Premia na zimę: łatwe 250 zł premii za konto w BNP Paribas (bez wykonywania transakcji kartą!)

Zakończona

Ruszyła niesamowicie prosta promocja BNP Paribas. W zamian za dwukrotne zapewnienie wpływów na konto oraz wykonanie 8 „zwykłych” przelewów zgarniemy 250 zł premii!

250 zł za założenie konta w BNP Paribas w promocji Premia na zimę

Premia na zimę

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy. Tradycyjnie więc okres karencji jest bardzo krótki :)

Pamiętajmy jedynie, że do klientów BNP Paribas wliczamy również byłych klientów Raiffeisen Polbank – banku, który został przejęty w ubiegłym roku. Na szczęście posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 20.12.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 7.01.2020. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Dodam, że umowę podpisujemy SMSem, a kurier przywozi nam tylko kartę debetową. Aby aktywować konto musimy jedynie nadać kod PIN do karty.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

2 x 125 zł

Tytułowa premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 125 zł, zyskamy za fakt podpisania umowy oraz wykonanie w styczniu 2020:

 • min. 4 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline, GOmobile) oraz
 • zapewnienie wpływów na łącznie min. 1000 zł

Warto tu dodać, że chodzi o najzwyklejsze przelewy Elixir (np. na swoje konto w innym banku), natomiast w przypadku wpływów – o coś dokładnie przeciwnego, czyli np. przelew ze swojego konta w innym banku. Zgodnie z regulaminem akceptowane są bowiem wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Zasady przyznania drugiej premii są identyczne – z tą różnicą, że tym razem warunki powinniśmy spełnić w lutym 2020 (oczywiście uprzednio spełniając warunki pierwszej nagrody – inaczej z premii nici).

I to tyle! Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas do 20.02.2020. Będziemy mieć wtedy czas do 25.02 na uzupełnienie swoich danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Sama premia trafi do nas do 29.02.2020.

O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni 20.03.2020. Przelew trafi do nas do 31.03.2020.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo na początku kwietnia – kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • jak ktoś chce miesiącami czekać na uruchomienie konta i jego funkcji oraz pisać ciągle reklamacje dotyczące otwarcia konta, braku otrzymania karty i nieuruchomienia bankowości elektronicznej a ostatecznie braku wypłaty nagrody to polecam to konto

  jaro Odpowiedz
 • No i super !!!! Promocja bez karty której i tak nie wysyłają. Poszli po rozum do głowy. To rozumiem :) Za 9 miechów wchodzę w to…..

  jojo Odpowiedz
  • Czyli jeśli dobrze zrozumiałem, karty nie trzeba wyrabiać, kurier nie musi przyjeżdżać (bo umowa będzie potwierdzona sms-em) a promocję i tak będzie można zrealizować robiąc przelewy i konto pozostanie bezpłatne…?

   Przemcio
 • To dobrze że nie wysyłają karty. Nie trzeba spełniać warunków bezpłatności konta bo niby jak?

  mieć Odpowiedz
 • Raty OdNowa udzielane na Allegro obsługiwane przez Paribas również wykluczają z promocji?

  Nowy Odpowiedz
  • Jeśli nie masz konta osobistego, to inne produkty nie są przeciwwskazaniem – można korzystać.

   Michał
 • Nie wykluczają, potwierdzone na infolinii promocji.

  Clio Odpowiedz
 • Promocja byłaby super… Tylko, że jeśli jest tak, jak pisze @Lena – to można z niej nie skorzystać – czyli karty nie otrzymamy, ale nagrody też nie:(
  Czy ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia? A może przypadek @Leny jest tylko wyjątkiem od reguły?

  Michał Odpowiedz
 • W jaki sposób dokonuje się aktywacji bankowości elektronicznej? Złożyłem wniosek, został przyjęty, mam podpisaną przez bank umowę z loginem. Po wpisaniu go na stronie GOonline system pyta mnie o jakieś hasło dostępu, którego nie mam. W filmikach na stronie banku pokazują, że przy pierwszym logowaniu powinno być hasło startowe SMSem.

  Zalogować można się dopiero po otrzymaniu karty? Coś nie działa tak jak trzeba? Ktoś coś może podpowie? :)

  pwp Odpowiedz
  • Bankowość elektroniczą będziesz miał aktywną dopiero wtedy jak wyslesz SMSa o teści (dane w kopercie z kartą) pod numer 4884. Dopiero wtedy podajesz login i ustawiasz hasło do konta.

   Clio
  • @pwp – już się zaczęła twoja przygoda z paribasem i nieustannymi reklamacjami. Ale ostrzegałem.

   jaro
  • @jaro jaka przygoda ? O czym Ty piszesz? Człowiek się nie orientuje do końca…to jest normalna procedura do aktywacji rachunku. Nie siej paniki.

   Clio
 • Drodzy – będąc po uwaga pozytywnych doswiadczeniach z Paribasem, postanowiłem założyć konto.

  Konto zakładane przez ich system sms, 10 grudnia standardowa wiadomość wyczekuj kuriera, karta zostanie wysłana. Po dzień dziś zadnej wiadomości, czy została wysłana, czy co się tam wyrabia. Napisałem do nich maila – brak odpowiedzi.

  Do sedna – z waszych doświadczeń – po jakim czasie wysyłają faktycznie tą kartę, czy dostaje się na maila numer listu przewozowego czy cokolwiek?

  Anom Odpowiedz
  • Ja umowę podpisałem SMSem 6.12, następnie 11.12 późnym wieczorem przyszedł SMS od DHL, że nadano do mnie przesyłkę kurierską. Została ona dostarczona kolejnego dnia rano.

   pwp
  • Jestem pełen podziwu :) Od czterech dni czekam od nich na odpowiedź na maila gdzie jest karta. :)

   Anom
 • No i cichutko, bez uprzedzenia przyjechał kurier z kartą. Zauważyłem, ze numer konta jest ten sam, jaki miałem kiedyś u nich w Banku. Czy też tak mieliście?

  Anom Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy