Nawet 300 zł za polecenie karty kredytowej Citibanku + do 1200 zł dla polecanego

Trwa do 31.08.2024

Wyrobiłeś kartę kredytową Citibanku w promocji i chciałbyś polecić ją znajomemu? Możesz na tym zarobić! Trwa program poleceń Citibanku, w ramach którego nowy klient może skorzystać z ogólnodostępnej promocji na start (zgarniając np. nawet 1200 zł na start lub 600 zł na super łatwych warunkach), natomiast my możemy zgarnąć 300 zł za przedstawienie mu tej oferty :)

Program poleceń Citibanku

300 zł za skuteczne polecenie

Aby skorzystać z oferty jako polecający należy być obecnym klientem – czyli takim, który posiada główną kartę kredytową Citibanku. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na stronę programu poleceń i wygenerujemy swój link polecający, który następnie przekażemy nowemu klientowi.

Teraz wystarczy, że nowy klient zawrze umowę o kartę kredytową Citibanku poprzez wygenerowany przez nas link, wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w celu przekazania tej informacji polecającemu. Wymagana jest też aktywacja karty przez nowego klienta i… premia nasza :)

Za polecenie konta zgarniemy 300 zł za osobę. Maksymalnie możemy otrzymać premię za 20 osób.

Informacja o zgarnięciu nagrody pojawi się w wiadomościach w bankowości elektronicznej nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Różne nagrody dla nowego klienta

A co z nowym klientem? Ten do zdobycia ma w tej chwili m.in.:

Wystarczy więc, że polecony zastosuje się do zasad danej oferty i premię zgarną obie osoby.

Jak więc najlepiej skorzystać z obu promocji? Jeśli nie jesteśmy klientem Citibanku to możemy sami zawnioskować o swoją kartę w jednej z powyższych promocji, a następnie polecić ją np. swojemu małżonkowi. Przykładowo dla oferty z premią 1200 zł oznacza to aż 1200 zł na start + 300 zł za polecenie + 1200 zł dla małżonka. Razem aż 2700 zł za dwie karty! A to oczywiście nie wszystko, bo ciągle możemy polecać ofertę dalej – znajomym czy rodzinie. I zgarniać jeszcze więcej.

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

Standardowo karta kredytowa Citi Simplicity jest darmowa po wydaniu 1000 zł miesięcznie (inaczej płacimy 12 zł). Biorąc jednak udział w jednej z promocji na start otrzymujemy zwolnienie z opłaty miesięcznej przez pierwszy rok.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium dla obu kart – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. To twoja pierwsza karta kredytowa? Sprawdź jej zasady działania w moim poradniku.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy