okres karencji jest niesamowicie krótki :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać aktywowane do 31.10.2019 dlatego proces warto rozpocząć co najmniej kilka dni wcześniej. Tu dodam, że proces podpisywania umowy via kurier jest bardzo szybko i zazwyczaj zajmuje dosłownie 2-3 dni robocze.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny. Zgody dla grupy kapitałowej nie są wymagane.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! Nagroda dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (100 zł) zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom!

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Robi się to mniej więcej tak (na przykładzie pierwszej edycji):

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 500 zł za pięć poleceń podczas danej edycji promocji.

Skąd wziąć kod polecający?

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pośredniczę w wymianie kodów (na zasadach ustalonych prze bank, bez żadnych dodatkowych podziałów premii).

Jeśli więc chcecie uzyskać kod (jako nowy klient), to piszcie przez formularz kontaktowy zaznaczając, że chodzi o Getin Bank. Jeśli natomiast chcecie zostawić swój kod, to skorzystajcie z tego formularza. Przypominam, że musicie mieć wyrażone zgody marketingowe, na informacje handlowe oraz wygenerować kod dla V edycji promocji.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

Nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 3% w skali roku – dla kwoty nawet 200 000 zł.

Jeśli natomiast do banku będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie, to zyskać możemy 3,5% do 10 000 zł przez okrągłe 12 miesięcy! :)

Przypominam również, że w chwili obecnej dostępna jest również 3-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do 10 000 zł. Pamiętajmy jedynie, że z oferty możemy w danej chwili skorzystać tylko raz.

Nie przegap!

Komentarze

 • Gitara. Otwieram =p Może uzbieram brakujące 60 pkt mps =p dają jakieś na start? Szkoda że tylko 50 zł za otwarcie .p

  luka89waw Odpowiedz
 • Karnacja to tylko 1 dzień? Nieźle =d

  luka89waw Odpowiedz
 • Teraz to już V a nie IV edycja z tego co widzę. Nowy kod wygenerowany i przesłany :)

  Pietia Odpowiedz
 • Złożyłem wniosek o konto 29.07. podając kod z poprzedniej edycji, kolejnego dnia podpisałem umowę ( kurier ). Niestety wczoraj ( 31.07.) nie aktywowali mi konta abym mógł załapać się do poprzedniej promocji. Co więc w takiej sytuacji – 50 PLN przepadnie… Mimo wszystko wykonam przelewy w kolejnych miesiącach i może się uda. Pozdrawiam.

  diego Odpowiedz
  • Spełnij warunki i dostaniesz 50 zł, no worries….

   Kate
  • Miałam dokładnie taką samą sytuację. Poinformowano mnie, że decydujące są daty złożenia wniosku i podpisania umowy.

   Goska
  • @diego
   Próbowałam się upewnić, czy zaznaczyłam wszystkie wymagane zgody i przez formularz kontaktowy strony internetowej banku prowadziłam korespondencję z „Młodszym Doradcą”. Dowiedziałam się, że
   „Pani rachunek osobisty nie przystąpił do promocji „Polecam Proste Zasady” i w związku z tym, osoba polecająca nie otrzyma nagrody. Dodam, że nie ma Pani już możliwości wzięcia udziału w tej ofercie jako osoba polecona”
   Jednak podpisując umowę na 2 dni przed końcem IV edycji POLECAM PROSTE ZASADY mogą pojawić się problemy. Moje konto aktywowano 1.08.19, wiec system mnie nie uwzględnił. Po reklamacji drogą telefoniczną okazało się, że poprawki muszą zostać naniesione ręcznie. W ciągu tygodnia mam otrzymać potwierdzenie przystąpienia do programu. Tak więc bez mojej interwencji ani ja nie dostałabym swoich 5 dyszek, ani polecający nie zobaczyłby żadnych pieniędzy.
   @diego -radzę napisać kilka słów do banku :)

   Gośka
  • tak, problemy otwierania kont na przełomie kolejnych edycji są znane. Z reguły dopiero reklamacja załatwia sprawę…

   abc
 • Nowy kod wysłany do admina. A nóż tym razem się uda :D

  Adam546 Odpowiedz
  • Również przesłałem swój kod. Niestety liczba osób, które zakładają konta spada. Podyktowane jest to dobrą ofertą oszczędnościową.

   Ciekawski
 • Dzięki za wymianę kodów, mój i członka rodziny zostawiony.

  pytanie Odpowiedz
 • Również przesłałem swój nowy kod polecenia. W poprzednich edycjach raz się udało, więc mam nadzieję, że teraz też… :) Polecam się ;)

  pws Odpowiedz
 • Ja rowniez sie polecam :)

  keton Odpowiedz
 • Jeśli się zostawiło nowy kod pod poprzednim artykułem z maja, to dodać go jeszcze raz tutaj, czy to ten sam formularz i nie ma takiej potrzeby?

  abc Odpowiedz
  • Kodu nie zostawia się pod artykułem, tylko przekazuję Adminowi poprzez formularz.
   To jest nowa edycja poleceń, więc trzeba wygenerować nowy kod.

   Ciekawski
  • @Ciekawski nie zrozumiałeś, co miałem na myśli, więc jeszcze raz:
   w formularzu w poprzednim artykule zostawiłem nowo wygenerowany kod i pytam czy ponownie muszę zostawić go w formularzu w tym artykule?

   abc
  • Tylko Admin w takim razie może się wypowiedzieć. Sorry za zamęt.

   Ciekawski
  • Formularz ten sam, ale kody biorę od godziny momentu opublikowania artykułu (na wypadek, gdyby ktoś dodał starty, bo nie zauważył, że jest nowa edycja promocji). Dodane wcześniej nie są po prostu brane pod uwagę.

   Michał
 • Swoją drogą bank chyba sobie trochę w kija leci z programem poleceń i myślę że wysyłają sztuczne SMSy, że niby ktoś skorzystał z Twojego polecenia. 2 razy dostałem SMS i o dziwo obydwa o tej samej równej godzinie (20:00) w odstępie około miesiąca, że nijaki znajomy Paweł (tak, 2x był to Paweł) skorzystał z mojego kodu. Nagrody nigdy nie dostałem… Czy ktoś jeszcze miał jakiś Pawełków bez nagrody? Wątpię, że był to przypadek i dwaj Pawełki z godziny 20:00 nie spełnili warunków.

  Adam546 Odpowiedz
  • Bank raczej nie leci w kulki, tylko ludzie nie potrafią spełnić prostych warunków, a Ty nie masz żadnej możliwości weryfikacji tego…

   abc
  • No i własnie dlatego, że nie mam jak tego sprawdzić bank może mi takie SMSy przysyłać licząc, że poczekam 3 m-ce na nagrodę, której nigdy nie będzie i nie zamknę szybciej konta. Czekam na Pawła z V edycji :)

   Adam546
  • Zrób zatem psikusa i nie przystąp do kolejnej edycji.

   Ciekawski
  • To byłoby zbyt proste, wtedy nie dostanę SMSa. Przystąpię, ale nigdzie nie udostępnię kodu. I jak dostanę SMS to będzie wiadomo o co chodzi…

   Adam546
  • Hmm może wysyłają smsy równo o 20:00. Ja również dostałam o tej godzinie, tyle, że to niejaki Jakub nie spełnił warunków promocji.
   Obstawiam, że to jednak niefrasobliwi poleceni – nie raz już ktoś pisał w komentarzu, że przegapił ten czy tamten warunek promocji i „co jeśli..”.

   O
  • @abc ile razy spelniles wszystkie warunki w jakiejs promocji, nie dostales kasy od banku i musiales pisac reklamacje? Moim zdaniem bardziej prawdopodobne ze to bank nie wyplaca wszystkich naleznych premii w programie polecen. Chyba jestes pracownikiem jakiegos banku skoro zrzucasz wszystko na nieogranietych nowicjuszy ktorzy rzekomo nie umieja zrobic trzech przelewow. Skoro bank ma dobra oferte oszczednosciowa to nowicjusz bedzie tutaj przelewal kase korzystajac z obydwu promocji.

   aaaa
  • Ja mam Pawła z godz. 20:01:51…

   gajowy
  • @ gajowy
   Nie, Paweł to był ten kolega, który kilka dni temu zadawał tutaj pytania typu jak otrzymać premię 50 zł…to musi być on.
   @aaaa
   to pytanie z cyklu: Kto jest większym nieogarem Paweł czy jednak Bank?
   Kwestia nie do rozstrzygnięcia, ale ja stawiam na Pawła…

   abc
  • W dokumentach zostawionych przez kuriera znalazłam „Upoważnienie do ujawnienia tajemnicy bankowej”. Chodzi tu o informacje „NIEZBĘDNE” do uzyskania nagrody przez osobę polecającą tj. o wykorzystaniu kodu, podpisaniu umowy, spełnieniu warunków umowy przez Nowego Klienta. Taka zgoda umożliwia monitorowanie wykorzystania kodu i daje możliwość ewentualnej reklamacji. Ja przeoczyłam tą stronę i jej nie podpisałam. Czy to znaczy, że właściciel kodu nie otrzyma nagrody? Zastanawia mnie słowo „NIEZBĘDNE”! Trzeba by było to sprawdzić…
   Z drugiej strony jednak na żadnym blogu nie było informacji o konieczności podpisania takiej zgody. Myślę, że Nowi Klienci tego nie podpisują.

   Gośka
  • We wpisie powyżej, to przypadkiem nie ten fragment:
   „Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:
   na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę”
   Może da się to uzupełnić (oddział, kontakt infolinia?)

   O
  • Już uzupełnione :)

   Gośka
 • Mam jakiś dziwny problem z naliczaniem odsetek w getinie, albo czegoś nie rozumiem. Skończyła mi się edycja na 3,5% zabrałem kasę pod koniec czerwca. Zostawiłem sobie ok. 9600 na oszczędnościówce – stan na 1.07 (do ok. 20.01.2020 mam 3,5% przez rok) i dopisali mi odsetek za lipiec (15.07 za aktywność 4,51 zł, i 31.07 – 5,67 zł). Wszystkie odsetki podałem netto. W opisie mam konto oprocentowane zgodnie z tabelą oprocentowania. Oczywiście co miesiąc wpływ min. 1000 zł i jedna transakcja kartą lub blikiem spełniona. Czyżby coś nie grało i mam do nich pisać reklamację?
  I dzisiejsza sytuacja jako ciekawostka, pierwszą sesją zaksięgowali wpływ, zabrałem kasę z powrotem, zostawiłem 200 zł i … nie można zapłacić kartą. Brak środków na koncie. Telefon do banku, bo system trzeba odświeżyć ręcznie i dopiero po tej operacji się udało. Popierdółka a nie bank, ale o tym wiedziałem już dawno. Nadaje się tylko do oszczędności, ale nie jako używania głównego banku. A i przelew zlecony 5 minut przed zamknięciem III sesji nie dotarł na ostatnią sesję do innego banku.

  zaqu Odpowiedz
  • Ale jaki problem z odsetkami? Getin dziwnie liczy odsetki i różnice najczęściej wynikają z zaokrągleń i sumowania kwot z kolejnych przedziałów dla różnych procentów, ale w Twoim przypadku masz stałą kwotę . Odsetki na oko wyglądają OK – zauważ że te z 15 lipca dotyczą miesiąca wcześniej ( bonus za aktywność) natomiast te z końca lipca to odsetki w wysokości 0,85% dla tej kwoty a bonus za aktywność naliczony będzie 15.08. Musiałbyś podać dokładne kwoty w czerwcu i lipcu by dobrze policzyć.

   Bolo
 • Jeżeli założyłam konto 30.07.19 roku i nie wykonałam żadnej płatności, to mogę spodziewać się opłaty za prowadzenie konta w sierpniu?

  Gośka Odpowiedz
 • Dzisiaj proba przelewu 120k do:
  1. Idea – propozycja 2%
  2. Santander – propozycja 1.8% (w getinie nie wiedza, ze w tym banku mozna miec 3%)
  Innych nie testowalem.
  Czyli srodkow nie chca skutecznie zatrzymac.

  keton Odpowiedz
  • Przelej środki do IDEA, a jutro czy nawet dzisiaj spróbuj zrobić z IDEI przelew do Mille – Zawrotna ostatnio 2,7% na 3 m-ce

   Kate
  • Dziś mi się zawrotna z z Idei do Mille na 2,6% pokazała

   Pietia
  • No ale zawrotne na 2.6 czy 2.7 sa bez sensu jesli mam 3% w BZ czy Getinie
   To juz predzej 2.8/3m w IB jak ktos nie ma opcji na 3%

   keton
  • pewnie, że jak masz lepsze opcje, to nie warto się w to bawić, ale po ich wykorzystaniu te 2,6 nie wygląda źle

   Kate
 • Jak wrzucę powiedzmy 30k na konto oszczednosciowe, to 10k bedzie na 3,5%, a pozostałe 20k na 3%?

  Daugern Odpowiedz
 • Czy konto z polecenia z perspektywą bycia polecającym można założyć w placówce a nie przez kuriera?

  Jn Odpowiedz
 • Dzisiaj punkt o 20:00 Getin wysłał SMS-a do mnie i do osoby, której poleciłem Konto, że osoba ta założyła konto z polecenia.

  broker Odpowiedz
 • Czy, aby odswieżyć naliczanie i załapać się na nową edycję rozumiem, że przed 31.10.2019r. należałoby wypłacić wszystkie pieniądze i wrócić z nimi z powrotem w nowej edycji żeby system wyzerował sobie licznik naliczania odsetek?

  Mateusz Odpowiedz
  • Nie widzę związku między kolejną edycją programu poleceń a wypłacaniem pieniędzy…

   Don Quijote de la Mancha
 • A jest możliwość podpisania umowy w oddziale?

  Maciej Odpowiedz
 • @Maciej, jest możliwość podpisania umowy w oddziale, pamiętaj tylko żeby zdobyć kod polecający od admina.
  @Bolo, dzięki za odpowiedź, sprawdzę ile mi naliczą odsetek 15.08

  zaqu Odpowiedz
 • Czyli otwarcie sierpień, to przelew trzeba zrobić: Wrzesień, Październik, Listopad. I w grudniu nagroda? :)

  luka89waw Odpowiedz
 • Obecna promocja 3% na KO jest do 18.08.2019…ok… teraz pytanie, jeśli wpłacę 1k na KO dziś 16.08.2019 to rozumiem że będę miał 3%, ale jeśli wpłacę 10k 19.08.2019 czyli w poniedziałek jakie będzie oprocentowanie? (wiadomo coś czy ta promocja z oprocentowaniem 3% będzie kontynuowana?)
  Wystarczy odpalić że tak powiem tą promocję z kontem na 3% a później można dopłacić do tych max czy od razu trzeba wszystko?

  Piotruś Odpowiedz
  • Możesz dopłacać dowolnie. Teraz jest 3%, nie wiadomo jakie oprocentowanie będzie w nowej edycji.

   kAt
  • Ale jakieś przecieki już powinny dzisiaj być, co do oprocentowania w nowej edycji od 19.08 br. Bywają tutaj osoby dobrze poinformowane, też @Michał Admin ;)

   abc
 • Teraz powinny podwyższyć oprocentowanie do 4,5 % skoro inflacja jest na poziomie prawie 3% :D

  bolek Odpowiedz
  • Nie będzie większego % w bankach, bo RPP nie podwyższy stóp procentowych, także z powodów politycznych, bo to według polityków wysokie stopy % spowolnią wzrost gospodarczy.

   Benito
  • W Polsce i tak mamy wszystko spowolnione ale nie widzą tego bo nie żyją za 1634 zł netto miesięcznie posłowie nasi

   bolek
 • Czy ktoś się orientuje , czy jeśli nie zamknęli mi dostępu do bankowości elektronicznej ale nie mam żadnego produktu to mogę skrócić cały proces wnioskując o konto już po zalogowaniu?

  Tomaszsz Odpowiedz
  • Pytanie czy jest w takim formularzu miejsce do wpisania kodu polecenia… podobny wariant przerabiałem i nie było problemu z otwarciem konta z poziomu bankowości, ale wtedy programu poleceń jeszcze nie było.

   abc
  • Zakładałam rok temu w taki sposób. Miejsce na kod polecający wtedy było. Premia wpłynęła. W Getin jest tak, że jeśli się wniosku nie wyśle w ostatnim kroku, bo np. miejsca na kod polecenia nie ma lub przerwie się w trakcie, to za chwilę dzwonią i chcą pomagać. Można wtedy też wniosek anulować.

   Lidia
  • Udało się założyć. Dostałem również potwierdzenie o przystąpieniu do programu poleceń więc wygląda, ze wszystko jest ok.

   Tomaszsz
  • W jaki sposób potwierdzają przystąpienie do programu poleceń?

   Gośka
  • Sms i mail.

   Mahyn
  • Kiedy przychodzi to potwierdzenie?

   Dominika
  • Praktycznie od razu wraz z wygenerowanym kodem.

   Mahyn
  • Ale ja nie generowałam kodu. Dzisiaj mi dopiero aktywowali konto.

   Dominika
  • Jak chcesz polecać to zapisz się do programu poleceń.

   Mahyn
  • Jak otwierałam to podałam czyjś kod we wniosku. Pytam kiedy dostanę potwierdzenie, bo może mnie nie zakwalifikowali, przez jakiś rachunek techniczny czy coś o czym tu pisałam wcześniej, co u nich miałam.

   Dominika
  • Wydaje mi się, iż tylko polecający z automatu otrzymuje informacje o udziale w programie poleceń (po zapisaniu się do programu) bądź użycia kodu przez polecanego.

   Mahyn
  • @broker tu pisał 2.08, że to obu osób. Może o 20 coś dostanę jeszcze…

   Dominika
  • * do obu osób

   Dominika
 • To potwierdzi ktoś: Aktywacja konta sierpień, czyli wpływy wrzesień, październik, listopad? :)

  luka89waw Odpowiedz
 • W lipcu zakończył mi się roczna oferta „Bonus za aktywność”. Czy żeby załapać się ponownie na te 3.5% to poza czekaniem na kolejną edycję trzeba coś zrobić?

  pytalski Odpowiedz
 • Czy lokatę mobilną zostawić w wersji odnawialna, czy też wybrać opcję nieodnawialna i założyć ponownie?

  Gośka Odpowiedz
  • Lepiej zakładać ponownie, bo wtedy będzie 3% (o ile ciągle będzie dostępne).

   W wersji odnawialnej lokata odnowi się ze znacznie gorszym oprocentowaniem:

   Po upływie Okresu umownego Lokata jest automatycznie odnawiana na taki sam okres na jaki została założona i z oprocentowaniem w wysokości obowiązującej w dniu odnowienia Lokaty stopy referencyjnej NBP pomniejszonej o 0,25 p.p.

   Michał
 • Może wy mi pomożecie, bo tak już kilka razy w ostatnim czasie przy okazji ich różnych promek się próbowałam dowiedzieć co mam w tym banku. Ale oczywiście nic mi nie powiedzą tylko iść do banku mam. A mi się nie chciało.
  Miałam u nich lokaty, ale to lata temu, i to bez żadnego dostępu do nich przez neta. Tylko miałam na to papierek. Nie wiem czy mogę korzystać z promocji? Bo po którejś rozmowie, gdzie się wkurzyłam, to mi przysłali list, że coś tak prowadzą jakiś rachunek, nie wiem jaki?? Miałam tylko lokaty jak mówię, dawno temu, zakładane w oddziale i nic więcej z nimi związku nie miałam. Wiecie może co to może być? I czy w związku z tym nie jestem już nowym klientem?

  Dominika Odpowiedz
  • To może być jakiś rachunek techniczny, który czasem zakładają jak się korzysta z lokat, miałem podobnie w Idei. Moim zdaniem nie Ty go założyłaś, więc powinnaś zostać uznana za nowego klienta…

   abc
  • No no właśnie, mogła to być ta nazwa. Kurczę muszę znaleźć tę kopertę. Nigdy u nich nic nie miałam oprócz tego, że przychodziłam przedłużać lokaty. Połowa danych nieaktualna i tak. Hmm, jak to się nazywało co oni mi napisali…

   Dominika
 • Czy konto oszczędnościowe 3,5% się otwiera razem z tym kontem proste zasady czy jak to jest? We wniosku o ROR już coś się zaznacza, że chce się też oszczędnościowe?

  Dominika Odpowiedz
 • 28 lipca dostałem sms, że z mojego kodu poleceń zostało otworzone konto. Wgł. regulaminu premię pieniężną mam otrzymać do końca trzeciego miesiąca po wykorzystaniu kodu polecenia. Czyli do końca października. Ciekawe czy jutro wpadnie kasa :)

  edddddd Odpowiedz
  • @edddddd, wg regulaminu, nagroda za skuteczne polecenie zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji przez Nowego Klienta.
   Warunek to: w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Konta Osobistego (…).
   Jeżeli zostało otworzone 28 lipiec to: sierpień-wrzesień-październik – spełnienie warunków.
   Nagrodę wypłacą Ci w listopadzie (ok 10go).

   saroyan
 • Jest nowa edycja programu poleceń.

  Bolo Odpowiedz
 • Adminie, czy przyjmujesz już kody w formularzu z VI edycji?

  adaś Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy